Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

1 – 7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

1 - 7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR!

 

Bu hafta Venüs Kova burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca  İlişkilerde sahiplenmeden, kısıtlamalardan uzak, arkadaşça, dostça,özgürlükçü, yenilikçi yaklaşımların ve paylaşımların öne çıktığı bir zaman dilimindeyiz. Daha bağımsız, sıradışı ve farklı ilişkiler hoşumuza gidebilir. Sabahlara kadar sohbet etmek, toplumsal konu ve olaylarla ilgilenmek önemli olacak. Biraz tarafsız ve karşı tarafa karşı kayıtsız kalacağımız bir dönem olabilir. İletişim halinde olmaktan, konuşmaktan, herkese karşı ilgili olmaktan mutluluk duyacağız. İlişkimizde farklı şeyler yapmak isteyebiliriz.

Pazartesi günü Güneş- Mars dik açısı gerçekleşiyor. Mücadeleci yönlerimizi, hırslarımızı ön plana çıkartacak. Kavga etmeye meyilli ya da olayları kavga haline getirmeye meraklı olabiliriz. Hırslı, huzursuz, saldırgan, rekabetçi, hareketli olabiliriz. Kimseyle dalaşmadan, tartışmalardan kaçınmaya gayret edelim. Enerjimizi işimize, gücümüze, spora yönlendirelim.

Dünya astrolojisinde bu ikili devrede olduğunda, bir takım kavgaların, anlaşmazlıkların, savaş rüzgarlarının, streslerin devrede olacağını söyleyebiliriz. Yöneticilere veya liderlere bir takım saldırılar devrede olurken, suç oranlarında da artış görebiliriz. Askeriye, Ordu ve donanmada zorlanma, ve parti içi ayrılıklar, ateşli hastalıklar, suikastler, yangın gibi olaylar Güneş ve Mars’ın birbirine dik açı yaptığı zamanlarda görülen konu ve olayların başında geliyor.

Cumartesi gününe kadar gökyüzünde denge arayışımızın yüksek olduğunu göreceğiz. Cumartesi günü Venüs ve Satürn kavuşum halinde olacaklar. İlişkilerimize görev ve sorumlulukla yaklaşma ihtiyacımız yüksek olabilir. Yalnızlık hissedebiliriz, olgun ilişkilerin peşinden gidebiliriz, yaşlı kişilerden, olgun insanlardan tavsiyeler alabiliriz. Güven arayışımız yüksek olabilir. İlişkilerde daha sağlam, oturaklı bir zemin isteyebiliriz. Kendimizi güvene alacağımız ilişkilerin ve durumların peşinden koşmak önem kazanabilir.

Dünya Astrolojisinde Venüs ve Satürn kavuşumu parasal konularda daralmalar ve bütçe kısıtlamalarıyla ilgilidir. Sosyal ilişkilerin biraz kısıtlı olacağı, sanatçıların ve sanatsal ortamların, eğlence merkezlerinin, eğlence alanlarının ve tatilde bulunan insanların ihtiyaçlarının da kısıtlı olacağı zamanları temsil ediyor.

Pazar günü Venüs ve Uranüs karesi devrede olacak. İlişkilerde kaprisler, dengesizlikler, inişler, çıkışlar devrede olabilir. Müziksel anlamda yeteneğimiz yüksek olacak. Dünya astrolojisinde kadın hakları, kadınlara yönelik şiddet ve protestoların artması aynı zamanda hukuki davalar, evlilikle ilgili çalkantılar bu devrede olabilir. Bu hafta ilişkilerde özgürlük rüzgarları esiyor, bireysel olarak bu etkileri hayatımızda iyi dengelemeliyiz.

Bu haftanın genel mottosu “KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR!”

Herkese aksilik ve sorunlar yaşamadan, işlerinin rahatça akacağı bir hafta diliyorum!

Hande Kazanova

DİP: A.SA, İSAR CAP, MEMBER OF OPA, MAPAİ

 

KAYNAK: DÜNYA ASTROLOJİSİ, TÜRKİYE, ÖNER DÖŞER

 

1 – 7 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya yapılması gereken gündelik işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sağlıkla ilgili konulara bu hafta daha fazla ağırlık vereceksiniz. Pazartesi günü kavgalardan, sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Bulunacağınız ortamlarda, maddi yönden bazı zorlanmalar, kararlar ya da bu alanda duyacaklarınız karşısında karşı tarafla çekişmeleriniz devreye girebilir. Arkadaşlarınızın aile hayatında bazı zorlanmaların, mücadelelerin olduğunu fark edebilirsiniz.

Bu Pazartesi Venüs- Kova burcuna geçiyor, gelirlerinizi artıracağınız ve geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracağınız bir dönem başlıyor. Yeni insanlarla bir araya gelmek, tanışmak, ortamlarda bulunmak, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek anlamında Venüs size güzel destekler atacak. Değişik, farklı ilişkiler, özgürlük alanınızın genişlemesi gibi durumlar söz konusu olabilir.

Hafta sonu sosyal ortamlarda önemli sorumluluklar devreye girerken, sizden daha olgun insanlardan alacağınız tavsiyeleri hayatınıza dair değerlendirebilirsiniz. Parasal yönü bu hafta iyi kullanmaya özen gösterin sevdiğiniz insanın üzerinde baskı oluşturmayın.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya keyifli etkilerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.  Çocuğunuzla ilgili konular veya aşk hayatınızın detayları bu hafta başında devrede olacak. Tüm hafta boyunca yapılması gereken işlerinizin peşine düşeceksiniz ve iş alanlarınızda dengeyi sağlamaya özen göstereceksiniz. Pazartesi günü hırslı ve mücadeleci yönünüz ön plana çıkıyor. Kafanıza göre davranma isteğiniz, hayatınızın hızlanıyor olması iş alanlarınızda gergin huzursuz ve sinirli olmanıza neden olabilir.

Bu Pazartesi Venüs- Kova burcuna geçiyor. Kariyer ve iş fırsatlarınızın artacağı bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız, aynı zamanda ilişkilerinizi ele alacağınız bir dönem başlıyor. Patronlarınızla konuşmak, onlardan istediğiniz bir takım talepleriniz varsa bunları dile getirmek, yeni bir projede aranılan insan olmak bu dönem size çok cazip gelebilir. Toplum önünde işiniz varsa, bu dönem çok konuşulabilir, insanların dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanlarla aranızdaki olan sıkıntıları ve problemlerin üstesinden gelip onlarla anlaşacaksınız.

Hafta sonuna doğru anneniz veya ailenizle beraber yapacağınız planlarda önemli, sevdiğiniz bir insanın sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Pazar günü göz önünde, toplum önünde bulunacağınız ortamlarda, aile ortamınızda bazı gerginliklere açık olabilirsiniz. Esnek olun.


İkizlerİkizler Burcu

 Ailevi konular ve meselelerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta yapılması gerekenlerle Pazartesi gününüzü dolduracaksınız. Hafta başında sinirli ve gergin etkilere karşı dikkatli olmakta fayda var. Eğitim alanlarınız ya da iş ortamlarınızda sinirli, gergin, öfkeli yapınızla, tanımadığınız ortamlarda olayları kendi üzerinize çekmemeye özen gösterin. Araba kullanıyorsanız dikkatli olmalısınız.

Salı- Çarşamba ve Perşembe gününe kadar daha çok kendinize, hobilerinize vakit ayıracaksınız. Salı – Çarşamba günü aşk hayatınızın detayları ön plana geçerken, Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber öğrenmeye istekli olacağınız bir dönem başlıyor. Daha az tanıdığınız insanlar size destek verebilir. 3 haftalık süreç içerisinde yakınlarınızdan ziyade tanımadığınız insanlardan yana destekleriniz yüksek olabilir ve onlarla daha düzgün ve arkadaşça ilişkiler kurabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü hayatınızda bir insan varsa yapacağınız planları hareketlendireceksiniz. Cumartesi günü önemli bir eğitimin sorumluluğu devreye girerken ya da uzaktaki bir akrabanızdan akacağınız haber sizi biraz daha sorumlu ciddi hareket etmenizi sağlarken Pazar günü beklenmedik olaylar da yaşamaya meyilli olacaksınız. Aile hayatınızda ya da bulunacağınız ortamlarda sevginizi ifade ederken içten, samimi olmaya özen göstermelisiniz. Size söylenilen sözleri ters yönden algılamamaya özen gösterin.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta bol iletişim trafiğiyle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Duyacaklarınız hoşunuza gidebilir. Bu hafta başı yakın çevrenizden önemli haberler alacaksınız ve haftanızı buna göre planlayabilirsiniz. Pazartesi günü bulunacağınız ortamlarda, arkadaşlarınızla konuşmalarınızda geleceğinizi ilgilendiren işlerde parasal konular sizi çabuk sinirlendirebilir. Bu etkiye dikkat etmeniz önemli olacak.

Salı- Çarşamba- Perşembe gününe kadar ailevi konularınız ön planda olurken Perşembe gününden sonrası özel hayatınızın detaylarıyla ilgili olacak.

Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber hayatınızı yeniden ele alacağınız bir dönem. Aynı zamanda ortak parasal konularda bazı olayları yapılandırmak, yaşadığınız sıkıntı ve problemleri daha doğru bir şekilde ele almak, borç almak istiyorsanız başka insanlardan destek almak anlamında bu haftayı kullanabilirsiniz. Venüs’ün bu alanınızda hareket ediyor olması kredi almak, bir borcun altına girmek için şanslı bir süreçtir ancak Merkür’ün gerilediğini unutmamalısınız.

Bu hafta sonu sağlığınızla ilgili konu ve olaylarla ilgilenmek ön plana çıkacak. Cumartesi günü önemli bir para sorumluluğu devreye girerken, alacağınız haberler ya da yapacağınız harcamalar kendinizi ekstra sinirli hissetmenize neden olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki bağları çok fazla zorlamayın.


AslanAslan Burcu:

Parasal ve yapılması gereken gündelik işlerinizle haftaya başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu işleri hallettikten sonra bir kaç gün boyunca yakın çevrenizle irtibat halinde olacaksınız. Pazartesi günü Venüs Kova burcuna geçiyor, ilişkilerinizi doğru bir şekilde göstereceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Özgürleşeceğiniz ve özgür olmaktan mutluluk duyacağınız ya da karşı tarafın özgür duygularla size yaklaşacağı bir süreç olacak. Ancak aranızdaki sıkıntı ve problemleri masaya yatıracağınız ve ilişkinizi de kuvvetlendireceğiniz bir dönem olacak. Güneş- Mars karesi göz önünüzde bulunacağınız ortamlarda sizi rahat bırakmayabilir. Ortaklı işlerinizde sinirli ve gergin olabilirsiniz ya da sevdiğiniz insanın bazı hareketleri gözünüze ekstra batabilir. Bu hafta bu etkiye dikkat etmelisiniz. Gücünüzü kavgacı ortamlardan almamaya özen gösterin.

Perşembe gününden sonra ev ve aile ortamınız bir kaç gün boyunca sizin güvenilir limanınınız olacak.

Hafta sonu sevdiklerinizle çok keyifli, hareketli ama bi o kadar da sorumluluk dolu olabilir. Sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili bir konuda önemli bir mesele ya da sorumluluk devrede olurken, ailevi ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Bu hafta önemli kararlar almamaya dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Düşündüğünüz bir çok planı uygulamak adına bu hafta harekete geçebilirsiniz. Ya da kendi bedeniniz, kendi istekleriniz için bu Pazartesiyi kullanacaksınız. Spor yapıp, kuaföre gidip, alışveriş yapabilirsiniz, arkadaşlarınızla buluşma isteğiniz yüksek olabilir. Pazartesi günü iş ortamlarınızda gergin tavırlar devrede olacak, kazalara açık olabilirsiniz, hiç olmadık tepkiler verebilirsiniz. Hırslı ve mücadeleci olacaksınız. Kavgalardan tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber iş hayatınızda doğru ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. İş arkadaşlarınızla aranızı kuvvetlendirebilirsiniz, aynı zamanda iş ortamlarınızda özgün, orjinal ve farklı yaklaşımlarla, yaptığınız işlerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Varsa yanınınızda çalıştırdığınız insanlar ya da siz birilerinin yanında çalışıyorsanız, bu dönem aranızdan su sızmayabilir ve birbirinizi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri daha çok parasal konular harcamalar ön plana çıkarken, Perşembe gününden sonra iletişimi yüksek bir sürece giriyorsunuz.

Cumartesi günü başka işlerle uğraşmak isterken, önemli bir iş devrede ya da işinizi eve taşımak gibi etkiler söz konusu olabilir.

Pazar günü uzaklardan alacağınız haberler gerilime sebep olabilir. Çok hızlı tepkiler verip sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü öğle saatlerine kadar çokta istekli olmayacaksınız. Saatler 14:25 gösterdikten sonra Ay sizin burcunuza geçince hayatınız hareketlendirecek. Pazartesi ilişkiler gezegeni Venüs Kova burcuna geçiyor. Aşk hayatınız ön plana çıkıyor. Venüs’ün bu alanda hareket ediyor olması, aşka özgür ve özgün bir yapıyla yaklaşacağınızı gösteriyor. Farklı, sıra dışı ilişkilerden hoşlanacağınız bu dönem, eğer sevdiğiniz insanla aranızda tartışmalar, aksilik ve sorunlar olduysa, bütün bunları  ele alabilir çözüme ulaştırabilirsiniz. Sanatsal, kreatif bir işle uğraşıyorsanız, eğitimle ilgili bir işiniz varsa bu noktalarda bazı gerginlikler ve mücadeleler devrede olacak. Tartışmalardan ve kavgalardan mümkün mertebe uzak durmaya özen göstermelisiniz. Varsa çocuğunuzla ilgili inatlaşmalar işi farklı bir noktaya götürebilir. Yine spor yapıyorsanız bu hafta başı dikkatli olmalısınız.

Salı ve Çarşamba akşam saatlerine kadar kendi isteklerinizi ön planda tutacak ve buna göre hayatınızı yönlendireceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri daha çok alışverişler, harcamalar devreye girerken, Cumartesi ve Pazar  günleri kısa vadeli işlerin peşine düşmeniz mümkün.

Hafta sonu önemli bir sorumluluk devreye girerken, Pazar günü beklenmedik tepkilerle, özel hayatınızda sevdiğiniz insanla gerilimleri hayatınıza taşıyabilirsiniz. Sakin kalmalı, hayatın tadını çıkarmalısınız.


AkrepAkrep Burcu:

Arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sabah saatlerinde yapacağınız planlar etkin olmayabilir. Öğleden sonra biraz daha kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Bu hafta başında ev ortamlarınızda, aile içinde gerginliklere açık bir zaman dilimi olabilir. Sevdiklerinizle kavgalardan ve sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Mücadeleci yapınız ön planda olacak. Hırsınızı karşı taraftan çıkarmaya da meyilli olacaksınız. Partnerinizin iş hayatındaki bazı sorunlar ilişkinize de yansıyabilir.

Pazartesi-Salı- Çarşamba akşam saatlerine kadar ki süreçte biraz kendi halinize takılmak isteyebilir, önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz.

Hafta başı Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber önümüzdeki 3 hafta boyunca evinizle, ailenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Bu süreçte evinizi daha özgün ve özgür bir hale getirmek isteyebilir, evinizde misafir ağırlamak isteyebilir ya da evinize alınacak önemli bir eşya varsa alabilir, boya, badana, tadilat, tamirat, dekorasyon gibi işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Çarşamba akşam saatleriyle beraber, Perşembe-Cuma günleri Ay sizin burcunuzda hareket etmeye başlayacak. Çok daha hızlı ve etkin hareket edeceksiniz.

Hafta sonu harcamalarınız yüksek olabilir ya da geleceğe yönelik harcamalara dayalı planlar yapabilirsiniz. Pazar günü aileniz, aile büyükleriniz ya da baba tarafınızla ilgili önemli bir sorumluluk devrede olurken, hafta sonu hayatınızdaki insanla anlaşmazlıklar yaşamanız söz konusu olabilir.


YayYay Burcu:

Bu hafta çalışma koşullarınızın ön planda olmasıyla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Gündelik işlerinizi tamamlayacaksınız. Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber iletişim ağınızın kuvvetleneceği bir dönem başlıyor. Öğrenmekten mutluluk duyacağınız, sosyal medya gibi dijital mecraları çok rahat kullanacağınız bir dönem. Bu alanlarda da bir işiniz varsa güzel ilişkiler kuracaksınız. Pazartesi günü çalışma koşullarınızdaki bazı olaylar sizi sinirli kılabilir. Mücadeleyi sevecek, hırslarınızın artacak ancak bu hırslarınızı doğru yönetmeniz gerekecek. Beraber çalıştığınız insanlarla tartışmalara girmemeye özen gösterin.

Salı ve Çarşamba günleri vaktinizi daha çok arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize harcayacaksınız.

Perşembe ve Cuma günleri biraz isteksiz yapınız ön plana çıkabilir. Büyük işlerinizi bugünlere bırakmamaya önem gösterin.

Cumartesi ve Pazar çok keyifli, Ay sizin burcunuzda dolaşıyor. Evde oturmak istemeyebilirsiniz. Kendinize bir şekilde program yapacak ve harekete geçeceksiniz. Hafta sonu söz verdiğiniz bir konuyu ele almak önemli olurken, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Duyacağınız bir söz, yapacağınız bir telefon konuşması çok çabuk köprüleri yıkmanıza sebep olabilir. Bu etkiyle çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Uzaklardan alacağınız haberlerle, dış koşullarla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta sizin dışınızda gelişecek konu ve olaylar hayatınızda daha fazla etkili olabilir. Hafta ortasına kadar kariyer ve işle ilgili konuların ön plana çıktığını göreceksiniz. Hayatın tadını tuzunu çıkartmak istediğiniz bir dönem içindesiniz. Hafta içinde bir çok işinizi halletmenin yolunu bulacaksınız.

Pazartesi günü hem maddi konular, hem de çocuklarınızla olan ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda kavgalara, sürtüşmelere açıksınız. Spor yapıyorsanız kaslarınızı fazla zorlamamaya, tehlikeli, ağır hareketlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Borsa, döviz gibi yatırımlar yapıyorsanız, Pazartesi- Salı günü yaşayacaklarınız karşısında kendinizi gergin hissedebilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla parasal konularda güzel bağlantılar ve ilişkiler geliştireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu 3 haftalık dönemde, güzel olan her şeye merakınızın artacağı gibi, harcamalarınızında hızlandığını görebilirsiniz. Bu harcamalar daha çok keyfi eşyalar, elektrik, elektronik ürünleri  içeriyor olabilir. Diğer taraftan kafanız parayla ilgili bir konuya takıldıysa, bunları halledecek ortamları rahat yaratabilirsiniz.

Hafta sonu, her şey üstünüze üstünüze gelebilir. Parasal konularda bir sorumluluk devreye girebilir. Ödemeniz olabilir ya da ileriye yönelik bir takım planlarınız olabilir. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlarda tepkisel olmamaya özen göstermelisiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar özel olduğunu ara ara kendinize hatırlatın.


KovaKova Burcu

Bu hafta ödemeler haftası sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Yapmanız gereken ödemeleri ele almak, banka işlemlerinizi yapmak ve faturaları yatırmak gibi işleri ele alabilirsiniz. Parasal konularda yapılması gerekenlerin ön planda olduğu bir haftadasınız. Venüs Pazartesi sizin burcunuza geçiyor bu sizin daha özgür ve özgün olmak isteyeceğiniz bir dönem. Saçınızı değiştirmek, kıyafet almak, alışveriş yapmak ya da hayatınızla ilgili önemli kararlar almak adına uygun bir süreç olacak. Bu dönem kendinizi daha fazla sevecek, önemseyecek diğer insanların çok fazla dikkatini çekeceksiniz. Bekarsanız, hayatınıza birini alma olasılığınız çok yüksek.

Pazartesi günü ev ve aile ortamlarınızda gerginliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Ailenizde üzerinizde baskı kurmak isteyen bir kişi olabilir. Onunla bir takım konularda anlaşamayabilirsiniz. Öfkenizi, mücadeleci tavrınızı aile ortamlarınıza çevirebilirsiniz. Bu etkilere karşı dikkatli olmalısınız.

Pazartesi öğleden sonra Salı ve Çarşamba günleri işlerinizi halledip kendinizi dışarı atmak ve temiz havada bulunmak isteyeceksiniz.

Perşembe gününden sonra aile hayatınız önem kazanırken, iş ve kariyerle ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz.

Hafta sonu eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Cumartesi günü eğitimle ya da ailenizi barındıracak bir konunun sorumluluğu önem kazanıyor. Yine sağlığınızla ilgili konularda olgun ve tecrübeli insanlardan fayda sağlayacaksınız.

Pazar günü aile ortamlarınızda şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Başınıza buyruk davranma isteğiniz yüzünden ailenizle zaman zaman karşı karşıya geleceksiniz.


BalikBalık Burcu:

İlişkilere yönelik bir hafta başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. İlişkinize önem verecek, sevdiğiniz insanla beraber hareket etmek isteyeceksiniz. Ancak bu konular çok çabuk yerini yapacaklarınıza, gelecek planlarınıza bırakacak. Pazartesi Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle beraber ilişkilerden elinizi, ayağınızı çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Hem parasal konular hem de yakın çevre ilişkilerinizde, her şeyi geri plandan izlemek isteyebilirsiniz. Partneriniz, eşiniz ya da ilişkiniz varsa bu dönem onun işiyle ilgili konu ve olaylar daha fazla hayatınızda yer edebilir ve siz de bu konularla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Pazartesi öfkenizi, kırılganlıklarınızı, kırgınlığınızı ve kızgınlığınızı yakın çevrenizdeki insanlara kolaylıkla yansıtacaksınız. Araba kullanırken kazalara, sakarlıklara, düşmelere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Hırsınızı yakın çevrenizden çıkarma olasılığınız çok yüksek olacak. Bu dönem kendinizle başbaşa kalmak ihtiyacınızın yüksek olduğu bir süreç. Yakın çevrenizle sıkıntı ve sorun yaşamamak adına biraz daha anlayışlı olmaya özen göstermelisiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri dış ortamlarda bulunmak ve bu işlerin peşine düşmek önem kazanacak.

Cumartesi günü kendinize ve kendi özelinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Ama kendinizi beklenmedik insanların konu ve olaylarıyla uğraşırken bulabilirsiniz.

Hafta sonu evde oturmak istemeyecek, göz önünde bulunmak isteyeceksiniz. Gezmek, dolaşmak, dışarıda olmak daha fazla ilginizi çekebilir. Evin içinde kendinize alanlar yaratmayı unutmayın. Pazar günü iletişimsel işlerinizde çok tepkisel davranabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanları fazla üzmeyin. Bu dönem sıkıntı ve sorun yaşadığınızda, onların sizin yanınızda olduğunu fark edeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın