Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

09 – 15 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay terazi burcundayken daha çok ilişkilerimize, diplomasiye odaklanarak giriş yapabiliriz. Pazartesi günü sabah saatlerinde düşündüklerimizi uygulamak daha rahat olabilir. Önemli görüşmelerimizi öğleden sonraya bırakalım.

Salı günü, girişimlerimiz konusunda oldukça zengin, yaratıcı ve fırsatlı gelişmeler içine girebiliriz. İleriyi görme fırsatıyla işlerimizi planlamak ve girişimlerimiz için harekete geçmek önemli olabilir.

Çarşamba günü mars- uranüs kavuşumuyla, beklenmedik ve sürpriz enerjilere açık olmalıyız. Enerjimizi iyi kontrol etmek, anlık çıkışlardan kaçınmak önemli olacak. Özgürlüğümüz önem kazanabilir. Otorite figürleriyle anlaşmak kolay olmayabilir. Birilerinin bizi sınırladığını ve engellediğini düşünebiliriz. Düşüncesiz ve aceleci davranışlar öne çıkacağından kendimizi tehlikeli durum ve olaylar içinde bulmamız mümkün. Özellikle dünya astrolojisinde bu iki gezegenin yanyana gelmesi iyi karşılanmaz. Patlamalar, yangınlar, elektrik kaçakları, kazalar, çarpışmalar ve beklenmedik olaylarla ilgilidir. Yine bireysel haritalarda bu iki gezegen kavuşumunda kazalara ve sakarlıklara karşı açık olacağımızın altını çizmekte fayda var. Bu dönemde başımıza bir kaza veya olay gelirse bu biraz da bizim dikkatsizliğimizden kaynaklanıyor olacak. Bu yüzden de tehlikeli eşyalardan, keskin objelerden mümkün olduğunca kaçınalım. Bir de eğer elimizdeyse operasyonları başka bir tarihe ertelemeye çalışalım.

Perşembe günü yine zor etkiler altındayız. Mars- plüton karesiyle önemli değişimlere, güç çekişmelerine hazırlıklı olalım. Bu etkide kendi işimize bakmak isterken, diğer insanların bize karşıt duruşlarıyla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bireysel ve grupsal enerjilerin çarpıştığı bu dönemde tek başımıza tüm yel değirmenlerine savaş açmamalıyız, sonu haklı olsak bile bizim için felaket olabilir. Yine şiddet, acımasızlık bu iki gezegenin kare açısıyla ortaya çıkacaktır.

Cuma günü iletişim gezegeni merkürün duygusal, kararsız ve kolay organize olamayan Balık burcuna geçmesiyle birlikte 2 hafta boyunca iletişimimize dağınık ve kararsız etkiler altına giriyoruz. Bu dönemde her tür işimizde hayalperest ve fedakar etkiler devrede olacağından, önemli işlerimizde, görüşmelerimizde gözümüzü dört açalım

Cumartesi günü Satürn yay burcunda gerilemesine başlıyor. Yaklaşık 5 ay sürecek olan bu dönemde olayları ve yaşadıklarımızı gözden geçirmeli, sıkıntı ve sorun yaşadığımız konuları belirlemeli ve satürn düzeldiğinde tüm bu hatalarımızı düzeltmek için harekete geçmeliyiz.

Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın