Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, iş ve kariyer alanlarınızda, düşüncelerinizden ve ifade şeklinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İş konuları fazlasıyla gündeminizde, bu hafta sakin durmak sizi kurtarabilir.

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

Bu hafta iş alanlarınızda ve parasal konularda güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelecek. Özellikle Perşembe ve Cuma günlerini bu anlamda kullanmaya çalışın. Cuma günü oluşan dolunay aile hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlayabilir. Aile hayatınızda, evinizle ilgili konularda önemli sonuçlar ve kararlarla karşılaşabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

 Bu haftabaşı seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Değişik ve sıradışı olan herşey daha fazla dikkatinizi çekecek. Bu konularda sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz.

Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız. Sabır ve disiplinle, güneşten alacağınız olumlu etkiyle yukarıda saydığım alanlarda güveniniz ve kendinizden eminliğiniz tam olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyacak bir evlilik veya nişan teklifi alabilirsiniz. Hayat sizi birçok açıdan destekleyecek. Gelecek planlarınızı bu dönemde hızlandırın. Yine Cuma günü oluşan dolunay satış, reklam, tanıtım, pazarlama, iletişim, bilgisayar alanlarınıza daha fazla ilginizi yöneltmenize ve bu alanlarda önemli sonuçlar elde etmenize sebep olabilir. Yakın çevrenizde olup biten olaylar bu dolunayla önem kazanıyor.

 


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açıksınız. Tepkilerinizi iyi kontrol etmeye çalışmalısınız.

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir. Yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket edebilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekebilir.

Perşembe ve Cuma günleri aile hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir. Bir ev alım, satımı konusunda güzel şanslara sahip olacaksınız. Karşınıza güzel bir teklif gelebilir. Yine Cuma günü öğlen saatlerinde oluşan dolunayla beraber elinize bir para geçebilir. Bu parayla beraber planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

 YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin ve yakın çevrenizin söylediklerine kulak vermeye çalışın.

Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstereceksiniz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön plana geçebilir. Taşınma, yer değiştirme gibi etkilerinizde devrede.

Perşembe ve Cuma günleri, özel hayatınızda, çocuk konularında ve ortaklaşa işlerinizde şans sizden yana. Güzel şanslara ve tekliflere açıksınız. Yine Cuma günü oluşan dolunay hayatınızla ilgili önemli kararları karşınıza getirebilir. Özel ilişkilerinizde dengeyi iyi sağlamalısınız. Bu kararlar özel hayatınızı destekliyor.


AslanAslan Burcu:

 Bu haftabaşı, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Değişik ve farklı olan herşey daha çok ilginizi çekebilir. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

Salı günü güneş oğlak burcuna geçecek. Kimliğinizi 1 ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili aslanlar, çok çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşıyacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

Perşembe ve Cuma günleri aile ve iş hayatınızda bolluğu, bereketi, güzellikleri tadacağınız ve biraz da harcamaların olacağı bir günler. Aile hayatınızda parasal kazançlarınız artabilir. Yine Cuma günü oluşan dolunayda biraz kadersel etkiler etkiler altındasınız. Sağlığınızı çok zorlamayın ve olayları akışına bırakmayı deneyin. Güzel gelişmeleri tedirginliklerinizle bozmayın.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Yine borsa veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa anlık kararlardan kaçının, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Salı günü, Güneş oğlak burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Aktiviteler, sportif faaliyetlerde artış olabilir. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili başaklar.

Perşembe ve Cuma günleri hem aşk hayatınızda, çocuk konularınızda, hem de yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda ve işlerinizde çok güzel fırsatlar ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü öğlen saatlerinde oluşan dolunay sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinize dokunacak. Onlara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Hatta aşk hayatınızı onlarla paylaşabilir ya da çeşitli etkinliklerde bulunabilirsiniz.

 


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı  yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz. Onlara karşı daha fazla anlayışlı olmalısınız.

Salı günü itibarıyla, 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstereceksiniz. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Alışkanlıklarınızı ve düzeninizi gözden geçireceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, hem parasal konularda, hem aile ve emlak işlerinizde çok güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda önemli tekliflere hazır olmalısınız. Bugünlerde kendinizi birçok açıdan şanslı ve mutlu göreceksiniz.

Yine Cuma günü öğle saatlerinde oluşan dolunay, kariyerinizdeki önemli olayları hayatınıza taşıyacak. Bu süreçte kariyerinize gereken özeni göstermelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı iletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz. Biraz daha rahat davranmaya çalışmalısınız.

 

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermeye başlayacaksınız. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işiniz varsa  bu işlerinizin hızlandığını görebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızdan güzel teklifler alabilirsiniz. Bu teklifler hem iletişimsel işlerinizi, hem de kişisel kararlarınızı destekleyen türden olabilir. Fırsatlı ve şanslı günler.

Yine Cuma günü oluşan dolunay, seyahat, medya, ticaret, hukuk, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, uzaktaki akrabalar alanınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarınızda hassaslıklara açık olacaksınız. Yalnız bu alanlarda karşınıza çok özel ve geleceğinizi ilgilendiren güzel işler ve teklifler de gelebilir.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmalıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi Perşembe veya Cuma günü yapmakta fayda olacak.

Salı günü, Güneş oğlak burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi göstermek ve girişimlerinizi başlatmak için sabırsızlık duyabilirsiniz

Yine bu Perşembe ve Cuma günleri parasal işlerden çok güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde de çok güzel teklifler karşınıza gelebilir. Cuma günü oluşan dolunay ortak parasal konuları hayatınıza taşıyacak. Bu dönemde para alışverişlerinize dikkat edin. Para fırsatlarınız açık olacağından para harcamalarınızda hızlanabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz.

Salı günü güneş sizin burcunuza geçecek. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak

Perşembe ve Cuma günleri, geleceğiniz adına alacağınız kararlar şanslı ve bereketli olacak. Cuma günü öğlen saatlerinde bir dolunay oluşuyor. Bu dolunayda özel hayatınıza özen göstermelisiniz. İlginizi sevdiğiniz insana veya ortaklı işlerinize kaydıracaksınız. Seyahat, eğitim, medya işlerinizde çok güzel gelecek fırsatlarınız devreye girebilir.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı iletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Sıkılganlıklarınızı çevrenize çok yansıtmayın. Aile hayatınızda parasal işlerinizi halledebilirsiniz.

Salı günü, güneş 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket edecek. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Perşembe ve Cuma günleri, ortaklı parasal işleriniz, hem kariyerinizde, hem de geri plandan yürüttüğünüz işlerde sizi destekleyecek etkiler var. Oldukça şanslısınız. Yine Cuma günü oluşan dolunay iş hayatınızdaki oluşumları hızlandırabilir. İşinizdeki bazı hassasiyetler yüzünden sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yine de bu dolunayda ön görüleriniz ve iç sesiniz sizi doğru bir şekilde yönlendirebilir. Geri planda durduğunuz her tür işinizde güzel parasal tekliflere açık olacaksınız.

 


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde dikkatli olmalısınız. Bir bilene danışmakta fayda olabilir.

Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda,  grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Davetler, organizasyonlar içinde yer alabilir veya siz bu alanda planlar yapabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri sevdiğiniz insanla hayatınızı güzelleştirecek, güzel tekliflere, romantik oluşumlara özellikle seyahat ve tatil sırasında hazırlıklı olun. Yine gelecek planlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili işlerinizde şansınız yüksek olacak.

Cuma günü oluşan dolunay sizin aşk ve çocuk alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarihten sonra aşk hayatınızda önemli konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Ama alacağınız güzel tekliflerle beraber kendinizi çok mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Bir yanda belki de gündeme gelecek olan bir bebek haberi sevdiğinizle aranızda daha güçlü bağlar kurulmasına sebep olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın