Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

09-15 Eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay akrep burcundayken  başlıyoruz. Tutkularımız bu Pazartesi her konuda bizi yönlendirebilir. Değişim, dönüşümler, ortaklaşa para konuları, miras, nafaka, kredi, vergi konuları bu hafta gündemimizde olabilir.

Bu pazartesi oluşan mars- satürn karesiyle enerjimizi yönlendirmekte zorlanabiliriz. Bazı işlerimizde bozulmalar ve sonlanmalar oluşabilir. Dış koşullar tarafından bloke olabilir, işlerimizde bir takım engellerle karşılaşabiliriz. Harekete geçmek, geçmemek arasında kalacağımızdan, öfkemizi içimizde biriktirmemeye özen gösterelim. Tehlikeli yer ve durumlardan uzak duralım.

Ayrıca bu Pazartesi merkür terazi burcuna geçecek. 2 hafta boyunca iletişimimizde adil, dengeli ve ölçülü yanlarımızı ortaya çıkaracak. İlişkilerimizi konuşmak ve varsa sorunlarımızı halletmek için güzel bir süreç. Çöpçatanlık işleri devreye girebilir.

Çarşamba günü venüs akrep burcuna geçecek, tutkularımız öne çıkmaya başlayacak. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde kıskanç, sahiplenici, şüpheci ve manipülatif davranabiliriz. Venüs akrep burcunda rahat etmediğinden, birebir ilişkilerimizde sorunlar yaşamaya açık olacağız. Müdanasız davranmaktan, ya hep, ya hiç tavrından, aşk, nefret ikileminden uzak durmamız yerinde olacak.

İş ve para alanlarımızda bazı değerlerin azaldığına şahit olabiliriz. Cumartesi ise, olayların derinine inmeyi seveceğiz, şüpheci yaklaşımlar iletişimimizde sorunlar yaşamamıza neden olabilir. Başkalarına yardım etmekten mutluluk duyabilir, yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz.

Türkiye haritasına baktığımızda bu hafta Pazartesi günü güneş dördüncü evimizde ilerlemeye başlayacak. Kendi iç meselelerimiz, güvenliğimiz, topraklarımız, sınırlarımızla ilgili konular, muhalefet konuları, bu dönem gündemimizde olacak.

Pazartesi günü oluşan satürn- mars karesiyle bu Pazartesi borsada yatırım yapanların dikkatli adımlar atması gerekebilir. Risk içeren her tür yatırım ve işten uzak durmalı, hatalarımızla karşılaştığımızda çözüme yönelik hareket etmeliyiz.

Cuma günü birleşen merkür- mars, savaş konuşmalarını, görüşmelerini, sınırlarımızla ilgili konularda heyecanlı oluşumları, tartışmaları, davalarda hareketlenmeleri, politikada kızgın konuşmaları, saldırıları, kazaları, grevleri, ruhsal hastalıkları, hırsızlıkları ve suçları tetikleyebilir. Birkaç gün boyunca bu olası etkilere dikkat etmeliyiz.

Herkese istediklerini gerçekleştirebileceği güzel bir hafta diliyorum!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın