Burç Özellikleri Semadan Haberler Yükselenler

Yükselen İkizler

Bu yazıyı paylaşın;

İkizlerYÜKSELEN İKİZLER

İkizler burcundan sabitlik beklemek veya olayların devamlılığını getirmesini istemek doğru olmaz. Onun işi düşünmek, yaymak, iletmektir. Çok hareketli bir o kadar enerjik olan bu insan, hızlı  hareket eder, çabuk düşünür, mantıklı kararlar alır. Fakat zihni o kadar hareketlidir ki ondan bir konu ile ilgili yoğunlaşmasını, ustalaşmasını, derinleşmesini beklememek gerekir. Derinlik meselesi duygusal ilişkilerde de geçerlidir. Yüzeysellik ilişkilerinde karşılaştığı en önemli problemdir. Dedikoduyu sever. Çok yönlüdür. Özgürlüğüne düşkündür. Çift vücutlu bir burç olduğundan dolayı, düşünceleri, fikirleri, hareketleri zaman zaman farklılık gösterebilir ve sizi şaşırtabilirler.

Hamarat çabuk hareket eden dışa dönük insanlardır ve ellerini iyi kullanırlar.

Fikirlerini yaymak için sosyal olmaları sürekli iletişim halinde olmaları gerekir.

 Vücutta omuzlar, kollar, akciğerler ve elleri yönetir. Bu uzuvlardaki rahatsızlıklar, kan zehirlenmeleri, damar tıkanıkları, rahatsızlık verici kuruntular, İkizler’in başta gelen rahatsızlıklarıdır.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Erdal Şentürk
    09:09'de Ekim 15, 2022

    Merhaba Hande hanım 23.05.1976 doğum ve doğum saatim akşam 21:00 ile 21:30 aralığı yani ikizler yükselen yay oluyorum sanırsam burcum hakında sizin yorumlarınıza önem veriyorum. Burcum hakkında düzgün yorum bulamıyorum desteğinizi rica ederim.

Bir Cevap bırakın