Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

YÜZLEŞMELER ZAMANI! – 26 Nisan – 2 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

YÜZLEŞMELER ZAMANI! - 26 Nisan - 2 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

27 Nisan’da sabah saat 06:31 itibariyle Akrep burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, bir Süper Ay.

Süper Ay ne demek? Ayın Dünya’ya en yakın olduğu zamanlar, perigee olduğu zamanlar YENİ AY ve DOLUNAY fazlarıyla birleşiyorsa, işte ona SÜPER AY diyoruz. Yapılan araştırmalara göre Süper Ay zamanlarında duygu iniş çıkışları çok yüksek oluyor, aynı zamanda ekstrem bazı olaylarla karşılaşıyoruz ve tabii ki Süper Ay’ın doğal afetleri (yer hareketlilikleri, depremler vs) tetikleyen bir etkisinden söz ediliyor.

Bu Dolunay gerçekten önemli bir dolunay ayrıntıları 27 Nisan Dolunay’ı yazımdan okuyabilirsiniz.

Haftaya Ay Terazi burcundayken giriş yapıyoruz. Merkür ve Venüs’ün kavuşum halinde olacağı bir hafta başı. Bu da ne demek oluyor? Aslında düşüncelerimiz, fikirlerimiz doğru şekilde ele alınabilir, insanları düşüncelerimiz ve fikirlerimizle ikna edebiliriz. Barışmak, karşı tarafla konuşmak, doğru zamanda doğru şeyleri söylemek anlamında güzel bir hafta başı bizleri bekliyor.

Salı günü sabah saatleri Dolunay oluşuyor. Dolunay zamanları her şeyin görünür olduğu zamanlardır. Her şeyin ayyuka çıktığı, iyice açıkta olduğu, attığımız adımların karşılığını aldığımız zamanları temsil eder. Bu Dolunay, 7 derece Akrep’te gerçekleşiyor. Akrep burcu üremeyle, şifalanmayla aynı zamanda iyileşmeyle çok bağlantılı. Derin tutkulu meseleler yine Akrep’in yönetimindedir. Sır gerektiren konular, sırların ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Akrep burcunda oluşan Dolunaylar, derin araştırmalar ve duygusal yoğunlukla çok bağlantılıdır. Akrep deyince aklınıza kriz ve dönüşüm gelsin. Krizler ve dönüşüm yollarıyla hayatımızı ele almak önem kazanacak. Akrep burcu astrolojide ölmek ve yeniden doğmak, küllerinden doğmakla, yeniden ayağa kalmakla çok bağlantılı. Ayrıca değişmek ve dönüşmek de bu burcun önemli konularından. Bu Dolunay zamanı önemli haberler alabiliriz, önemli krizler hayatımıza eşlik edebilir, ama bu krizler bizi büyütecek, geliştirecek, değiştirecek, dönüştürecek anlamına geliyor. Gizli saklı olaylar ortaya çıkabilir, bazı yüzleşmeler yaşayabiliriz.

Yine derin duygulardan bahsettik. Kıskançlık, hasetlik, baskı, yönlendirme, manipülasyon, biraz şiddet, affedememe, unutamama gibi duygular gün yüzüne çıkabilir. Üreme organları, üriner sistem, boşaltım sistemi, cinsel organ problemleri yine Akrep’in konularındandır. Bu dönem birazcık daha bu alanlarda hassaslıklar yaşanabilir.

Dünya astrolojisinde Akrep burcu deyince aklınıza bankacılık sektörü gelmeli. Vergiler, krediler, faizler bu alanda önemli değişim ve dönüşümler, bankacılık ve finans sektöründe önemli olaylar, ekonomik krizler oluşabilir.

Cuma günü hızlı, ani ve beklenmedik etkiler, sarsıcı ve şoke eden olaylar altında olabiliriz. Sıkılganlıklarımız yüksek olurken farklı konu ve olaylarla uğraşmak isteyebiliriz.

Bu Dolunay’ın ve bu haftanın özellikle bu beklenmedik ani koşulların hayatınızda ne gibi etkiler yaratacağını merak ediyorsanız başlıyoruz…

26 Nisan – 2 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Sevgili Koç ve yükselen Koçlar, haftaya ilişkilere odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Bu hafta başında özel hayatınıza daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Bazı konuşmalar, maddi konularda yapılması gerekenler bu hafta başında devrede olacak. Önemli birtakım problemlerinizi, sıkıntılarınızı, dertlerinizi, maddi konuda üstünüze gelen sorunları gönül rahatlığıyla çözebileceğiniz bir hafta başlıyor. Hala maddi konularda inişler çıkışlar istikrarı sağlayamama gibi durumlar söz konusu ama bu hafta başında en azından tünelin sonunda bir ışık görmüş olacaksınız.

Salı günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı ortak parasal konularda yaşayacaksınız. Müşterek para hesapları, alacak verecek dengesi, vergi, kredi, faiz, ödemeler, sigorta gibi konular. Aynı zamanda bir iş yeri sahibiyseniz iş yerinizin vergileri ya da iş yerinizle ilgili konularda halledilmesi gereken evraklar ya da bir ajansınız olabilir, ajansınızla ilgili parasal konularda ele alınması gereken konular ya da ödemeleriniz olabilir. Banka ile ilgili konu ve olaylar bu Dolunay’da hayatınızda daha fazla görünür olacak ve siz de bütün bunlarla uğraşmak durumunda kalacaksınız. Evliyseniz eşinizin parasıyla ilgili konu ve olaylar, ailenizle beraber yaşıyorsanız ailenizdeki insanların parasal durumu ile ilgili konu ve olaylar bu Dolunay’da sizi biraz hassas kılacak.

Diğer taraftan hafta sonuna doğru ani, hızlı, beklenmedik olaylar maddi alanda devrede olacak. Bu da Cuma günü civarı elinizde hızlı para geçmesini sağlayabilir ya da hızlı bir şekilde para çıkışlarına şahitlik edebilirsiniz. İlişkilerle ilgili konularda bu hafta sevdiğinizin sözünü dinlemeyi unutmayın. Ondan alacağınız bazı bilgileri hem parasal hem de işle ilgili konularda hayatınıza geçirebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, işinizle ilgili konular gündelik hayatınızda tamamlanması gereken işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Diğer taraftan bel ağrıları ya da bu dönem hastalıkla ilgili konularda huzursuzluk hissetmeniz söz konusu olabilir. Hayatı gözlemlediğiniz ve gözden geçirdiğiniz bir dönem. Hala enerjinizi tam istediğiniz gibi kullanmakta zorlanıyor olabilirsiniz ama diğer taraftan hem Güneş hem Uranüs hem Venüs hem Merkür hayatınızla ilgili konularda önemli açılımlar sunacak. Kendinizle ilgili karar verdiğiniz, bir türlü hayata geçiremediğiniz konular varsa bu hafta başında bu konularla ilgili olacaksınız. Alışveriş yapma istediğiniz yüksek olabilir, kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz, kendinizi dışarıya atmak, insanlarla sosyalleşmek isteyebilirsiniz, sağlığınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bunlarla ilgili konu ve olaylar bu hafta başında devrede olabilir.

İlişkilere gelirsek, Salı günü oluşan Dolunay’ı ilişkiler alanından alıyorsunuz. Hayatınızda bir insan varsa bu Dolunay’da onun hayatında önemli olayların cereyan ettiğini görebilirsiniz. Eğer birinden hoşlanıyorsanız şimdi sevdiğiniz insanla aranızdaki o bağlantıyı konuşmak, tartışmak ya da ilişkinizde bir sıkıntı varsa belki de karşı tarafa “tamam artık bitti ben bu işi yapamayacağım” diyeceksiniz. Konu ne olursa olsun hassas birtakım olayların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz ve bu hassas olaylar ilişkiler alanından gelecek. Hem ortaklı ilişkilerinizde hem kişisel ilişkilerinizde hem de taşınmayla ilgili konularda bu Dolunay kendinizi huzursuz hissedeceksiniz.

Hızlı, ani, beklenmedik olaylar kariyer ve iş fırsatları hafta sonuna doğru hayatınızı hareketlendirirken etrafınızda olup biten toplumla ilgili konulara her zamankinden daha fazla hassas olabilir ya da çok hassas tepkiler verebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza size keyif verecek işlere el atarak başlayacaksınız. Çocuğunuz varsa çocuğunuzun konuları, özel hayatınızda bir insan varsa o kişiden haberler alacağınız bir hafta olacak. Diğer taraftan kendinizi şu aralar biraz arafta hissedebilirsiniz. Geçmişle olan bağlantılar devrede olabilir, özellikle geçmiş karşılaştırmalarınız yüksek olabilir. Diğer taraftan elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek arzusunda olabilirsiniz, her şey gözünüzde fazladan büyüyor olabilir ve kendi köşenize çekilmek, çok önemli işlerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Kendi alanınızda yaptığınız işler varsa bu dönemi etkin bir şekilde kullanmanız söz konusu olacak. Birinden özür dilemek, uzattığınız bir mevzuyu artık kesmek ve karşı tarafla barış sağlamak istiyorsanız bu hafta bunun için biçilmiş kaftan. Pazartesi günü özellikle o insanla yüz yüze gelebilir ve konuşmalarınızı yapabilirsiniz.

Diğer taraftan Salı günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekecek. Dolunay, sağlık evinizde gerçekleşiyor. Kendinize ne kadar baktığınız, kendinize ne kadar iyi yatırım yapıp yapmadığınızı bu dolunayla beraber göreceksiniz. Diğer taraftan bu Dolunay işle ilgili haberler de hızlanabilir. Beraber çalıştığınız insanların hayatında birtakım değişimler, krizler, dönüşümler olabilir. Bu Dolunay’da hem iş alanlarınıza hem gündelik hayatınızın ritmine hem de sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gayet yerinde olacaktır.

Diğer taraftan önemli haberler hafta sonuna doğru devrede olacak. Hafta sonuna doğru yine beklenmedik, hızlı, ani oluşumlar devrede olabilir. Parasal konularda halletmeniz gereken önemli işleriniz varsa bu işleri Cuma günü yapmanız ya da hafta sonuna doğru bırakmanız daha doğru olacaktır.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, evinize, ailenize, yuvanıza odaklanarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta ailevi konular önem kazanacak, hem ailenize hem de özel hayatınıza daha fazla zaman ayırmak isteyecekseniz ve bu alanda da bir Dolunay gerçekleşecek. Hafta başında sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, çevresel faktörlerin hızlandığını görebilir, işten elde edilen gelirlerinizle ilgili konuşma ve görüşmelerimiz varsa bu Pazartesi bu konulara çok rahat bir şekilde el atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki bir mevzuyu çözmek, onlardan özür dilemek anlamında bu Pazartesiyi etkin bir şekilde hayatınızda kullanmaya özen gösterin. Organizasyonlar, etkinlikler, davetler bunlarla ilgili hızlı gelişmelerin olacağı bir hafta sizi bekliyor. İşten elde edilen gelirlerinizde artışlar söz konusu olabilir ama bu artışlara göre bir hesap yapıyorsanız aniden gelir gider hareketliliğine hazırlıklı olmalısınız.

Salı günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizin aşk hayatınızda gerçekleşecek. Demek ki aşk ile ilgili karar vermeniz gereken konular bu Dolunay’da karşınıza çıkabilir. Sosyal çevrenizin hareketli olduğu bir dönemdesiniz, arkadaşınız sizi biriyle tanıştırabilir ya da aşkla ilgili konuya vesile olabilirler. Siz de bu Dolunay içerisinde buna göre kararlar alabilirsiniz. Dolunayla beraber hobilerinize yönelik adımlar devreye girebilir. Çocuğunuz varsa onun hayatında oluşacak birtakım konu ve olaylar sizin hayatınızı hareketli kılacak. Değişeceksiniz, dönüşeceksiniz ama bu Dolunay diğer burçlara göre size daha fazla yarayacak.

Diğer taraftan ani olaylara açık olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Sağlığınız gayet güzel. Bir tek bu dönem alınganlıklardan uzak durun, her şeye içerlemeyin, kavga çıkarmayın, kimseye bulaşmayın. Mide problemlerine dikkat edin. Onun dışında diğer alanlarda şansınız gayet yüksek.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya iletişimi yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız birtakım işler, planlar, programlar bu hafta önemli olacak. Bu hafta başında işinizle ilgili konu ve olaylarda kariyerinizde, meslek seçimlerinizde, meslek hayatınızda önemli birtakım girişimler, konuşmalar, görüşmeler altında olacaksınız.

Salı günü Akrep burcunda çok önemli bir Dolunay gerçekleşiyor. Akrep burcundaki Dolunay evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla dikkatinizi çevirmenize neden olacak. Ev hayatınızda yaşayacağınız bir kriz ya da ailenizle beraber olduğunuz süre içerisinde oluşacak bir durum ya da bir konu bu Dolunay’da hayatınızda daha fazla önemli olacak. Ailenizdeki insanlara daha fazla ilginizi göstermek durumunda kalabilirsiniz, onların hayatında yaşanacak birtakım olaylar sizin hayatınıza etki edebilir. Hem işiniz hem de aileniz arasındaki dengeyi bu Dolunay’da iyi sağlamanız gerekiyor. Sadece aile hayatı değil, ev hayatınız, yerleşimle ilgili konular, taşınmayla ilgili konular ve olayların bu Dolunay zamanı hayatınızda bazı hassaslıklara ve önemli değişim ve dönüşümlere neden olduğunu görebilirsiniz.

Cuma günü ani, hızlı, beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda cereyan edecek. Bu olayları daha çok iş hayatınızda, iş dünyanızda yaşayabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesinde oluşacak birtakım olaylar hayatınızı hızlı ve renkli kılabilir. Aile hayatınızda anne tarafınızda birtakım konular etrafınızda cereyan edebilir. Cuma günü, oldukça hareketli bir zaman dilimini temsil edecek.

Hafta sonu fikirleriniz ve düşüncelerinizle insanları etkilemesini başaracaksınız. Birazcık daha sakinleşeceksiniz ve yeni haftaya biraz daha olumlu ve güzel etkilerle hazırlanacaksınız. Bu hafta aşkta da işte de parada da sağlıkta da ortalama değerleriniz var. Dolunay zamanı ailevi konularda sakin olmaya özen gösterin, kendinize ve sağlığınıza lütfen yatırım yapın.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, ödenmesi gereken paralarla haftanızı başlatıyorsunuz. Ödenmesi gereken para alışveriş olabilir, güzel bir şey alabilirsiniz, moda, takı, kozmetik gibi eşyalara olan ilginiz yüksek olabilir. Bu hafta başında parasal konularla ilgili olabilirsiniz. Pazartesi günü uzaklardan alacağınız haberler yüzünüzü güldürecek. Hele ki bu haberler eğitim hayatınızı ilgilendiriyorsa ya da işinizle ilgili konularda daha az tanıdığınız insanlarla giriştiğiniz işlerinizde yüzünüzü gülebilir. Herkesi çok rahat bir şekilde ikna edebilir ve yapacaklarınızı net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Salı günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında önemli değişim ve dönüşümler devreye girecek. Akrabalar, abi, abla, kardeş, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında önemli olayların bu Dolunay’la beraber devrede olduğunu görebilirsiniz. İletişime dayalı birtakım işleriniz varsa satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında çalışıyorsanız bilgisayar ve sosyal medyaya dayalı bir takım işleriniz varsa yazılımcıysanız, radyo-televizyoncuysanız ya da eğitim konularında bazı hassaslıklar yaşanabilir.

Hızlı, ani, beklenmedik birtakım haberler, seyahatler, eğitim fırsatları bu hafta sonuna doğru gündeminize yerleşecek. Eğer evliyseniz eşinizin kardeşleri ya da akrabalarından yana hızlı haberler devreye girebilir. Bu dönem hayat sürprizleriyle sizi çok destekleyecek. Bu sürprizlere ne kadar açık olursanız o kadar hayatınıza geçirmesi ve bu sürprizlerden faydalanmasını bileceksiniz. İşinizde, eşinizde, aşk hayatınızda ya da sağlığınızla ilgili konularda güzel gelişmeler altındasınız. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin alınganlıklar ve karşı tarafa içerlemeler bu hafta devrede olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, kendi istek ve beklentilerinize ve sağlığınıza odaklanarak haftanızı başlatıyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konular sizin için önemli. Hayatınızdaki birçok alanda bir denge kurmak istiyorsunuz. Ama bel bölgenize dikkat, böbrekle ilgili sıkıntı ve problemlere bu hafta başında açık olabilirsiniz. Ya da çok hızlı haberler gelebilir, bu hızlı haberlere kalbiniz pıt pıt hızlı hızlı çarpabilir yerinizde duramayabilirsiniz. Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Ay Terazi burcundayken haftaya giriş yapıyoruz.

Diğer taraftan Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı para hanenizde yaşayacaksınız. Tam da bu dönemde ortak parasal meseleler, alacak verecek hesapları senin paran benim param, senin malın benim malım gibi bazı konuları gözden geçirdiğiniz bir dönem olacak. Her şeyi ortak hesap ettiğiniz bir dönem ama bu Dolunay’da daha çok cebinize giren parayla ilgili olacaksınız. Kendi paranızın derdine düşebilirsiniz. Bu dönem uzun zamandır tahsil edemediğiniz, etmek istediğiniz ama bir türlü olmamış parasal konuların haberini içerecek. Bu haberler kah iyi olabilir kah sizi zorlayabilir ama yine de ne olursa olsun en azından alıp alamayacağınızı ya da ne zaman alacağınızı bu Dolunay zamanı öğrenmiş olacaksınız.

Ani, hızlı, beklenmedik olaylarla dolu bir hafta. Biraz kafamıza göre davranmak isteğimiz de yüksek olacak ve bu konular daha çok parasal konuları içerecek. O yüzden belki parayla belki ödemeyle ilgili bir konu hafta sonuna doğru devreye girebilir. Bu dönem çok çalışıyorsunuz, çok mücadele ediyorsunuz ama diğer taraftan işlerinizle ilgili bu mücadelenizde parasal olarak karşılığını almak istiyorsunuz. Merak etmeyin, bu Dolunay zamanı karşınıza çok da olumsuz sonuçlar gelmeyecek. En azından bu çalışmalarınızın karşılığını bir şekilde alacaksınız. Ev, aile hayatınızdaki alanlarda yaşadığınız dengesizlikler artık geride kalacak.

Bu hafta sonu, aile büyüklerinizle parasal bir mevzuyu kafa kafaya vererek halledebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda hafta başında biraz dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca bu hafta alacağınız haberlerle fırt fırt fırt oradan oraya hareket halinde olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Ama bu isteksiz enerji hemen Pazartesi akşam saatleri itibariyle yerini daha konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakıyor.

Aynı zamanda sizin burcunuzda bir Dolunay da gerçekleşecek. Yani hem hayatınıza hem sağlığınıza ekstra özen göstereceksiniz. Bu dönem ilişkilere kendinizi adadığınız bir dönem. Daha fazla ilgiyi karşı taraftan beklediğiniz, hayatınıza bir insan alma ihtimalini çok fazla düşündüğünüz ya da hayatınızda bir insan varsa onun beklentilere göre hareket ettiğiniz bir dönem. Bu Dolunay’da diğer insanla yaşayacağınız olaylara göre hayatınızla ilgili önemli, hassas kararlar alacaksınız. Eğer ilişkinizde yolunda gitmeyen birtakım konular varsa, krizler yaşıyorsanız vereceğiniz kararlar bu Dolunay’da hayatınızın gidişatını ve yönünü değiştirebilir. Diğer taraftan karşı tarafı çok önemsediyseniz ve hep karşı tarafı düşünerek hareket ettiyseniz bu Dolunay zamanı “yeter artık ben kendime vakit ayıracağım, kendi sağlığımı daha fazla önemseyeceğim, kendi istek ve beklentilerime göre hareket etmeye başlayacağım” diyebilirsiniz. Hızlı haberler ilişkiler kanalından gelecek ve buna göre de önemli kararlar alacaksınız. İlişki kararları da devreye girebilir. Mesela ilişkide evliliğe ya da ilişkinizi bir üst aşamaya taşımaya karar verdiyseniz buna göre hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Bu hafta eviniz, aileniz ve yuvanızdaki insanlarla bazı anlaşmazlıklar devrede olabilir. Ama hızlı, ani, beklenmedik olaylar sizi daha çok ilişkiler yönünden vuracak. Ani taşınmalar, ortaklıklar ve burada oluşacak birtakım konu ve olaylarla da ilgili olacaksınız. Bu dönem daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılarınızda biraz daha mücadeleci olduğunuz bir dönem ama aynı zamanda alınganlıklara da açık olduğunuz bir dönem olacak. Olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin ya da sadece size yapılıyormuş gibi algılamayın. İlişkinize, işinize, sağlığınıza ekstra özen gösterin bunları yaptığınız takdirde bu haftadan en maksimum faydayı sağlayacak burçların başında siz geliyorsunuz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, sosyal çevre ilişkilerinize ve takım çalışmalarına odaklandığınız bir hafta başlıyor. Bu hafta ne olursa olsun diğer insanlardan gereken desteği alacaksınız. Tek başına gitmemeniz diğer insanlarla beraber büyümeniz gereken haftalardan biri olacak. İşle ilgili konular ve işten elde edilen gelirlerinize daha fazla odaklanacaksınız. İş hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylar devrede olabilir. O hızlı haberler geldiği gibi hızlı bir şekilde de gidebilir. Ani haberler alırsınız, çok mutlu olursunuz. Ama ya çok hızlı başlar ve hızlı biter ya da başlayacak gibi bir haber gelir sonradan koşullar ve şartlar değişebilir. Ama ne olursa olsun en çok sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu hafta sağlığınıza gereken özeni göstermeniz çok ama çok önemli, özellikle de çalışıyorsanız ve kalabalık ortamlara girip çıkıyorsanız. Çünkü Dolunay’ı kadersel alanınızda yaşayacaksınız. Beklenmedik bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Bir olayın ortaya çıkışıyla beraber iş hayatınızda hassas kararlar almanız gerekebilir. Yurt dışından bir haber gelebilir, yurt dışı kaynaklı birtakım haberlere ulaşabilirsiniz ya da sağlığınıza ve ruh sağlığınıza ne kadar önem vermeniz gerektiğini bu Dolunay zamanı fark edebilirsiniz. Her halükarda sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir.

İş hayatınızda inişleriniz çıkışlarınızın yüksek olduğu bir hafta. Aynı zamanda bu iniş çıkışlardan kaynaklı olarak sağlığınızı ve ruh sağlığınızı desteklemeniz gerekecek. Diğer taraftan parasal konularda mücadelenizi de artıracaksınız.  Bu alandan yana destekli de görünüyorsunuz. İşle ilgili konularda bazı zorlanmalarınız olsa bile yakın çevrenizdeki insanlar bazı konuşmalarla size verecekleri bazı tekliflerle sizi destekleyecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konu ve olayları biraz geri plana ittiğiniz haftalardan biri olacak. Daha çok işe, sağlığa, yapacaklarınıza odaklanacaksınız. Şu Dolunay’ı bir geçirin ondan sonra zaten ilişkilerle ilgili konular hayatınızda hareketlenir.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, kariyer koşturmaları ve işle ilgili temponun hızlandığı haftalardan bir tanesi başlıyor. Hayata keyifle baktığınız, aşk dolu etkilerle dolu olduğunuz bir dönem. Çocuğunuz varsa onla ilgilendiğiniz, yoksa daha fazla vaktinizi keyfe, eğlenceye ya da sevdiğiniz konulara yönelteceğiniz bir dönem. Özel hayatınızda bu hafta başında sevdiğiniz insanı ikna etmek çok da zor olmayacak. Onunla beraber özel konuşmalar, buluşmalar hayatınızı renklendirecek ve sizi de çok ama çok mutlu edecek.

Salı günü Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Siz bu Dolunay’ı sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla olan bağlantılar bu Dolunay’da önemli olacak. Kendi kafanıza göre hayatı yönlendirmeye çalıştığınız bu dönem arkadaşlarınızın hayatında oluşacak hassas bir konuyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ya da onlarla olan ilişkilerinizde bazı hassaslıklar devreye girebilir. İşten elde edilen gelirlerinizde inişler çıkışlar, bazı krizler yaşamaya, değişim ve dönüşümlere hazır olmanız gerektiğini fark edeceğiniz bir Dolunay yaşayacaksınız. Geleceğe yönelik adımlarınız hızlanırken organizasyonlar, aktiviteler, davetler bu alanda yapılması gerekenlerle ilgili önemli kararlar bu Dolunay’da devreye girebilir.

Diğer taraftan hızlı, ani, beklenmedik işlere, aşklara, flörtlere açık olabilirsiniz. Eğer herhangi bir yere yatırım yapacaksınız, borsaya yatırım yapıyorsanız, bu dönem çok hızlı getirilere ya da çok hızlı kayıplara karşı kendinizi koruma altına alın.

İlişkilerde anlaşmazlıklara dikkat edin. Sevdiğiniz insana söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir ya da siz bazı hareketlerinizle karşı tarafı ajite edebilirsiniz. İlişkilerde alınganlıklara karşı dikkatli olmanız gereken bir süreç içerisindesiniz. Sadece ilişkilerde değil ortaklı işlerde de her şeyi biraz daha oluruna bırakmayı ve alttan almayı unutmayın. Bu dönem her şey sizi çabucak sinirlendirebilir. Bu sinirinizi kendinize yöneltmeyin.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, uzaklardan alınacak haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Dış ortamlara bağlı işlerinizde bu Pazartesi hayatınızı biraz hareketli kılacak. Diğer taraftan yuvanızda, ailenizle, aile büyüklerinizle konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Sevginizi çok daha iyi bir noktaya taşıyacaksınız. Özür dilemeniz gereken birileri varsa bu hafta başında yapmanız çok doğru olacaktır. Evle ilgili girişimleriniz varsa yine bu hafta başına denk getirmeye özen gösterin, güzel etkileşimler devrede olacak.

Salı günü bir Dolunay yaşanacak. Siz bunu kariyer ve iş alanlarınızda yaşayacaksınız. Evinize, ailenize, yuvanıza odaklı olduğunuz bu Dolunay zamanı kariyer ve işle ilgili konularda hızlı birtakım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Diğer taraftan iş hayatınızda oluşacak birtakım hassaslıklar sizi vurabilir ve önemli iş konuşmaları, görüşmeleri ekstra ortaya çıkacak bir işle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Anne ve anne tarafınızın konu ve olayları bu Dolunay’da hayatınızda görünebilir.  Evliyseniz yine eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olayların bu Dolunay’da daha da hızlandığını görmek söz konusu olacak. Akrep burcunda bir Dolunay olduğu için krizler değişim ve dönüşümlerle de bağlantılı olacak. O yüzden hayatınızda neyin değişmesi neyin dönüşmesi gerektiğini düşünün. Eğer bir oyuncuysanız, sanatçıysanız, tanınan bir insansanız bu dönem önemli bazı konuların açığa çıkması, sırların da açığa çıkması devrede olabilir. Mesela toplum sizi konuşuyor olabilir ya da kendi bulunduğunuz çevrede bazı konuların ortaya çıkmasıyla beraber dedikodunuz yapılabilir. Bu dönem en çok buna dikkat edin, bu Dolunay bazı konuların ortaya çıkacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

İş hayatınızda kendi gücünüzü, uğraşılarınızı ve mücadelenizi gösterdiğiniz bir dönem. Ama diğer taraftan sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Mide problemleri aynı zamanda cilt sıkıntı ve problemlerini de açık bir döngü içerisindesiniz ama hayat yine de sizi destekleyecek. Bu Dolunay zamanı kimseyle takışmayın ve tanımadığınız insanlara sırlarınızı anlatmayın.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta başında gizemli konu ve olaylar daha fazla hayatınızda önemli olacak. Başka insanların neler yaptıklarıyla daha fazla ilgili olabilir, biraz ketum yapıyla hareket edebilirsiniz. Bu çok uzun sürmeyecek. Pazartesi akşam saatleri itibariyle daha hareketli bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İletişimsel işlerinizde bu hafta çok güzel sonuçlar alacaksınız. Çünkü Pazartesi günü Merkür ve Venüs kavuşumu iletişim, satış, tanıtım, pazarlama alanında size güzel kapılar aralayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla çok keyifli işlerde bulunabilir, onlardan destek görebilirsiniz. Bazı konuşmalarınızla işinizdeki insanları etkilemeniz de söz konusu olabilir. Eğer öğrenciyseniz, bu dönem problemleriniz varsa öğretmenlerinizle, hocalarınızla bu problemleri ele almak için şahane bir dönem. Kısa yolculuklar için çok aktif ve güzel bir dönem. Bilgisayar sektöründe çalışıyorsanız bu dönemde güzel iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Salı günü bir Dolunay gerçekleşiyor, siz bu Dolunay’ı uzak çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Uzak seyahatler, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk, medya, ticaret ya da ithalat ihracat gibi işleriniz varsa özellikle bu konuların ön plana çıktığını görebilirsiniz. Bunların hiçbiriyle bir ilginiz yok ise eğitimle ilgili konularda çok önemli kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin kardeşlerinin hayatıyla ilgili konu ve olaylar gündeme gelebilir ya da uzakta yaşayan akrabalarınız varsa onlardan değiştirici ve dönüştürücü önemli kararlar karşınıza gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla ilişkilerinizde bu Dolunay zamanı ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Yanlış anlaşılabilirsiniz, bir olay krize dönüşebilir ya da hiç ummadığınız noktalara taşınabilir.

Onun dışında yakın çevrenizle girişeceğiniz her işte bu hafta beklenmeyene hazırlıklı olun. Hızlı, sürpriz konular karşınıza gelecek. Akrabalar, abiniz, ablanızın hayatında birtakım hızlı kararlar devreye girebilir. Araba kullanıyorsanız Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda ani, hızlı, beklenmedik bir şekilde, iletişim halinde olduğunuz yakın çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönem her şeyin başı iletişim olacak. O yüzden iletişimize ekstra dikkat edin. Alınganlıklardan ve kavgalardan uzak durun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın