Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

08 – 14 Temmuz 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

HAYATINI ORGANİZE ET!

8 Temmuz haftasına Ay Aslan burcundayken giriş yapıyoruz. Aşk, çocuklar, keyifle ilgili konular, sanat, kreatif işlerin ön plana çıkacağı, hayatımızı yönetme arzumuzun yüksek olacağı haftalardan bir tanesi başlıyor. Ay Aslan burcunda, idareci mekanizmayı organizasyona yönelik konuları ön plana çıkartır. Bu hafta organizasyonlar devrede olabilir ya da hayatımızı kontrol etmek, düzenlemek isteyebiliriz.

Bu hafta gökyüzünde olumlu açılar var Merkür’ün Jüpiter’le olan sekstil açısı Pazartesi günü devreye girecek. Eğitim, seyahat, turizm, dinle ilgili konular, felsefi alanlar, iç ve dış ticaret konularında olumlu bir enerjidir aynı zamanda kişisel girişimlerimiz, konuşmalarımız, anlaşmalarımız konusunda diğer insanlardan göreceğimiz destekler karşımıza gelecek. Bu aralar söylediğimiz her sözün ya da attığımız her adımın olumlu bir şekilde dönmesi gibi etkiler altında olacağız. O yüzden olumlu olanı istemekten güzel şeyler dilemekten dua etmekten de geri durmayalım. Şanslı etkiler Pazartesi günü devrede olacak.

Yabancı devletlerle iletişiminiz iyi olabilir, ekonomi ve ticaret adına da oldukça olumlu bir süreçtir hatta Temmuz ayında bir şeyleri ekonomik anlamda kontrol altına alıyormuşuz gibi bir etki devrede olacaktır. Yine aynı gün Venüs’ün Uranüs’le olan sekstil açısı ilişkilerde özgürleşme isteğini karşımıza getirecek. Rahatlama arzusu esnek olma keyif alma farklı insanlarla bir araya gelme etkisini önümüze açacak. Sanat ve teknoloji konularında olumlu adımlar karşımıza gelebilir çünkü Venüs sanatı Uranüs de teknolojiyi temsil ediyor o yüzden sanat ve teknolojinin iç içe olduğu işlerde güzel sonuçlar bekleyebiliriz. Sanatçılar adına şanslı bir dönem.

Pazartesi günü Merkür’ün Kuzey ay düğümleri ile olan olumlu açısı ticari konuları çok hızlandırabilir. Haberleşme, iletişim, ulaşım ve ticari faaliyetler oldukça hızlı akacak. Bu hafta genelinde piyasalarda bazı düzeltmelerin karşımıza gelme potansiyeli de yüksek.

Perşembe günü Venüs’ün Neptün’le, Güneş’in de Satürn’le olumlu açısı var. Güneş Satürn olumlu açıları hem belediyeler hem yerel yönetim hem idari işlerde bulunanlar için olumlu bir süreç anlamına geliyor. Madencilik, inşaat, devlet ve yöneticilerle ilgili konularda da güzel sonuçlar alabiliriz. Sorumlulukların yerine getirildiği bir dönemi temsil eder bu yüzden de bu dönem başlattığımız işler kimliğimizi, adımlarımızı destekleyen işler olur.

Venüs’ün de Neptün’le olan olumlu açısı duyarlılığı, yardımlaşmayı, sevgi bağlılığının artmasını, artistik ve sanatsal yetenekler konusunda kendimizi ön plana çıkartmanın da önemini vurgular. Hastane, yardım kuruluşları, derneklerle ilgili alanda da güzel gelişmeler devreye girebilir.

Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle beraber egonun, aşkın, eğlencenin, ilişkilerde idare etmenin ve daha fazla kontrolcü olmanın ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. Ateş enerjisindeki Venüs eğlenceli faaliyetlerden fazlasıyla keyif alacaktır, flörtözdür, aşkın içine düşmeye ya da aşkı doyasıya yaşamakla bağlantılıdır ama bir yanı da gururla kibirle, büyüklükle bağlantılıdır o yüzden ilişkilerimizde bu etkiye dikkat etmeye özen gösterelim. Venüs’ün Aslan burcuna geçişi altına olan ilgimizi de hızlandıracak gibi görünüyor. Sanatçılar, eğlence yerleri, tiyatrolar, sinemalar, gösteriler de hızlanabilir.

Cuma gününe dikkat edelim çünkü Venüs Aslan burcuna geçer geçmez Plüton ile bir dik açı karşısına gelecek. Bu da kıskançlığı ortaya çıkartabilir. Kıskançlık, yönlendirme, karşı taraf üzerine baskı kurma, gizli ilişkiler, skandallar, manipülasyon çıkar ve güç mücadeleleri Cuma günü karşımıza çıkabilir. Artı eksi birkaç günü de alırsak hafta sonuna çok güzel haberler alabiliriz ama ilişkilerde aradığımızı bulmak sandığımız kadar kolay olmayabilir.

Venüs Plüton karşıtlıklarında cinsellikle ilgili konularda abartılar karşımıza gelebilir toplumsal olarak da bu haberleri almaya yatkın olabiliriz. Sadist eğilimler, tecavüz, şiddet konulu haberlerin artması ve bir şey elde edemediğimizde o hırsla karşı tarafa bir şeyleri yaptırtmak ya da karşı taraftan hıncımızı almak gibi konuları Venüs Plüton karşıtlıklarında görebiliyoruz. O yüzden ilişkilerde karşı tarafı çok zorlamayalım, kıskançlığımız olsa bile bunu makul bir seviyede tutalım, sevdiğimizle her konuyu konuşalım, güvensiz olduğumuz noktaları karşı tarafa anlatmayı tercih edelim yoksa ilişkilerde olay başka bir boyuta taşınabilir, bu etkilerden uzak duralım.

Herkese fırsatlarla dolu bir hafta dilerim!

08 – 14 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar haftaya eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak, çocuğunuzla ilgilenerek ya da özel hayatınızda halledilmesi gereken konuları ele alarak başlamak isteyeceksiniz. Spekülatif alanda bir yatırımınız varsa bu hafta hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Merkür’ün Jüpiter’le olumlu bir açısı var bu da iletişimsel her tür işinizde şans ve başarının karşınıza gelme potansiyelini arttırıyor. Yakın çevrenizden göreceğiniz yardımlar yüksek olurken tanıdığınız bir insandan gelecek bir destekle işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Özel hayatınızda yakın çevrenizden bir insanın sizi biriyle tanıştırması ya da yine şimdiye kadar çok yakınınızda olup fark etmediğiniz bir insanla aşka yelken açmak gibi etkiler de devrede olabilir. Eğitim, seyahat, ticaret, girişimler her tür iletişim ya da dijital alanlarda önemli girişimler ya da sonuçlar bu hafta başında karşınıza gelebilir.

Ev, aile ve yuva alanlarınızda oldukça keyifli gelişmeler var. Evinizde boya badana, tadilat tamirat, evi düzenleme gerekliliği hissediyorsanız bu hafta şanslı olabilirsiniz. Evinize yapacağınız harcamalarla ilgili konularda da Pazartesi günü destekli olacaksınız. Bu hafta sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz ve bu da ruhunuzu rahatlatacak, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Başka insanlara yapacağınız yardımlar da ön plana çıkabilir.

Venüs Aslan burcuna geçiyor aşka keyfe mutluluğa daha fazla vakit ayıracağınız 3 haftalık döngüye giriyorsunuz. Bu dönemde çocuğunuzla olan ilişkileriniz kuvvetlenirken hayatınızda aşka daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde herkes sizi konuşabilir yalnız Cuma günü ve birkaç gün boyunca dikkatli olmakta fayda var. Sosyal çevrenizin çok hareketli olması yeni tanıştığınız insanla aranızda gerilimlere neden olurken hayatınızda bir insan varsa sosyal ortamlarda kıskançlıklara yönlendirmelere ya da baskılara maruz kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bir insanın sizi kıskandığını ya da özel ilişkinize burnunu soktuğunu görebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar ev, aile ve yuva ile ilgili konular ve idarecilikle ilgili organizasyonel işler bu haftaya damgasını vuracak. Bu hafta ağırlıklı olarak evinize, yuvanıza ve yakın çevrenizdeki insanlara vaktinizi ve ilginizi vereceksiniz. Pazartesi Merkür’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı evle ilgili konularda önemli girişimleri karşınıza getirebilir. Evinize harcamak istediğiniz bir para ya da bir mal mülk alımı gibi durumlar varsa Pazartesi bu konularda destekli olacaksınız. Venüs’ün Uranüs’le olan olumlu açısı yakın çevrenizle kalkışacağınız işlerde esnek, rahat, özgür bir şekilde hareket edeceğinizi gösteriyor.

Bu dönem aileniz, yakın çevrenizle bağlantılarınız fazlasıyla güzel. Onlardan gelecek güzel haberlerle kısa vadeli planlarınıza odaklanabilirsiniz. Eğitimle ilgili işlerinizde de istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü görev ve sorumlulukları yerine getirmekte sıkıntı çekmeyeceksiniz. Çevrenizdeki insanların desteğiyle girişimleriniz, satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar ya da haberleşme, ulaşım, eğitim, ticari faaliyetler alanında kalıcı adımlar atılabilir. Bazı arkadaşlarınızla yardımlaşmak ya da onların çocuklarıyla vakit geçirmek önem kazanacak. Yardımlaşma etkisinin size verdiği mutlulukla işlerinizi de yoluna koyacaksınız.

Venüs Aslan burcuna geçiyor evinize odaklanmanın tam zamanı. Perşembe gününden sonra 3 hafta boyunca evinizde boya badana, tadilat tamirat gibi işlere kalkışabilir ev ortamınızda özel ilişkilerinizin daha da güzelleştiğini görebilirsiniz. Evinizde bir parti verebilirsiniz, oldukça keyifli aksiyonlu ama bir o kadar da ailesel konuların ön plana çıkacağı bir dönem.

Cuma gününe dikkat, göz önünde olacağınız ortamlarda kıskançlık, baskı, manipülasyon, anne baba arasındaki çekişmeler ya da sevdiğiniz insanla yaşayacağınız kavgalar devrede olacak. Güzel şeyler yaşamak istiyorsunuz ama sevdiğiniz insanın bazı noktalarda sizi anlamaması ya da sizi yönlendirmeye çalışması gerginlik yaratabilir. Bu siniri o kişiden ya da karşınızda kim varsa ondan çıkarmak isteyebilirsiniz hafta sonu bu etkilere dikkat edin.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler iletişimsel işleriniz bu hafta hızlı akabilir yakın çevrenizden güzel haberler var ve bu haberleri hayatınıza geçirmek isteyebilirsiniz. Pazartesi yakın çevrenizden gelen bir haber agresif ve sinirli olmanıza ve tepki vermenize de neden olabilir. Kazalara karşı da dikkatli olmakta fayda var. Merkür’ün Jüpiter’le olumlu açısı, iletişimsel işlerinizde beklediğiniz haberleri getirebilir. Her tür satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar iletişime dayalı işlerde, yakın çevreden beklediğiniz güzel haberlerde şansın keyfin mutluluğun sizin tarafınızda olduğunu fark edeceksiniz. Olumlu gelişmeler karşınıza gelecek ve önünüzdeki yılı çok daha net planlayabileceksiniz. Parayla ilgili konularda şanslısınız ekonomik davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. İhtiyaçlarınız varsa bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve bazılarını da stoklayacaksınız çünkü İkizler burcunun parayla alakalı konularda garantici olmak gibi etkileri olabilir. Bu dönemde evinize, ailenize, yuvanıza yapacağınız harcamalar da yüksek olabilir.

Uzun zamandır yakın çevrenizden bir insana destek olmak istiyorsanız Pazartesi günü harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik yerlerden güzel etkileşimleriniz var elinizde güzel bir para da geçebilir. Parayla ilgili sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz. Perşembe günü para ile ilgili işler kariyerinizde parasal konuşmalarda güzel gelişmeler oluşabilir. Beklediğiniz işlerin sonuçlarını alabilirsiniz uzun soluklu kalıcı işler başlatabilirsiniz Yardımlarınız da yüksek olacak. Etrafınızdaki insanlara beraber çalıştığınız insanlara fayda sağlamak da isteyebilirsiniz.

Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi iletişimsel işlerinizde bağlantıları kuvvetlendirecek güçlü insanlarla bir arada olacaksınız. Yakın dostlar, akrabalarla olan ilişkilerinizde cömert ve tutkulu yapınız ön plana çıkabilir. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz akrabalarınız, dostlarınız varsa bu dönem bunların üzerine eğilebilirsiniz. İletişimsel her tür işinizde doğru bağlantılarla eğlenerek ve keyif alarak hareket ettiğiniz müddetçe istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Cuma günü, artı eksi birkaç gün alabilirsiniz, tanımadığınız ortamlarda ya da yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı gerilimler devreye girebilir. İş yaptığınız ama daha az samimi olduğunuz bir insanın üzerinizde bir güç ya da bir baskı oluşturduğunu fark edebilir, ona tepki veremeseniz bile yakın çevrenizdeki insanlara bu tepkinizi gösterebilirsiniz. Yakın çevreniz ve uzak çevreniz arasındaki gerginlikler sizi yorabilir. Cuma günü civarı tanımadığınız insanlarla dalaşmayın, kimseyle kavga etmeyin ve bu dönem mevzuları ve sorunları çok fazla uzatmayın.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler para ile ilgili konular haftanıza damgasını vuracak. Organize olmanız gerekiyor ve bu organizasyon özellikle parasal konuları kapsayacak. Aşk hayatınıza çocuğunuz için yapacağınız harcamalara ya da size keyif verecek sanatsal ve kreatif işlere harcamalarınız bu hafta ön plana geçebilir. Para ile ilgili konularda güzel etkilere sahip olacaksınız. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekler, uzak yerlerden beklediğiniz haberler uzun zamandır istediğiniz bir işin karşınıza gelmesi sizi mutlu edebilir. Bu haberlerin yurt dışından gelme potansiyeli yüksek. Güzel planlar içerisindesiniz, kendinize görüntünüze önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Arkadaş çevrenizden bazı insanlarla ilişkileriniz bu hafta başı fazlasıyla kuvvetli olacak. Hayata özgür taraflarıyla bakmayı sevecek esnek olacak ve arkadaşlarınızdan biriyle aranızda keyifli rahat hoş bir ilişki devrede olabilir. Böyle bir ilişkiniz varsa işleri rahat akıtacağınız bir aşk yaşayabilirsiniz. Arkadaşlardan gelecek güzel haberlerle gününüzü güzel planlayabilirsiniz.

Perşembe günü eğitim hayatı, seyahatler, ticari faaliyetler alanında önemli sorumluluklarınız var ve siz bu sorumlulukların farkındasınız. Bu sorumlulukları ne kadar iyi bir şekilde ele alabilirseniz o kadar uzun vadede rahat edersiniz. Eğitim hayatınızda vereceğiniz önemli bir karar olabilir. Perşembe günü vereceğiniz kararlar uzun soluklu ve kalıcı kararlar olacaktır. Uzak yerlerden gelecek önemli haberler devreye girecek. Bu hafta genel itibariyle kendinizi gayet iyi hissedeceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlara yardımlarınız devreye girebilir. İşinizle, eğitimle ilgili konularda yol göstermek öne çıkabilir ve insanlara farklı bakış açıları sundukça kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Venüs’ün Aslan burcu geçişi Perşembe gününden sonraki 3 haftalık döngü boyunca aşka keyfe mutluluğa ya da çocuğunuzla ilgili konulara çok daha fazla para harcayacağınızı gösteriyor. Kazançlarınız artabilir bu dönem elinize güzel paralar geçebilir. 3 haftalık döngü içerisinde paranızı katlayabilir ya da yatırımlara yönelebilirsiniz.

Cuma günü Venüs’ün Plüton’la olan karşıt açısı parasal işlerinizde bazı kayıpları bazı manipülasyonları çıkarcılık enerjisini karşınıza getirecek. Siz böyle davranmasınız bile başkalarının size bu enerjiyle davrandığını görebilirsiniz. Bu yüzden de bazı kayıplarınız oluşabilir. Parasal işlerinizde şüpheye hiçbir şekilde yer vermeyin. İçinizde bir şüphe varsa biriyle bir iş yapacaksanız bir ticari faaliyetinizin olacaksa Cuma günü denk getirmeyin. Hayatınızdaki insanla da cinsellikten ya da aranızdaki bazı anlaşmazlıklardan kaynaklı çekişmeler devrede olabilir.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Keyfinize düşkün olacak,kendi isteklerinize beklentilerinize odaklanacak yerinizde durmak istemeyeceksiniz. Pazartesi bu etkiyle hareket ederken akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda var. Ailenizdeki insanlara karşı agresif, sert ya da tartışmacı tutumlar içerisine girebilirsiniz ama bununsonucunda da haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Pazartesi günü keyifli etkileşimler var. Hayatınızı yeni yeni yoluna koymak üzeresiniz önemli konuşmalar görüşmeler kendinizi iyi hissetme uzun zamandan sonra enerjinizin yerine geldiğini görme gibi etkiler devrede olurken önemli konuşma ve anlaşmalar arkadaş tarafından gelecek. Sosyal çevrenizdeki insanların size birçok konuda fayda sağladığını göreceksiniz. Kafanızda planlar varsa bu planları hareketlendirme adına arkadaşlarınızdan destek almayı ihmal etmeyin.

Güzel şans ve fırsatlar çevre değişimlerinden ve sosyal çevre alanlarınızdan karşınıza gelirken geri planda durduğunuz biraz da kafanızı dinlemek istediğiniz bu dönem toplumsal konu ve olaylar fazlasıyla ilginizi çekiyor. Ama bu toplumsal olaylara ilk defa farklı bir perspektiften ve rahat gözlerle bakmayı da tercih ediyorsunuz. Kariyer alanlarınızda güzel açılımlar devreye girebilir kendinizi mutlu ve iyimser görebilirsiniz. Perşembe günü sorumluluklarınızı bileceksiniz, yapılması gerekenleri çok rahat bir şekilde ele alacaksınız. Sağlığınız gayet iyi. Artık sağlığınızda ne yapmanız ne yapmamanız gerektiğini çok net bildiğiniz için işleri yoluna koyma potansiyeliniz var.

Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle 11 Temmuz’u bir kenara not edin çünkü bu tarihtensonra 3 haftalık döngü içerisinde kendinize bakmak, güzelleşmek, alışveriş yapmak, kendinize vakit ayırmak, sosyalleşmek, gezmek dolaşmak ön plana çıkacak. Herkes sizi konuşacak herkes sizin bu havanızı sevecek. Bekarsanız da bu dönem biriyle tanışmama ihtimaliniz yok gibi.

Cuma gününe dikkat, hayatınızda biri varsa o insanın üzerinizde kuracağı baskıyla, belki kıskançlığıyla üzerinize fazlasıyla geldiğini ve sizi bu güzel ruh halinizden uzaklaştırmaya çalıştığını fark edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ufak bir kriz büyük olaylara dönüşebilir kıskançlık, baskı, manipülasyondan mümkün olduğunca uzak durun yapanlara karşı da tepkinizi daha normal bir şekilde göstermeyi ihmal etmeyin.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar haftaya nane molla etkilerle giriş yapıyorsunuz. Kendi halinizde olmakistediğiniz bir dönem olabilir. Daha planlı programlı çalışmak üretmek araştırmak sizin için önemli görünüyor. Pazartesi Merkür’ün Jüpiter’le olumlu açısını kariyer alanlarınızdan alıyorsunuz. Siz aslında daha sonraki dönemde bazı şeyleri beklerken hiç beklenmedik bir şekilde bu şanslı etkileri hayatınıza alabilirsiniz. Patronunuzdan güzel haberler devreye girebilir patronunuzun yakınlarıyla bağlantılar kuvvetlenebilir. Anne tarafı, akrabalar ve kardeşlerden gelecek güzel haberler karşısında keyfiniz yerinde olacak. Sosyal çevreniz çok hareketli arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde onları korumak kollamak onlara karşı daha duygusal bir yapıyla hareket etmek ön plana çıkarken bu aralar arkadaşlarınızla yapacağınız planlar keyfinizi yerine getirecek. Hayatınızda bir insan yoksa arkadaş çevrenizden bir insanın size ilan-ı aşk etmesi ya da bir seyahat planı esnasında size açılması gibi etkiler de devreye girebilir. Sosyal çevrenizdeki, özel ilişkinizdeki sorumluluklarınızı da bilen bir insansınız. Perşembe günü özel hayatınızda güçlü ve sağlam adımlar devreye girecek. Hayatınızda bir insan varsa bu insanın çocuğunuza karşı olan ilişkilerinde istediğiniz gibi hareket ettiğini göreceksiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız bu dönem atacağınız adımlar daha uzun soluklu ve sağlam olacaktır.

Diğer taraftan Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek, pilinizi şarj etmek, yalnızlığı sevmek gibi etkiler devreye girecek bu 3 haftalık döngüyü iyi değerlendirin. Bu dönem yazmak çizmek yaratıcı girişimlerde bulunmak anlamında oldukça faydalı olacaktır.

Cuma günü beraber çalıştığınız insanların üzerinizde kuracağı bazı baskılar çok çabuk yelkenleri suya indirmenize, tepki vermenize neden olabilir. İş yaptığınız bir insanın sizi kıskandığını manipüle ettiğini yönlendirmeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Şartları ve koşulları çok zorlamayın beklenmedik durumlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Birkaç gün kendinize süre tanıyın ve mümkün olduğunca tartışmalardan, kavgalardan uzak durun.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler sosyal çevreniz arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz fazlasıyla aktif. Onlarla yapacağınız planlar bu hafta devreye giriyor. Sosyal çevrenizden güzel etkileşimler alacaksınız. Para harcamalarınız konusunda vereceğiniz tepkilere Pazartesi günü dikkat edin.

Merkür’ün Jüpiter’le olumlu açısı, seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler konusunda alacağınız haberlerin sizi mutlu edeceğini gösteriyor. Geleceğinizi oluşturduğunuz bir dönem içerisindesiniz. Hem işinizle hem geleceğinizle ilgili önemli kararlar alıyorsunuz. Pazartesi çok güzel etkiler devreye girebilir. Arkadaşlarınızdan gelecek güzel bir haber sizi mutlu edecek ve kısa vadeli de olsa bir plan yapacaksınız. Bu planlarınız daha çok seyahat ve tatile yönelik olabilir. Kendinizi göstereceğiniz bir dönemdesiniz. Aile ilişkileriniz kuvvetli, toplumsal konularla daha fazla ilgilisiniz. Çalışıyorsanız mesleğinize olan saygınız buradaki duruşunuz patronlarınız tarafından takdir ediliyor. Parayla ilgili konulara esnek yaklaştıkça paranın size geldiğini görmek hoşunuza gidebilir.

Güneş Satürn üçgeni Perşembe günü devreye giriyor iş hayatınızda söz verdiğiniz bütün işleri halletmek ya da bu sorumlulukları çok rahat bir şekilde ele almak öne çıkarken sağlığınızla ilgili konularda da değiştirmek istediğiniz ne varsa Perşembe günü harekete geçebilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı yardımlaşma duygunuzun da çok yüksek olduğunu, empati ve anlayışla ne kadar rahat çalışıldığını diğer insanlara göstereceksiniz.

Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle sosyal çevreniz hareketleniyor. Arkadaşlarınızı daha fazla önemseyecek, sevecek, yeni insanlarla tanışacak ve işten elde edilen gelirlerinizi artıracaksınız. 3 haftalık döngü içerisinde gireceğiniz ortamlarda gözler sizin üzerinizde olabilir. Cuma gününe dikkat edin çünkü bu kadar popüler olmanız, sevdiğiniz insanın dikkatini çekebilir ve kıskançlık yaşayabilirsiniz, üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Bu dönem sosyal çevreniz çok hareketli,çocuğunuza ilgi gösteremiyor olabilirsiniz aynı durumu çocuğunuz eşiniz ya da partnerinizle yaşamamak adına Cuma günü kavgalardan çekişmelerden uzak durmaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, hareketli göz önünde olacağınız toplumsal konularla ilgileneceğiniz ve işinize daha fazla kendinizi vereceğiniz bir hafta başlıyor. Güçlü yapınızla iş hayatınızda basamakları hızlı bir şekilde tırmanmak istiyor olabilirsiniz. Bunları yapmak için de uygun zamanlar karşınıza gelecek. Patronunuzla parayla ilgili bir konuyu konuşmanız gerekiyorsa Pazartesi günü yapmaya özen gösterin çünkü isteklerinizin karşılığını çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından gelecek destekler yüksek görünüyor. Annenizin sosyal çevresindeki insanlarla olan ilişkilerinin öne çıktığını görebilirsiniz ve onlardan destek görme potansiyeliniz yüksek. Eğitim, ticari faaliyetler, yurt dışı bağlantılı konulardan yana şanslı bir dönem. Ayrıca özel hayatınız konusunda da desteklisiniz.Pazartesi özel hayatınızdaki insan ve onun yakın çevresiyle daha fazla vakit geçirebilir, yenilikçi tavırlarınızla gönüllerini fethedebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde önemli anlaşmalar konuşmalar karşınıza gelebilir. Parayla ilgili işlerde esnek yapınızı ortaya koyacak ve istediğiniz sonuçları çok rahat bir şekilde alabileceksiniz.

Perşembe günü geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerde ele almanız gereken bazı konular olabilir. Bütün bunları çok daha doğru bir şekilde ele almasını bilecek ve bunları yaptığınızda büyük bir güç elde edeceksiniz. Spekülatif işlerde, para bekliyorsanız Perşembe günü bunları yapma potansiyeliniz yüksek olabilir. Başka insanlara ve sevdiklerinize yardımlaşma etkiniz de çok yoğun. Yaratıcı tarafınızı işinizde kullanmayı ihmal etmeyin. Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle kariyer ilişkilerinize daha fazla önem vereceksiniz. Burada size keyif veren eğlenceli konular öne çıkarken işinizi aşkla yapacaksınız. Üstlerinizle ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için önünüzde 3 haftalık çok güzel bir süreç var. Zam, prim isteme ya da gelecek dönem neler yapabileceğiniz konuşmak anlamında bu dönemi iyi kullanın.

Cuma günü bu kadar popüler olmanız ailenizdeki bir insanın üzerinizde baskı kurmasına neden olabilir. Sevdiğiniz insanın yönlendirmeleri hoşunuza gitmeyebilir. Bu dönem anne baba arası çekişmeler sevdiğiniz insanla birbirinizi anlayamama, kıskançlık etkisine dikkat edin. Ev ortamlarınızda kavgadan gürültüden mümkün olduğunca uzak durun.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar uzak yerlerden gelecek haberler, hayatınızı düzenleme, ticari faaliyetler, seyahatlerle bağlantılı işlerde organize etmeniz gereken konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Beklenmedik yerlerden güzel haberler devreye girebilir. Merkür’ün Jüpiter’le olumlu açısı özel hayatınızda sizi desteklerken her tür taşınma, ortaklı iş konusunda da güzel fırsatları karşınıza getirecek. Bu dönem sevdiğiniz insanla çok güzel anlaştığınızı göreceksiniz. Parayla ilgili konularda sizi destekleyen unsurlar var. Maddi olarak kendinizi ve diğer insanları beslediğiniz bir dönemdesiniz. Ödemeler, harcamalarla ilgili konular ön planda olurken işle ilgili konularda da güzel gelişmeler karşınıza gelecek. İş hayatınızda ne kadar esnek olursanız işlerin o kadar rahat aktığını, istediğiniz yolda ilerlediğini de görebilirsiniz. Perşembe günü Güneş’in Satürn’le olumlu açısı hem aile ilişkilerinizde hem de parasal konularda ele almanız gereken sorumlulukları çok rahat bir şekilde ele alacağınızı ve bu sorumlulukları yerine getirdikçe kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizi gösteriyor. Eviniz için yapacağınız harcamalar devrede olurken tam da bu dönem yaparsanız doğru bir şekilde ele almış olacaksınız.

Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle seyahatleriniz hızlanabilir. Değişik farklı insanlarla bir araya gelmek, farklı kültürlerle yoğrulmak, ticari faaliyetlerde bulunmak anlamında önünüzde faydalı bir 3 hafta bulunuyor. Bu dönem davalarla ilgili de olumlu sonuçlar karşınıza gelebilir.

Cuma gününe dikkat edin. Tanımadığınız ortamlarda beklenmedik bir şekilde bazı çekişmeler ya da kavgalar devreye girebilir ya da yakın çevrenizde sizi tanıyan ama üzerinizde size karşı güçlü olan bir insanın hayatınızı yönlendirmeye çalıştığını ya da girişimlerinizle ilgili konularda bazı kıskançlıkları devreye soktuğunu fark edebilirsiniz. Bu da onunla olan ilişkilerinizde gerginlik yaratabilir. Çekişmelere, tanımadığınız insanlarla girişilecek sebepsiz kavgalara dikkat etmekte fayda var. Çünkü bu dönem kendi enerjimizin dışında gelişen olaylarla zorlandığımız bir dönem olacak siz de bu etkiye karşı dikkat edin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar maddi konular ön planda olarak ve bu alanda yapılması gerekenleri ele alarak haftanıza başlıyorsunuz. Para, banka ödemeleri, faturalar bu hafta önemli olacak.

Pazartesi günü Merkür’ün Jüpiter’le bir olumlu açısı var. Çalışmaktan mutluluk duyduğunuz üretmekten zevk aldığınız ya da işleri pratik hale getirmeye çalıştığınız bir döngü içerisindesiniz. Pazartesi bunun işe yaradığını ve size maddi olarak döndüğünü göreceksiniz. İş ortamınızda önemli bir konuşma devreye girebilir uzun zamandır beklediğiniz bir işin para ile ilgili ayağının karşınıza gelme potansiyeli yüksek. Bütün bunları konuştukça bu işin size ne kadar büyük fayda sağlayacağını da fark edeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar iş yaptığınız kişiler bu dönem önünüze kırmızı halıyı serecek ve siz de çok rahat bir şekilde hükmünüzü ortaya koyacaksınız.

Venüs’ün Uranüs ile olumlu açısı var ki özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla esnek bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Hem ilişkinizde hem hayata bakış açınızda birbirinizi üzmeyecek, özgürlükçü olacak, ilişkinizi çok rahat bir şekilde toparlayabileceksiniz. Bu hafta hem ilişkilerden hem de parasal konulardan yana şanslısınız. Sevdiklerinize yardımlaşma arzunuz da önemli. Akraba ve kardeşlerinize faydanız dokunacak. Özellikle Perşembe günü onlara para gönderebilirsiniz onların hayatını kolaylaştırmak üzere harekete geçebilirsiniz. Bu dönem başkaları için iyilikte bulunmak uzlaşma önemli olacak.

Güneş’in Satürn’le olan olumlu açısı özel hayatınızda ve iş girişimlerinizde sizi desteklerken Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle 3 hafta boyunca maddi konular hayatınızda önemli olacak. Para ile ilgili konulara odaklanacaksınız. Kazançlarınız artabilir nafaka ile ilgili konularda bir çözüm karşınıza gelebilir mirasla ilgili konularda da doğru ilişkiler kurarak istediğiniz sonuçları sağlayabilirsiniz. Banka ödemeleri, kredinizi yeniden yapılandırma, bir borcun altına girme, parasal konularda çözüm üretme aynı zamanda doğru ilişkiler kurma, kazançlarınızı hızlandırma bu dönem karşınıza gelecek.

Cuma gününe dikkat, para ile ilgili konularda sıkıntı ve problemler oluşabilir. Maddi konularda sizi yönlendirmeye çalışan üzerinizde güç uygulamaya çalışan bir insanın sizi yönlendirmeye çalıştığını fark edebilir kıskançlık yaptığını görebilir para ile ilgili konularda bir takışmanın devreye girmesine şahit olabilirsiniz. O yüzden maddi konularda kimseyle kavga etmeyin.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla önem vereceksiniz. Sevdiğiniz insanın hayatına göre hayatınızı şekillendirebilirsiniz. Diğer taraftan Pazartesi günü gece saatlerinde bazı konularda anlaşmazlık yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Sinirli olduğunuz zamanlarda gerginliklerinizi karşı tarafa yansıtmamaya özen gösterin. Merkür’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı özel hayatınızda beş yıldızlı zamanları müjdeliyor. Uzun zamandır bir insandan teklif bekliyorsanız bu teklifin gelmesi, sevdiğiniz insanın arkadaşlarından aradığınız desteği bulmanız önemli olacakPazartesi günü ve kendinizi şanslı, mutlu, iyimser göreceksiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa bu işlerinizde de istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Çok çalıştığınız ama bu çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir döngü içindesiniz. Eviniz, yuvanız, ailenizle ilgili bazı görevler burada kendi sorumluluklarınızı bilmeniz ya da ilişkilerinizi esnek tutmanız olumlu görünüyor. Halanızla, amcanızla bu dönem aranızdaki ilişki güzel akabilir. İş ortamınızda beraber çalıştığınız insanların hayatlarında yaşanacak zorluklara da birlikte göğüs germek, onlara yardımcı olmak ya da onlar için bir şeyler yapmak hayatınızda önemli olacak gibi görünüyor.

Perşembe günü işle ilgili sorumluluklar devreye girebilir bu sorumlulukları teker teker ele almasını bileceksiniz. Görevlerinizi ve yapacaklarınızı tamamladıkça kendinizi çok daha mutlu ve iyimser görmeniz söz konusu olabilir. Bu hafta gayet sağlıklı görünüyorsunuz, bir sıkıntı ya da şikâyetiniz olmayacak. Perşembe günü Venüs Aslan burcuna geçecek özel hayatınıza kendinizi kaptıracaksınız. Sevdiğinize haykırabilir ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz aynı etkiyi karşı taraftan da alma potansiyeliniz yüksek olacak. Önünüzde 3 hafta var eğer hayatınızda bir insan yoksa bu dönem hayatınıza bir insan girme potansiyeli yüksek. İlişki düşünmeyenler bile bu dönem diğer insanlarla daha fazla iş birliklerine ve işlere açık olabilirler. Taşınma ile ilgili konularda da destekli olacaksınız.

Cuma günü sevdiğiniz insanın hoşlandığınız kişinin sizi zorlamaya çalıştığını fark edebilirsiniz. Plüton sizin tarafınızda üzerinizde bir güç var kendinizi yeni yeni keşfediyorsunuz ama bunu yaparken karşı tarafı zorlamayın. Manipülasyondan kıskançlıktan yönlendirmeden uzak durun. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hafta sonuna doğru böyle davranma potansiyeliniz var ya da siz böyle davranmasanız bile karşı tarafın size bu yaklaşımla geldiğini görebilirsiniz. Mevzuları ve koşulları çok fazla uzatmayın şiddetten kavgadan olayı büyütmekten kaçının. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel bir döneme doğru gidiyorsunuz. Venüs Aslan burcuna girer girmez bu etkiyle ilişkileri zedelemeyin bozmayın.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar çalışma koşullarınız, gündelik hayatınızın ritmi ya da sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Sırt duruş bozuklukları ya da tansiyon iniş çıkışları, kalp bölgesi rahatsızlıkları bu hafta dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor.

Pazartesi günü Merkür’ün Jüpiter’le olumlu açısı iş hayatınızda güzel haberleri karşınıza getirecek ve siz bu haberleri sevdiğiniz kişilerle paylaşmaktan geri durmayacaksınız. Aile hayatınızda çok güzel haberler devreye girebilir. İşle ilgili beklediğiniz haberler Pazartesi karşınıza gelebilir. Aşk hayatınız oldukça güzel. Bu hafta özellikle yakın çevrenizle beraber hareket etmeniz gereken konularda özel hayatınızda esnek durumlar devrede olacak. Bir yerden bir yere gidecekseniz plan değişikliklerine vereceğiniz tepkiler oldukça rahatlatıcı olabilir. Kendinizi kasmayacak, işlerinizin çok daha rahat bir şekilde aktığını göreceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanları sevdiğiniz insanla tanıştırmanız ya da çocuğunuzla yakın çevrenizle beraber yapacağınız planları devreye sokmanız da bu hafta sizi mutlu kılacak.

Perşembe günü Güneş’in Satürn’le olumlu açısı, hayata bakış açınızı kuvvetlendirecek. Spora başlamak, kendi hayatınıza yön vermek, eğitimsel konuların üzerine düşmek ve aşk hayatınızda doğru kararlar almak adına Perşembe gününün bu olumlu etkisinden faydalanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme enerjinizin kuvvetli olduğu bir dönem, sanatsal ve kreatif işlerinizde herkes sizi konuşuyor olabilir. Bu aralar fazlasıyla yaratıcısınız. Fikirlerinizi hayata geçirmekten korkmayın. Jüpiter İkizler’de huzurunuzu, mutluluğunuzu önemsiyorsunuz. Kararsızlıklarız da yüksek olabilir ama kararsızlıklarınızı bir kenara koyabilirseniz içinizde yükselen sanatsal gelişmeleri çok rahat bir şekilde hayatınıza aktarabileceksiniz.

Perşembe günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle çok çalışacağınız bir sürece merhaba diyorsunuz. Bu 3 haftalık döngüde üretmek, çalışmak, başkaları için bir şeyler yapmak sizin için kolay olurken beraber çalıştığınız insanlarla bağlantılar da kuvvetleniyor. Sağlıkla ilgili konularda şans ve fırsatlar yüzünüze gülmeye başlıyor. Eğer sağlığınızda sıkıntılar varsa Venüs’ün bu geçişiyle bu sıkıntıları geride bırakabilirsiniz.

Cuma günü beraber çalıştığınız insanların üzerinizde bir baskı bir güç ya da manipülatif etkiler yaratacağını görebilir, kıskançlıkla ilgili bir konuya maruz kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olmaya özen gösterin. Küçücük başlayan bir kavga büyük bir olaya dönüşebilir. Sizin de iş alanınızda olduğu için bu size de yansıyabilir bu etkiden mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın