Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza sosyal ilişkilerinizdeki aktifliğinizle başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta ortaklı atılacak adımlarda hayatın size güzel seçeneklerin sunduğunu göreceksiniz.

Çarşamba gününden sonra sosyalliğiniz artmaya başlıyor. Grup aktiviteleri, organizasyonlar, davetler, arkadaşlarınızın düzenlediği partiler, etkinlikler içinde yer almak sizi mutlu edecek. Onlarla olan ilişkilerinizi yoluna koyacak daha çok vaktinizi sosyal ortamlarda geçirmek isteyeceksiniz. Yine toplumsal olaylara, hayır işlerine, başkalarına yardım etmeye hayır diyemeyebilirsiniz. Cuma günü özel hayatınızda hayat size göz kırpacak. Uzak ortamlarda, seyahatlerde sevdiğiniz insanla harika birgün geçirebilir, ondan bir teklif alabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde de şans sizden yana. Cumartesi günü seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, akademik konular, medya, hukuk, ticaret alanlarında önemli sorumluluklar üstlenmeye açıksınız. Bu konulardaki oluşumlar sizi yorsa bile, üstleneceğiniz sorumlulukları etkin bir şekilde yerine getirirseniz çok büyük başarılar elde edebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Kariyer ve iş hayatınızda harekete geçme isteğinizle bu haftabaşı çok hızlı adımlar ve kararlar hayatınızın merkezinde olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İş gelişmeleriniz ve beklentilerinizin karşılanması bu hafta sizi rahatlatacak.

Çarşamba gününden sonra kendinizi göstereceğiniz, bir anlamda toplum önünde çekiciliğinizin artacağı, yaptığınız işlerde görünür hale geleceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Zam, terfi, pirim gibi konuları patronlarınızla konuşmak için uygun bir dönem. Cuma günü parasal anlamda eliniz bollaşıyor. Yapmak istediğiniz işler için, günlük hayatınızı yeniden düzenlemek için çok güzel gelişmeler ve çok güzel sorumluluklar içine gireceksiniz. Cumartesi günü ortak bir para konusunun sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Bu sorumluluk önemli bir işi karşınıza getirebilir. Bu sorumluluğun altına gönül rahatlığıyla girin çünkü hayat ve şartlar sizi her anlamda destekleyecek.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza seyahat, eğitimsel işleriniz ve güçlü fikir alışverişlerinizle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta oldukça enerjik etkiler sizi bekliyor. Özel hayatınızda kendinizi özel ve şanslı hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla daha fazla seyahat etmek, gezmek, dolaşmak, kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yabancı insanlarla, daha az samimi olduğunuz insanlarla olan paylaşımlarınız artabilir, değişik yerlerde bulunmak, değişik kültürler içinde olmak isteyebiliriniz. Bir yandan da kurs, seminer, eğitim gibi konulara sevginiz ve ilginiz daha fazla artabilir. Cuma günü, hayatınızın teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan beklediğiniz, o istediğiniz teklifi almamak için hiçbir sebep yok. Beraber atacağınız adımlar hiçbir şekilde yanıltıcı olmayacak, kararlı planlı adımlarla ilgileneceksiniz. Haftasonu, özel hayatınızda önemli sorumluluklar oluşabilir. Aynı zamanda belki de ailenize katılacak bir çocuk ve bu çocuğun sorumluluğu sizin, evliliğinizde veya ikili ilişkilerinizde daha sorumlu ve daha disiplinli hareket etmenize neden olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız ortak parasal işleriniz, ödeme ve harcama konuları ve bu alanda atılacak hızlı adımlarla başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Huzuru aradığınız anlarda aileniz size göz kırpacak.

Çarşamba gününden sonra ortaklaşa parasal konular ve diğer kişilerle ortalaşa girişimlerinizden elde edilen gelirler konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Partnerinizin finansal durumunda gelişmeler olabilir ya da şimdiye kadar tahsil edemediğiniz alacaklarınızı artık tahsil edebilirsiniz. Başkalarından yardım görmek, maddi-manevi destek almak hoşunuza gidebilir. Aynı zamanda siz de başkalarına bu desteği verebilirsiniz. Paylaşımcı olmak size çok şey kazandıracak çünkü maddi anlamda tek başınıza hareket etmek bu günlerde çok da mümkün olmayabilir. İşbirliği yapmak ve diğer insanların fikir ve görüşlerine önem vermek önemli olmalı. Cuma günü aile hayatınız için yapabilecekleriniz çok güzel. Aynı zamanda ailenizde hasta olan bir insan varsa onun hayatındaki güzel gelişmeler sizin hayatınızı da mutlu kılabilir. Ailevi konularda ve yapılması gereken işleriniz konusunda çok şanslı ve fırsatlı bir süreç içindesiniz. İş ve sağlık sorumluluklarınız haftasonu devrede. Sağlığınızla ilgili üstlenmeniz gereken konulara dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşında özel ilişkilerinizde sabırsız ve sabit fikirli davranışlarınızla karşı tarafı zorlamamaya özen gösterin sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Ortaklaşa atılacak her tür adımda bu hafta hayat sizi destekliyor.

Çarşamba günü itibarıyla artık özel hayatınızda sevginizi karşı tarafa aktaracağınız, sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan mutluluk duyacağınız ve ortağınız varsa da ortağınızla da uyumlu beraberlikler içinde olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bir yandan sosyalliğiniz artacak, bir yandan karşı tarafın beklentileri, düşünceleri veya karşı tarafın hayatına göre hareket etmek sizin için de kolay olacak. Cuma günü itibarıyla yakın çevrenizden güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Daha fazla eğlence, daha fazla keyif, daha fazla sanatsal işler, daha fazla aşk ve bu konularla ilgili güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu şans ve fırsatları aslında bir anlamda sorumluluğa çevireceksiniz ve bu sorumluluklar size bu sefer ağır gelmeyecek sevgili Aslanlar. Özellikle Cumartesi günü önemli sorumluluklar devrede olacak. Bu sorumlulukların hayatınızı daha güzel bir noktaya taşıdığını belirtebilirim.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza günlük iş ritminizdeki hızlı bir tempoyla giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hızlı akış günlük işlerinizi toparlamanıza yardımcı olsa bile içten içe sizi sinirli kılabilir. Tansiyon iniş çıkışlarına dikkat edin.

Çarşamba günü itibarıyla sağlığınız için olumlu bir dönem başlıyor. Bir yandan çalışma ortamlarınız, astlarınız, hizmetlileriniz, evcil hayvanlarınızla ilgili konularda sevginizi göstereceksiniz ve bu konularda herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz. Özellikle bu süreçte sağlığınızla ilgili konularda yemeye-içmeye olan meyliniz artabilir. Düzensiz atıştırmalıklar, abur cuburlar sağlığınızı bozabilir. Bu dönemde biraz tembelleşmeniz de söz konusu olacak. Cuma günü ev, aile, yuva alanlarınızda başarı ve şansınız yüksek olacak. Bir yandan sorumluluklarınızı da bileceksiniz ve bu fırsatların çoğu parasal konuları da bağlıyor olacak. Parayla ilgili bir işinizi halledebilirsiniz, istediğiniz bir gayrimenkul işini devreye sokabilirsiniz. Haftasonu ailevi sorumluluklarınız hayatı biraz dar algılatabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta sevdiklerinize karşı biraz sabırsız ve harekete geçirici etkilerle hareket edebilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Çocuğunuza karşı anlayışı elden bırakmayın. Aşk hayatınızda sizi destekleyen önemli etkiler bu hafta kendinizi mutlu hissettirtecek.

Çarşamba günü itibarıyla sevmek ve sevilmek ön plana geçecek. Sevdiğiniz insanla beraber gezmek, dolaşmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, partilere gitmek, biraz aile ortamlarından uzaklaşmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla romantik ama bir o kadar da esnek bir ilişki içine girebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan paylaşımlarınız da bu süreçte artacak. Etrafınızdaki çocukları da çok sevecek, onlar için önemli işler yapmak isteyeceksiniz. Cuma günü en şanslı tarihlerden bir tanesi. Mutluluğu, şansı, keyfi, fırsatları yakalayacaksınız. Bu fırsatlar, bu şanslar yakın çevrenizden ve iletişim halinde olduğunuz insanlardan gelecek sevgili Teraziler. Belki de çok sevdiğiniz bir insanın sorumluluğunu üstlendiniz, ona yardım ettiniz; bu yardımlarınızın sonucunu hem ondan hem belki manevi anlamda onun dualarıyla hayatınızda görüyor olacaksınız. Cumartesi günü düşüncelerinizde olumsuz olmayın, hayat sizi sıkıştırsa bile herşeyin bir çözümü vardır unutmayın.


AkrepAkrep Burcu:

Aile hayatınızda, sevdiklerinizle hareket halinde olacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Hayatınızda herşey havada olabilir ama tüm bunlar sizi korkutmuyor, içinizdeki enerji bu hafta size güzel kapılar aralayacak.

Çarşamba gününden sonra evinizde ve yuvanızda daha fazla vaktinizi harcayacaksınız. Aile bireylerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilir, insanları evinizde daha fazla ağırlamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden bahçe düzenlemesi, evinize yeni bir eşya alma, eşyaların yerini değiştirme, dekorasyon, tadilat, tamirat, boya, badana gibi işlemleriniz varsa bu tarihten sonra yapmak faydalı olacak. Cuma günü, yine maddi konuda sizi destekleyen, karşınıza şanslar getirecek tarihlerden bir tanesi. Belki de eviniz için yapacağınız birtakım harcamalardan; boya, badana, tadilat, dekorasyon gibi etkilerden kaynaklı olarak Cumartesi ve civarındaki birkaç gün boyunca parasal konularda önemli sorumluluklar devreye girmeye başlıyor. Hem işinizde hem kendi aileniz için alacağınız bu sorumluluklar sizi mutlu edecek ve bir anlamda insanlara yardım etmekten mutluluk duyacaksınız.


YayYay Burcu:

İletişim halinde olacağınız ve sürekli koşturacağınız bir haftabaşı sizi bekliyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Telefonda veya yüzyüzeyken agresif tutumlarınız insanları gerebilir. Hayatınıza pozitif etki eden insanlardan yardım alabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla, akraba ve kardeşlerinizle güzel anlaşmalar içine girebilirsiniz. Bir yandan akrabalarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenecek, onların dertlerine, sorunlarına çözümler üretecek, yine onlar arasında eğer sıkıntı yaşıyorsanız problemlere çözüm bulmak için harekete geçeceksiniz. İletişim, satış, reklam, pazarlama ve bilgisayar alanında çalışıyorsanız doğru ilişkiler kurarak işlerinizi ilerletebilirsiniz. Öğrenmekten keyif alacaksınız. Cuma günü sosyal çevrenizdeki insanlardan seyahat, eğitim ve geleceğiniz adına atacağınız bütün adımlarda çok güzel teklifleriniz olacak ve bu teklifleri etkili bir şekilde sorumluluğa çevirmesini haftasonu başaracaksınız. Bir yandan birtakım parasal konuşma ve görüşmeleriniz, aile hayatınıza olumlu bir şekilde akabilir. Gayrimenkul kazancından bir para elde edebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal konulardaki koşturmalarınız veya hızlı harcamalarla başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İş alanlarınızdaki fırsatlar, karşınıza gelecek koşullar bu hafta daha planlı hareket etmenize neden olabilir.

Çarşamba günü maddi konularda ilişkilerinizi kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ticari anlaşmalarınız varsa yeni tanışacağınız insanlar ya da bir araya geleceğiniz insanlarla kuracağınız güzel ilişkiler, size yeni kapılar aralayabilir. Cuma günü çok şanslı günlerden bir tanesi. Şanslar ve fırsatlar görünür bir halde karşınıza gelecek, bu şans ve fırsatları en güzel şekilde üstleneceksiniz. Cumartesi günü başkalarının sorumluluklarını, zorunluluklarını üstleneceksiniz. Yakın çevrenize faydalı olmak adına iletişiminizi de hızlandıracaksınız.


KovaKova Burcu

Hızlı, yoğun bir hafta girişine hazır olun sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Uzak bağlantılarınızdan alacağınız desteklerle, eğitim, seyahat ve önemli işlerinizde bu hafta önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla artık kendinizi göstermek isteyeceksiniz. O geri planda durduğunuz sosyallikten elinizi ayağınızı çektiğiniz dönem, geride kalıyor. Adeta yenilenmiş bir şekilde insanların arasına karışmak isteyeceksiniz. Alışveriş yapma, gezme, dolaşma, görüntünüzü yenileme isteğiniz yüksek olacak, cazibeniz atacak. Bir yandan da aşkı hayatınızda isteyeceksiniz, daha fazla kendinize yönelik adımlar atacaksınız. Estetikle ilgili uygulamalar yaptırmak için de olumlu dönemlerden birine giriyorsunuz. Cuma günü karşınıza çok önemli bir iş fırsatı çıkacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuksal temalar, geleceğe yönelik adımlar hızlanıyor. Adeta ayaklarınız yerden uçacak ve bu anlaşmanın sonucu, Cumartesi günü etkili bir sorumlulukla karşınıza gelebilir. Sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın sorumluluğunu üstleceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşında düşüncelerinizde ve bilinçaltınızda öfkenin ve sabırsızlığın izlerini bulabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendinizi geliştirdiğiniz alanlardan önemli açılımlarınız olabilir. Hayata güvenerek bakmaya çalışın.

Çarşamba gününden sonra ilişkilerinizde ve sosyalliğinizde biraz geri çekilmeler oluşabilir. Bu süreçte hayatın ve ilişkilerinizin anlamını sorgulayacaksınız, biraz kendinizi geri çekeceksiniz, yalnız kalmaktan hoşlanacaksınız. Yazmaya olan eğiliminiz daha fazla olabilir. Aynı zamanda biraz ilişkileriniz için kendinizi feda edeceğiniz günler içine giriyorsunuz. Fedakârlıklar, platonik aşklar, gizemli aşklar karşınıza çıkabilir. Gizli saklı işlerden daha fazla hoşlanıyor olacaksınız. Cuma günü kariyerinizde şanslı tarihlerden. Karşınıza gelecek bir iş fırsatı, iş teklifi kendinizi şanslı, bolluklu, bereketli hissetmenize sebep olacak. Hemen arkasından bir gün sonra yine bu sorumluluklarınızı bilerek yolunuza devam edecek ve bir anlamda karşınıza gelen bu fırsatları en güzel şekilde değerlendireceksiniz. Arkadaşlarınızdan gelecek olan yardımlar bu sene sizi çok mutlu edecek, aynı şekilde siz de onlara fazlasıyla yardımcı olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın