Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

07 – 13 Nisan 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay yengeç burcunda, aile, ev, yuva ve güvenlikle ilgili konulara odaklanarak başlayabiliriz. Bu Pazartesi merkür koç burcuna geçecek ve iletişimimizde atak, cesur, lider özellikleri ön plana taşıyabilir. Düşünmeden konuşmak, başkalarına çok aldırış etmemek, kavga eder gibi bir iletişim içinde bulunmak merkür koç un en önemli özelliklerindendir. Bu hafta itibarıyla ayrıca iktidar partisinin konuşmaları ve söylemleri hız kazanabilir.

 Salı günü gece saatlerinde tam olarak etkinleşen güneş mars karşıtlığıyla, kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açık olacağız. Herşey bizi çabuk gaza getirebilir. Bir yandan da göreceğimiz veya yaşayacağımız olayların bizi motive etmesi, hırslandırması ve harekete geçirmesi söz konusu olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok kimliğimizle ilgili konular önem kazanırken, eğlence,sanat, aşk ve çocuk alanlarımıza yönelikken, Cuma günü ve haftasonu daha çok yapılması gereken işler, tamamlanması gereken konulara kanalize olabiliriz.

 Cumartesi günü ise ilişkilerimizde kurban rolüne soyunmayalım. Fazlasıyla anlayışlı, duygusal, empatik olabilir, gerçekleri görmezden gelebiliriz. İlişkilerde aldanmalara dikkat. Bir yandan da romantizm, aşk, keyif, harcamalar, gezmeler haftasonumuza damgasını vurabilir.

 Herkese güzel haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın