Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

06 – 12 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya güneş-uranüs birleşimiyle oldukça hareketli farklı ve sıradışı bir şekilde başlayabiliriz.. Beklenmedik olaylara açık bir gün geçireceğiz. Kolay sinirlenmeler, tepki vermeler söz konusu olabilir. Yine sağlımızda tansiyon iniş çıkışları, beyin rahatsızlıklarının artması, baş ağrılarının tetiklenmesi gibi etkiler oluşabilir. Merkür- jüpiter olumlu açısıyla fikirlerimizde aşırı iyimserlik ve abartı söz konusu olabilir. Yine de alacağımız olumlu sonuçlarla bu Pazartesi şans bizden yana olacak.

08 nisan Çarşamba günü jüpiter düzeliyor. Karşımıza yeni güzel fırsatlar çıkabilir. Aynı gün oluşan merkür- uranüs kavuşumuyla farklı ve değişik olan herşey daha fazla ilgimizi çekebilir. Bir bilinç uyanmasıyla karşı karşıya gelebiliriz. Anlayışımız ve farkındalığımız yüksek olacak. Yine düşüncelerimizde sıkılgan ve sinirli de olabiliriz. Yine devrede olan merkür- plüton karesiyle bazı fikirlerimizi takıntı haline getirmek, bir konuya saplanıp kalmak öne çıkabilir.

10 nisan Cuma günü güneş- merkür kavuşumuyla cesur fikirlerimizi ortaya koyabiliriz. Konuşmalarımız ve görüşmelerimiz hızlanabilir. İşlerimizi sonuca ulaştırmak ve çözüm üretmek için uygun bir gün.

11 nisanda Cumartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde sosyal, iletişimci ve biraz da mantıkla hareket edeceğiz. Yüzeysel konuları sevebilir, dedikoduya meyilli olabiliriz.

12 nisanda mars- neptün olumlu açısıyla kendimiz için değil, başkaları için yapacağımız fedakarlıklar, atacağımız adımlar kendimizi mutlu hissetmemize neden olabilir. Yaratıcılığımız yüksek çalışabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın