Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

03-09 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay koç burcundayken, duygularımız aktif ve biraz da huzursuz etkilerle başlayabiliriz. Bu Pazartesi ayın uranüsle olan bağlantısıyla, kafamıza göre davranma, özgürlük ve isyan duygularıyla hareket etme, duygu iniş çıkışları yaşama gibi etkilerimiz fazla olabilir.

Salı günü akşam saatlerinde anlaşmazlıklarımız ve duygu patlamalarına açık olabiliriz. Bu hafta  Çarşamba günü venüs kova burcuna geçecek ve birkaç aydan beri iş ve özel hayatımızdaki duygusal zorlanmalar yerini daha özgür ve rahat ilişkilere bırakacak. Güven sorgulamalarını bırakacağız ve daha grupsal enerjilerle, daha anlayışlı ve rahat olarak yolumuza devam edeceğiz.

Kova burçları 4 aydır üzerlerinde hissettikleri olumsuzlukları geride bırakmaya başlayacaklar. Çarşamba günü parasal konularda rahat hareket edebilir, paramızı çoğaltmak için harekete geçebiliriz. Perşembe günü jüpiterin yengeç burcunda düzelmesiyle birlikte şansımız ve fırsatlarımız artmaya başlıyor.

16 temmuza kadar evimiz, ailemiz, yuvamız, çocuğumuz, milletimiz, gıda alanları, güvenliğimiz önem kazanmaya başlayacak veya bu alanlardan yana şanslarımız karşımıza gelmeye başlayacak.

Perşembe günü bazı duygusal konularda kendimizi yetersiz hissetmemiz mümkün. Cuma ve Cumartesi günleri iletişimimiz hızlanmaya başlayacak. Yakın çevremizdeki insanlarla yapılacak etkinlikler ve planlar oluşabilir. Cumartesi ve Pazar günleri nispeten rahat ve keyifli etkiler bizleri bekliyor. Herkese güzel haftalar…..

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın