Semadan Haberler Yıllık Yorumlar

Yay Burcu 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Sevgili Yaylar, şu son 2.5 yıldır yaşadıklarınızı sizi epey bir zorlamış olabilir. Şartların ve koşulların sizin dışınızda geliştiği, kaderinize hakim olamadığınız, başka hayatların, insanların sorumluluklarıyla uğraşmak durumunda kaldığınız bir dönemi tamamladınız. Bu dönemde psikolojik olarak zorlandığınız konular, insanlar karşısında kendinizi aciz hissetmiş, hayatın sizi bir çok açıdan test ettiğini farketmiş olabilirsiniz.

Ailede ve çevrede büyük kayıplar, sorunlar, hayatınıza artık hizmet etmeyen işlerde bitişler, size faydası olmayacak ilişkilerde sonlanmalar, sizi ruhen ve fiziken etkileyen, dönüştüren hastalıklar ve sadece kendinizin değil çevrenizin sağlık sorunları önemli bir devrenin kapanmasına hizmet ediyordu. Siz çok önemli bir döngüyü tamamladınız. Hala o enerjik ve yaşamdolu yay enerjisiyle umudunuza tutunuyorsanız, şimdi müjdeli ve güzel haberleri vermenin zamanı geldi işte…

2015 yılında 28 yıllık bir döngüyü kapattınız ama artık yeni bir döngü başlatıyorsunuz. Kendiniz için sorumluluk alacak, yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Siz yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Bu çok güzel zira gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu önünüzdeki 2.5 yılda görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız. Dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve gelecek günlerinizi hazırlamanın tam zamanı. Bu yılı yeniden doğuş yılı olarak görün, umut ve cesaretle silkelenin ve yolunuza devam edin.

Bu değişim ve yeni dönemi en fazla severek yaptığınız gezme, dolaşma ve seyahat etmeyle deneyimleyeceksiniz. Sizin kadar yeni fikirleri, kültürleri, yerleri ve farklı insanları seven bir başka burç daha olamaz. O yüzden 2015 yılının ağustos ayına kadar bolca gezecek, görecek, yeni insanlardan fikirler almayı, ufkunuzu genişletmeyi ihmal etmeyeceksiniz. Seçenekleriniz aslında birden fazla olacak. Eğitim ve akademik hayata olan ilginiz bu deneyimleme ve yeniden oluşum sürecine güzel bir şekilde hizmet edebilir. Yine medya, yabancı insanlarla yapılacak işlerinizi devreye sokabilir, yüksek eğitim, felsefe, din konularından faydalanabilirsiniz. Tüm bu oluşumları hızlı, çabuk ve kararlı bir şekilde kurguladığınızda ve hayata geçirdiğinizde, yılın 2. yarısında ne istediğinizi bilerek kariyerinizde ilerlemeye başlayacaksınız.

11 ağustostan sonra 1 yıl boyunca kariyerinizde sıkı çalışacağınız ve çalışmaktan da mutluluk duyacağınız, iş hayatınızda mükemmeliyetçi tarzınızla çok konuşulaşacağınız, mütevazılığınızla göz boyayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Hatta 13 eylüldeki tutulmayla beraber iş alanlarınızda sizi kimse durduramayabilir sevgili yaylar.

Bu sene diğer tutulmalar sizin aşk ve ev hayatınızı etkileyecek sevgili yaylar. 20 marttaki tutulma aile hayatınızda önemli başlangıç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. 04 nisandaki tutulma sosyal çevrenizi hareketlendirebilir. Yine bu süreçte dostlarınız ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gelişmeler yaşayacaksınız. 28 eylüldeki ay tutulmasıyla aşk hayatınıza vurgu yapabilir. Çevrenizin etkin olacağı eylül ayında arkadaşlarınızın tanıştıracağı veya sosyal ortamlarda görüp beğeneceğiniz bir insanla aşk hayatınız oldukça renklenebilir. Yine bu dönemde var olan aşk hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz.

Jüpiterden aldığınız destekle hayatınızda bir insan varsa onunla evliliğe adım atma, toplum önünde statünüzü gösterme ve kanıtlama gibi etkileriniz ağustos ayından sonra 1 yıl boyunca devrede olabilir. Şubat, mart, nisan ayları da aşkı arıyorsanız şansınız oldukça yüksek çalışacak.

05 ocaktaki dolunay ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek. Birkaç gün boyunca ödemelerinize ve ortak para konularınıza kanalize olabilirsiniz. Bu dönemde harcamalarınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

06-13-14 ocakta iletişim işlerinizde önemli yollar kat edebilir, kalıcı işlere başlayabilirsiniz.

12 ocaktan sonra enerjinizin büyük bir kısmını ailevi konulara harcamaya başlıyorsunuz. Bu dönemde evinizin güvenliğinizi ihmal etmeyin, su borularında sorunlar, rutubet gibi sıkıntılar oluşabilir.

20 ocaktan sonra artık iletişimsel konulara ilginizi kaydıracaksınız. Çevrenizle bağlantılarınız, yaşanacak hızlı olaylar gündeminize yerleşebilir.

İletişime dayalı işlerinizde 02-05-06-19 şubat güzel gelişmelere gebe olabilirsiniz.

19 şubattan sonra daha çok evinize ve ailenize vaktinizi ayırmayı isteyeceksiniz.

20 şubatta eğlence, aşk, çocuk, risk içeren her tür işinize enerjinizi ve sevginizi akıtmaya başlıyorsunuz. Karşınızda bir sürü farklı, sıra dışı seçenek olabilir.

01-03-04-10-11 martta aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler size iyi gelebilir. Ya da kalbiniz boşsa hiç beklenmedik birine aşık olabilirsiniz.

05 mart civarında kariyerinizdeki oluşumlara odaklanacaksınız. Aile hayatınıza önem vermeniz gereken bu süreçte ortaya çıkacak olan bir iş konusu vaktinizi oraya yönlendirmenize neden olabilir.

17 marttan sonra işinizi sevecek, iş arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları olumlu yöne çekmesine başaracaksınız. 24-28 mart iş hayatınızda değişik ve güzel şansların oluşacağı günler.

20 martta oluşan tam güneş tutulması ev ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında ev hayatınızla ilgili ani ve beklenmedik değişimlere açık olmalısınız. Yine aile hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girecek.

02 nisanda sanatsal ve kreatif işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturacaksınız.

Yeni ve farklı deneyimler, iş alanlarınızda 06-08 nisanda devrede olabilir.

04 nisanda oluşan tam ay tutulması sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı konuları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizde önemli değişimler oluşabilir ve siz bu değişimlerden memnun olabilirsiniz. Yine de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu tarih ve sonrası dönemde dikkat edin.

15 nisandan sonra iş konularında görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

18 nisandaki yeniayda aşk hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir. Ya da önemli kararlarınızı bu tarihten sonra devreye koyabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatındaki kararlarınızı da uygulayabilirsiniz.

21-23 nisan aşk hayatınızda değişik fırsatlar yakalayacağınız günler.

04 mayısta oluşan dolunay, bir işinizde önemli bilgiler edinmenize ve bir olayın iç yüzünü öğrenmenize sebebiyet verecek.

18 mayısta iş alanlarınızda yeniliklere, başlangıçlara hazırsınız. Bu dönem sonrasında yeni bir işe başvurabilir, başvurduysanız olumlu sonuçlar alabilirsiniz, ya da önemli bir iş veya projeniz devreye girebilir.

19 mayıstan sonra evlilik ve özel ilişki alanlarınızda gerilemesine başlayacak olan merkür, ilişkinizde eski sorun ve olayları karşınıza getirebilir. Sevdiğinizle anlaşmak 12 hazirana kadar kolay olmayacak. Bu süreçte taşınmayın ve ortaklı bir işe başlamayın.

05 hazirandan sonra seyahat etmeyi sevecek, değişik ve farklı kültürlerden etkileniyor olacaksınız. Belki de sevdiğiniz insanla yurtdışına gitmek, seyahat planmaları içinde olmak ilişkiniz açısından iyi bir fikir olabilir sevgili yaylar.

16 hazirandaki yeniay özel hayatınızda önemli kararları ve başlangıçları yapmanız için ideal ortamları sunacak. İşte şimdi özel hayatınızda kararlar alabilir, taşınma işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

21 haziranda sonra ortaklaşa para alanlarınız üzerine eğilmeye ve bu konularla uğraşmaya başlayacaksınız.

01-02-04-05 temmuz önemli seyahatler, eğitim fırsatları, ortaklaşa yapılacak güzel işleriniz karşınıza gelebilir.

02 temmuz civarında para işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. Ortaklaşa para alanınızda yapacağınız yeni düzenlemeler, para getirilerinize yarayabilir.

19 temmuzdan sonra artık iş ve kariyer hayatınızı sevmeye başlıyorsunuz. Burada kuracağınız güzel ve etkili ilişkiler yeni iş kapılarını aralayabilir yalnız işinizdeki bu güzel etkileri, karşılaşacağınız fırsatları 25 temmuza kadar halledin zira Venüs bu tarihte sizin kariyer evinizde gerilemesine başlayacak. İş ilişkilerinizde ay sonuna kadar bozulmalar ve sorunlar oluşabilir.

11 ağustostan sonra Jüpiter iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunmaya başlayacak. İnanılmaz güzel işlerle ve projelerle karşılaşabilirsiniz.

15-19 ağustosta önemli iş fırsatlarınız paranızı çoğaltmanızı sağlayabilir. 22 ağustosta uzak, ticari ve yabancılarla yapılacak bir işinizde sorunlara açık olabilirsiniz. 27 ağustos tarihi ise önemli ve kalpten istediğiniz bir iş teklifi sizi çok mutlu edebilir.

Eylül ayında kariyerinizdeki fırsatlar göz dolduracak. Kendinizi iyi hissedecek, karşınız gelen birden fazla seçeneklerden en çok istediğinizi seçeceksiniz.

13 eylülde oluşan parçalı güneş tutulması kariyer hayatınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası kariyer ve iş alanlarınızda önemli açılımlarınız, sorumluluklarınız sizi bekliyor olacak. Önünüzdeki 6 ay boyunca kariyeriniz hep aktif olacak sevgili yaylar, hiç durmayacak ve devamlı göz önünde olacaksınız.

28 eylüldeki tam ay tutulması aşk hayatınızda bazı beklenmedik kararları ve oluşumları karşınıza getirebilir. Yine sanatsal işlerinizde önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu tutulma aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Ya da aşk hayatınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir.

08 ekimde patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz göz kamaştırabilir. Onlardan güzel sözler duyacağınız, zam, terfi gibi isteklerinizi dile getireceğiniz bir dönem.

02 kasımdan sonra arkanızdan konuşmalar artabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu 2 haftalık süreçte önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın, fikirlerinizden bahsetmeyin.

03 kasımda kariyer hayatınızda bir insandan etkilenmeniz mümkün. Göz önünde olacağınız yerlerde bir insanla çekim yaşayabilir veya ondan bir ilişki teklifi alabilirsiniz.

11 kasımda harika bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayda önemli kararlardan kaçının ama geri plandan yürütülen her tür işinizde şans sizden yana olacak.

10 aralıktan sonra artık daha çok parasal işlerinizde kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Bu alandaki becerilerinizi ortaya koyabilir, önemli parasal görüşmelerde bulunabilirsiniz. 14-19 aralık tarihlerinden yararlanın.

11 aralıktaki yeniayla beraber kafanızda oluşturduğunuz planlarınız için harika bir dönem başlıyor. Kendinizi ortaya koymaktan ve yeni kararlar almaktan çekinmeyin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın