Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

02-08 Eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Günlük işlerimizde ve özel hayatımızda kişiliğimizi ön plana çıkartabilir, kalbimizin sesine göre kararlar almaya müsait olabiliriz. Gün içinde hızlı ve çabuk hareket etmek, sabırsızlıkla davranmak öne çıkacak.

 Bu pazartesi akşam saatlerinde duygusal olarak pişmanlıklar, moralsizlikler görülebilir. Çarşamba günü önemli kararlarımızı öğleden sonraya bırakalım.

 Gün içinde kafamız dalgınlıklara açık olacak. Vereceğimiz sözlere ve randevularımıza dikkat edelim. Perşembe günü öğlen 14:46’da Başak burcunda bir yeniay oluşacak. İş, hizmet ve sağlığımızla ilgili konuların önem kazanacağına ve bu alanlarda önemli kararların gündeme geleceğine şahit olabiliriz.

Yeniay zamanı atılacak adımlar, yapılacak başlangıçlar uzun soluklu olacağından, önemli kararlar ve başlangıçlarımız için bu perşembe ve sonrası 15 gün boyunca rahatlıkla harekete geçebiliriz. Bu yeniay duygusal olarak bizi geliştirecek ve destekleyecek. Cumartesi günü oluşan Güneş-Jüpiter sekstiliyle, şanslı etkileşimler bizi bekliyor. Keyifli bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın