Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Ağustos 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Ağustos ayında aşk hayatınızda çok şanslı olacaksınız. Hayata keyifle ve anlayışla yaklaşmak önemli olacak. Ailevi yükümlülükleriniz ve yapılması gerekenler ağustos başı halledilebilir. Ama sevdiklerinize karşı sabırsız veanlayışsız etkilerden kesinlikle kaçınmalısınız. İlişkiniz 1 ağustosta zarar görebilir.

02 -07-08 ağustos aşkta beş yıldızlı günler. Çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel haberler kapıda…

09 ağustosta parasal olarak zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa para harcamalarınız hayattan alacağınız keyfi kısabilir.

10 ağustosta, sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay oluşacak. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevre ilişkilerinizin hassas olacağı bu bir kaç gün, koşturmalarınız artabilir. Bu da aşk hayatınızda ve aile konularında istediğiniz dengeyi sağlamakta sizi zorlayabilir.

12 ağustos itibarıyla kalbiniz boşsa aşkı bulacak, gösterişli duygularla hareket etmekten kaçınmayacaksınız. 18-21 ağustos yine olumlu günleriniz.

15 ağustos itibarıyla iş görüşmeleri, başvuruları ve konuşmalarınız hızlanabilir. İş alanlarınızda 19 ağustosta yanıltıcı etkiler altındasınız. Yine sağlığınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak.

23 ağustos sonrası iş alanlarınıza kanalize olabilirsiniz. İlginizi eğlenceden işinize kaydırıyorsunuz.

Yeni bir işe başlama, başvurma gibi düşünceleriniz varsa 25 ağustos ve sonrasına denk getirmeye çalışın. Bu yeniayda parasal konularda beklenmedik bir takım olaylar yaşamaya müsait olacaksınız. Parasal konularda bazı engeller, enerjinizi düşürebilir.

26-27 ağustos aşk hayatınızda zorlanacağınız günler.

29 ağustosta iş alanlarınızda önemli kararlardan kaçının. Enerjiniz düşük çalışacak ve sezgileriniz sizi yanıltabilir.

Boga1Boğa Burcu:

Ağustos ayı ev ve aile alanlarınız aktif olurken, bir yandan da hızlı iletişimle, yakın çevre alanlarınızda kısa planlarınız ve şefkatli ilişkileriniz devrede olacak.

02-08-07 ağustos gayet olumlu günler. Ev ve aile hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

03-09 ağustos bazı aile tartışmaları ve fikir ayrılıkları oluşabilir.

10 ağustostaki dolunay, aile ve ev hayatınız bu kadar ön plandayken, kariyeriniz ve işinize ayırmanız gereken zamanın altını çizmekte. Bu süreçte ilişkilerinizi iyi dengelemelisiniz.

12 ağustos sonrası evinizde misafir ağırlamak, evinizin ihtiyaçlarını karşılamak, dekorasyon, tadilat, tamirat gibi işlerle uğraşmak için uygun günler olacak. Hele ki 18 ağustosta ev ve aile hayatınızdaki keyfiniz ikiye katlanabilir.

23 ağustos itibarıyla, aşk hayatınızın önemli bir parçası olmaya başlayacak. Evliyseniz çocuğunuzla olan ilişkileriniz sizin için önem kazanacak.

25 ağustostaki yeniay, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçlar için sizi harekete geçirecek ama özel hayatınızda bastırılmış duygular sizi zorlayabilir. 26-27 ağustosta aile hayatınızdaki didişmelere dikkat edin.

ikizler1İkizler Burcu:

Ağustos ayına geldiğimizde iletişiminizin hız kazandığını ve yakın çevrenizde dönen olayların daha çok hayatınızda yer ettiğini görebilirsiniz sevgili ikizler. Ağustos başı akraba veya kardeşlerinizle olan iletişiminizi hızlandıracak ve onlara vereceğiniz akılla, sorunları varsa dertlerine derman olacaksınız. Bir yandan da onlarla bir arada olmak size iyi gelecek, mutluluğunuz artacak.

01-02 ağustosta satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda çok güzel işler, tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

03 ağustosta yakın çevrenizle olan konuşmalarınız, onlarla yapacağınız işlerde sinirli olabilirsiniz.

07-08 ağustosta sosyal çevrenizle bir arada yapacağınız güzel planlar ve işler devrede olacak.

09 ağustosta yine de her ne kadar şanslı olsanız da iş alanlarınızda bazı bozulmalar ve sıkıntılar oluşabilir. Dar görüşlü olmamaya çalışın.

10 ağustosta alacağınız haberlerle eğitim ve seyahat alanlarınızda önemli kararlar devreye girebilir. Yakın çevrenizde başlattığınız bir işinizin karşılığını bu dolunayla beraber alabilirsiniz. Yine bu dolunay, seyahat, eğitim ve medya alanlarınızda oluşacak. Bu bir kaç gün bu alanlarınızdaki yoğunluklar, konu ve olaylara odaklı olacaksınız

15 ağustostan sonra artık daha çok ailenizle ilgili konuları konuşuyor olacaksınız.

18-21 ağustos şansı ve mutluluğu yakalayacağınız günler.

25 ağustostan sonra ev alım, satım kiralama gibi işlerinizi devreye koyabilirsiniz. Bu yeniay hem ailevi konularda, hem de parasal olarak size çok yarayacak.

26-27 ağustosta var olan yakın çevre ilişkilerinize ve işlerinize dikkat edin.

29 ağustosta bazı karmaşaların aile hayatınızda sizi huzursuz etmesine izin vermeyin.

Yengec1Yengeç Burcu:

Ağustos ayında para ve güvenliğiniz her zamankinden daha önemli olacak sevgili yengeçler. Maddi gelirlerinizi arttırmak için ağustos başında konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Ticaretle uğraşanlar, sigorta ve banka işinde olanlar için güzel bir ay olacak zira istediklerinizi yapacak güzel ortamları rahat yakalayacaksınız.

02-07-08 ağustos para konuşmaları ve anlaşmaları yapabilirsiniz.

09 ağustosta riskli işlerden kaçının, riskli iş ve yatırım yapanlar için zorlayıcı bir gün olabilir.

10 ağustos ve birkaç gün boyunca ortaya çıkacak olan bir borç veya ödemeye odaklanabilirsiniz. Bu canınızı o kadar da sıkmasın lütfen.

18 ağustosta güzel bir kazanç kapısı sizi bekliyor.

23 ağustostan sonra artık daha çok yakın çevrenizde bulunan insanların hayatıyla ilgilenmeye başlayacaksınız. Satış, reklam, pazarlama işleriniz bu dönem sonrası daha da hızlanabilir. Başlangıçlarınızı 25 ağustos sonrası yapmak size kazandıracak.

Parasal konularda 26-27 ağustos dikkat edin.

Aslan1Aslan Burcu:

Ağustos ayı sadece kendinizi düşüneceğiniz ve isteklerinize yoğunlaşacağınız ve fiziki görüntünüze önem vereceğiniz bir ay olacak. Bu ay çok önemli fırsatlar içinde olacaksınız. Kaçırmayın.

03 ağustosta aile hayatınızdaki olaylar sizi sinirli hissettirebilir. Ailenizle kavgalardan uzak durmalısınız.

09 ağustos- 26 ağustos yine aile hayatınıza dikkat etmeniz gereken günlerde. Kendi düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bugünlerde onlara kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Desteklerine ihtiyacınız olduğu noktada istediğinizi göremeyebilirsiniz. Biraz sizin de davranışlarınızı gözden geçirmeniz yerinde olacak. İnatçılıktan uzak durun.

10 ağustostaki dolunay, özel hayatınızla ilgili fikirleri ve konuları hayatınıza taşıyabilir. Önemli bir karar aşamasına gelebilirsiniz.

12 ağustosta artık görüntünüze ve şeklinize önem vermeye başlayacaksınız. Güzelleşmek için harekete geçebilir, görüntünüze fazlasıyla vakit harcayabilirsiniz.

18 ağustosta kariyerinizde güzel bir teklif sizi bekliyor olacak. Kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Parasal konularda kafanız 19-29 ağustosta karışık ve bulanık olabilir. Önemli para işlerinizden bu tarihte kaçınmanız gerekecek.

25 ağustos ve sonrası parasal konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Kendinizi bu günlerde oldukça keyifli ve şanslı bulacaksınız.

26-27 ağustosta ilişkilerinize dikkat edin.

Basak1Başak Burcu:

Ağustos ayında diğer insanlarla olan iletişiminiz biraz geri planda olabilir. Kendinize vakit ayıracak daha geri planda duracaksınız. Arkanızdan konuşan insanların varlığında bu dönem artış olabilir.

07-08 ağustosta sezgileriniz hem işinizde hem de parasal konularda sizi yönlendirebilir.

09 ağustos yakın çevre sorumluluklarınız sağlığınızı bozabilir. Ya da bazı iletişiminizde bozulmalar yaşayabilirsiniz.

10 ağustosta iş, hizmet alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşacaksınız. İşlerinizin karşılığını alırken, beklenmedik durumlar oluşursa kendinize çok yüklenmeyin.

15 ağustostan sonra ifade de rahatlayacaksınız. 18 ağustos ta manevi olarak kendinizi mutlu, huzurlu ve şanslı hissedeceksiniz.

19 ağustosta özel hayatınızda partneriniz sizi hayati kararlarınızda yanıltabilir. İlişkinize bu süreçte dikkat edin. Aldanmalara açık olacaksınız. Yine dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi 29 ağustos.

23 ağustostan sonra artık kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Kafanızdaki projeler ve planlar ve yeni başlangıçlarınız için 25 ağustostaki yeniaydan faydalanın. Yine bu tarihte yakın çevreniz konusunda eliniz kolunuz bağlı olabilir.

26-27 ağustosta bazı ilişkilerinizde zorlanacaksınız. Bu neden hep benim başıma geliyor diye düşünmeyin ve sonuçlardan çıkaracaklarınıza odaklanın.

Terazi Burcu:

Ağustos ayı iş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Herkes sizi konuşabilir.

02 ağustosta karşınız çıkacak ekstra bir iş yüzünüzü güldürecek. Çok mutlu olacaksınız.

07-08 ağustos adeta bir sosyal kelebek gibisiniz.

09-26-27 ağustosta gireceğiniz ortamlarda veya yapacağınız organizasyonlarda parasal olarak aradığınızı bulamayabilirsiniz. Bir işinizin bitmesi veya sonlanması sonucu biraz bakış açınız dar olacak, kendinizi mutsuz hissetmeyin şanslarınız bu yıl da devam ediyor.

10 ağustostaki dolunay aşk hayatınıza ve varsa çocuğunuza dikkatinizi yöneltmeniz gerektiğinin altını çizmekte. Bunca koşturma sonucunda onlara vakit ayıramamak sizi zorlayabilir.

12 ağustostan sonra bulunacağınız çevrelerde gözler üzerinizde olacak. Bu 3 haftalık süreçte kuracağınız yeni ilişkiler size çok şey kazandırabilir.

15 ağustostan sonra arkanızdan dedikodu yapılabilir. Sizde hayatı sorgulayacaksınız bu dönemi plan yapma dönemi olarak düşünün ve kulağınıza gelen konuşmaları kafanıza çok takmayın. Özellikle 19-29 ağustosta önemli anlaşmalardan uzak durun.

18 ağustosta birden fazla teklifle karşılaşabilir veya yeni tanışacağınız insanlardan hayatınızı geliştirecek güzel teklifler alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla güzel planlar devrede olabilir.

23 ağustostan itibarıyla artık biraz geri plana çekilmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek ve biraz kafanızı rahatlatmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde önemli işleriniz için harekete geçmekten kaçının. Hala önemli iş teklifleri ve projeler gündeminizde olabilir ama dikkatli adımlar atın lütfen.

25 ağustosta parasal konularda bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi etkili bir şekilde kullanamayacağınız için bu süreçte olup bitenleri sadece izleyebilirsiniz. Bu da sizde sinir ve gerginliklere neden olabilir.

26-27 ağustosta sosyal çevrelere para ödemeleriniz olabilir ya da beklediğiniz bir para elinize geç geçebilir. Aman dikkat.

Akrep1Akrep Burcu:

Ağustos ayında toplumsal konularınız ön planda olacak. Çok çalışacak, göz önünde bulunacak ve bundan keyif alacaksınız. Şanslar ve fırsatlar tüm ay boyunca sizinle olacak.

03 ağustosta sabırsız ve biraz da intikamcı yapınızla işlerinizde sinirli olabilirsiniz. Keza 09 ve 26 ağustos günlerinde de bazı zorunluluklarınız yüzünden iş sorunları ve kayıpları oluşabilir. Negatifliklerden uzak durun.

07-08 ağustosta ise, önemli iş görüşmeleri gündemde olabilir.

10 ağustosta aile ve ev alanlarınıza daha fazla vakit ayırmanız gerekecek. İhmal ettiğiniz konular bu dolunayda karşınıza çıkabilir.

12 ağustostan sonra patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz güzelleşmeye başlıyor. Herkesi etkileyecek ve güzel ilişkileriniz sayesinde istediğiniz iş pozisyonlarını gayet iyi yaratacaksınız.

18 ağustosta inanılmaz bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Hem iş alanlarınızda, hem de özel hayatınızda çok mutlu olacaksınız.

23 ağustostan sonra sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz devreye girmeye başlıyor.

25 ağustostaki yeniay grupsal işlerinizde yeni kapılar açabilir ama bir süreden beri zorladığınız bedeniniz bu yeniayda sizi yarı yolda bırakabilir. Bazı işlerinizi askıya alabilir ve sağlığınıza daha fazla özen göstermek durumunda kalabilirsiniz. Bunu yapar ve kendinizi önemserseniz işlerinizde istediğiniz sonuçları daha rahat alırsınız. Ay sonu yanıltıcı etkiler aşk hayatınızda ve sosyal ortamlarınızda devrede olacak.

Yay1

Ağustos ayında gezme, görme isteğiniz yüksek olurken, tatilde olmayan yaylar daha az tanıdıkları insanlarla yapacakları önemli işlerle ilgilenebilirler. 01-02 ağustos eğitim ve seyahat alanlarınızda kalıcı ve şanslı anlaşmalar, konuşmalar devrede olabilir.

09- 26 ağustos dikkat etmeniz gereken günlerden birkaçı. Bazı seyahatleriniz ve programlarınızda sorunlar oluşabilir ve bu günlerde bakış açınızda oldukça dar olacak.

12 ağustos gezmeyi ve dolaşmayı ve değişik kültür ilişkilerini seveceğiniz bir dönem başlıyor. Bolca gezecek ve güzel ilişkiler kuracaksınız.

15 ağustostan sonra iş görüşmeleriniz ve kariyer stratejileriniz hızlanmaya başlayacak. Henüz değil ama yeni işlerin adımlarını bu tarihten sonra duymaya başlayacaksınız.

18 ağustosu bir kenara not edin. Beş yıldızlı bir gün olarak inanılmaz şanslı olacaksınız. Hayatınızın keyfi doyumsuz olabilir.

23 ağustostan sonra artık iş konuşmak, ve işe kanalize olmak önem kazanabilir. Yabancılarla yapılacak işleriniz varsa muhteşem bir dönem içinde olacaksınız.

25 ağustostaki yeniay, kariyer ve iş alanlarınızda etkili olmaya başlayacak. Kariyeriniz konusunda harekete geçmeniz gereken konular için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Önemli anlaşmalar, kararlar, projeler gündeme gelebilir. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. 15 gün boyunca iş ve kariyer alanlarınızda önemli başlangıçlar yapabilir, kariyerinizi şekillendirebilirsiniz

26-27 ve 29 ağustosta iş ilişkilerinize dikkat edin, önemli anlaşmalardan kaçının.
Oğlak Burcu:

Ağustos ayında değişim ve dönüşümleriniz fazla olabilir. Hayatı daha fazla sorgulayabilir ve çevrenizdeki değişimlerin farkında olabilirsiniz.

Parasal konuşmalar, çözümler üretmek için 1 ağustos sonrası harekete geçmelisiniz.

02 ağustosta parasal konularda güzel gelişmeler, fırsatlar ve şanslar söz konusu.

Yine de 03 ağustosta sosyal ortamlarda para alışverişleriniz sizi kolay sinirlendirebilir.

09-26 ağustosta grupsal işlerinize fon sağlamakta zorlanabilir ve bazı işlerinizde parasal sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

07-08 ağustosta önemli parasal işler devrede olabilir.

10 ağustos ve birkaç gün boyunca işlerinizin parasal karşılığını almak ve gelirlerinizi yükseltmek öne çıkabilir. Elinize bir para geçecek.

15 ağustostan sonra yabancılarla olan işleriniz önem kazanmaya başlayacak. Yine eğitim, seyahat, ticaret ve medya alanlarınızda konuşmalarınızı hızlandıracaksınız.

18 ağustosta en şanslı günlerden bir tanesi. Partnerinizin hayatında da parasal olarak güzel gelişmeler yaşanabilir. Elinize bir prim parası geçebilir.

25 ağustosta sosyal çevrenizde enerjinizde bazı engellenmeler oluşabilir. çevrenizde oluşan olaylara karşı sinirli olabilirsiniz. Yine bu tarihte oluşan yeniay, dış ortamlardaki işlerinizi devreye sokabilir.

27 ağustosta sosyal ortam ilişkilerinize ve arkadaşlarınızla para alışverişlerinize dikkat edin.

Kova1Kova Burcu:

Ağustos ayında artık tamamen özel hayatınız ve ilişkileriniz devrede olacak. Sevdiğiniz insanla romantik etkileşimlere açık bir ay sizleri bekliyor. 01 ağustosta yakınlarınızla iletişim problemleriniz olurken, diğer yandan da güçlü bağlantılarla ortaklı işlerinizde önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

02 ağustosta partnerinizden alacağınız bir teklif ayağınızı yerden kesebilir. Yine onun hayatındaki güzel teklifler, ilişkinize olumlu yansıyabilir.

07-08 ağustosu özel hayatınız için bir yerlere kaydedin sevdiğinizle kafa kafaya verip önemli programlar yapacaksınız.

09 ağustos ortaklaşa yapılacak işlerinizde sorunlar yaşamaya açık olabilirsiniz. Negatif düşünmemeye ve dar bakış açısı içinde olmamaya özen gösterin.

15 ağustosta kredi görüşmeleri, faiz ve prim konuşmalarınız hızlanmaya başlayacak. Ortak para alanlarınızda kafanızı çalıştıracaksınız. Parasal konularda sorunlarınız varsa çözüm üretmek önem kazanacak.

18 ağustos ilişkinizde çok önemli ve özel bir teklifle taçlanabilir. Bugünü bir kenara not edin ve duygusal güzel gelişmelere hazır olun.

23 ağustostan sonra parasal konular hız kazanmaya başlayabilir. Kredi almak istiyorsanız veya banka değiştirmek, verginizi ve kredinizi yeniden yapılandırmak gibi bir isteğiniz varsa 25 ağustostan sonra harekete geçebilirsiniz.

25 ağustosta ortaklaşa yapılacak her tür işte güçlü bağlantılarla hayat sizi destekleyecek. Ama toplum önünde enerjinizin engellendiğini düşünebilirsiniz. İşinizde bir sorun varsa içinize atmayın ve sorunlarınızı geçiştirmeyin yoksa en fazla zararı siz görürsünüz.

26-27 ağustosta işlerinizde bazı engeller oluşabilir.

Balik1Balık Burcu:

Ağustos başı iş görüşmelerinize kanalize olacaksınız. Bir yandan da tamamlamak zorunda olduğunuz işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

02 ağustosta inanılmaz güzel bir iş teklifi gündeminizde olacak. Yine 08-07 ağustosta da şanslı etkiler altındasınız.

09 ağustos bir iş seyahati veya görüşmeniz ertelenebilir. Olayları kendinize sorun etmemeye çalışın.

10 ağustosta oluşan dolunay, kadersel temaları hayatınıza taşıyabilir. Başlatmış olduğunuz işlerin ruhsal tatminini bu süreçte sağlayabilirsiniz veya tam tersi sağlayamayabilirsiniz. Yine de olayların iç yüzünü rahat göreceksiniz.

12 ağustosta venüsün iş ve hizmet alanlarınıza girmesiyle iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz kuvvetlenecek. Bu dönemde işinizi sevecek ve kendinizi yaptıklarınızla göstermek isteyeceksiniz.

15 ağustos ve sonrasında ilişkinizde iletişiminizi hızlandırıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla konuşma ve görüşmeleriniz artabilir.

18 ağustosu bir kenara not edin. Gelen teklif iş alanlarınızda kolay yükselmenizi sağlayacak ama 19 ağustosta bazı hayal kırıklıkları oluşabilir.

25 ağustosta uzak yerlerde, tatil, seyahat alanlarınızda bazı kısıtlamalar, sorunlara açık olacaksınız. Bir işiniz engellenebilir ya da sorumluluklarınız enerjinizi kısıtlayabilir. Yine bu tarihte oluşan yeniay özel hayatınızda yeni başlangıç ve kararları devreye sokacak. Evlenmek istiyorsanız bu dönem sonrası hareket edin.

26-27 ağustos iş alanlarınızda eski ve işinize yaramayan işlerinizde sonlanmalar oluşabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın