Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

01 – 07 Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Eylül ayı bir yandan çalıştığınız, diğer yandan özel hayatınıza odaklanacağınız bir ay olabilir. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artarken, ay ortasından sonra daha çok dış ortamlara enerjinizi akıtacaksınız.

Salı günü itibarıyla 2 hafta boyunca aşk hayatınız veya uzun süreli ilişkileriniz üzerine konuşmaya ve düşünmeye meyilli olacaksınız. Ortak davranmak ve hareket etmek, anlaşmak ön planda olacak.

Ortaklaşa iş yapanlar, kendilerini geliştirecekleri bir dönem içindeler.

Çarşamba günü, patronlarınızdan işiniz konusunda aradığınız desteği ve yardımı görebileceksiniz. Önemli bir proje veya yaratıcılığa dayalı işiniz varsa görüşmelerinizi, konuşmalarınızı bugün yapmaya çalışın.

  Cuma günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içine giriyorsunuz. Kilo alımına veya hijyen ve diyet yapmaya meyilli olabilirsiniz. İşinize olan düşkünlüğünüz artmaya başlayabilir. İş arkadaşlarınızla güzel etkileşimler ve ilişkiler içinde olacaksınız. Eleştiri dozunu kaçırmamaya özen gösterin.

 


Boga

 Boğa Burcu:

 Eylül ayı sevmek ve sevilmek arzunuz yüksek çalışacak. Bir yandan eğlenceli konu ve olaylar içinde olacaksınız diğer yandan iş görüşmeleri ve konuşmalarınız artmaya başlayacak.

Para harcamalarınız ay ortasında artabilir.  Salı günü itibarıyla merkürün burç değiştirmesiyle birlikte 2 hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artacak. Kendinizi iş alanlarınızda göstermek ihtiyacında olacak, beraber çalıştığınız insanların sorunlarına çözüm bulacaksınız.

Sağlıkla ilgili kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Çarşamba günü, ailenize dayalı işlerinizde sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Aşk hayatınızda dış destekleriniz fazla olacak. Daha az tanıdığınız insanlar sizin yaratıcı yönlerinizi takdir edebilirler.

 Cuma günü itibarıyla Venüs 3 hafta boyunca aşkla, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Aşkı arayanlar, şkı bulacaklar, çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Riskli işlere olan eğiliminiz artabilir.


İkizler İkizler Burcu:

Eylül ayında eviniz, aileniz ve yuvanıza daha fazla ağırlık vereceksiniz. Yakın çevrenizle vaktinizi harcayacak, yuvanız için elinizden geleni ardına koymayacaksınız.

 Salı günü merkürün burç değiştirmesiyle beraber, bir iki hafta boyunca aşk hayatınızda konuşmalarınız artabilir, aşkı konuşmak, paylaşmak ve yaşamak ön plana çıkabilir. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminiz güçlenecek, sorunlarınız varsa çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz.

Çarşamba günü, aile yaşantınızda kendinizi güçlü ve mutlu hissedebilirsiniz. Maddi anlamda onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Özel hayatınızda duygusal tatminsizlikleriniz güçlü iletişimle hallolabilir.

Cuma günü Venüs, ev, aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Yine tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bu cumadan sonra harekete geçebilirsiniz. Bu dönem içinde evinizi sevecek, daha çok vaktinizi evinize harcamak isteyeceksiniz. Misafir ağırlamak, yenilikler içine girmek önem kazanacak.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Eylül ayı iletişiminiz yüksek olacak. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi göstereceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Eylül başında artık konuşmalarınız daha çok aile hayatınıza ve ev konularına kaymaya başlayacak.

 Salı gününden sonra birkaç hafta boyunca ev ve aile hayatınızda konuşmalarınız hızlanabilir. Geçmişi anmak, ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için olumlu bir dönem olacak. Yine ev alım, satım, kiralama ve emlak işlerinizi bu döneme denk getirmek işinize yarayabilir.

Çarşamba günü, ev hayatınıza  dair ciddi kararlarınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. İletişime dayalı konularda sevdiğiniz insandan desteğiniz fazla olacak. Yine ortaklaşa yapılacak işlerde güçlü etkileriniz var.

 Cuma günü venüs başak burcuna geçiyor. Venüs sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Yine iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ve kısa yolculuklarla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler içinde olacaksınız.

 


Aslan

 Aslan Burcu:

 Eylül ayında parasal konularda konuşma ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak. Mükemmeliyetçi yapınızla kılı kırk yararak hareket edeceksiniz. Bir yandan da iletişime dayalı konular hayatınızda daha çok öne çıkabilir. Salı günü itibarıyla merkürün burç değiştirmesiyle beraber önünüzdeki 2 hafta boyunca yakın çevre konularınızda iletişiminiz artıyor.

Satış, pazarlama, ticaret alanınızda becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Akraba veya kardeşlerinizin sorunlarına çözümler bulabilirsiniz. Çarşamba günü, yakın çevreniz ve sevdiğiniz insanla bir arada olacaksınız.

Maddi konularda şansınız yüksek bir dönemdesiniz. Yine hayatınıza dair düşündüklerinizi uzun vadede gerçekleştirmek için harika bir gün olabilir.

Cuma günü itibarıyla, para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem.

 


Basak Başak Burcu:

Eylül ayı sizin ayınız sevgili başaklar. Her tür girişimleriniz için uygun bir ay olabilir. Hemen eylül başında para konularında görüşmeleriniz hızlanacak, önemli ticari anlaşmalarınız devreye girebilir.

2 hafta boyunca maddi alanda kafanız iyi çalışacak, para ile ilgili konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, bu alanda becerinizi kullanabilirsiniz. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşanlar için olumlu bir dönem.

 Çarşamba günü, hiç beklemediğiniz yerlerden duyacağınız haberler, konuşulan konular işinize yarayabilir. Çok fazla ön planda olmayacağınız her tür iş için ve aşk hayatınızda sevdiğiniz insan tarafından destekleneceksiniz.

 Cuma günü, Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek ve göstermek için harekete geçirecek. Özel ilişkilerinizde açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Kendinize olan düşkünlüğünüz artabilir, dış görüntünüzü daha da güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz.


 Terazi Terazi Burcu:

Eylül başı diğer burçların aksine önemli kararlar ve uygulamalardan kaçının lütfen. Planlarınızı kurmak, hazırlamak  sizin için faydalı olacak. Bir sürü kadersel olayla karşılaşabilirsiniz.

2 hafta boyunca kendinizle ilgili alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz, zihinsel konular, fiziksel oluşumlardan daha önde olacak. Özel yaşantınızda sizi zorlayan durumları gözden geçirebilirsiniz.

 Çarşamba günü, birçok konuda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ailenizden göreceğiniz destekle keyifli bir kaç gün sizleri bekliyor. Sosyal ortamlarda, arkadaşlarınız düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz için size ön ayak olacak. Cuma günü venüs başak burcuna geçiyor.

 Bu 3 haftalık dönem içerisinde soğuk ve duygusuz hareket edebilir, ilişkilerinizde ve sosyalliğiniz de biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Yalnızlığı ve hayatı sorgulamayı seveceksiniz.

 


Akrep Akrep Burcu:

 Eylül ayında sosyal ortamlarınızda daha fazla vakit harcayacaksınız. Hala işleriniz yoğun olacak, bir yandan da hala güzel teklifler içinde olacaksınız. Çevrenizden faydalanmaya çalışın.

 Salı günü itibarıyla önünüzdeki 2 hafta boyunca geçmişi anabilir, fikren yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ön planda olacak. Sır saklamayı ve biraz gizemli davranmayı benimseyeceksiniz.

Dedikodulara dikkat. Çarşamba günü, hayatınızda önemli konuşmalar yapabilir ve kalıcı sonuçlar alabilirsiniz. Sosyal çevreniz sizi bir çok konuda destekleyecek. Kendinizi manen ve madden güçlü hissediyorsunuz.

Cuma günü Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerlemeye başlıyor. Organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkiler sizi bir adım ileriye taşıyabilir.


Yay Yay Burcu:

Eylül ayı sosyal ortamlardaki yeni işler ve kariyer hayatınızdaki güzel gelişmelerle sizi bekliyor. Eğitim ve seyahat fırsatlarınız ay ortalarında devrede olacak. Enerjinizi daha yukarılara çekmelisiniz.

2 hafta boyunca geleceğinize yönelik konular, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili paylaşımlarınız artacak. Toplum içinde kendinizden bahsetmek öne çıkabilir. Arkadaşlarınız bu dönem sizden özel bir ilgi bekleyebilir.

 Çarşamba günü, göz önünde olacağınız ortamlarda güzel destekler sizi bekliyor. Arkadaşlarınızın devreye girmesiyle, istediğiniz, düşündüğünüz veya konuştuğunuz bir iş devreye girebilir. Vitaminlerinizi bu dönem ihmal etmeyin.

 Cuma günü itibarıyla Venüs, sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak.  Kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Bu dönemde kariyerinizin parladığını görebilirsiniz.

 


Oglak Oğlak Burcu:

 Eylül ayına geldiğimizde dış ilişkiler, seyahat, eğitim, medya ve yabancı ortaklı yapılacak işleriniz ön planda olacak, bir yandan da iş hayatınızdaki konuşma ve görüşmelerinizi yapabilecek uygun ortamları bulacaksınız.

 Salı günü itibariyle 2 hafta boyunca iş ve kariyer alanlarınızda uğraşılarınız ve becerileriniz artacak. Önemli iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi anlatmak, iş ortamınızda güçlü iletişiminizle dikkatleri üzerinize çekmek için harika. Çarşamba günü, başkalarının desteğini kolay kazanacaksınız.

Parasal konuşmalarınız hızlanacak. Hayatın bir çok konuda sizi desteklediğini göreceksiniz. Buna herşeyden çok ihtiyacınız var. Cuma günü itibarıyla Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Daha az tanıdığınız insanlarla ilişkileriniz kuvvetleniyor.


Kova Kova Burcu:

 Eylül ayında ortaklaşa para alanlarınız aktif olacak. Bir yandan da özel hayatınızda hala güzel gelişmeler altında olacaksınız. Seyahat, eğitim konuşmalarınız artabilir. Yabancılarla yapılacak ortak projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

 Önünüzdeki dönem kendinizi öne çıkarmayı sevecek, konuşmalarınızda kendi düşüncelerinizden bahsedeceksiniz. Tanımadığınız yer ve ortamlar öne çıkacak. Seyahat, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, ticaret hayatınız renklenebilir.

 Çarşamba günü, konuşmalarınız ve düşünceleriniz kalıcı ve uzun soluklu olabilir. Yine beklenmedik yerlerden alacağınız destekle güzel bir gün sizleri bekliyor. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı anlamakta zorlanabilirsiniz.

 Cuma günü venüs başak burcuna geçiyor. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınız 3 hafta boyunca ön planda olmaya başlayacak. Kredi veya borç almak için uygun bir dönem içinde olacaksınız.


 Balik Balık Burcu:

Eylül ayında iş fırsatlarınız devam ediyor, bir yandan da özel hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Ortaklaşa para konularınız öne çıkmaya başlarken, çözüm kendiliğinden ayağınıza gelebilir. 2 hafta boyunca ortaklı ödemeler, harcamalar alanlarınızda fikirlerinizi ortaya koyacaksınız.

 Vergi, prim, nafaka, miras, banka konuları önde olacak. Gizemli konular, hayatın anlamı gibi önemli sorular kafanızı meşgul edebilir. Çarşamba günü, özel ilişkileriniz konusunda arkadaşlarınızdan ve çevrenizden beklediğiniz desteği alabilirsiniz. İş alanlarınızdaki görüşmeleriniz ve konuşmalarınız içinde harika bir gün olabilir. Mutluluğu uzaklarda aramayın.

Cuma günü itibarıyla Venüs özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız. Özel hayatınızda, işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın