Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar

Mart 2019 Aylık Burç Yorumları

Mart 2019 Aylık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Mart 2019 Aylık Burç Yorumları Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Mart Başında yoğun ve baskın iş alanlarınızdan biraz sıyrılıp sosyal çevrenizdeki insanlara vaktinizi ayıracaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. 01 Mart itibarıyla yoğun ve baskın iş alanlarınızdan biraz sıyrılıp sosyal çevrenizdeki insanlara vaktinizi ayıracaksınız. Değişik gruplara dahil olabilir, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlarla fikirsel olarak bakış açınız aynı olabilir. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar önem kazanıyor. İşten elde edilen gelirlerinizi arttıracaksınız.

05 Mart itibarıyla bu yıl içinde ilk kez gerilemeye başlayacak olan Merkür sahneye çıkıyor. 28 Mart’a kadar iletişime dayalı konularda, işlerinizde ve günlük hayatınızın akışında sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Yine bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek. İş alanlarınızda, yakın çevrenizdeki insanlara gösterdiğiniz aşırı merhamet ve fedakarlıklar bu gerilemenin konusu olabilir. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözümler üretmeyi, yanlış giden noktaları farketmeyi unutmayın. Yeni bir işe kalkışmayın, imza atmayın.

06 Mart’ta oluşan Yeniayda yenilikler ve başlangıçlardan ziyade, konuları tamamlamalı ve kurtulmak istediğiniz alışkanlıklarınız için yola koyulmalısınız. Geri plandan yürüteceğiniz işlerinizde 07-09-10-13-14-15-16-20 Mart’ta hayat sizi destekleyecek ve karşınıza güzel şanslar getirecek. Tutamayacağınız sözler vermeyin. Bu tarihlerde abartıdan uzak durun yapabileceklerinize odaklanın, sorumluluklarınızı disiplinle yerine getirin.

06 Mart’ta Uranüs para alanlarınıza geçecek. Önünüzdeki 7 yıl boyunca Uranüs para kazanımlarınızı, yatırımlarınızı hareketlendirebilir. Elinize bu tarih sonrasında büyük paralar geçebilir veya anlık kayıplar yaşayabilirsiniz. Hobi olarak başlayan ana işinizin dışındaki uğraşılarınızdan, çevrenizden, takım çalışmalarından para kazanmanız mümkün.

21 Mart’ta oluşan Dolunayla birlikte odağınız ilişkilere kayıyor. Yeni başlangıçlar veya ilişkiniz için alacağınız duygusal kararlar bu dolunayda öne çıkacak. Ortaklaşa işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz.

26 Mart itibarıyla özel ilişkilerinizde, parasal durumunuzda geri çekilmeler oluşabilir. Biraz geri planda durmak isteyebilirsiniz. Hayat amacınızı gözden geçirebilir, yalnız olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Partnerinizin işiyle ilgili konular, uğraşılar artabilir.

31 Mart ve sonrasında enerjinizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Konuşmalarınız, fikirleriniz hararetli ve hızlı olabilir. Eylemden çok fikirlere önem verebilir ve yakın çevrenize karşı bu fikirleri savunabilirsiniz. Yine bu dönemde öğrenme ihtiyacınız artarken başkalarının yaptırımlarına boyun eğmek kolay olmayacak.


BogaBoğa Burcu:

Mart başında toplum önü işlerinizde kendinizi gösterebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kariyer atılımlarınızda kuracağınız dostane ilişkilerden fayda sağlayacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle ilişkileriniz artabilir. Kariyerinizde güzel açılımlar sağlayacaksınız yalnız  01 Mart’ta sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde kontrolcü davranışlara göstereceğiniz tepkiler yüksek olmamalı. Bardağı taşıran bazı konulara sert tepkiler verebilirsiniz.

05 Mart’ta Merkür bu yılın ilk gerilemesine başlıyor. 28 Mart’a kadar arkadaşlarınızla, sosyal çevre iletişiminize dikkat etmelisiniz. Çevrenizle aranızda iletişim sıkıntıları oluşabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden tanıdığınız arkadaşlarınızla yapacağınız işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Zaten bu işlerin üzerine düşün, yeni sıfırdan başlayacağınız bir iş parasal anlamda sizi desteklemeyecek.

06 Mart’ta oluşan Yeniay’la birlikte çevrenizde değişimler oluşabilir. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz ama dediğim gibi Merkür geriliyor, daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

06 Mart itibarıyla Uranüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte 22-23-24 Nisan Doğumlu bir boğaysanız, değişimlere, sürpriz gelişmelere açık olmalısınız. Hayatınızda önemli değişimlere, sürpriz olaylara açık olacağınız, dış dünyayla olan ilişkilerinizde değişimler yaşayacağınız bir döneme merhaba demelisiniz. Süregelen eski paternlerin değişeceği, eskisinden daha farklı davranacağınız, başkalarından sık sık sen değiştin sözleri duyacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Yeni maceralar, yeni keşifler yapmak için oldukça heyecanlı bir süreç. Beklenmedik olaylara ve durumlara açık olmalısınız.

09-10-13-14-15-16 Mart gelecek planlarınıza odaklanabilir, maddi konularda abartmadan, aşırı iyimserlikte bulunmadan yolunuzda sağlam ilerleyebilirsiniz.

20 Mart’tan sonra sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalı, baş bölgenizi soğuk havalardan ve tehlikeli durumlardan korumalısınız. Ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma riskiniz, isteksiz ruh haliniz bu dönem sizi zorlayabilir.

21 Mart’ta oluşan Dolunay, yeni oluşacak iş koşullarında önemli duygusal ve hassas kararları içerecek. Günlük hayatınızın ritminde hızlanmalar oluşabilir ve dengenizi korumanız gerekebilir. Yine bu Dolunay sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kendinizi ve yapacaklarınızı bu dönemde fazla zorlamanız bel ve kalça bölgesi sorunlarına, böbrek sıkıntılarına yol açabilir.

26 Mart itibarıyla çevrenizle olan bağlantılarınız güçleniyor. Yeni insanlarla tanışacağınız bu dönemde gireceğiniz çevrelerden, tanışacağınız insanlardan fayda sağlayabilirsiniz. Aktiviteler, davetler, organizasyonlardan yana şansınız yüksek bir 3 haftalık dönem içine giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanıyor.

31 Mart’tan sonra enerjinizi maddi konularda harcamaya başlayacaksınız. Gazete, dergi, mecmua, kırtasiye, teknoloji, iletişim ve gezi ürünlerine harcamalarınız artabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Mart ayında parasal işlerinizdeki hareketliliği geride bırakıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Seyahat etmekten mutluluk duyabilir, sizi daha az tanıyan insanlarla işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğitim hayatınız güzelleşiyor. Farklı kültürlere ilginiz artabilir. Yine legal konulara dayalı işlerinizde mantıklı ve işe yarar ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde doğru ilişkiler kuracaksınız yalnız bazı arkadaşlarınızla, çevrenizdeki insanlarla sürtüşmelere 01 Mart’ta dikkat edin.

05 Mart itibarıyla Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Problematik bir derecede gerleyecek olan merkür kariyer ve iş alanlarınızda iletişiminizi bozabilir. 28 Mart’a kadar göz önünde olacağınız yerlerde kendinizi ifade ederken dikkatli olun. Önemli bir işe başlamak için desteklenmeyeceksiniz. Önemli iş değişimlerinden, imzalardan, büyük adımlardan uzak durun. Yine bu dönemde hiç beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

06 Mart’ta oluşan Yeniay, iş ve kariyer hayatınızda, toplum önü işlerinizde önemli kararları  karşınıza getirebilir. Birgün önce Merkür gerilemeye başladığı için bu alanlarda daha önceden iş yaptığınız kişilerle, yarım kalmış konularla, projelerle ilerleyebilirsiniz.

06 Mart’ta Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Beklenmedik ani olaylar çevrenizi, sizi ve alışkanlıklarınızı birden değiştirmenize neden olabilir. Psikoterapi, psikoloji, yaşam koçluğu, değişik konu ve olaylar, astroloji ve davranış bilimi gibi konular kendinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Aniden hayatın bilinmeyen ve gizli alanlarıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilincinizin açıldığını, artık daha fazla maneviyatı hayatınızın içinde barındırmak istediğinizi farkedebilirsiniz. Siz farketmeseniz bile yaşayacağınız olaylar, bilinçaltınızı harekete geçirecek.

 

07-09-10-13-14-15-16-18-20 Mart işlerinizde gereken desteği gördüğünüz, işlerinizi tamamlayabildiğiniz ve yaptıklarınızın parasal karşılığını göreceğiniz tarihler.

21 Mart’ta oluşan Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Sevdiğiniz varsa bu dolunayda ona ve varsa çocuğunuza daha fazla özen göstermeniz ve onların konularının üzerine eğilmeniz gerekebilir.

26 Mart itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda güzel işler ve bağlantılar devreye girebilir. Toplum önü ilişkilerinizden fayda sağlayacaksınız. Göz önünde olacağınız yerlerde konuşulabilirsiniz.

31 Mart ve sonrası enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Sizin burcunuza geçen Mars fikirleriniz ve düşünceleriniz için sizi hareketlendirecek. Eyleme geçmekten daha çok fikirleriniz konusunda mücadele verebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Mart başında ortak parasal işlerinizde ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. ortak parasal işlerinizde ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kredi almayı düşünüyorsanız önünüzdeki 3 haftalık dönemde girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Gizemli ve derin konuları seveceğiniz bir dönem, cinsellik, rüyalar hayatınızda önem kazanıyor. Yine partnerinizin parasal konularında güzel sonuçlar alınabilir, maddi yönden rahatladığını görebilirsiniz. Yine de parasal işlemleriniz varsa, kredi veya borç almayı düşünüyorsanız 01 Mart’ı pas geçerek bu adımı atın.

Yine Mart başında ilişkileriniz zorlanabilir. Sevdiğiniz size karşı aşırı kontrolcü davranabilir, aile ortamlarınızda gerilimlere açık olabilirsiniz.

05 Mart’ta bu yılın ilk gerilemesine başlayan Merkür, geleceğinize yönelik işlerinizde, yabancılarla yapılacak olan işlerde, seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları sü üstüne çıkartabilir. 28 Mart’a kadar büyük imzalardan ve anlaşmalardan kaçınmalısınız.

06 Mart’ta oluşan Yeniay gelecek adımlarınızı hızlandırırken, Merkür’ün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın. Yine bu tarihte Uranüs bir daha çıkmamak üzere sosyal çevre alanlarınıza geçiyor. Bu tarih sonrasında arkadaş ve sosyal çevreniz değişmeye başlayacak, yeni ve farklı ortamları sevecek, olayları farklı gözlerle görmeye başlayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş bir kursa veya eğitim programına dahil olmak için bu tarihten sonra harekete geçin.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber alacağınız önemli kararlar, seyahat planları 09-10-13-16 Mart’ta ön plana çıkabilir.

Yine 14-16 Mart’ta vereceğiniz sözlere dikkat edin, iş alanlarınızda bol keseden atabilir, detayları gözden kaçırabilirsiniz.

21 Mart’ta oluşan Dolunay aile ortamlarınızda yeni ve hızlı duygusal kararları karşınzıa getirebilir. Evinizle ve yerleşimle ilgili konularda önem kazanıyor.Kariyer ve aile alanlarınızı dengede tutun ve sosyal çevrelerde anlaşmazlıklara dikkat edin.

26 Mart’tan sonra seyahatleriniz hızlanabilir, değişik yerler görmekten mutluluk duyacaksınız. 26 Mart’tan sonra yüksek eğitim alanlarınızda oldukça keyifli bir dönem başlıyor. Başkalarına yapacağınız fedakarlıklar yüksek olurken, çevrenizden ve arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz.

31 Mart’tan sonra enerjinizi doğru kullanmanız gerekecek. Kariyer ve iş ilerlemelerinizde mücadelelerinizi daha derinden ve gizliden yapmanız gerekebilir, enerjinizi düzgün kullanmakta zorlanabilirsiniz. Anlık duygu çıkışları ve öfke patlamalarından uzak durun.


AslanAslan Burcu:

Mart ayında özel hayatınıza önem vereceksiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Özel ilişkileriniz kuvvetlenmeye başlıyor. Sevdiğiniz insanla arkadaşlığınız, sosyalliğiniz artabilir. Taşınma söz konusuysa yine sağlam ilerlemeler kaydedeceğiniz bir dönem. Ortaklı işlerinizde şanslı görüşmeler altına olacaksınız. Hemen mart başında iş hayatınızdaki ilişkilerinize dikkat edin, köprüleri çabuk atmaya meyilli olacaksınız. Diğer taraftan özel hayatınızda sevginizi karşı tarafa göstermek, aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek adına şanslı bir zaman dilimi olacak.

05 Mart’ta merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Bu gerileme kritik bir noktada başlayacağı için 28 Mart’a kadar bir borcun altına girmeyin, önemli bir para işine başlamayın. Kimseye kefil olmayın, borç almayın, vermeyin. Bu dönemde kredi çekmemeye, borcunuzu başka bir borçla kapamamaya çalışın. Yine eşinizin parasal alanında sıkışmalar oluşabilir.

06 Mart’ta parasal konularda bir yeniay devreye giriyor ama merkür 1 gün önce gerilemeye başladığı için büyük kararlardan ve adımlardan uzak durun, daha önceden başlamış işlerinizi tamamlayabilir ve bu işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

06 Mart itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Uranüs kariyer alanlarınıza geçerek orada beklenmedik ve hızlı gelişmeleri tetikleyebilir. Kariyerinizde önemli değişimlere açık bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca eşinizin ailesinde, kendi anne ve anne tarafından akrabalarınızın hayatında da önemli değişimler oluşabilir.

Para ve iş alanlarınızda bu kadar gezegen oluşumlarıyla bu ay güçlü insanlardan göreceğiniz destekleri iş alanlarınıza aktarabilir, alacağınız kararlarla maddi yönden kalıcı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. 09-13-14-15-16-18 Mart güzel tarihler.

20 Mart ve sonrasında sizi keyfilendirecek, büyük resmi göreceğiniz, hayatı geniş algılayacağınız bir döneme gireceksiniz. Gezmek dolaşmak önem kazanırken, geleceğinizi şekillendireceğiniz adımlarda devrede olabilir.

20 Mart’ta eğitim hayatınızda güzel karşılıklar ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu tarih ve sonrasında yurtdışı eğitimlerinizde, önemli kurslarınızda veya derslerinizde kendinizi ortaya koyacak, birşeyler öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

21 mart’ta oluşan dolunay, yakın çevrenizde olup biten olaylara ilginizi döndürecek. Hayata geniş açıdan bakarken, küçük ve ufak tefek işleri halletmek durumunda kalacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarınızda hızlı gelişmeler ve sonuçlar yaşanabilir.

26 Mart’tan sonra ortak parasal konularda güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız. Maddi konularda sorunlarınıza ilişkilerinizle çözüm bulabilirsiniz. Borç almak ve vermek için uygun bir dönem olacak.

31 Mart itibarıyla enerjinizi kalabalık yerlere, arkadaşlarınıza, takım çalışmalarına harcayacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Mart Başı itibarıyla çalışmaktan mutluluk duyacağınız, günlük hayatınızı düzene sokacağınız bir döneme giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Birilerinin yanında çalışıyorsanız onlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir, diğer taraftan yanınızda çalıştırdığınız insanlarla kuracağınız güzel dostluklar ve bağlar, iş kollarınızda hızlı ilerlemeler sağlayabilir. Hemen 01 Mart’ta özel hayatınızdaki ilişkilere dikkat edin onun dışında işle ilgili konularda güzel gelişmeler altında olacaksınız.

05 Mart itibarıyla Merkür geriliyor. İkili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Daha önceden yaşanmış ve konuşulmuş bir konu devrede olabilir. Sevdiğiniz insana karşı alınganlıklarınız yoğun olacak. Birbirinizi anlamaktan ziyade bu dönemde fedakarlıklarınız ve onun için yaptıklarınız üzerinde daha çok durabilirsiniz. Geçmişte yaşanmış ama bitmemiş ilişkilerde iletişim trafiği hızlanabilir.

06 Mart’ta oluşan yeniay ilişkilerinize dair alınacak yeni kararların habercisi olsa bile merkür gerilediği için yeni fikirlerinizi, kararlarınızı uygulamaktan ziyade daha önceden konuşulmuş ve tamamlanması gereken kararlarınızın üzerine eğilmelisiniz. Yine yeniayla beraber ortaklaşa atılacak adımlarınızda kararlarınızı uygulamak isteyebilirsiniz yalnız daha önceden iş yaptığınız insanlarla, yarım kalmış ve tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Anlaşmalardan ve sözleşmelerden 28 Mart’a kadar uzak durun.

06 Mart itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işleriniz, eğitim alanlarınızda, hukuki konularda, medya işlerinizde önemli değişimler ve farklılıklar ortaya çıkabilir. Uranüs bu alanlarınızda ilerlerken önemli değişiklikler, reformlar, beklenmedik sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız.

Mart ayında ilikileriniz, özel hayatınız veya partnerinizin hayatındaki gelişmeler daha fazla vaktinizi alacak. 09-13-14-15-16-18-20 Mart tarihlerinde alacağınız kararlarda daha temkinli ve dikkatli olacaksınız. Kalıcı sözler karşınıza gelebilir. Hayalci ve çok fazla fedakar yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Bu tarihlerde hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

21 Mart’ta oluşan Dolunay maddi konularda hassas olayları tetikleyecek. Elinize bir para geçebilir. Parayla ilgili önemli bir meselede yenilikçi adımlar atabilirsiniz.

26 Mart’tan sonra özel hayatınızda sevginizi ve duygularınızı göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Sevdiğinizle beraber hareket edecek, gelecek planları içine girecek, tatil ve seyahat planlarınızı aktive edeceksiniz.

31 mart’tan sonra enerjinizi kariyerinize, işinize gücünüze harcayacaksınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda fikirsel mücadeleleriniz artabilir.  İş alanlarınızda bazı insanlarla fikirsel anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Ama enerjinizi bu dönemde etkin kullanmak isteyecek, hareketten çok fikirlere önem vereceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Mart ayı hem günlük işleriniz, özel hayatınız ve aile alanlarınızı çalıştıracak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. 01 Mart itibarıyla itibarıyla sevginizi göstereceğiniz, ilişkinizde özgürleşme arzunuzun arttığı bir döneme giriyorsunuz. Hemen mart başında ilişkilerinize ve keyfinize yoğunlaşmadan önce aile hayatınızdaki sorunlara dikkat edin.

05 Mart’ta Merkür Yılın ilk gerilemesine başlıyor. İş alanlarınızda, günlük hayatınızın düzeninde sıkıntı ve sorunlarla boğuşabilirsiniz. Bu dönemde günlük hayatınızın iletişiminde ve akışında istikrarı sağlamak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla iletişiminize dikkat edin. Yeni bir işe başlamayın, iş değiştirmeyin, anlaşmaya imza atmayın. Bu dönemde Sağlığınızda eski sorun ve sıkıntıların karşınıza gelmesi muhtemel görünüyor. 28 Mart’a kadar aciliyeti yoksa operasyonlardan uzak durmalısınız.

06 Mart’ta  Uranüs ortak para alanlarınıza geçiyor. Bundan sonra eşinizin veya ortağınızın maddi durumundaki ani ve beklenmedik değişimler oluşabilir. Vergi, kredi, faiz, nakafa, ödemelerle ilgili alanlarda iniş çıkışlar, beklenmedik olaylar yaşamaya da meyilli olacaksınız.

06 Mart’ta oluşan yeniay, iş, hizmet ve günlük hayatınızın akışında yeni ve hızlı kararları karşınıza getirebilir. Yeniliklere kalkışmak isteyebilirsiniz ama merkür’ün bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek büyük adımlar yerine tamamlanması gereken konuları hızlandırın.

07-24 Mart’ta iradeniz zayıf olabilir. Enerjinizi yükseltmeli, alerjilere ve ilaç zehirlenmelerine karşı dikkatli olmalısınız.

21 Mart’ta oluşan Dolunay hayatınızda, sağlığınızda önemli kararları karşınıza getirecek. İş hayatınız, sağlık durumunuza göre kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Diyete başlamak, egzersizlerinizi oluşturmak, hayatınızı düzene koymak anlamında bu dolunaydan yararlanabilirsiniz.

26 mart ve  3 haftalık dönem boyunca keyfiniz yüksek olacak. Tatlı ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüz artabilir, bu da istenmedik kilolara sebep olabilir sevgili Teraziler.

31 Mart’tan sonra enerjinizi daha az tanıdığınız ortamlarda harcayacaksınız. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işleriniz hızlanıyor. Bu dönem seyahatlerinizde fikirlerinize ve amacınıza uygun yerlere gidebilirsiniz. Öğrenciyseniz, okuyorsanız yüksek eğitim ve öğrenim hayatınızda daha fazla uğraşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Okul yönetimi, eğitmenleriyle uğraşılarınız artabilir. Fikirleriniz yüzünden zaman zaman gerginlikler yaşayabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Mart başında ailenizdeki insanlarla bağlarınızı güçlendireceksiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sevdiğiniz insanlarla konuşabilir, onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Evinize yeni eşyalar alabilir, dekorasyon, boya, badana, tamirat veya tadilat işlerinize yönelebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz. Yine de yeni ayı karşılarken hemen başında iletişim halinde olacağınız kişilerle bağlarınızı çok zorlamayın. İş alanlarınızda kolay tepkiler verebilirsiniz. Gerginliklere dikkat.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. Özel alanınızda gerilemeye başlayacak olan merkür, sevdiğiniz insanla, hoşlandığınız kişiyle, çocuğunuzla olan iletişiminizde zorlanmaları, sıkıntı ve aksilikleri karşınıza getirebilir. İstikrarı sağlamanız zor olabilir. Yakın çevrenizden duyacağınız bazı konuşmalar özel hayatınızdaki insanı zorlamanıza neden olabilir. Eski ilişkiler, konuşmalar ve sorunlar 28 Mart’a kadar uğraşacağınız konulardan olacak. Eski sorunları halletmeden yeni adımlar atmamalısınız.

06 Mart’ta oluşan Yeniay, aşk, eğlence hayatı, çocuklarla ilgili konularda büyük yeniliklerden ziyade, daha önceden konuşulmuş tamamlanmış işlerinizin peşine düşmek için faydalı olabilir.

06 Mart itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Evliliğe ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir, aniden evlilik kararı alabilir veya ilişkinizi bitirebilirsiniz.

07-24 mart ilişki fedakarlıklarınız, yumuşak yapınızla, sevdiğinizle bütün olma isteğiniz artarken, 09-13-14-15-16-18 Mart’ta sevdiğinizle önceden konuştuğunuz konularda kararlar alabilir, ilişkinizi gözden geçirmek ve daha iyi bir noktaya taşımak için uğraşabilirsiniz.

20 Mart ve sonrasında iş hayatınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Sorunlarınıza çözüm bulmak, doğru şekilde konuşmak, iletişime geçmek için harekete geçin.

21 Mart’ta oluşan Dolunay, bir olayın iç yüzünü ortaya çıkaracak. Kadersel etkiler altında olacaksınız. Bu dolunayda sağlığınıza gereken özeni göstermeli şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız.

26 mart itibarıyla aşk hayatınızda güzel etkileşimler altına gireceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla geçirilecek vakitler önem kazanırken, eğlenceli konu ve olaylara daha fazla yönelebilir, hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.

28 Mart’ta Merkür düzeliyor. Rahatlayacaksınız. 31 Mart itibarıyla ortak parasal konularda önemli mücadeleler ve uğraşılar devrede olabilir. Ortağınızın veya eşinizin parasal durumuyla ilgili konularda gücünüzü ve enerjinizi fikirsel olarak ortaya koyabilirsiniz. Para alışverişleriniz, banka işleriniz enerjinizi yoğunlaştıracağınız alanlar.


YayYay Burcu:

Mart başında yakın çevrenizle, akraba, kardeş, yakın dostlarınızla olan bağlarınızı arttıracağınız, sevginizi yakınızdakilerle paylaşacağınız bir döneme geçeceksiniz sevgili yay ve yükselen Yaylar. Girişimlerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınızla doğru ilişkiler içine girebilirsiniz.

01 Mart ve sonrasında 3 hafta boyunca öğrenim hayatınızda ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Bu dönemde öğrenmekten mutluluk duyabilir, kısa vadeli planlarınızı uygulayabilirsiniz.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. 28 mart’a kadar ev değiştirme, alma, satma, kiralama, bu konularda kontrat yapma konularında size sıkıntı ve sorunlar çıkartabilir. Aynı zamanda aile büyüklerinizle, sevdiklerinizle olan iletişiminizde dikkatli olun. 05 Mart civarlarında durum ve olayları fazlasıyla abartabilir, depresif etkiler altında olabilirsiniz.

06 Mart’ta oluşan yeniay ev, yuva, konut, aile işlerinizi hızlandırsa bile Merkür gerilemesi altında olduğunuzu unutmayın. Her ne kadar 09-10-13-14-16-18 Mart size uygun gelse bile daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış işlerinizin peşinden gitmelisiniz. Karşınıza güzel fırsatlar gelecek, bu fırsatları gerçekleştirmek istiyorsanız şartların uygunluğunu iki kere kontrol edin.

06 Mart’ta Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Uranüs iş, hizmet alanlarınızı etkileyecek. Uranüs’ün etkisiyle her zaman çalıştığınız, aynı koşullara sahip işiniz içerisinde bir takım değişimler, beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Bu da sizi farklı alanlara ve keyfinizi yükseltecek ve kendinizi daha fazla özgür hissedeceğiniz alanlara yönlendirebilir. Artık işlerinizde yeni seçeneklere ve yeni sorumluklara açık olacaksınız. Yeni tekniklerin öğrenilmesi, farklı alanlara kayılması ve bu alanda değişik insanlarla bir araya gelerek çalışmalar yapılması sizi daha fazla destekleyecek. Yine sağlığınızda ani yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı, hormonal dengesizlikler, sinirsel durumlar oluşabilir..

21 Mart Dolunayında sosyal çevrenizde ve arkadaş ilişkilerinizde hassas durumlar oluşabilir. Bir arkadaşınızla ters düşebilir, iş hayatınızdaki bir olayın yankılarıyla uğraşabilirsiniz. Gelgitler oluşsa bile arkadaşlarınızdan ve çevrenizden fayda görecek, yeni teklifler edineceksiniz.

26 Mart sonrasında aile ortamlarınızda fedakar ve anlayışlı yönleriniz öne çıkabilir. Sevdiklerinizle bütün olmak isteyecek, evinizi güzelleştirmek için kolları sıvayacaksınız. Misafir ağırlamayı sevebilir, banyo, mutfak değişimine, tadilata kalkışabilirsiniz.

31 Mart itibarıyla enerjinizi özel hayatınıza çeviriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla fikirsel tartışmalar zaman zaman ortamı gerginleştirse bile, meraklı yapınızla herşeyi paylaşmak isteyeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Mart başı itibarıyla parayı kazanmak, harcamak öne çıkıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Kuracağınız dostane ilişkilerle ticari konularda önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Bir yandan da teknolojiye para harcamak size mutluluk verebilir. Mart ayı bu anlamda faydalı ve hareketli enerjilerle başlıyor.

05 Mart’ta merkür gerilemeye başlayacak. Yakın çevre iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Etrafınızdaki insanların sizi kullandığını düşünebilir, pasif davranışlar sergileyebilirsiniz. Yine merkür gerilemesi sırasında iletişim, satış, reklam, tanıtım, sosyal medya, öğrenim işlerinizde sıkıntı ve sorunlar baş gösterebilir. Kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. 28 Mart’a kadar anlaşmalardan, sözleşmelerden kaçının. Yapacaksanız şartları iki kez gözden geçirin. Bu dönemde işlerinizde zihinsel istikrarı sağlamanız kolay olmayacak.

Diğer yandan öğrenciyseniz merkür eğitim, öğrenim alanlarınızda gerileyecek. Bu dönemde ders çalışmak istemeyebilir, iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Sınavlarınız bu döneme denk gelirse hatalara, zihinsel karmaşalara dikkat edin.

06 Mart itibarıyla Uranüs aşk alanınıza girecek. Yaklaşık 7 yıl boyunca burada bulunacak. Uranüs farklı ve değişik aşk ilişkilerini karşınıza getirebilir. Değişik ve sıradışı ilişkilere kapılabilir, aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler altında olabilirsiniz. Hobileriniz, çocuklarınızla ilgili konularda da iniş çıkışlar görülebilir.

07-10-13-14-15-16-20 Mart etrafınızdaki insanlarla, iletişim halinde olacağınız kişilerle işleriniz bir düzene girebilir ve kalıcı bir şekilde istediklerinize sahip olabilirsiniz. Söylediklerinizi uygulayacak, hayatınızda işinizde istikrarı sağlayacaksınız.

21 mart’ta oluşan Dolunay, kariyerinizde yeni açılımları hızlı ve hassas olaylarla karşınıza getirebilir. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilir ama elde edeceğiniz sonuçların hayatınızda yeni olasılıkları, fırsat ve teklifleri tetiklediğini görebilirsiniz.

26 Mart’tan sonra eğitim, öğrenim alanlarınızda yaşadığınız sorunları çözüme ulaştıracaksınız. Güçlü bağlar, çevrenize göstereceğiniz iyi niyet ve onları anlama kapasiteniz zorlukların üstesinden sevgiyle gelmenize neden olacak.

28 Mart’ta merkür düzeliyor. Oldukça duygusal etkilerle, kararsızlıklarla dolu olarak geçirdiğiniz bu merkür gerilemesini geride bırakıyorsunuz. Rahat bir nefes alacaksınız.

31 Mart’ta enerjinizi iş alanlarınızda harcamaya başlayacaksınız. Fikirsel adımlar hızlanabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı meraklı yapınızla fikirlerinizi empoze etmemeli, daha içten ve anlayışlı tavırlar sergilemesiniz. Bu dönem sırasınca ellerinize, kollarınıza, omuz bölgenize ve akciğerlerinize gereken özeni gösterin. Alerjileriniz kendinize ve ruhunuza çok vakit ayıramamaktan kaynaklı olarak artabilir.


KovaKova Burcu

Mart Başında Venüs sizin burcunuza geçiyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kendinizi önemseyeceğiniz, arkadaşlarınızla planlar yapacağınız, sosyalliğinizi arttıracağınız bir döngüye gireceksiniz. Kendinizi sevecek, başka insanları üzerinize mıknatıs gibi çekeceksiniz. Görüntünüzde değişiklikler yapmaya hazırsınız. Özgürlüğünüzü ve bireyselliğinizi seveceksiniz. 01 Mart’ta ilişkilerinize gereken özeni gösterin. Çabuk sıkılacak, anlık tepkiler vereceksiniz, sorunlarınızı yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarmamaya çalışmalısınız.

05 Mart’ta Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Parasal konularda kararsızlıklarınız oluşabilir. 28 Mart’ a kadar parasal konularda önemli kararlar almayın. Daha önceden iş yaptığınız insanlara yönelin. Yeni insanlarla yapılacak işlerinizde sorunlara, istikrarsızlıklara açık olabilirsiniz.

06 Mart itibarıyla Uranüs aile alanlarınıza giriyor. Özellikle 20-21-22-23-24-25-26 Ocak’ta  doğan Kovalar bu etkiyi daha fazla hissedecekler. Aileniz, ilişkileriniz ve çevrenizde önemli değişikliklere açık olmalı, ailenizle olan sürtüşmelerinize, tansiyonlu durumlara dikkat etmelisiniz. Eğer yükseleniniz ilk 05 Derece Kovaysa, aile ve yuva alanlarınızda beklenmedik ani değişimler, sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir.

06 Mart’ta para alanlarınızda bir yeniay oluşacak. Yeniay yeni başlangıç ve kararları destekler ama birgün önce merkür’ün bu alanlarınızda gerilemeye başlaması yüzünden tedbirli olun, yeniliklerden ziyade tamamlamanız gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz.

07 Mart’ta eşinizle, sevdiğinizle ortak bir para mevzusuna kafa patlatacaksınız. 09-10-13-14-15-16-18 Mart parasal işlerinizde istikrarı sağlayabilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eski bir sorunu halletmek için güzel günler. Aile hayatınızda da parasal konuları bu tarihlerde rahat halledebilirsiniz.

21 Mart’ta oluşan Dolunay, seyahat, ticaret, yayıncılık, medya,iş görüşmeleri, yurtdışı bağlantılı konularla ilgili önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında önemli gelişmeler olabilir.

21 Mart’ta oluşan Dolunay, yüksek eğitim, akademik konularda bazı dalgalanmaları, hassaslıkları karşınıza getirebilir. Öğretmen veya öğrenci arkadaşlarınızla sorunlara açık olabilirsiniz.

26 Mart itibarıyla maddi kazanımlarınız artmaya başlıyor. Paranızı kazanacak, yatırımlarda bulunacak, diğer insanlara yardım etmek isteyecek ve paranızı harcamaktan da çekinmeyeceksiniz. 28 Mart’ta Merkür düzeliyor. Parasal işlerinizde rahat işler ve çözümler oluşacak.

31 Marttan sonra aşk hayatınıza, varsa çocuğunuzla ilgili konulara, spora, hobilere enerjinizi yönlendiriyorsunuz. Bu alanlarda mücadeleleriniz artabilir ama bu uğraşılar hareketten çok fikirsel olabilir sevgili Kovalar.


BalikBalık Burcu:

Mart başında biraz yalnız kalmak, başınızı dinlemek isteyeceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hayatı anlamlandırmak, ilişkilerinizi gözden geçirmek için size fırsat tanıyacak olan bu dönemde yaratıcılığınız yüksek çalışacak. Yazmakla ilgili bir düşünceniz veya işiniz varsa bu dönemde ilhamınız yüksek olabilir. Yine yurtdışına gitmek, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirisiniz. 01 Mart’ta parasal konularda anlık kararlar almayın, sıkılganlıklarınızı kontrol edin, arkadaşlarınızla aranızda parasal çekişmeler oluşabilir.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. Sizin burcunuzda gerileyecek olan merkür 28 Mart’a kadar yanlış ifadeleri, anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Önemli girişimlerinizi bekletmeli, daha önceden başladığınız işlerin üzerine düşmeli ve onları tamamlamalısınız. 05 Mart civarı depresif etkilere dikkat edin.

06 Mart’ta oluşan Yeniayla birlikte önemli kararlarınızı devreye sokarken Merkür ün gerilediğini unutmayın, daha önceden yapamadığınız konuları tamamlamaya, bitirmeye özen gösterin. Büyük başlangıçlardan kaçının.

06 Mart itibarıyla yakın çevrenizle bağlarınız değişmeye başlıyor. Akraba, kardeşlerinizin hayatında ani ve sürpriz gelişmeler oluşabilir. Bir yandan da teknolojiyi iletişime dayalı işlerinizde daha fazla kullanabilir, teknoloji, bilim, elektrik, elektronik işlerden fayda sağlayabilirsiniz. İletişiminizde elektrikli ve farklı tavırlarınız ortaya çıkabilir.

09-10-13-15-16-18 Mart organizasyonlar, aktiviteler içinde olacaksınız. Burada tanıştığınız veya tanışacağınız insanlarla kesinlikle çok uzun yıllar ve zamanlar beraber iş yapabilirsiniz. İnsanlara vereceğiniz sözleri tutacaksınız.

20 Mart itibarıyla maddi konularda önemli işler peşine düşeceksiniz. Para kazanma becerilerinizde aktif, özgür, cesur adımlar size kazandıracak.

21 Mart’ta oluşan Dolunay ortak parasal alanlarınızda hassas birkaç günü hayatınıza getirebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal konularıyla ilgili olacaksınız. Banka işleri, ödemeler, kazançlar çözüm üretmeniz gereken alanlar. Yeni bir karar alabilirsiniz ama merkür’ün düzelmesine az kaldı 28 mart’ı bekleyin.

26 Mart’tan sonra kendinize bakacaksınız. Sosyalliğiniz artabilir. Görüntünüzü yenileyebilir, alışveriş yapabilir, kendiniz dışında kimseyi umursamayabilirsiniz.

31 Mart’ta ailevi konulara kanalize olacak, enerjinizi ev, emlak, satım, alım işlerinize çevireceksiniz. Bu dönemde eylemden çok fikirsel değerlendirmeler ön plana geçebilir. Aile arasında laf taşımamaya dikkat edin, sürtüşmeler ve kavgalar buradan çıkabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın