Ekstra Bilgiler

İKİZLER BURCU 2019

İKİZLER BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

İLİŞKİLERLE BÜYÜME ZAMANI!

 

2019 yılında ortak para alanlarınızda sorumluluklar üstlenmeye devam ediyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Önünüzdeki dönemde ortaklaşa gelirler, banka, kredi, faiz, vergi, miras alanlarınızda sorumluluklarınız artabilir. Bu yıl ağırlıklı olarak  ortaklaşa finansal gelirlerinizin üzerine odaklanacaksınız. Bu hayatınız için de büyük bir dönüşüm içerecek. Başkaları için parasal sorumluluklar üstlenmek gözünüzü korkutmasın. Şimdiye kadar önemsemediğiniz konuları önemseyebilir, önemsediklerinizin sırasını değiştirebilirsiniz. Bu dönemde yapmanız gereken borç almak, vermek ve başkalarına kefil olmak gibi durumlara girişmemek, riskten kaçınmak ve vergi konularınızı göz ardı etmemek olmalı. İnsanlarla ve çevrenizle anlaşmayı öğrenmeli, işbirliğinden  kaçınmamalısınız.

Bu yıl Jüpiter’den alacağınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Bekarsanız bu yıl  evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. Yine eşinizin hayatında güzel gelişmeler ve şanslar oluşabilir. Taşınmayı ve başka bir yere yerleşmeyi düşünüyorsanız hayat sizi destekleyecek. Ortaklaşa yapılacak işlerde önemli anlaşmalar, kontrat ve sözleşmeler devrede olabilir. Danışmanlığa dayalı işleriniz varsa bu sene başkalarına yol göstermekten ve yaptığınız işte popüler olmaktan mutluluk duyabilir, gelişiminizi diğer insanlarla girişeceğiniz işbirliklerinden sağlayabilirsiniz.

 

Bu sene, Ocak ve Temmuz ayındaki tutulmalar parasal konularınızda gerçekleşiyor. Maddi konularda önemli sorumluluklarla hayatınızı yeniden şekillendireceksiniz sevgili İkizler.

06 Ocak’ta gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması parasal konularda önemli sorumlulukları, hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Partnerinizin parasal konularda çok çalışmasının sonuçlarını aldığını görebilir, diğer taraftan önemli işlerde baskı gibi durumların hayatında öne çıktığını farkedebilirsiniz. Bir mirasın, para işinin zorunluluklarıyla uğraşacaksınız ama pes etmeyin sevgili İkizler çok çalışıp, disiplin ve kontrolle yolunuzda ilerlerseniz fırsatları yakalarsınız.

21 Ocak’ta gerçekleşen  Tam Ay tutulması kısa seyahatlerinizi, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, teknoloji, bilişim, sosyal medya alanlarınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Yine bu dönemde sosyal çevrenizle beraber giriştiğiniz bir takım işlerinizde sorunlara veya bir para engeline açık olacaksınız.

05 Mart itibarıyla Merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Problematik bir derecede gerleyecek olan merkür kariyer ve iş alanlarınızda iletişiminizi bozabilir. 28 Mart’a kadar göz önünde olacağınız yerlerde kendinizi ifade ederken dikkatli olun. Önemli bir işe başlamak için desteklenmeyeceksiniz. Önemli iş değişimlerinden, imzalardan, büyük adımlardan uzak durun. Yine bu dönemde hiç beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

21 Mart’ta oluşan Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Sevdiğiniz varsa bu dolunayda ona ve varsa çocuğunuza daha fazla özen göstermeniz ve onların konularının üzerine eğilmeniz gerekebilir.

31 Mart ve sonrası enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Sizin burcunuza geçen Mars fikirleriniz ve düşünceleriniz için sizi hareketlendirecek. Eyleme geçmekten daha çok fikirleriniz konusunda mücadele verebilirsiniz.

20 Nisan’dan sonra sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. İsteksizliğiniz artabilir. Boğaz, tirot bezleri, ses tellerinize dikkat edin. Üşütmeye ve nezleye yakalanma olasılığınız yüksek görünüyor.

Haziran ayına 03 Haziran’da oluşan sizi etkileyen bir yeniayla başlıyorsunuz. Bu yeniay sizin için önemli olacak. Kişisel olarak yenilendiniz ve bu yeniayla birlikte önünüzdeki dönemin kararlarını uygulamaya başlıyorsunuz. Yeni adımlarınızı bu 15 günlük zamana  denk getirin.

16 Haziran’da aileniz için bir konuda aşırı fanatik davranmamalısınız. Eşiniz ve ailesi arasındaki ilişkide skandal olaylar oluşabilir ama burada vereceğiniz tepkiler hem sizin, hem de eşiniz için önemli olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde inançlarınız ve fikirleriniz için çarpışmayın.

Temmuz ayında para alanlarınızda oluşacak 2 adet tutulma yaşayacaksınız sevgili İkizler. 02 Temmuz’da oluşan Tam güneş tutulması,  maddi konularda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Satürnden gelen karşıt açı parasal sorumluluklarınızın bu tutulmada sizi çok da rahat bırakmayacağını gösteriyor. Hızlı kararlar alınabilir, elinize bu tutulma ve sonrasında para geçebilir ama bu parayı borçlarınıza ve gitmesi gereken yerlere vermek durumunda kalabilirsiniz.

03 Temmuz’da venüs’ün para alanlarınıza girmesiyle beraber hiç merak etmeyin, parasal iniş çıkışlarınızı daha kontrol etmeye başlayacak, maddi alanda ekonomik hareket edeceksiniz.

08 Temmuz itibarıyla merkür iletişim evinizde gerileyecek. 3 hafta boyunca iş hayatınızda randevularınızı karıştırabilir, bazı evraklarınızı kaybedebilirsiniz. Önemli işlerden ve başlangıçlardan uzak durmalı, daha önceden planlanan ama olmamış işlerinizin üzerine düşmelisiniz.

16 Temmuz’da oluşan Parçalı Ay Tutulması, ortak mali alanınızda önemli dönüşümleri ve krizleri hayatınıza taşıyabilir. Parasal işlerinizde aradığınızı bulamayabilirsiniz.

19 Temmuz’dan sonra  para alanınıza gerileyecek olan Merkür bu alanda aksilikleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Neyse ki 21-25 Temmuz tarihlerinde sorunlarınızın üzerinden gelecek çözümler karşınıza gelebilir.

23 Eylül’den sonra eğlenceli bir dönem başlıyor. Aşka, keyfe, eğlenceye, sanatsal konulara ve elbette varsa çocuğunuza, çocuklarınıza daha fazla önem vereceksiniz.

28 Eylül’de oluşan yeniay’ı, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak için kullanabilirsiniz. Sanatsal veya kreatif işleriniz için de atılımlarınızı başlatabilirsiniz.

Kasım ayında iş alanlarınızda Merkür’ün geriliyor olması beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminizde aksaklıkları ve yanlış anlaşılmaları karşınıza getirebilir.

Aralık ayında hem iş, hem özel hayat, hem de parasal konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. 02 Aralık itibarıyla Jüpiter ortak para alanlarınıza geçecek. Çok çalışarak, disiplinle, onurlu şekilde davranarak ortak parasal konularda 1 yıl boyunca önemli adımlar atılabilir. Şanslar ve fırsatlar uğraşılarınız doğrultusunda karşınıza gelebilir.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması parasal konularda önemli sorumlulukları, hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Partnerinizin parasal konularda çok çalışmasının sonuçlarını aldığını görebilir, diğer taraftan önemli işlerde baskı gibi durumların hayatında öne çıktığını farkedebilirsiniz. Hayata bakış açınız esnek ve rahat olduğu müddetçe güzel sonuçlar karşınıza gelebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Rojdan Turhan
  21:44'de Mart 1, 2019

  Hande hanım 22.06.1981 sabaha karşı doğmuşum şimdi ben ikizlermiyim yengecmiyim bilemiyorum bir yorum yapabilirmisiniz

 • Cevaplamak
  busra tarhan
  09:41'de Kasım 16, 2019

  Sen ikizlersin canim benimmm!!

Bir Cevap bırakın