Semadan Haberler Yıllık Yorumlar

İkizler Burcu 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Sevgili İkizler, geçtiğimiz yıllarda iş ve hizmet alanlarınızda önemli sorumluluklar üstlendiniz. Tarz ve alışkanlıklarınızda, iş alanlarınızda bir takım değişimler, bazen de sıkıntı ve sorunlar yaşadınız. Gerçekten iş konularında sizi neyi tatmin edip etmediğini deneyimlediniz ve artık yolunuza değişmiş, yenilenmiş birisi olarak devam edeceksiniz. Bu sene en iyi bildiğiniz işi yapacaksınız sevgili ikizler. İletişiminiz gelişecek, büyüyecek ve ilerleyecek. İnsan ilişkileri, satış, pazarlama teknikleri, reklam alanları, sosyal medya alanları, blog, net bağlantıları, yazılım işleri, kısa yolculuklar, ulaştırma, senaryo, radyo, kısacası iletişimin her tür formunda güzel işler yakalayacak, bu alanlardan birinde çalışıyorsanız işinizden fazlasıyla keyif alacaksınız. Bu alandaki girişimleriniz desteklenecek ve ticari anlaşmalarınızdan fayda sağlayacaksınız.

İletişimi en iyi yapan, gerçekleştiren bir burç olarak, yakın çevrenizi sarmalayan insanlarla hayatınızı daha iyi bir noktaya taşıyabilirsiniz. Komşularınızla, akraba ve kardeşlerinizle ilişkileriniz daha da güzelleşebilir. Onların hayatındaki bolluk ve bereket sizin hayatınızın kalitesini de arttırabilir.

Bu yıl ilişkileriniz de önem kazanmaya başlıyor. Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Evliliklerinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı, partnerinize ne kadar dürüst olup olmadığınız kendinize sormanız gereken soruların başında geliyor. Gerçekte bir ilişkiden neler beklediğiniz, karşılığında ne aldığınız ve verdiğiniz bu süreçte önem kazanacak. Onu gerçekten sevdiğiniz için mi berabersiniz yoksa bazı konuları hırs yaptığınız için mi hala ona tutunmakta ve bırakmamakta kararlısınız? Sevdiğiniz kişi için yapmanız gereken fedakarlıklar sizi mutlu ediyor mu? Aldığınız kadar vermesini de biliyor musunuz? Gibi sorular bu yıl gündeminizde olabilir. Sevdiğiniz insanın partnerinizin sorumluluklarıyla uğraşmak ya da onun seçim ve deneyimlerine açık olmak bu süreçte işinize yarayabilir.

Bekarsanız ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşabilirsiniz. Belki de evlilikten korkuyorsunuz ve şu ana kadar kaçtınız ama bu yıl sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.

22 mayıs- 30 mayıs arasında doğan İkizler bu sene zorlanabilirler. Otorite figürleriyle, patronlarınızla, eşiniz veya babanızla çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilir. Hayatınızdaki erkek figürlerinin sorumluluklarından kaçtığını görebilir veya hayatın onların elini kolunu bağladığını farkedebilirsiniz. Yıl içinde sağlık zorlanmalarınıza ve etrafınızdaki erkek figürlerinin sağlıklarına dikkat etmeniz gerekebilir. Eğer bu tarihler arasında doğduysanız bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalı, olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız.

İş, para alanlarınızda bu sene iletişimi kullanmalı, sizi sıkmayacak ve yeteneklerinizi daha da parlatacak işlerinizin peşinden gitmelisiniz. Ticari anlaşmalar, satış, pazarlama ve reklam konularında fırsatlarınız yüksek olabilir. 12 hazirandan sonra kariyerinizle ilgili konuları gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Yaşayacağınız bazı sıkıntılar sonucunda doğru yolu bulmanız zor olmayacak. Ev almak, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen ikizler, 11 ağustostan sonra yatırım şanslarına sahip olacaklar.

Yılın ilk ayında ortaklaşa para konularına eğileceksiniz. 05 ocaktaki yeniay maddi konularda gözünüzü açmanız gerektiğinin altını çiziyor.

12 ocaktan sonra artık enerjinizi kariyerinize ve iş alanlarınıza kaydıracaksınız. İş hayatınızda mücadeleleriniz artabilir ve yine yardımsever ve başkalarını düşünen tavırlarınızla iş hayatınızda kolay yönlendirilmelere açık olabilirsiniz.

21 ocakta gerilemesine başlayacak olan merkür sizi daha az tanıyan, yabancı insanlarla yaptığınız işlerde bazı yanlış anlaşılmaları, seyahatlerde gecikme ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.

04 şubattaki dolunay, yakın çevre konularınızı hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Bu dönem işinize kanalize olduğunuz için yakın çevrenizdeki insanları ihmal etmeyin, aradaki dengeyi iyi sağlayın lütfen.

05-06-08 şubat insanlardan hem fikirsel olarak, hem de maddi olarak destek sağlayabileceğiniz günler.

19 şubat ve sonrasında seyahat, eğitim, medya ve hukuk alanlarınızda yeni adımlar için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Bu yeniay ortak fikirlerinizi destekleyecek ve size kalıcı işler sunacak.

20 şubat itibarıyla ilişkileriniz ve enerjiniz daha çok kalabalık ortamlara, arkadaşlık ilişkilerinize ve sosyal çevre konularınıza kaymaya başlıyor. Sosyal ortamlarınızda bir aşka yelken açabilir, arkadaşlarınızdan biriyle aşkı deneyimleyebilirsiniz. 20-21-22 şubat bunun için çok uygun.

04 martta ani, heyecanı yüksek adımlarla kendinizi sıra dışı bir aşk macerası içinde bulmanız mümkün. Bu ilişki arkadaş ortamlarınızda başlayacak.

06-10 mart sosyal çevrelerde insanlar gerek özel hayat, gerekse işleriniz konusunda çeşitli fırsatları karşınıza getirecekler.

11 martı bir kenara not edin. Ani ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilir ve önemli bir iş fırsatı elde edebilirsiniz.

20 mart önemli bir tarih. Tam ay tutulmasıyla beraber kariyeriniz ve işinizde önemli değişimler ve oluşumlar içine giriyorsunuz. Çok önemli kararlar devreye girecek.

04 nisandaki tam ay tutulması aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşkı isteyecek, hissedecek ve kendinizi aşkın kollarında bulacaksınız. Bu dönemde aşkınızı gizli tutmanız size daha ayrı bir heyecan verebilir. Yine bu tutulmayla beraber beklenmedik bir bebek haberi özel hayatınıza damgasını vurabilir.

06 nisanda değişik ve sıra dışı arkadaşlar, insanlar, plan ve projeleri isteyeceksiniz. Farklı konuşmalar sizi harekete geçirecek. Davranışlarınızla çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

20 nisandan sonra artık kendinizi ve geçen sene yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu süreçte programınızı iyice planlayın ve bu yıl neler yapabileceğinizi gözden geçirmeye çalışın.

08 mayıstan sonra parasal kazanımlarınızı arttırabileceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Evinize, ailenize yapacağınız yardımlarda devrede olacak.

19 mayısta Merkür sizin burcunuzda gerilemesine başlıyor. Yanlış ifadelere, anlaşılmalara açık bir dönem. Önemli girişimlerinizden kaçının.

İşle ilgili girişimlerinizde ise, 26-29 mayısta yanıltıcı ve aldatıcı etkiler altında olacaksınız.

Haziran ayı özel ilişkilerinizde gerçekleşecek olan bir dolunayla başlıyor. Bir yandan da bu ay özel hayatınız dışında kendinizi iletişimsel olarak ortaya koyacağınız bir ay olabilir.

05 hazirandan sonra iletişim konularınıza, satış, reklam, pazarlama alanlarınıza eğilecek ve güzel ilişkilerle işlerinizde istediğiniz istikrarı sağlayabileceksiniz.

05 hazirandan sonra iletişim konularınıza, satış, reklam, pazarlama alanlarınıza eğilecek ve güzel ilişkilerle işlerinizde istediğiniz istikrarı sağlayabileceksiniz.

16 hazirandaki yeniay sizi yükseltecek, sizin zamanınız başlıyor. Tüm projeleriniz, başlangıçlarınız, adımlarınız ve girişimleriniz için bu yeniayı ve enerjisini kullanın, parlayacaksınız.

Parasal bağlantılar, konuşma ve görüşmeler Temmuz ayında giderek artacak. 09-13 haziran gayet olumlu. Para dengelerini de iyi tutmak lazım. 06-15 temmuzda bu dengeleri iyi sağlayın.

19 temmuzdan sonra evinizi değiştirmek, dekorasyona başlamak, tadilat, boya, badana işlerine girişmek önem kazanabilir. Yine bu 3 haftalık süreçte evinizde misafir ağırlamak isteyebilirsiniz.

25 temmuzda gerilemesine başlayacak olan venüs, aile hayatınızda eskiden kalmış, çözülmemiş duygusal konuları ay sonuna kadar hayatınıza taşıyacak. 31 temmuzdan eylül başına kadar akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkinizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Özellikle 11 ağustos itibarıyla aile hayatınızda şanslı ve mutlu bir döneme giriyorsunuz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir dönem olacak önünüzde. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek.

15-19 ağustos aileniz için parasal konularda güçlü etkiler oluşturabilirsiniz. Onlara yardım edecek ve onlardan yardım almaktan çekinmeyeceksiniz

27 ağustostan sonra aşkı konuşmak, anlatmak, paylaşmak için iletişim alanlarınızı aşka ve eğlence konularına döndürebilirsiniz. Kalbiniz boşsa aşkı konuşmak, istemek, aşkı paylaşmak etkili olacak.

Nihayet eylül ayında venüs düzelecek ve sıkıntı yarattığı yakın çevre alanlarınızda, aşk hayatınızda rahat bir döneme giriş yapacaksınız.

13 eylüldeki parçalı güneş tutulması aile hayatınızda önemli kararları gündeme oturtacak. Bu tarih ve sonrası bir ev alımı, satımı gibi işleriniz hızlanabilir. Ya da ailenizde önemli kararlar alınabilir.

28 eylüldeki tam ay tutulması arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizi etkileyecek. Dostluklarınızı gözden geçirebilir, bazı hassaslıklara veya onların hayatındaki sorunlara açık olabilirsiniz.

Ekim ayında eviniz, aileniz ve yuvanıza daha fazla ağırlık vereceksiniz. Aşk hayatınızda vereceğiniz her tür karar için, çocuk konuları ve yeni bebek kararları için 13 ekimde oluşacak yeniayı beklemelisiniz. Bu tarih ve sonrasın da aşkı kalbinizde hissedecek, çocuğunuz varsa onunla ilişkinizde güzellikler yaşayacaksınız.

27 ekimdeki dolunay bir olayın iç yüzünü ortaya çıkaracak. İş alanlarınızda merak ettikleriniz, gizli konular aydınlanabilir. Bazı şeyleri netlikle görecek ve buna göre hareket edeceksiniz.

Kasım ayı bir hayli yoğun olacaksınız sevgili ikizler. İş, hizmet ve sağlık konuları tüm ay boyunca gündeminizde olacak. Bu alandaki fırsatlarınız için 03 kasımı kaçırmayın.

18 Kasımdan sonra kariyer ve iş ivmeniz artmaya başlayacak. Gözlemleriniz sonucunda elde ettiğiniz bilgilerle artık kariyerinizde istediğiniz gibi ilerleyebilirsiniz.

Aralık ayında işinizi sevecek, beraber çalıştığınız insanlarla güzel işler çıkartacaksınız. Yılın bu son ayında, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ön planda olacak.

Ortak parasal işlerinizdeki sorunlara 10 aralık sonrası çözümler üreteceksiniz. Banka işlemleri, kredi yapılandırmaları, borç alma işlemleriniz bu tarihten sonra devreye girecek.

Özal hayatınız ve evlilikle ilgili kararlarınızı 11 Aralıktaki yeniay sonrası devreye sokmalısınız.

Aralık sonunda sevdiğinizle aranızdaki buzları eritmek ve ilişkinizi iyi bir noktaya taşımak için harika fırsatlar karşınıza gelecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın