Ekstra Bilgiler

ASLAN BURCU 2019

ASLAN BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

HAYATA AŞKLA BAKMA ZAMANI!

2019 yılında  da iş konularınıza, hizmet ve sağlık alanlarınıza odaklanacaksınız. İş alanlarınızda da önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek.  İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Üzerinize almanız gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz kendiniz ve yapacaklarınız için harekete geçin. Bu sene iş, hizmet hayatınızda Satürn size önemli deneyimler öğretirken, iş hayatınızda bazı insanlarla, çevrelerle aranıza mesafeler koyabilirsiniz sevgili Aslanlar. İster isteyin, ister istemeyin, iş yapmak, hizmet etmek, bu alanlarda sorumluluk üstlenmek hayatınızın önemli bir parçası haline gelebilir. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymanız ve gerçekten istediğiniz işlere kanalize olmanız sevgili Aslanlar.

Bu sene Satürn’ün sağlık alanlarınızda dolaşmaya başlamasıyla beraber sağlığınızda bazı sıkıntılar, kronik hastalıklar ve sorunlar oluşabilir. Bu sene özellikle beslenmenize, alışkanlıklarınıza çok dikkat etmeli, tarzınızda değişikliklere gitmelisiniz. Güzel bir beslenme programı içine girmeniz, diyet uygulamalarında bulunmanız, spor yapmanız ve endişelerden arınmanız bu süreci sorunsuz geçirmenize neden olabilir. Tutulma zamanlarında sağlığınıza ekstra özen gösterin.

06 Mart itibarıyla Uranüs sizin kariyer ve iş alanlarınıza geçiyor. Temmuz sonu doğumlu Aslanlar ve Yükselenleri ilk derecelerde bulunan Aslanlar, kariyer ve iş alanlarında önemli değişimlere maruz kalabilirler. Oluşan olaylara çabuk tepkiler vereceğiniz, isyankarlıkla hareket edeceğiniz bu enerjiyi olumlu kullanmalı, ani tepkilerden kendinizi uzak tutmalısınız. İşinize ve kariyerinize bakış açınızı değiştirmeniz gerekecek. Olan olaylarda kariyer hayatınıza sıkı sıkıya tutunmak yerine, bu değişimlere göre hareket etmeye çalışın. Ne kadar esnek olursanız, bu dönemi o kadar rahat atlatırsınız.

Güzel haberlerle devam edelim…Bu yıl arkanıza alacağınız rüzgarla aşkı hissedecek, yaşayacak, yaşadığınız veya yaşayacağınız aşkların sizi daha fazla geliştirdiğini göreceksiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla ateşli, spontan  bir aşk yaşayabilir, kendinizi aşkla geliştirebilir, değişik yerleri sevdiğinizle gezebilir, özgür ve rahat ilişkilerin peşine düşebilirsiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda iyimserliğiniz, çoşkunuz, kendinize olan güveniniz tam olabilir.  Yine de Ocak, haziran ve eylül aylarında düşünerek ve biraz da gerçekçi atılacak adımlar bu yıldan çok da etkili bir şekilde faydalanmanıza neden olabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, bu yıl tam zamanı!

06 Ocakta oluşan Parçalı Güneş Tutulması iş, hizmet alanlarınızda önemli ve hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu dönemde başlayan işlerinizde hızlı gelişmeler, önemli sorumluluklar karşınıza dikilebilir. Bu sorumluluklardan kaçmayarak, işlerinizin üzerine disiplinle eğilerek ilerlerseniz büyük başarılar ve sonuçlar almanız mümkün görünüyor.

21 Ocak’ta oluşan Tam Ay tutulması, hayati kararlarınızı ve özel hayatınızı etkiliyor. Önemli kararlar arifesine girebilir, alacağınız kararların hayatınızı hızlı ve beklenmedik olaylarla şekillendirdiğini görebilirsiniz. Bu sizin burcunuzda gerçekleşen son tutulmaydı sevgili Aslanlar. İş alanlarınızda bazı işlerinizde bitişlere, sonlanmalara ve aksiliklere bu tutulma zamanında açık olabilirsiniz.

05 Mart’ta merkür yılın ilk gerilemesine başlıyor. Bu gerileme kritik bir noktada başlayacağı için 28 Mart’a kadar bir borcun altına girmeyin, önemli bir para işine başlamayın. Kimseye kefil olmayın, borç almayın, vermeyin. Bu dönemde kredi çekmemeye, borcunuzu başka bir borçla kapamamaya çalışın. Yine eşinizin parasal alanında sıkışmalar oluşabilir.

06 Mart itibarıyla Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Uranüs kariyer alanlarınıza geçerek orada beklenmedik ve hızlı gelişmeleri tetikleyebilir. Kariyerinizde önemli değişimlere açık bir döneme giriyorsunuz. Ayrıca eşinizin ailesinde, kendi anne ve anne tarafından akrabalarınızın hayatında da önemli değişimler oluşabilir.

30 Nisan’da Satürn gerilemeye başlıyor. İş ve hizmet alanlarınızda üstlendiğiniz karşınıza gelen sorumluluklarda neler yaptığınızı, hangi alanlarda zorlandığınızı bu süreçte gözlemleyebilir, satürn düzeldikten sonra daha etkili ve sağlıklı bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

05 Mayıs yeniayı kariyer ve iş alanlarınızda yeni kapıları aralayabilir. Yolunda gitmeyen işlerinizde bir eleme yaptıktan sonra yeni kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Bu dönemde disipline olmakta zorlanabilirsiniz.

Haziran ayının 2. Yarısında biraz zorlanabilirsiniz. Riskli işlerden yana şans sizden tarafa olmayacak. Özel ilişkilerinizde ve iş alanlarınızda bu dönem olayları çok büyütmemeye özen göstermeli, yanlış adımlardan ve insanlardan uzak durmalısınız.

17 Haziran’da oluşan Dolunay, aşk hayatınızda önemli duygusal kararları karşınıza getirebilir. Sosyal çevrenizde tanıştırıldığınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz.

Temmuz ayında kadersel olarak beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir sevgili Aslanlar. 02 Temmuz’da oluşan Tam Güneş Tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Yine eşinizin, partnerinizin iş ve hizmet alanlarında hızlı gelişmeler altında olacaksınız.

02 Temmuz itibarıyla mars sizin burcunuza geçiyor. Hareketleniyorsunuz. Seyahat, davalar, eğitim alanlarınızda hızlı kararlar alabilir, kendinizi geliştireceğiniz alanlara yatırım yapabilirsiniz. Bu dönemde hızlı ve düşüncesiz hareket etmekten kaynaklı olarak sakarlıklara, düşmelere, çarpmalara dikkat edin.

08 Temmuz’da Merkür gerilemeye başlıyor. Kişisel alanınızda gerileyecek olan Merkür yanlış anlaşılmaları ve yanlış adımları hayatınıza taşıyabilir. Özellikle parasal işlerinizde yanlış adımlardan ve girişimlerden uzak durun. 19 Temmuz’a kadar yeni başlangıçlar yapmayın, imza atmayın.

09-14-17 Temmuz’da sağlık alanlarınızda sorunlar oluşabilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalısınız. Çok çalışmaktan veya kafanıza takılan konular yüzünden hem bedenen, hem de ruh sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle 11 Temmuz’da kazalara ve riskli adımlara açık olacaksınız. Biraz yavaşlayın ve değişime direnmeyin. Bırakın herşey olması gerektiği gibi olsun ve aksın.

16 Temmuz’da gerçekleşen Parçalı Ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda, günlük hayatın akışında hızlı gelişmeleri ve olayları tetikleyebilir. Duygusal olarak travmalara ve krizlere açık bir dönem olabilir. Parçalı Ay tutulması sağlığınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Bu dönemde kemiklerinize, cildinize, dişlerinize dikkat etmelisiniz.

28 Temmuz’da venüs te 1. Evinize geçiyor. Sosyalliğiniz artabilir. Alışveriş yapabilir, kendinize bakabilir, görüntünüzü değiştirecek adımlar atabilirsiniz.

07-08 Ağustos aşk hayatınızda çok fırsatlı günler. Kalbiniz bir insan için çarpabilir, o kişiden istediğiniz teklifi alabilirsiniz. Yine çocuğunuzun hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir veya çocuk sahibi olacağınızın haberini alabilirsiniz.

28  Ekimdeki yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda yeni adımlarınızı ve kararlarınızı destekleyecek. Yuvanızla ilgili adımlarınızı hızlandırabilirsiniz. Emlakla ilgili işleriniz için bu yeniay ve sonrasını kullanabilirsiniz. Yalnız elinizi çabuk tutun Merkür bu alanlarınızda 31 Ekim de gerileyeceği için öncesinde işlemlerinizi halletmelisiniz.

Kasım ayına geldiğinizde aşk hayatınızın üzerine düşeceksiniz. Aşkta, sevgide paylaşımlarınız artıyor. Bu ay hem özel hayatınızda, hem çocuğunuzla ilgili konularda hayat size şanslar sunacak. Partiler, eğlenceli ortamlar sizi mutlu edebilir. Aile hayatınızda sevdikleriniz için yapacağınız fedakarlıklar artarken, günlük işlerinizin düzenini mutlulukla sağlayacaksınız. 08-09-10-11 Kasım bu anlamda size göz kırpıyor.

Aralık ayının başında Jüpiter oğlak burcuna geçiyor. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda 1 yıl boyunca çalışarak, disiplinli davranarak, uğraşarak işlerinizin karşılığını alabilirsiniz.03-08 Aralık iş hayatınızda becerilerinizi rahat gösterirken 11-13 Aralık’ta önemli bir iş yükünün sorumlulukları karşınıza gelebilir.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş tutulması, iş, hizmet alanlarınızda hızlı konuları karşınıza getirirken, bazı bitmesi gereken, tamamlanması gereken işlerinizden sıyrılabilir, yeni kararların hayatınızda önem kazandığını görebilirsiniz. Bu tutulma etkisi sağlığınızla ilgili konuları da hızlandırabilir. Çok çalıştıysanız, sorumluluktan kaçmadıysanız işlerinizin karşılığını 24-27-31 Aralık’ta alacaksınız sevgili Aslanlar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Kaş Kontürü
    22:41'de Nisan 26, 2019

    Bu yılki yorumda aynen çıkıyor galiba en kısa zamanda uzaktan danışmanlık için sizi rahatsız etmek istiyorum, çalışmalarınızda başarılar, teşekkürler.

Bir Cevap bırakın