Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Ağustos ayı daha çok aşk hayatınıza veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara odaklandığınız bir ay olabilir sevgili Koçlar. Ağustos başı 03-05-06 ağustosta ilişkileriniz ve çocuğunuz konusunda zorlu zamanlar. Her ne kadar iyi girişimde bulunursanız bulunun çok fazla etki etmediğini ya da istediğiniz sonuçları alamadığınızı görebilirsiniz.

07 Ağustos’tan sonra iş hayatınızda seçenekleriniz artmaya başlayabilir. İş konuşmaları, görüşmeleri, iş hayatınızdaki sorunlara çözüm üretmek gibi durumlar önem kazanıyor.

09 Ağustos’tan sonra enerjinizi aktif, eğlenceli konulara yönlendirmeye başlayacaksınız. Hızlı ve hareketli olan bu dönemde size ayak uyduramayanlara karşı sabrınızı elden bırakmayın.

11 ağustosta iş ve hizmet alanlarınızda şansı ve rüzgârı arkanıza almaya başlıyorsunuz. Çalışma azminiz, isteğiniz karşınıza güzel fırsatlar çıkaracak. Bu etkiyi bir yıl boyunca arkanızda hissedeceksiniz.

Yenilik yapmak istediğiniz konular ve kararlarınız varsa aşk hayatınızla ilgili olarak 14 ağustostan sonraki yeniay tüm bu kararları devreye sokabilirsiniz.

23 Ağustostan sonra artık tüm ilginizi iş hayatınıza veya sağlığınızla ilgili konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Çalışmak ve üretmek önem kazanabilir.

Ağustosun son haftaları iş hayatınıza kanalize olurken, 27 ağustosta yeni bir iş teklifi sizi mutlu edebilir. Bir işin iç yüzünü öğrenmek için 29 ağustostaki dolunayı bekleyin.


BogaBoğa Burcu:

Ağustos ayında ailevi konular, eski çözülmemiş meseleler, konuşmalar hayatınızda yer edebilir. Özel hayatınızda partnerinizden aradığınız desteği bulamayacağınız gibi, çekişmeler ve bazı sorunların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Özellikle 03-05-06 ağustos tarihleri ilişkiniz açısından en tehlikeli tarihler.

07 ağustos sonrasında aşk hayatınızı mercek altına alabilir, sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz yalnız eleştiri mekanizmanız çok fazla devrede olmamalı.

11 ağustosta aşk evinize giren jüpiter size bu alanda şanslar sunabilir. Aşkı, çocuk oluşumlarını, sanatsal işleri destekleyecek ve büyütecek olan jüpiter, başak burcunda çalışma azminizi de arttıracak. Mütevazı adımlar sizi ödüllendirebilir.

14 ağustosta yeniayla beraber artık ailevi konularda gözden geçirdikleriniz ve yaşadıklarınız sonrasında yeni kararlar alabilirsiniz.

15-19 ağustos af dilemek, sevdiklerinizle aranızı düzeltmek, sorunlarınızı halletmek için uygun günler ama ne yazık ki sorumluluklarınızdan kaçmamalı ya da karşı tarafında en az sizin kadar buna istekli olması gerektiğini unutmamalısınız.

23 ağustos itibarıyla aşk, sevme ve sevilme ihtiyacı hayatınızın önemli bir parçası olmaya başlayacak. Evliyseniz çocuğunuzla olan ilişkileriniz sizin için önem kazanmaya başlıyor.

27 ağustosta çocuğunuzla olan ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir veya yeni bir insanla güzel bir ilişki başlangıcı yapılabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Ağustos ayında daha çok yakın çevrenizde dönen konu ve olaylara odaklı olacaksınız. İletişiminiz tavan yapabilir ve kısa planların ve programların hayatınızda daha fazla yer ettiğine şahit olabilirsiniz.

03-05-06 ağustosta yakın çevrenizle anlaşmak kolay olmayacak.

02 ağustostan sonra ortak para alanlarınızda daha rahatlayacaksınız. Ama hala iş bağlantılarınızda sorunlar olacak. 03-05-06 ağustos bazı işlerinizde bozulmalar oluşabilir. Fırsatlarınızda yok değil ama bu fırsatlar bazı zorlukları da beraberinde getirebilir.

11 ağustostan sonra artık bir yıl boyunca ev aile ve yuva alanlarınızda şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız harekete geçmek için harika bir yıl olacak önünüzde. Ailevi ilişkileriniz size huzur ve mutluluk getirecek. Daha çok evinizde vakit geçirebilir, aile hayatınızın bereket ve bolluğa kavuştuğuna şahit olabilirsiniz. Kendinizle ilgili önemli gelişmeler kaydedeceksiniz.

15-19 ağustos aileniz için parasal konularda güçlü etkiler oluşturabilirsiniz. Onlara yardım edecek ve onlardan yardım almaktan çekinmeyeceksiniz

23 ağustos daha çok ailenizle ilgili konuları konuşuyor olacaksınız. Vaktinizi ve zamanınızı daha çok onlara ayırabilir, ailevi işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

27 ağustostan sonra aşkı konuşmak, anlatmak, paylaşmak için iletişim alanlarınızı aşka ve eğlence konularına döndürebilirsiniz. Kalbiniz boşsa aşkı konuşmak, istemek, aşkı paylaşmak etkili olacak.

29 ağustostaki dolunay kariyerinizde önemli gelişmelere odaklanmanızı sağlayacak. Bazı işlerinizin sonuçlarını almaya yakın olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Ağustos ayında gözden kaçırdığınız detaylar, aşk, çocuk hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi son kez zorlayabilir. Vereceğim tarihlere dikkat edin ve o tarihlerde riskten kaçının.

Yine bu aybaşı bazı sıkıntılarınız olsa bile parasal konularda güzel şanslara da sahip olacaksınız.03-05-06-22 ağustos parasal oluşumlarda ve harcamalarda dikkat edilmesi gereken günlerden birkaçı. Güzel gelişmelerde yok değil ama siz yine de bildiğiniz yoldan, tanıdığınız güvenli limanlardan şaşmayın.

07 ağustostan sonra daha keyifli etkileriniz olacak. Güzel iş konuşmaları iyimserliğinizi arttırabilir.

09 ağustostan sonra harcamalarınız ve mücadeleleriniz parasal konularda hızlanacak. Enerjinizi daha çok maddi konularınıza harcamaya başlayacaksınız.

11 ağustostan sonra satış, reklam, iletişim, bilgisayar, pazarlama, pazarlama, yazma gibi işleriniz varsa bu işlerinizin daha da genişleyeceği, gelişeceği, bu alanda yeni fırsat ve şansların olacağı bir döneme giriş yapacaksınız.

Her tür parasal işlerinizdeki kararlarınız için 14 ağustostan sonra harekete geçmeye çalışın. 15 ağustosta eski bir para işi, konuşması ve ilişkisi devreye girebilir.

15-19-26-27 ağustos parasal konularda şansınız çok yüksek olacak. İşlerinizin karşılığını alacak ve yeni işlerinizin ücretlerini konuşacaksınız. Hayat sizi destekliyor.

23 Ağustos’tan sonra yakın çevrenize daha fazla önem vermeye başlayacak, kimliğinizi iletişimsel konularda ortaya koyacaksınız.

27 Ağustosta iletişimsel konularda önemli bir iş fırsatı karşınıza gelebilir. Bu dönemde yapabilecekleriniz için çok fazla söz vermek ve bol keseden atmak yerine daha samimi ve gerçekçi olmaya çalışın.

29 ağustostaki dolunay uzak çevrenizdeki olayları harekete geçirebilir. Eğitim, seyahat, ticaret ve medya alanlarınızda önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Ağustos ayında şansınızı iyi kullanmalısınız. Zaman zaman ailevi sıkıntılar baş gösterse de kendi bildiklerinizden şaşmayacak ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. 09 ağustosta marsın da sizin burcunuza geçmesiyle birlikte inanılmaz enerjik olacaksınız. Hızlı karar verme, duygusal hareket etme isteğiniz yüksek olabilir. Venüs’ün tüm ay boyunca gerilediğini düşünürsek görüntünüzde bu ay önemli değişimlerden kaçının, sonuçları sizi memnun etmeyebilir.

03-05-06 ağustos aile hayatınızda zorlanmalar, sıkıntılar yaşayacağınız günler.

07ağustostan sonra artık tamamen parasal konularda düşünmeye başlıyorsunuz. Birden fazla alternatifler, sorunlara çözüm bulma gibi durumlar öne çıkabilir.

11 ağustos itibarıyla artık 1 yıl boyunca şans, size parasal konularda, maddi alanınızda gülmeye başlayacak. Yaptıklarınızın karşılığını alacağınız bir yıl başlıyor gibi düşünün ve mutlu olun.

14 ağustosta artık sizin döneminiz başlıyor sevgili aslanlar… Bu süreç içerisinde kişisel istekleriniz önem kazanmaya başlayacak. Bu yeniaydan  sonra hayati her tür kararınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Başlangıçlar, yeni adımlar, girişimler size şans getirecek.

15-19-26-27 ağustos güzellikler, destekler, fırsatlar hayatınızın her alanından fışkırıyor. Girişimlerinizin karşılığını alacak, maddi anlamda güzel getiriler elde edeceksiniz.

22 ağustosta  hayat ve aile sorumluluklarınız arasında yolunuzu kaybederseniz, güzel gelişmelere odaklanmayı unutmayın.

27 ağustosta parasal kazançlarınız yüzünüzü güldürecek.

29 ağustosta alacak ve verecek dengesini iyi sağlayın. Önemli getirileriniz olacak ama bir yandan da verginize, kredilerinize veya kredi kartı ödemenize odaklanabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Ağustos ayında diğer insanlarla olan iletişiminiz biraz geri planda olabilir. Kendinize vakit ayıracak daha geri planda duracaksınız. Bundan da gayet memnunsunuz yalnız arkanızdan konuşan ve iş çeviren insanların varlığında bu dönem artış olabilir.

03-05-06 ağustos yakın çevrenizde olan olaylar sizi hayattan soğutabilir. Bakış açınızda dar olmamaya çalışın. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak bu tarihlerde kolay olmayacak.

07 ağustostan sonra iletişiminiz hızlanıyor, kendinizden daha fazla bahsetmek isteyeceksiniz.

11 ağustostan sonra artık çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. 1 yıl boyunca bu şansı üzerinizde hissedecek, el attığınız her tür girişimden inanılmaz faydalar sağlayacaksınız. Bu süreç sizin döneminiz sevgili başaklar, isteyin ve sahip olun.

15-26-27 ağustos hayatın size şanslar sunacağı ve destekleyeceği tarihler. Birçok açıdan şanslı olacak, hayatı mutlulukla deneyimleyeceksiniz.

Aşk ve aile yaşantınızda 15-26 ağustosta kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

23Ağustostan sonra kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. sağlığınız ve güvenilirliğiniz artacak. Artık kendi kimliğinizi ön plana çıkartmak için uğraşacaksınız.

29 ağustosta özel ilişkileriniz ve evliliğinize odaklanmanız gerekebilir. Bu dolunay sizi hassas kılacak ve partnerinizin hayatına ve ortak ilişkinize vaktinizi ayıracaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Ağustos ayı iş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Herkes sizi konuşabilir.

02 ağustostan sonra ailenizle yaşadığınız sıkıntı ve sorunları daha rahat bertaraf ettiğinizi fark edeceksiniz.

03-05-06 ağustos sosyal ortamlarınızda ve gelecek işlerinizde parasal olarak bir takım zorlanmalar altında olacaksınız. Bir yandan güzel teklifleriniz olacak ama diğer yandan işlerinizden almanız gereken paralarda gecikmeler ve sorunlar oluşabilir.

07 ağustostan sonra artık plan yapma döneminiz başlıyor. Geçmişi değerlendirmek, bolca düşünmek, yazmak ve hayatı biraz geriden gözlemlemek isteyeceksiniz. Bu dönemde dedikodunuz yapılabilir.

09 ağustostan sonra artık enerjinizi sosyal ortamlarınıza harcayacaksınız. Arkadaşlarınızla yapılacak güzel organizasyonlar devrede olabilir yalnız bazı agresif ve kontrolcü yanlarınızla onlarla olan ilişkilerinize yine bu dönemde dikkat etmelisiniz.

11 ağustostan sonra jüpiter 1 yıl boyunca sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak, bu süreçte beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkarmak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşmak isteyeceksiniz. Maneviyata yönelmek, bilinçaltınızı düzenlemek ve farkındalığınızı arttırmak için uğraşabilirsiniz.

14 ağustos civarında sosyal ortamlarınız iyice aktif hale gelebilir. Önemli organizasyon kararlarını bu yeniay civarında almanız işinize yarayacak.

15 ağustosta eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

22 ağustos sosyal ortamlarınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir veya bir işinizin karşılığını göremediğinizi düşünebilirsiniz.

23 ağustos itibarıyla artık biraz geri plana çekilmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek ve biraz kafanızı rahatlatmak isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde önemli işleriniz için harekete geçmekten kaçının. Hala önemli iş teklifleri ve projeler gündeminizde olabilir ama dikkatli adımlar atın lütfen.

29 ağustostaki dolunay iş, hizmet alanlarınızda önemli sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Ağustos ayında kariyeriniz ön planda olacak, bir yandan da yeni tanışacağınız insanlar size yeni iş fırsatları sunabilir. Venüs’ün kariyer alanlarınızda bu ay gerilemesi bazı işlerinizde sorunlara açık olduğunuzun göstergesi. Eski işlerinizi bu süreçte devreye sokun.  Ağustos başı biraz sorunlu görünüyor.

03-05-06 ağustosta bazı işlerinizde sorunlar, bozulmalar oluşabilir. Hayat sorumluluklarınızın, belki de sağlığınızla ilgili konuların yüksek olacağı bu dönemde bazı işlerinizde verdiğiniz sözleri tutamayabilir, güvenilirliğinizin sorgulandığını görebilirsiniz. Bu dönem hayata bakış açınızda biraz esnek  olmaya çalışın. Yine de iş fırsatlarınız yeni oluşumlara sizi hazırlıyor olacak.

09 ağustostan sonra arkadaşlarınızla olan iletişiminiz hızlanabilir. Grupsal işlerinizde bir anlamda şans sizden yana olabilir

11 ağustostan sonra jüpiter sizin sosyal çevre alanlarınızı hareketlendirmeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya bir iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde, yeni tanışacağınız insanlar size yeni ve beklenmedik fırsatlar sunabilir. Geleceğiniz adına güzel işlerin devrede olacağı, arkadaşlarınızdan ve dostlarınızdan fayda göreceğiniz bir süreç içinde olacaksınız.

14 ağustostan sonra kariyer ve iş fırsatlarınızdaki yenilikler, başlangıçlar için bu tarihten sonra harekete geçmelisiniz.

15 ağustostan sonra çevreniz sizi iletişim işlerinizde destekleyecek, 15-19 ağustos iş alanlarınızda güzel gelişmelere sahip olacaksınız.

27 ağustostan sonra iletişiminiz geri çekilmeye başlayabilir. Bu süreçte kendinizi, ifadelerinizi gözden geçirecek yeni planlarınızı oluşturacaksınız. Bir yandan da bu süreçte dedikodunuz yapılabilir sevgili akrepler.

29 ağustos civarı aşk hayatınıza odaklanacaksınız. Katılacağınız çevrelerden alacağınız güçle bir aşk karşınıza gelebilir.


YayYay Burcu:

03-05-06- ağustos tarihlerine dikkat edin. Elinizde olmayan koşullarla eğitim, seyahat ve iş alanlarınızda bazı sıkıntılarınız ve sorunlarınız karşınıza gelebilir. Şansınızda azalmalar hissedebilirsiniz. Bu dönem kısa sürecek sevgili yaylar her şeyi bu dönemde çok fazla kafanıza takmamalısınız.

07 ağustosta iş ve kariyer konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Bir yandan da birden fazla işle uğraşmak isteyebilirsiniz. Kafanız bir çok sorun için çözüme yönelik çalışacak. Bu tarih aynı zamanda iş ve seyahat alanlarınızda önemli şansları da ayağınıza getirebilir. Unutmayın  bir kapı kapanırsa bir kapı açılır, her zamanki iyimserliğinizi bu dönemde devreye sokun.

11 ağustostan sonra Jüpiter iş ve kariyer alanlarında yeni fırsatlar ve şanslar sunmaya başlayacak.  İnanılmaz güzel işlerle ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Tüm yıl boyunca ayaklarınız yere sağlam basarsa, abartılı ve aşırı iyimser Çalışmaktan, üretmekten, toplum için bir şeyler yapmaktan korkmayacak, daha çok kalabalıkların karşısında kendinizi göstermeyi seveceksiniz.

Tüm karşınıza gelecek fırsatlarınız için 14 ağustostaki yeniaydan faydalanmalısınız.

15-19 ağustosta önemli iş fırsatlarınız paranızı çoğaltmanızı sağlayabilir.

22 ağustosta uzak, ticari ve yabancılarla yapılacak bir işinizde sorunlara açık olabilirsiniz.

27 ağustos tarihi ise önemli ve kalpten istediğiniz bir iş teklifi sizi çok mutlu edebilir.

29 ağustostaki dolunay ev ve aile hayatınızdaki olaylara dikkatinizi çekecek. Dış ortamlara ve kariyerinize odaklı olacağınız bu dönemde onlarla olan ilişkilerinizle ihmal ettiyseniz bu dolunay bazı hassas gelişmeler yaşayabilirsiniz.OglakOğlak Burcu

Ağustos ayında para ödemeleriniz, banka işlemleriniz, vergi ve sigorta işlerinize yoğunlaşacaksınız. Bu alanlarda şanslarınızın olacağı gibi bazı zorlanmalara ve sıkıntılara da aybaşında açık olacaksınız.

03-05-06 ağustosta sosyal çevre sorumluluklarınız, önemli organizasyon işleriniz parasal konularda sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Bu günlerde bir borcun altına girmeyin ve kimseye borç vermeyin.

07 ağustos itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlayacak. Bu alanda parasal konularda önemli şanslar içinde olabilirsiniz.

09 ağustostan sonra parasal girdi çıktılarınıza daha fazla vaktinizi ve enerjinizi harcayacaksınız.

11 ağustostan sonra 1 yıl boyunca yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınızda Jüpiter size göz kırpmaya başlayacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkânı bulacaksınız. Medya alanlarında şanslarınız yüksek olacak.

14 ağustostaki yeniay parasal işlerinizi düzene sokabileceğiniz, parasal kararlarınızı destekleyen bir yeni ay olacak.

27 ağustostan sonra kariyeriniz ve iş alanlarınızda önemli konuşmalar ve görüşmeler başlıyor. Birden fazla işle uğraşabilir, yeteneklerinizi toplumsal konularda ortaya koyabilirsiniz. 27 ağustos tarihinde bir seyahat, medya, ticaret işiniz varsa şansınız çok yüksek çalışacak.


KovaKova Burcu

Ağustos ayında özel hayatınız, ikili ilişkiler, ortaklı işler, evliliğe dayanan her tür konu ve olay giderek hızlanıyor. Eski ilişkilerinizi gözden geçirebilir ya da ilişkilerinizden haberler alabilirsiniz. Ama bu dönemde daha önceden edilmiş olan bir teklif hayatınızı güzelleştirebilir. Bu ay tamamıyla özel hayatınıza odaklı olacaksınız. Zaman zaman zorlanacağınız tarihlerde yok değil.

03-05-06 Ağustos özellikle özel hayatınızda zorlanacağınız tarihler. Bu tarihlerde iş sorumluluklarınız yüzünden özel hayatınızda istediğiniz gibi yaşayamama ya da anne ve babanızla veya partnerinizin anne veya babasıyla aranızdaki bir takım sürtüşmelere açık olacaksınız. Ama siz moralinizi hiç bozmayın, bir yandan zorlayıcı etkiler altında olsanız bile 07 Ağustostan sonra güzel etkileşimler devreye girmeye başlıyor.

07 Ağustostan sonra ortaklaşa para konularında becerilerinizi ortaya koyacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Bu süreç içerisinde banka ödemeleriniz, kredi başvurularınız aynı zamanda kredi kartı ödemeleriniz borçlarınızı yeniden yapılandırma, vergi konuları üzerine eğilme gibi durumlar söz konusu olabilir.

14 Ağustosta evlilik ve ikili ilişkiler alanınızda oluşan yeniay, karşınıza çıkacak olan teklifleri değerlendirmenizin altını çizmekte. Daha önceden yapılmış olan bir teklif yeniden gündeme gelebilir.

15-19 Ağustosta kendinizi oldukça mutlu huzurlu esnek ve keyifli hissetmeniz mümkün.

23 ağustostan sonra artık tamamen ortaklaşa para alanlarınıza yönelmeye başlıyorsunuz.

27 Ağustos itibari ile seyahatleriniz artabilir ya da yabancılarla yapılacak işlerinizde konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yine bu tarihi bir kenara not edin çünkü özel hayatınızda evlilikle ilgili konularda çok keyifli bir gün sizi bekliyor olacak.

29 ağustostaki dolunay parasal konulara dikkatinizi çekecek. Bu dönem para alışverişlerinize dikkat etmeli ve ortaklaşa gelirleriniz üzerine düştüğünüz bu süreçte parasal konularınız arasında ki alacak verecek ilişkisini iyi bir dengeye oturtmalısınız.


BalikBalık Burcu

Ağustos ayı sizin diğer burçların aksine en fazla çalışacağınız ve kendinizi göstereceğiniz aylardan bir tanesi olacak. Bir yandan iş teklifleri gelecek bir yandan bazı işlerinizde ilişki sıkıntıları yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte eski iş yaptığınız bağlantılar devrede olabilir sevgili balıklar.

03-05-06 Ağustos eğer seyahatteyseniz ya da seyahate dayalı bir işiniz varsa sıkıntılara en meyilli tarihlerden. Bu süreçte yapmak istediğini işlerde aradığınız desteği bulamayabilirsiniz.

07 Ağustosta evlilik ve ikili ilişkiler alanında sorularınız varsa çözüme kavuşturacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yaklaşık 2 haftalık bu dönemde sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı artıracaksınız. Daha fazla işle ilgili konuları hayatınıza dair gelecek planlarınızı ya da ilişkilerinize dair sorunları konuşmak için güzel bir dönem olacak.

09 Ağustostan sonra artık enerjinizi iş hizmet alanlarınızda ortaya koymaya başlıyorsunuz. İşinizle daha fazla ilgilenmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Bir yandan gelen teklifler sonucunda enerjinizi tam anlamıyla işinize yöneltmeniz gerekecek.

11 Ağustos itibari ile Jüpiter sizin evlilik ve ilişki alanlarınızda dolaşmaya başlıyor sevgili balıklar. Bir yıl boyunca ikili ilişkilerde özel hayatınızda inanılmaz şanslara sahip olacaksınız.

14 Ağustostan sonra yeni bir işe başlamak, işinizle ilgili plan ve projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu yeni ayı iş başlangıçlarınızı ve kararlarınızı hayata geçirmek için en güzel şekilde değerlendirmeyi unutmayın.

15-19 Ağustos işinizle ilgili konularda güzel gelişmelerin yaşanacağı parasal bağlantıların güçleneceği tarihler.

27 Ağustostan sonra daha fazla banka, vergi, faiz, kredi konularınızı gözden geçireceksiniz ve bu alanda becerilerinizi artıra cağınız bir sürece gidiyorsunuz. Yine bu tarihta özel hayatınızda güzel bir teklif söz konusu olabilir. Bu teklif sizin ayaklarınızı yerden kesecek sevgili balıklar.

29 Ağustostaki dolunayda hayatınızla ilgili önemli kararları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 Yorumlar

 • Cevaplamak
  canan
  11:55'de Ağustos 6, 2015

  Hafecigim ben 60 yasında bekar emekli 2 kız annesyim.birazda bizim yasimiza hayat sartlrimiza yorum yapan olmazmi güzelim? :))) opuyor

 • Cevaplamak
  samet
  14:27'de Ağustos 6, 2015

  you tube kanalı karanlık odada izlediğim hande kazanovanın bu işlerle ilgilenmesi beni çok mutlu etti 🙂 gerekse kendini ifade etme gerekse temiz kalpliliğini her daim örnek alacağım birisi oldu. Teşekkürler.. -samet

 • Cevaplamak
  Nurhan
  10:25'de Ağustos 17, 2015

  Astroloji yorumlarını Hande Kazanova’dan baktığımda mükemmel sonuçlar alıyorum ve bu nedenle de artık diğer yorumcularınkilere bakmıyorum bile. Tarihler ve olaylar bu kadar nasıl isabetli olur, doğrusu şaşıyorum. Olağanüstü bir yetenek ve bilgi sahibi bence. İşini de gerçekten çok özenli yapıyor. Günlük burç yorumları bile emek verilerek yapılmış olmalı ki tam isabet ediyor. Yani rastgele yazmıyor, kafadan atmıyor, laf kalabalığına getirmiyor. Belli ki bilimsel çalışıyor. Tebrik ediyorum kendisini. Bu konuda bir rakibinin dahi olmadığına katiyetle inanıyorum.

Bir Cevap bırakın