Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları

8 - 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

8 – 14 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu Pazartesi parasal konuları, maddi konularda planlarınızı sabah saatlerinde tamamlamaya çalışmalısınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Saat 11:28 itibarıyla ay boşluğa girecek, önemli işlerinizden ziyade ufak tefek önemsiz konuların üzerine eğilmek daha doğru olabilir.

Çarşamba günü Jüpiter gerilemeye başlayacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, medya, yayıncılık alanında şimdiye kadar karşınıza gelmiş olan fırsatları gözden geçireceğiniz bir döngüye gireceksiniz. Bu alanlarda bazı işlerinizde aksilikler, geriye çekilmeler, ertelenmeler oluşabilir. Bu dönemde sıkıntıları bulmalı, Jüpiter yeniden düzeldiğinde bu sıkıntıları gidermeli ve yolunuzda ilerlemelisiniz. Eğer natal haritanızda Jüpiter’iniz geriliyorsa, bu gerileme sizi zorlamayabilir.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat edin. Kişisel girişimleriniz, sağlığınız, hayatınızla ilgili atılması gereken adımlarınızda beklediğiniz destekler az olabilir veya hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz.  İş alanlarınızda güç çekişmelerinden kaçının.

Cuma günü iş alanlarınızda şanslı etkiler altında olacaksınız. Abartmadan, büyük bir çoşkuyla değil de, düşünerek adımlar atmalısınız. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Pazar günü seyahat ve geziler, önemli konuşmalar, hayatı keyifle algılamanıza neden olacak. Kendinizi şanslı göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta sizin için önemli haftalardan biri olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Sizi destekleyen ilginç ve hareketli birgün sizi bekliyor. Önemli işlerinizi öğlen saatlerinden sonraya bırakmamaya çalışmalısınız.

Çarşamba günü Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ortak parasal işlerinizde şimdiye kadar yakaladığınız ve karşınıza çıkan fırsatlarda yavaşlamalar, ağır ilerlemeler görülebilir. Bu dönemde farkındalığınızı arttırmalısınız. Eğer kişisle haritanızda Jüpiteriniz geriliyorsa bu dönem size daha fazla yarayabilir.

Bu hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri dikkatli olmalısınız. Hayattan aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Güç çekişmelerine, ego savaşlarına açık görünüyorsunuz.

Yine çevrenizle beraber atacağınız önemli adımlarda Cuma günü güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Parasal konularda abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durun, bu size kazandırabilir. Pazar günü ise kendinizi ve ruhunuzu geliştireceğiniz alanlarda oldukça şanslı ve iyimser olacaksınız. Bu dönemde hislerinizden faydalanın.

 


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta daha geri planda kalmak isteyeceğiniz, durum ve olayları geçmişle karşılaştıracağınız ve buna göre hareket edeceğiniz haftalardan olabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Büyük işlerinizi Salı Günü ele almalısınız.

Çarşamba günü itibarıyla Jüpiter geriliyor. Özel ilişkilerinizde ve ortaklı adımlarınızda karşınıza gelen fırsatları ve şansları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte hızlı ilerleyen işlerinizde ve adımlarınızda yavaşlamalar görülebilir. Sakinlikle ve olayları iyice gözlemleyerek yolunuda ilerlemelisiniz. Eğer doğum haritanızda Jüpiter’iniz geriliyorsa o zaman bu süreçte daha rahat ilerleyebilirsiniz.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz.  Parasal konularda ve sosyal çevre ilişkilerinizde güç çekişmelerine, sürtüşme ve sorunlara açık olmalısınız. Bazı arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir.

Cuma günü özel ilişkilerinizde ve ortaklı adımlarınızda abartıdan uzak durun, güzel şanslar karşınıza gelebilir ama bunlara vereceğiniz aşırı iyimser tepkiler sizi zorlayabilir. Bu Cuma özel ilişkilerinizde tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Pazar günü ise sosyal çevreniz sizi her tür konuda destekleyebilir. Çevre ilişkilerinizin sizi güçlendirdiğini ve büyüttüğünü görebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı gelecek planlarınızı ele almak anlamında şanslı olabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Diğer taraftan önemli işlerinizi organize etmek anlamında bu Pazartesi öğlene kadar vaktiniz var gibi düşünün, öğlen saatleri itibarıyla ay boşluğa girecek, büyük planlardansa ufak tefek, size keyif veren konulara yönelmelisiniz.

Çarşamba günü Jüpiter geriliyor. İş, hizmet alanlarınızda karşınıza gelen fırsatlarda yavaşlamalar ve gecikmeler oluşabilir. Bu dönemde  fırsatları ne yönden ele aldığınız ve neler yaptığınızı görecek ve buna göre kararlarınızda değişiklikler yapacaksınız. Yine sağlığınızı ve beslenme alışkanlıklarınızı ilgilendirecek konularda da sorunlar oluşabilir. Olumlu taraftan bakacak olursak kilo aldıysanız kilo vermek için uygun bir döneme giriyorsunuz.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz.  Bu günlere denk gelen girişimleriniz konusunda biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ortaklıklarda, işbirliklerinde aradığınızı bulamayacağınız gibi, sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Özel hayatınızda, partnerinizin ailesiyle olan ilişkilerinize ve kendi ailenizle olan bağlantılara dikkat edin.

Diğer taraftan bu haftanın en şanslı günü Cuma günü olacak. Bugünden alacağınız doğru enerjiyle atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İş alanlarınızda çok fazla açılmadan, aşırı iyimserlikle adım atmadan harekete geçmeyin. Pazar günü keyfiniz yüksek olacak. İş alanlarınızda yaptığınız işlerin karşılığını aldığınızı göreceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanız önemli işlerinizin üzerine eğilerek başlayacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstermek isteyeceksiniz ama işlerinizi öğle saatlerine kadar tamamlamaya çalışın. Öğle saatleri itibarıyla Ay boşluğa giriyor, istediğiniz sonuçları almanız zorlaşabilir.

Çarşamba günü itibarıyla jüpiter gerilemeye başlıyor. Aşk, çocuk ve sanatsal işlerinizde karşınıza gelen şans ve fırsatlarda yavaşlamalar, ertelemeler oluşabilir. Yine önemli işlerinizde bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz. Bu dönemde karşınıza gelen fırsatları nasıl kullandığınıza ve nerelerde sorun yaşadığınıza odaklanmanız gerekebilir.

Yine bu hafta Çarşamba günü sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde diğer insanlardan gereken desteği almanız kolay olmayabilir. Bu Cumartesi  sağlığınızı ve kendinizi çok fazla zorlamayın. İş alanlarınızda da sürtüşmelere ve sıkıntılara açık olabilirsiniz.

Riskli işleriniz varsa Cuma günü güzel ve değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz yine de parasal konularda çok fazla uçmayın ve aşırı iyimser davranmayın. Harcamalarınızı biraz kontrollü yapmaya çalışın. Pazar günü kendinizi yollara, gezilere vurduğunuzda daha iyi hissedeceksiniz. Sanatsal işlerinizde, seyahat veya eğitim alanlarınızda şans sizden yana olacak.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza gezerek, dolaşarak, dış ortamlarda bulunarak başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu haftanızı iyi organize etmek için gerekli görüşmelerinizi saat 11:28’e kadar yapmaya çalışın. Öğleden sonraysa kendinize vakit ayırmak için uygun olacaksınız.

Çarşamba günü  Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda karşınıza gelen fırsatlarda durağanlıklar, yavaşlamalar oluşabilir. Bu dönemde adım attığınız olayların üzerinden geçmeli ve hatalarınız varsa bunları farketmelisiniz. Karşınıza gelen şansları hayatınıza ne kadar geçirdiğinizi işte şimdi bu dönemde göreceksiniz sevgili Başaklar.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Parasal konularda bazı sıkışmalar ve sorunlar karşınıza gelebilir. Riskli işlerden bu tarihlerde kaçının.

Cuma günü ilişkileriniz sağlamlaşıyor. Sevdiğiniz insanla onun çevresiyle beraber atacağınız adımlara odaklanabilirsiniz. Aile hayatınızda da abartılar, aşırı iyimser atılacak adımlar devrede olacak. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Pazar günüyse parasal konulara bakış açınız olumlu ve şanslı olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza ortak parasal işlerinizin üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ödemeleriniz veya halletmeniz gereken banka işlemleriniz varsa öğleye kadar yapmaya çalışmalısınız. Sonrasındaysa büyük işler ve adımlar konusunda sıkıntılar oluşabilir.

Çarşamba günü Jüpiter geriliyor. İletişimsel işlerinizde ve yakın çevre bağlantılarınızda karşınıza gelmiş olan fırsatları gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor. Bazı işlerinizde yavaşlamalar ve aksilikler oluşabilir. Bu dönemi fırsatlarınızı nasıl değerlendirdiğiniz konusunda kullanmaya çalışın.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Aile hayatınızın sorumlulukları özel hayatınızda sorunları tetikleyebilir. İlişkilerinizden yana sorunlara açık bir dönem. Yine bu döneme denk gelen bir taşınmanız varsa şartları çok fazla zorlamayın, aksilikler oluşabilir. Sevdiğinizle ve ailenizle güç çekişmelerinden uzak durun.

Günlük işlerinizin düzenini, aile hayatınızda yapılması gerekenleri Cuma günü daha rahat halledeceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar oluşursa Pazar günü devreye giren güzel etkilerle yakın çevrenizdeki insanların yardımı ve güçlü bir iletişim imdadınıza yetişebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza özel ve birebir ilişkilerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu haftabaşı işlerinizi tek başınıza yapmak istemeyebilirsiniz. Büyük adımlardan ziyade küçük ve ufak tefek işlerinizi tamamlamaya çalışın.

Çarşamba günü Jüpiter geriliyor. Para alanlarınızda size şans ve fırsat verecek olan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarınızda bazı sorunları tetikleyebilir. Parasal işleriniz yavaşlayabilir. Böyle bir durumda olayların üzerinden geçmeli, karşınıza çıkmış fırsatların hangisinin sizin için daha iyi olduğunu yaşadıklarınızla farketmelisiniz.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Bugünlerde iş alanlarınızda olumsuzluklardan, güç çekişmelerinden uzak durun, sizin dışınızda gelişen olaylar bazı işlerinizi zorlayabilir, bozabilir. Sorumluluklarınız üzerinize bir yük gibi binebilir. Güç çekişmelerine açık olacaksınız.

Diğer taraftan Cuma günü özel hayatınızda ve riskli işlerinizde fırsatlar karşınıza gelebilir. Karşınıza gelen olasılıkları fırsatlara çevirirken abartıdan ve aşırı iyimserlikten uzak durmaya çalışmalısınız. Pazar günü yemeye, içmeye ve keyif yapmaya açık birgün olacak.


YayYay Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizin düzeniyle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. İşlerinizi bir düzene sokmak için sabah saatlerinin güzel enerjisinden yararlanın. Öğle itibarıyla ay boşluğa giriyor, işte bu vakitler daha çok kendinize vakit ayırmalısınız. Sağlığınızda boğaz bölgenize ve seslerinize bu haftabaşında dikkat edin.

Çarşamba günü Jüpiter gerilemeye başlıyor. Size fırsat ve şans veren jüpiter gerilemesi bazı işlerinizi, şanslarınızı azaltabilir ama şimdiye kadar aldığınız yolun, karşılaştığınız fırsatların doğruluğunu jüpiter gerilerken göreceksiniz.  Eğer kişisel haritanızda jüpiter’iniz geriliyorsa bu dönem size şanslı gelebilir.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Parasal girişimlerinizde ve risk içeren işlerinizde desteklenmeyeceksiniz. Maddi konularda bazı zorlanmalar oluşurken, güç çekişmeleri sizi zorlayabilir.

Güzel işler ve bağlantılar için Cuma gününden faydalanın. Aile hayatınızda ve evle ilgili işlerde kendi isteklerinizi ve sözlerinizi ortaya koyarken abartıdan kaçının. Pazar günüyse oldukça hareketli, heyecanlı, keyifli, aşk dolu birgün sizi bekliyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza keyifle, aşkla ve eğlenceli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar. Büyük işlerinizi sabah saatlerinde ele almaya çalışın. Öğle saatleri itibarıyla ay boşluğa düşecek, girişeceğiniz işlerden sonuç almak kolay olmayabilir.

Çarşamba günü Jüpiter geriliyor. Ruhunuzu, ruhunuzun derinliklerini, derin ve spiritüel konuları keşfetmenizi sağlayan, yurtdışı işlerinizle ilgili olarak size şanslar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda yavaşlamaları, sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Bu dönemde bu konuları gözden geçirmeli, doğru yolda olup olmadığınızı görmelisiniz.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Ev ve aile hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir, ev hayatınızdaki önemli işlerinizin sorumluluklarını taşımak, üstlenmek istemeyebilirsiniz. Aile ortamınızda sevdiklerinizden destek görmek kolay olmayacak.

Cuma günü girişimlerinizin karşılığını alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde vereceğiniz sözlere, söyleyeceklerinize dikkat edin, abartıdan ve aşırı iyimserlikten kaçının. Pazar günü aile ortamlarınızda huzuru yeniden sağlayabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta eviniz ve ailevi konular sizin için daha fazla önem arz edebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Evinizde yapmanız gereken işleriniz konusunda sabah saatlerinde daha etkin olabilirsiniz.

Çarşamba günü Jüpiter geriliyor. Çevreniz, idealleriniz, işten elde edilen gelirleriniz alanında bazı konuları yeniden gözden geçireceksiniz. Bu alanlarda elde edindiğiniz şansları ve fırsatları doğru kullanıp kullanmadığınızı göreceksiniz. Bu alanlarda bazı yavaşlamalar olursa sebebi bundan kaynaklanacak.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Bazı iş ilişkilerinizde, iletişimsel alanda tıkanmalarınız, zorlanmalarınız karşınıza gelebilir. Güç çekişmelerine girmeyin ve gelişen tabloda olaylar karşısında esnekliğinizi elden bırakmayın.

Cuma günü ise parasal konularda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Neler yapabileceğiniz konusunda aşırı iyimserlikle hareket etmemeye çalışın. Güzel şanslarla karşılaşacaksınız. İletişim halinde olacağınız insanlarla Pazar günü keyifli ve organizasyonu etkili birgün geçirebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta iletişime yönelik işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Önemli işlerinizi öğle saatlerine kadar toparlamaya çalışın. Öğleden sonra ay boşlukta olacağı için sonuç alamayabilirsiniz.

Çarşamba günü Jüpiter geriliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda, toplum önü çalışmalarınızda size şans ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda geri çekilmeleri, yavaşlamaları karşınıza getirebilir ama bu dönemi bir gözden geçirme dönemi olarak kullanmalısınız.

Bu hafta en çok Çarşamba ve Cumartesi günlerine dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde ve bu alandaki önemli işlerinizde bazı blokajlar oluşabilir. Bazı arkadaşlarınızın hayatındaki zorlanmalar işlerinize yansıyabilir. Güç çekişmeleri sizi zorlayabilir.

Diğer taraftan Cuma günü iş hayatınızda yeni şanslara ve fırsatlara yelken açabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Aşırı iyimserlikten kaçının, detayları atlamayın. Pazar günü hayatın size gülümsediğini görecek, keyifle hareket edeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Civan
    07:51'de Nisan 8, 2019

    Pazar günü hayat balığa gülümsüyor ama aslana yine hep çile hep çile :'(

Bir Cevap bırakın