Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

8 – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

8 – 14 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta iş koşturmalarınızın yüksek olduğu bir hafta olacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş alanlarınızda yapılması gereken, değişmesi ve dönüşmesi gereken konularla ilgili olacaksınız. Çalışmıyorsanız, toplumsal konularla ilgilenip göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız ve aktif olmak isteyeceksiniz.

Bu dönem en çok sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek bağışıklık sisteminiz düşük çalışacak. Kendinize ve fiziki görüntünüze gereken özeni göstermelisiniz. Etrafınızda olup biten olaylardan çok çabuk etkilenebilirsiniz. Hesapta olmayan bazı sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Diğer taraftan, yakın çevreniz, akraba, kardeşler veya komşularınızla olan bağlantılarınızda iletişim halinde olacağınız insanlar sizi yanıltabilirler. Onlardan alacağınız haberler gerçekçi olmayabilir. Kolay kandırılmalara açık olacaksınız. İletişiminizi net tutmanız sizi olası sorunlardan koruyabilir. Hafta sonu ay sizin burcunuza geçince  oldukça hareketli, keyifli bir zaman dilimi sizi bekliyor olacak.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya uzak yerlerden alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Seyahat, eğitim yabancı insanlarla yapılacak işler aynı zamanda öğrenme isteğinizin ön planda olması bazı planları harekete geçirme bu hafta önemli olacak.

Çarşamba ve Perşembe günü kariyerle ilgili oluşumlar devrede olacak. Mars Neptün kavuşumunu, arkadaş ve sosyal çevrenizde yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin parasal konularda sizi yanılttrıklarını fark edeceksiniz. Parasal işlerinizde bu hafta dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Yakın çevrenizle iletişiminizi artırdığınız bir döngü içindesiniz. Sevdiğiniz insanlardan göreceğiniz özel destekler hayattan daha büyük keyif almanızı sağlayabilir. Diğer taraftan sağlığınızla ilgili konularda verdiğiniz kararları uygulamaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza ortak parasal konuları konuşarak, maddi konularda yapmak istediklerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Hafta ortası itibarıyla biraz daha rahat etkiler devrede olacak. Hafta sonu ise oldukça hareketli sosyal çevrenizin devrede olduğu zamanlar geçireceksiniz. Bu dönem en çok iş ve kariyer hayatınızda hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsiniz. Ya da bu alanda fedakarlıklarınız ve dağılmalarınız yüksek olabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda ya da iş hayatınızda kandırılmalara ve kolay yönlendirilmelere karşı uyanık ve dikkatli olun.

Bu hafta maddi yönden sıkıntı ve sorunlar devrede olabilir. Sağlığınızı zorlamamanız gereken bir döngüdesiniz. Kendinize gereken zamanı ayırarak sağlığınızı kuvvetlendirebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Özel hayatınızın detayları, ikili ilişkilerinizin ön planda olduğu ya da ortaklı işlerinize odaklanacağınız bir haftaya başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta ortasına kadar daha çok enerjinizi ve gücünüzü sevdiğiniz insana ya da parasal konulara harcayabilirsiniz. Perşembe günü parasal konularda enerjiniz düşük çalışabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmeye çalışın.

Hafta sonu biraz daha göz önünde olmak isteyeceksiniz. Mars-Neptün dik açısı ile tanımadığınız insanlara karşı daha hoşgörülü, aldanan enerjilerle dolusunuz, tanımadığınız insanlar üzerinde etkiniz yüksek olabilir. Seyahat, tatil, eğitim alanlarınızda ve gelecek planlarınızda gerçekçi adımlar atmaya çalışın.

Kendinizi dışarıya attığınız bir dönem içindesiniz. Biraz sosyalleşmeye ve dışarıda olmaya ihtiyacınız olabilir. Bu dönemde tanımadığınız yerlerde, bağışıklık sisteminize çok dikkat edin, her türlü olumsuzluğa karşı önleminizi alın.


AslanAslan Burcu:

Gündelik yaşantınızın ritmiyle, iş alanlarınızda koşturmalarınız ve yapmanız gerekenlerle haftanızı hızlı ve pratik bir şekilde başlatıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sevdiğiniz insanın hayatına ya da ortaklı işleriniz varsa bunlarla ilgili konu ve olaylara bu hafta el atabilirsiniz.

Maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gereken bir dönemdesiniz. Gereğinden fazla para harcamaya yatkın olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevreniz tarafından suistimal edilmeye karşı dikkatli olun.

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir döneme girdiniz. Bu dönemde iletişimde ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı konuları gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyerinize dayalı güzel sonuçlar ve destekler bu hafta devrede olacak.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza aşk dolu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Hem aşkta, hem size keyif veren alanlarda duygu iniş çıkışlarınız fazla olabilir.

Hafta ortası yapılması gereken gündelik işlerinize, sağlığınızla ilgili konulara ya da iş hayatınızın detaylarına kendinizi kaptırabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konu ve olayların önem kazandığı bir dönemdesiniz.

Bu hafta özel hayatınızda önemli hayal kırıkları oluşabilir, sevdiğinizden beklentileriniz yüksek olabilir. En fazla aldanmayı ikili ilişkilerinizde yaşayabilirsiniz. Ya da bu konularda fazla hayalperest davranıyor olabilirsiniz. Bu ortaklı işlerinize, sözleşmeli konulara yansıyabilir. Yine olasılıklardan bir tanesi de, iş konularında sevdiğiniz insanın sizi yanlış yönlendirmesi olabilir.  Bu süreçte sosyal çevrenizdeki insanlar size faydalı olmaya çalışacaklar. Arkadaşlarınızdan alacağınız fikir ve tavsiyelerle güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta ailevi konularınızı ön planda olduğunuz göreceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aile hayatınızda bazı kararsızlıklar hafta başında devrede olabilir.

Hafta ortası itibarıyla hafta sonuna kadar oldukça keyifli bir zaman dilimi sizi bekliyor olacak. Bu haftanın en önemli açısı Mars-Neptün kavuşumu ve Güneş Neptün dik açısı. Siz bu kavuşumu gündelik hayatınız da ve sağlıkla ilgili alanlarınızda yaşayacaksınız. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmanız gereken bir dönemdesiniz. Dış ortamlarda tanımadığınız yerlerde veya daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda daha gerçekçi davranmaya özen gösterin.

Beraber çalıştığınız insanlara karşı aşırı hoşgörülü ve iyimser davranacağınız bir döngü içindesiniz, bu yüzden beraber çalıştığınız insanların sizi suistimal ettiği etkiler devrede olabilir. Yanıltıcı etkilerden uzak durarak, kendi planlarınıza ve kariyer atılımlarınıza odaklanmaya çalışmalısınız. Bu dönemde herkes sizi konuşabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya iletişimi yüksek etkilerle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta yakın çevrenizden alacağınız bilgiler önemli olacak. Kendinizi iletişimsel işlerinizde ortaya koymak isteyeceksiniz.

Hafta ortası kendi alanınız da kalmak, ailenizle vakit geçirmek birazda kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta özellikle aşk hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insana ya da çocuğunuza karşı aşırı fedakar davranabilirsiniz.

Parasal konularda kendinizi kandırmamaya ya da maddi yönden yapacağınız bir takım girişimleriniz varsa, bu girişimler de aldanmamaya özen göstermelisiniz. Spekülasyondan uzak durun. İhtiyaçlarınız doğrultusunda harcama yapmaya özen gösterin. Bu dönemde bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. Vitaminlerinizi ihmal etmeyin.


YayYay Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen yaylar. Maddi konularda neler yapabileceğinizi görebileceğiniz bir hafta olabilir, duygu iniş çıkışlarınızla para harcamaya meyilli olabilirsiniz.

Hafta ortası itibarıyla iletişiminizin hızlı aktığı bir zaman dilimine giriyorsunuz. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarınız devrede olabilir. Diğer taraftan bağışıklık sisteminizin oldukça düşük olduğu bir süreçtesiniz. Ev ve aile hayatınız ve orada yaşanılanlar enerjinizi düşürebilir.  Evinizde su ile bağlantılı bir takım sorunlar karşınıza gelebilir.

İkili ilişkileriniz ve özel hayatınızda, sevdiğiniz insanın ailesi ve işi ile ilgili konularda bazı sıkıntı ve sorunlar devrede olabilir. Ya da ailenizin ikili ilişkiler ve özel hayatınız konusunda sizi yanıltma etkisine karşı bu hafta dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem göreceğiniz rüyaları fazlasıyla konuşabilirsiniz. Yeni ruhsal deneyimler kazanmak, yeni şeyler öğrenmek ve araştırmak için uygun bir hafta.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza şanslı ve hareketli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta başında kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacaksınız. Yapılması gerekenleri ele almak, parasal işlerinizi halletmek bu hafta önemli olacak.

Bu hafta iş hayatınızda iletişim halinde olduğunuz insanlarla yapacağınız işlerde kandırılma ve aldanma etkilerine karşı dikkatli olmanızda fayda var. Şartlar ve koşullar çok belirsiz olabilir ya da ertelenebilir. Gündelik işlerinizde bazı insanların sizi yavaşlatması, engellemesi devrede olabilir.

Yakın çevrenizde akraba veya kardeşlerinizle ilgili bazı sağlık sorunları olabilir.  Parasal konularda bu hafta gerçekçi olmaya özen gösterin. Önünüzdeki dönemde kariyerinizle ilgili güzel anlaşmalar devreye girebilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza enerjiniz düşük başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta biraz geri planda durmak isteyebilirsiniz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri hayatın hızına ayak uyduracaksınız. Ay’ın sizin burcunuzdan geçişi birkaç günü oldukça hareketli ve canlı kılabilir. Bu hafta Cumartesi günü gerçekleşen Mars Neptün kavuşumu sizi en çok maddi yönden vurabilir. Gereksiz harcamalar yapmamaya özen göstermelisiniz. Parasal konularda elinizin açıklığını kontrol edin.

Yakın çevrenizdeki insanlara maddi yönden yardım etmeniz devrede olabilir, ancak suistimal edilmeye de açık etkiler altındasınız. Şans oyunları gibi alanlarda ya da borsada yatırım yapıyorsanız bu hafta şansınızı fazla zorlamayın. Aşk hayatınızda bir takım aldanmalar yaşayacağınız durumlar söz konusu. Egonuzun ve enerjinizin düşük çalışması pasif agresif tepkiler vermenize neden olacak. Bu dönem sizi mutlu edecek işlerin peşinden gitmeye, sağlığınızdaki sorunları teker teker ele almaya çalışın. Yapılması gerekenler tamamlandıkça daha rahat nefes alacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Arkadaşlarınızdan gelecek haberler ya da gelecek planlarınızla haftanıza başlayabilirsiniz sevgili Balık ve Yükselen Balıklar. Cumartesi günü gerçekleşecek olan Mars-Neptün kavuşumu sizin burcunuzda bu yüzden fiziki görüntünüze ve sağlığınıza extra önem göstermeniz gereken bir haftadasınız.

Bu hafta ailevi konularda çabuk hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ya da onları hayal kırıklığına uğratma etkileriniz olabilir. Bazı konu ve olayların göründüğü gibi olmadığını görebilirsiniz. Sezgilerinizin çok kuvvetli çalıştığı bir dönemdesiniz. Parasal konularda durumu kabullenme enerjinizi çalıştırın. Kararsızlıklarınız ve istikrarsızlıklarınız yüksek çalışabilir, bu yüzden önemli girişimlerden uzak durun. Gerçeklerle yüzleşmeyi bu hafta ihmal etmeyin.

Aşk hayatınızda sevdiklerinize karşı içten, anaç tavırlar sergilemeyi seviyor olacaksınız ancak alınganlıklarınız da bu dönem artabilir.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Ilknur
  07:11'de Haziran 8, 2020

  Bu süper olmuş 👌

 • Cevaplamak
  Ilknur
  07:16'de Haziran 8, 2020

  Seni heryerden takip ediyorum burası bana özel gibi geliyo burayı daha çok seviyorum 😁😁oğlak
  Yükselen boğa
  Kuzey ay düğümü balık

Bir Cevap bırakın