Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

6 – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

6 - 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

6 – 12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili koç ve yükselen Koçlar. Bu yeniayla beraber bu hafta maddi konularda, para kazanımlarınızda önemli uygulamalarınızı, kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Pazartesi günü  Merkür  de bu alanlarınıza girerek daha sağlam ve pratik bir bilgiyle ilerlemenizi sağlayacak. Kazanımlarınızı arttırmak için uğraşacak, ticari girişimlerde farklı ve değişik olayların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Bu hafta Salı günü hem özel ilişkilerinize, hem de parasal durumunuza dikkat etmelisiniz. İş yükümlülükleriniz ve sorumluluklarınız hayattan aldığınız keyfi zorlayabilir. Kendinizi hayat mücadelenizde yalnız hissedebilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü maddi konularda güçlü adımlar atılabilir. Değişik ve farklı bir para elinize geçebilir, kazançlarınız oluşabilir. Farklı ve değişik konuşmalar anlık heyecanları, girişimleri karşınıza getirebilir.

Perşembe günü kıskançlık, yönlendirme ve manipülasyondan uzak durun. Kadınlarla olan bağlantılarda hem şanslı, hem de zorlayıcı etkiler oluşabilir. Geleceğinize yönelik adımlarınızda şanslı olacaksınız. Güzel ve kalıcı adımlar için haftasonu sizi destekleyecek.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza Pazar günü sizin burcunuzda oluşan Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Yeniay yenilikler ve başlangıçlar için size göz kırpıyor. 15 gün boyunca önemli adımlarınızı, kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Bu Pazartesi Merkür’ün de kişisel alanlarınıza dahil olmasıyla birlikte planlarınızı ve yapacaklarınızı dillendirebilir ve etrafınızla güçlü bir iletişim içine girebilirsiniz.

Salı günü hem kendinize, sağlığınıza, hem iş alanlarınıza dikkat edin. Bazı zorlanmalara ve anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Kendinize gereken değeri vermeniz önemli olacak.

Çarşamba günü farklı, değişik ve sıradışı konuşmalar, fikirler içine girmekten mutluluk duyabilirsiniz. Aklınıza değişik fikirler gelebilir. Rutinler size sıkıcı gelebilir, konuşmalarınız ve fikirlerinizle insanları şaşırtabilirsiniz.

Bu hafta kalıcı anlaşmaları hayatınıza dahil edebilirsiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri hayat adeta sıcacık yüzünü, emeklerinizin karşılığını gösterebilir. Ruhsal olarak da sizi tedirgin eden konuları geride bırakmaya yatkın olabilirsiniz, olumsuzluklardan ziyade karşınıza gelen fırsatları yakalamaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza Pazar günü oluşan yeniayla giriş yapıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu yeniayda büyük girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına adım atmamalı, planlarınız üzerine yoğunlaşmalısınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu yeniayı değerlendirin, yurtdışı işleriniz varsa bu alanların hareketlendiğini görebilirsiniz. Bu hafta özel hayatınızda disiplini tutturmak kolay olmayabilir.

Pazartesi günü itibarıyla kendinizi geri plana çekeceksiniz. İletişiminiz yavaşlayabilir. Kendinize ve ruhunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Diğer insanların yardımına koşmak önem kazanabilir. Bu 2 haftalık dönemde sırlarınızı herkesle paylaşmayın, arkanızdan konuşanların varlığında artışlar olabilir.

Salı günü sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat edin, anlaşmak kolay olmayacak, parasal konularda  moraliniz çabuk bozulabilir. Özel hayatınızda da dizginleri sağlam tutmalısınız, riskten kaçının.

Çarşamba günü olaylara bakış açınız farklılılaşabilir. Yaşayacağınız olaylarla aydınlanmalar yaşayabilir, dualarınızı, sezgilerinizi farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, uzaklardan gelecek haberleriniz olacak.

Perşembe günü özel hayatınızda çevrenizi iyi kullanacaksınız. Sevdiğinizle arkadaş ortamlarınızda keyifli vakitler sizi bekliyor. Ortaklı işlerinizde arkadaşlarınızdan güzel yardımlar gelebilir. Parasal konularda takıntılardan, sosyal ortamlarda kıskançlıklardan uzak durun. Cumartesi günüyse yakın çevrenize verdiğiniz sözlerle ilgili olabilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza dün oluşan yeniayın etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yeniay önünüzdeki 15 gün boyunca sosyal çevrenizde oluşan konu ve olayları hızlandırabilir. Çevre değişikliklerini yapmak için uygun bir yeniay olacak. Aktiviteler, davetler veya organizasyon gibi işleriniz varsa bu alanlardaki planlarınızı bu yeniayla beraber hareketlendirin.

Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanacak. Arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinizin üzerine düşebilir, planlar yapabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulacaksınız.

Salı günü kariyer ve iş alanlarınızda ortağınızla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir. Yine özel hayatınızda da desteklenmediğinizi, aradığınızı bulamadığınızı veya anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz. Olumsuz ruh halinden çıkmak size çok şey kazandırabilir.

Çarşamba günü farklı bir aktivite, organizasyon, arkadaşlarınızla yapılacak planlar hoşunuza gidecek. Değişik bir fikri, girişimi hemen benimseyebilir, işin farklı tarafını görebilirsiniz.

Perşembe günü göz önünde olacağınız yerlerde çekişmelerden, sürtüşmelerden ve kıskançlıktan uzak durun. Sevdiğinize veya ortağınıza karşı daha anlayışlı olmaya çalışın. İş hayatınızda karalar bağlamanıza gerek yok, güzel destekler alacaksınız. Esnek olmayı becerirseniz güzel sonuçlar almayı başarabilirsiniz. Cumartesi günü hayat kalabalık ortamlarda, sosyal çevre işlerinizde sizi ve yapacaklarınızı destekleyecek. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde kendinizi huzurlu ve sağlam göreceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza dün gerçekleşen yeniayın etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu yeniay kariyer ve iş alanlarınızda yeni kapıları aralayabilir. Yolunda gitmeyen işlerinizde bir eleme yaptıktan sonra yeni kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Yeni projelere başlayabilir, önemli bir iş duyurusunda bulunabilirsiniz. Bu dönemde sosyal çevrenizdeki hareketlilik ve eğlence hayatınızın çekiciliği yüzünden önemli konularda disipline olmakta zorlanabilirsiniz. Bu hafta abartılılıktan, aşırılıktan uzak durun.

Pazartesi günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Toplumsal konularda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Birden fazla konuyla uğraşmak isteyebilir veya tek bir konuya daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Toplum önünde fikirlerinizle yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Anne tarafınızla ilgili konular önemli olacak.

Salı günü bir iş veya seyahat programınızda sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Toplum önü duruşunuzda, işlerinizde de sorunlar ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü iş ve kariyer alanlarınızda hızlı, farklı ve beklenmedik konuşmalar olabilir. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla girişeceğiniz farklı bir proje devreye girebilir.

Perşembe ve cumartesi günleri iş görüşmelerinizde, karşınıza gelecek fırsatlarda kalıcı, güzel adımlar altında olacaksınız. Bugünlere denk gelen iş anlaşmalarınız uzun soluklu olabilir. Perşembe günü önemli iş ilişkilerinizde manipülatif ve yönlendirici etkilerden uzak durun.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yeniay seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, medya alanlarınızda yeni açılımları hayatınıza taşıyabilir. Yeni kararlar almaktan korkmayın. Yeni işlerinizi bu yeniay sonrasında devreye sokun. Adeta kendinizi yenilemek isteyeceksiniz.

Bu Pazartesi itbarıyla öğrenmeyi ve öğretmeyi sevecek, çevrenizdekilerle konuşmalarınızı hızlandıracaksınız. Eğitim hayatınızda sıkıntı ve sorunlarınız varsa  bunlara çözüm üretmek kolay olabilir. Bu dönemde iletişiminiz yabancılarla yapılacak olan işlerinize, medya sektörüne, hukuk ve ticari işlerine bağlanacak. Önemli konuşma ve görüşmeler iş alanlarınızı hareketlendirebilir.

Salı günü riskli işlerden kaçının, parasal konularda desteklenmeyeceksiniz. Para kayıplarınız veya sıkıntılarınız oluşabilir. Yine sevdiğiniz insanla tutkularınız yüzünden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi birçok açıdan yalnız hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü farklı ve değişik bir seyahat veya eğitim fırsatı karşınıza gelebilir. Daha az tanıdığınız insanlarla olan konuşmalarınız hızlanırken, değişik ve farklı olan herşey daha fazla ilginizi cezbedecek.

Bu hafta Perşembe ve Cumartesi günleri  eğitim ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız. Önemli insanların kararlarınızda sizi desteklediğini göreceksiniz. Yine bu Perşembe özel hayatınızda kıskançlıktan, ısrarcılıktan uzak durun. Ailenizdeki insanlardan destek alabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yeniay, başkalarından gelen para alanlarınızı etkileyecek. Tahsil etmekte zorlandığınız, beklediğiniz bir para varsa bu dönem zarfında karşınıza gelebilir. Ortak paranızı değerlendirmek, kredi almak, borcunuzu kapatmak, yapılandırmak, vergi konularınızı halletmek için bu yeniayın enerjisinden faydalanın.

Pazartesi günü iletişim gezegeni merkür Boğa burcuna geçiyor. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Kendinizi ve adımlarınızı sağlama almak isteyebilirsiniz. Hem ruhsal konuları, gizemli olayları, hem de parasal işlerinizi halledebilirsiniz.

Salı günü özel hayatınıza dikkat edin, sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Partnerinizin veya eşinizin iş alanlarında da bazı sorunlarla karşılaştığını görebilirsiniz. Şüpheleriniz, kıskançlığınız veya karşı taraftan buna benzer davranışlar görmeye karşı Salı ve Perşembe günleri dikkatli olun.

Çarşamba günü parasal konularda ani ve farklı adımlar oluşabilir. Kazançlarınız olabileceği gibi ani giden paralara, ani ortaya çıkan masraflara karşı uyanık olmalısınız. Sezgileriniz iyi çalışacak.

Perşembe ve Cumartesi günleri girişimleriniz ve özel hayatınıza dair konularda güzel etkiler altında olacaksınız. İş konularında yardımlarınız yüksek olurken, aile hayatınızda ekonomik ve sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz. Perşembe günü güzel bir teklif sizi çok mutlu edebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yeniay özel ilişkilerinizde alacağınız kararları hayatınıza entegre edeceğiniz bir yeniay. Evlilik, söz, nişan, yer değiştirme, taşınma, danışmanlık gibi konularda hızlı adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla özel hayatınıza ilginizi aktarabilir, sevdiğiniz insanla iletişiminizi hızlandırabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde ortağınızla konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir, projelere dahil olabilir, sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Salı günü dikkatli olun. Yanında çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanla olan ilişkilerinizde sorunlar ve sıkıntılar başgösterebilir. Bazı girişimlerinizde aradığınız desteği ve sonuçları alamayabilirsiniz. Yine yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda gündemde olabilir.

Çarşamba günü önemli bir fırsat karşınıza gelebilir. Sevdiğinizle olan bağlantılarınızda önemli açılımlar altında olacaksınız. Farklı ve değişik gelecek planları üzerine eğilebilir, hayata esnek bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Danışmanlıklarınızdan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Perşembe günü iş alanlarınızda ilişkilerinizi şüphe, inatçılık, kıskançlıkla gölgelemeyin. Çünkü parasal konularda şanslı etkiler devrede olacak. Bir iş fırsatı karşınıza gelebilir. Cumartesi günüyse özel ilişkilerinizde sorumluluklarınızı bilecek, kalıcı adımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yeniayla beraber iş alanlarınızdaki fırsatlar karşınıza gelebilir. Yeni alanlara açılmak istediğiniz işleriniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Önemli bir projeye başlayabilirsiniz. Günlük hayatınızın ritmi hızlanacak. Yine bu Yeniayla beraber sağlığınızla ilgili harekete geçmek istediğiniz konularda hayat sizi destekleyecek. Beslenme şeklinizi değiştirebilir, egzersizlerinizi başlatabilirsiniz. Bir spor programına dahil olmak için harika bir zaman dilimi başlıyor.

Pazartesi günü itibarıyla iş, hizmet alanlarınızda iletişiminiz artacak. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla mesainiz artabilir. Yanında çalıştığınız insanlarla daha kalıcı ve oturaklı bir iletişim içine girebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve görüşmeler devrede olacak. Yine bu dönemde sağlığınızı gözden geçirmek, kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme gireceksiniz. Kafa, beden, ruh arasındaki dengeye önem vereceksiniz.

Salı günü, rsik içeren işlerden uzak durun. Harcamalarınız yüksek olabilir, parasal konularda moralinizi çabuk bozabilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanla, hoşlandığınız kişiyle olan ilişkileriniz onun çevresi yüzünden bozulabilir.

Çarşamba günü günlük hayatınızda farklı, dinamik ve değişik seçenekli bir gün sizi bekliyor. Sürpriz gelişmelere hazır olun. Olayların ardındaki sebepleri kolay farkedeceksiniz. Esnek olduğunuz için durumları kolay toparlayacaksınız.

Perşembe günü kıskançlıktan, manipülasyondan, inatçı tavırlardan uzak durun. Bunu yaparsanız özel ilişkilerinizde şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Gün içinde birden fazla haber alabilirsiniz.  iş alanlarınızda kalıcı adımlar, disiplinli ve sorumlu adımlar Cumartesi günü oluşabilir. Anlaşmalarınız varsa Cumartesi günü bunun için çok uygun.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.Yeniayda aşk hayatınız, çocuğunuz, sanatsal işlerinizde alınacak kararları devreye sokacaksınız. İstediğiniz bir ilişkiye başlayabilir, yeni bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Çocukla ilgili önemli kararlar devreye girebilir. Sanatsal işlerinizi, eğitime dayalı konulardaki kararlarınızı başlatabilirsiniz.

Bu Pazartesi itibarıyla aşk hayatınızı konuşabilir, eğlenceli aktiviteleri yaşamınızın merkezine koyabilirsiniz. Biraz eğlenmeye ihtiyacınız var ve bu dönem çocuğunuzla veya çocuklarla geçirilecek vakitler sizi çok rahatlatabilir. Sanatsal işlere, eğitim alanlarınıza daha fazla vakit ayıracaksınız.

Salı günü aile ortamlarınızda sevgiyi hissetmek ve istediğiniz saygıyı görmek kolay olmayabilir. İş ilişkilerinizde de zorlanabilirsiniz.

Çarşamba günü aşk hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler altında olacaksınız. Aniden sizden değişik bir insanla tanışabilir, ilişkiye çekilebilir veya her zamankinden farklı davranabilirsiniz. Evliyseniz bu dönemde ev hayatınızdaki huzursuzluklar nedeniyle kendinizi ateşe atmayın, farklı aktivitelerde bulunmak sizi rahatlatabilir. Çocuğunuz varsa onunla beraber çok eğlenebilirsiniz.

Perşembe günü gerginliklerden, kıskançlıktan, inatçılıktan kaçının. Bunu yaparsanız ev ve aile hayatınızda güzel sonuçlarla karşılaşırsınız. Yine güzel bir ev fırsatı karşınıza gelebilir. Cumartesi günü hayatın her açıdan size güldüğünü görecek, adım atmak istediğiniz alanlarda destekleneceksiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Yeniayla birlikte ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Yer değiştirme, başka bir yere taşınma konusundaki kararlarınızı bu zamana denk getirin.

Pazartesi günü itibarıyla merkür de bu alanlarınıza geçecek, aile konularınıza, taşınma işlerinize daha kolay kanalize olacak, çözümler üreteceksiniz. Aile büyüklerinizle konuşmalar yapabilirsiniz. Emlak alım, satım işleri, konuşmaları hızlanabilir.

Salı günü yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin, girişimlerinizin engellendiğini görebilir, bazı ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü ev ve aile hayatınızda değişik, sıradışı birgün sizi bekliyor. Aile hayatınızda esnek konuşmalarla, değişik fikirlerle hareket edeceksiniz. Bu da yeni fırsatları karşınıza getirebilir. Aile ortamlarınızda sürprizli konuşmalara, olaylara hazır olun.

Perşembe günü olumsuzluklardan ziyade, sosyal çevrenizden gelecek fırsatlara yüzünüzü dönmelisiniz. Maddi konularda daha rahat hareket edecek, başkalarına yardım etmekten geri durmayacaksınız. Cumartesi günüyse söz verdiğiniz konuları tutacak, sorumluluklarınızla hareket edeceksiniz. Sevdiklerinizi destekleyeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza Pazar günü gerçekleşen Yeniay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar.  Yeniay, iletişim işlerinizi hızlandırabilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, radyo, televizyon, ulaşım işlerinizde artık kendinizi göstermeye hazırsınız. Girişimlerinizi bu yeniay sonrası 15 gün boyunca hızlandırın.

Pazartesi günü itibarıyla iletişiminiz daha aktif hale gelecek. Bilgiye dayalı konularda hızlı ve beklenmedik etkilerle değişik fırsatlı işler karşınıza gelebilir. Algınız açılıyor. Daha esnek olacak, daha rahat öğreneceksiniz. Kardeş ve akrabalarınızla iletişiminiz de hızlanabilir.

Salı günü parasal işlerinize dikkat edin. Sosyal çevrenizle beraber giriştiğiniz işlerinizde sorun paradan kaynaklı olabilir. Büyük girişimlerden uzak durun.

Çarşamba günü iletişim alanlarınızda farklı, değişik ve esnek yapınızla çok konuşulabilirsiniz. Olaylara farklı gözlerle bakacaksınız. Aniden ortaya çıkacak bir fikir büyük bir işe dönüşebilir. Sürprizli ve farklı bir güne açık olun. Araç kullanırken dikkat edin.

Perşembe günü arkadaşlarınızla sürtüşmelerden uzak durmak akıllıca olacak çünkü yeni iş olasılıkları, güzel konuşmalar ve açılımlar yine bugün sizi çok mutlu edebilir. Cumartesi günü güzel kalıcı, sağlam, somut anlaşmalar ve adımlar atabilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi bugüne denk getirin.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın