Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

24 - 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

24 – 30 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta sizin için ortak parasal işlerinizle başlayacak. Ödemelerinize, banka işlemlerinize ve yapacaklarınıza daha fazla vakit harcayabilirsiniz. Pazartesi günü hem kişisel konularda, hem de işle ilgili alanlarda dikkatli olmalısınız. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilir bazı engeller ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Toplum önünde kazalara dikkat edin.Bu hafta Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri 5 yıldızlı günler. İş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Anlaşmalarda bulunabilirsiniz ama aşırı iyimserlikten kaçınmakta fayda olabilir. Pazar günü bağışıklığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışabilir.


BogaBoğa Burcu:

İlişkileriniz ve diğer insanlarla girişeceğiniz işbirlikleri bu hafta üzerinizde etkili olacak. Başkalarından onay almak ve diğer insanlarla beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. Bu Pazartesi bazı işleriniz sonlanabilir, ileriye gitmek istediğiniz alanlarda engellerle karşılaşabilir, sorunları kendinize çekebilirsiniz. Sakin olmakta fayda olabilir. Bu hafta Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günlerini özel hayatınızda kullanın. Bugünlerde çok güzel haberler alabilir, sevdiğinizle gelecek planlarınızı devreye sokabilirsiniz. Beklentilerinizi iyi ayarlarsanız bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak anlamında şanslı bir hafta olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Yapılması gereken gündelik işlerinizle, koşturmalarınızla haftanız başlıyor. İşle ilgili alanlarda rahat enerjiler altındasınız ama bu Pazartesi sosyal ortamlarda enerjinizi kontrol etmek kolay olmayabilir. Arkadaşlarınızın iş alanlarında bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Parasal işlerde şartları çok zorlamayın. Bu hafta şanslı günleriniz de var. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri yeni açılımlar, parasal gelişmeler anlamında şahane günler. Sadece para harcamalarınızda abartıdan kaçının. Hafta sonu ailevi konuşmalarınızda hayal kırıklıkları yüksek olabilir, onlardan beklentinizi düşük tutmalısınız.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta sizin için oldukça keyifli ve eğlenceli etkilerle başlıyor. Hem özel hayatınızda, hem de işlerinizde dengeyi iyi sağlayacaksınız. Bu Pazartesi dikkatli olmalısınız. Göz önünde olacağınız yerlerde, kariyer hayatınızda bazı engeller ve blokajlar devrede olabilir. Aile ortamlarınızda da sorunlar görülebilir. Bu hafta iş bağlantılarınızda birden fazla seçenek ve fırsatla karşılaşabilirsiniz ama şartlarda gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri sizi birçok konuda destekleyecek. Pazar günü ise düşünceleriniz karmaşık olabilir, bazı insanların sizi süistimal ettiğini fark edebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Ailevi konular, ev hayatınız bu hafta başında önemli olacak sevgili Aslanlar. Bu aralar gündelik işlerinizi planlamak, hayatın stresli yönlerinden uzak durarak ilerlemelisiniz. Bu Pazartesi tanımadığınız insanların yanında ve iş alanlarınızda bazı zorlanmalara ve engellere açık olabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Streslerden kaçının. Bu hafta Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri güzel iş bağlantıları, parasal kazançlar peşinde olabilirsiniz. Tekliflere ve anlaşmalara açık olacaksınız. Pazar günüyse harcamalarınıza dikkat edin, maddi konularda hayal kırıklıkları oluşabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza iletişiminiz hızlı bir şekilde başlıyorsunuz. Telefon trafiğiniz yüksek çalışabilir. Bu hafta başında parasal işlerinizde, harcamalarınızda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Riskten kaçının. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda da zorlanmalar oluşabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevrelerden, insanlardan güzel haberler gelebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, özel yaşantınızı kalbiniz boşsa hareketlendirebilirsiniz. Diğer insanlarla beraber yapılacak olan işlerde şansınız yüksek görünüyor. Hafta sonu özel hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Yine kalbiniz boşsa hayalperest davranabilirsiniz. Kendinizi akışa çabuk kaptıracaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Alacak verecek dengesi önem kazanırken güzel parasal konuşmalar içine girebilirsiniz. Bu hafta Pazartesi günü sevdiğiniz insanla anlaşmak zor olacak. İlişkinizde yolunda gitmeyen konularda önemli bir karar verilebilir. Bir ilişki sonlanabilir. Ya da onun kariyerinde bir işte engeller ortaya çıkabilir. Perşembe günü iş konularınızı olumlu bir şekilde beslerken, Çarşamba ve Cumartesi günleri biraz rahatlayacak, kendinize vakit ayıracak yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Aile ortamlarınızda huzuru bulabilirsiniz. Hafta sonu sağlığınıza gereken özeni gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza kendi şartlarınızı oluşturarak, istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu hafta Pazartesi gününe dikkat edin. İş koşullarınızda, yakın markaj çalıştığınız bir insanla kavga, anlaşmazlıklar oluşabilir. Bir işinizde nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Yakın çevrenizin ailesiyle ilgili bir konuda engeller ve sıkıntılar oluşabilir. Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızı desteklerken, Cumartesi günü güzel bir teklif ve iş bağlantısı devrede olabilir. Haftasonunda arkadaş ortamlarınızda bazı konuşmalar  sizi hayal kırıklığına uğratabilir.


YayYay Burcu:

Bu hafta önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Aile hayatınız için yapılması gerekenler devrede olurken, uzun vadeli planlar yapmak size kazandırabilir. Bu Pazartesi spor yaparken, hareketli işlerde bulunurken dikkatli olun. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Parasal işlerinizde risk almaktan kaçının. Salı ve Çarşamba günleri iş hayatınızda, gündelik yaşantınızda güzel haberler ve sonuçlar alacaksınız ama maddi konularda abartıdan uzak durun. Güzel bir iş teklifi hafta sonu devrede olurken, aile hayatınızdaki konuşmalar üzerinizde hayalkırıklığı oluşturabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan görüşmeleriniz, konuşmalarınız haftanızı hızlı başlatacak sevgili Oğlaklar. Özel yaşantınızı ve iş alanlarınızı dengede tutmayı başaracaksınız. Pazartesi gününe dikkat edin. Ailevi gerginlikleriniz yüksek olabilir. Evde ufak bir kaza veya sıkıntı yaşanabilir. Enerjinizin engellendiğini düşünebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri keyfinize diyecek olmayabilir, geleceğinize yönelik adımlarınızda ve işlerinizde istediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz yalnız özel hayatınızda abartılı iyimserlik devrede olacak. Sevdiğinizle planlar yaparken daha sağlam planların üzerine gidin. Yaratıcılığınız hafta sonu iyi çalışırken, kıskançlıktan uzak durmaya çalışın.


KovaKova Burcu

Haftanız kariyer ve iş koşturmalarınızla başlayabilir. Yapılması gereken işlerinizi iyi organize edecek, yerine getirmekten mutluluk duyacaksınız. Bu Pazartesi girişimleriniz veya iletişimsel işlerinizde bazı engeller ve sorunlar oluşabilir. Bir yakınınızın işiyle ilgili konularda zorlandığını öğrenebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri işlerinizde güzel sonuçlar elde edebilir, sezgilerinizi doğru bir şekilde kullanarak önemli adımlar atabilirsiniz. İş alanlarınızda bu hafta fazla açılmayın sonra toparlaması zor olabilir. Maddi yönden sağlama almak istediğiniz koşullar karşınıza gelebilir. Hafta sonu parasal konularda gerçekçi olmaya çalışın, gereksiz harcamalara gömülmeyin.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza seyahat, dış işler ve gelecek uzantılı işlerinizle başlıyorsunuz. Sevdiğinizle beraber yapacağınız planlar bu hafta tıkır tıkır işleyebilir. Pazartesi gününe dikkat edin. Bir arkadaşlığınız, bir işiniz sonlanabilir. Güç çekişmeleri, beklenmedik olaylar devrede olabilir. Verdiğiniz bir söz yüzünden başka işleri ve kazançları kaçırabilirsiniz. Bu hafta Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri şans ve keyif sizden yana olacak. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde sevindirici haberler alacaksınız. Aşırı iyimserlikle hareket edebilirsiniz. Pazar günüyse bazı konuşmalarınız sevdiğiniz üzerinde hayalkırıklığı yaratabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Bihal Karaüzüm
  12:20'de Ağustos 24, 2020

  Selam hande hanim Bizim cogumuz tam gününü bilmiyoruz kaldiki yükseleneni bilelim ama Ben Kochnische özelliklerini tasiyorum
  Ama Kizimm ve torunumunkini Merek ediyoruz kizimin bilgileri
  02;08;1989 torunuminkide 04;05;2020 henüz 3 aylik
  Kizimin adi Bilgi torunumun adi ekin
  Kusura bakmayin Yurt disinda yasiyoruz affiniza siginarak yükselenleri ne
  Ha bu Arada damadimki kiziminkiyle uyumlumu 21;10;1989 onunkide Onlar Icin hagi yükseleneni Taktik edmeliyiz Ben Sizi hayranlikla takip ediyorum
  Burcumun Koch oldugunu Sanarak sevgiler

 • Cevaplamak
  Neslihan
  07:40'de Ağustos 26, 2020

  Merhaba Hande hanım,
  Bu süreç ne kadar devam edecek dünya geneli için sormak istedim. Korona, doğal afetler ve ekonomi durumundan bahsettiniz. Ne zaman düzelecek Dünya ve Türkiye eski haline gelecek.
  Çok enerji düşürücü.
  Bİr de yazmışken ilk defa sormak da isterim.
  Akrep burcuyum. 14 Kasım doğum saatim de 11:15
  Burcumla ilgili ne diyebilirsiniz?
  Merak ediyorum.

  Çok teşekkürler.

Bir Cevap bırakın