Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Haziran – 6 Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla giriş yapmanız mümkün. Bir arada olduğunuz veya flört ettiğiniz insanla aynı mantık ve duygu çerçevesinde hareket edebilirsiniz. Birbirinizi eğlenceli ve keyifli olaylar için kolay gaza getireceksiniz. Parasal konularda bu hafta fazlasıyla yardımsever olacak, çevrenizdeki bir çok insana yardım etmek isteyeceksiniz. Gün içinde bazı harcamalar canınızı sıkmamalı. haftanıza bakarsak bu hafta iletişim alanlarınız rahatlamaya başlıyor, yaşadığınız aksilikler, ertelenmeler ve sorunların geride kaldığını göreceksiniz. Cuma günü ve haftasonu aile hayatınızda bazı sorunlara hazırlıklı olun, aile büyükleriyle ilişkiniz bozulabilir.

 

 


Boga Boğa Burcu:

 Haftaya adapte olmakta zorlanabilir, işlerinizi evinizden halletmek isteyebilirsiniz. Vaktinizin çoğunu evinizde geçireceksiniz, uzun zamandır ihmal ettiğiniz işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi ihmal ettiğiniz gibi bir düşünce aklınızdan bile geçmesin, hemen moralinizi bozmayın. Bu hafta arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı anlayışlı, fedakar ve yardımsever etkileriniz yüksek olacak. Ayrıca para alanlarınızda gerileyen merkür düzeliyor, parasal işlerinizde rahatlamalar içinde olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla bazı anlaşmazlıklar yaşamaya Cuma günü açıksınız, insanlarla olan ilişkilerinize haftasonu dikkat edin.

 

 

 


İkizler İkizler Burcu:

Haftaya iletişimi yüksek, yakın çevre konularınız devrede olarak başlayacaksınız. Yapacağınız işlerde çevrenizdeki insanlardan ve özel hayatınızdan destek görmeniz mümkün. Bir tek iş sorumluluklarınız gün içinde sizi aşağıya çekebilir veya duygusal yetersizlikler yaşamanıza neden olabilir. Bunları aşmayı öğrenmiş olmanız gerekiyor. Bu hafta kariyer alanlarınızda beklenmedik iyiliklerle karşılaşabilirsiniz, fedakarlıklar üstlenmekte cabası. Bir de merkür düzelecek ve kendinizi daha etkili ve iyi bir şekilde ifade edebileceksiniz.  parasal konularda işleriniz varsa Cuma günü bazı bozulmalara açık bir gün olabilir.

 

 


Yengec Yengeç Burcu:

Haftaya parasal konular ve bu alandaki işlerinizle başlayabilirsiniz. Ev ve aile hayatınız konusunda sahip olduklarınız sizin için önemli olacak. Yapmanız gereken işlerinizi ve halletmeniz gereken parasal konuları rahatlıkla halledeceksiniz. Yalnız risk almanız gereken işleriniz varsa veya borsada yatırım yapıyorsanız bu haftabaşı temkinle ve dikkatle adım atmalısınız. Her ne kadar para kazanmaya odaklı olsanız bile şartlar size uygun olmayabilir. Haftanıza bakarsak bu hafta geçmiş konu ve olayların geride kaldığını göreceksiniz. Biraz daha rahatlasanız bile hala tam anlamıyla kendinizi ifade etmek mümkün olmayabilir. Cuma günü, sevdiğiniz insan sizin üzerinizde bir baskı veya güç oluşturabilir, bu da ilişkinizde bazı bozulmalara neden olabilir.

 

 


Aslan Aslan Burcu:

Haftaya şartlar lehinizde, kendi isteklerinize odaklanarak başlayacaksınız. Yakın çevrenizle bu Pazartesi beraber hareket edecek, duygusal konularda mantıklı yanlarınızla sorunlarınıza kolay çözümler bulacaksınız. Aile hayatınızdaysa aynı destekleri bulmanız kolay görünmüyor ama olsun siz moralinizi yüksek tutun.  Bu hafta genel olarak iş alanlarınızda insanlara yardım etmek ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde rahatlamalara ve ifade açılmalarına kavuşuyorsunuz.  Sosyal çevrelerde önemli konuşmalar ve görüşmeler devreye girebilir. Bir tek iş hayatınızda bazı bozulmalara Cuma günü açık olacaksınız. iş baskılarını iyi kontrol etmeye çalışın.

 

 


Basak Başak Burcu:

Haftaya biraz geri planda durmayı tercih ederek, güne adapte olmakta zorlanarak başlayacaksınız. Derin düşünceler, yalnız kalma arzusu veya düşüncelerinizi insanlardan gizleme isteğiniz yoğun olabilir. Parasal konularda mantıklı ve çözümcü yaklaşımlarınız olacak. Para işlerinizi bu haftabaşı kolay halledeceksiniz.  Yakın çevrenizle gireceğiniz duygusal temaslarda kolay moraliniz bozulabilir onların söylediklerini çok kafanıza takmadığınız müddetçe herşey rahat akacak. Haftanıza bakarsak bu hafta kariyer alanlarınızda kendinizi ifadede rahatlıyorsunuz. Önemli görüşmelerinizi çarşambadan sonra devreye sokabilirsiniz. Sosyal çevrelerde sevdiğiniz insanın baskıları aşk hayatınızı gözden geçirmenize neden olabilir.

 


Terazi Terazi Burcu:

Haftaya aktif  sosyal çevre ve arkadaşlık konularıyla başlayabilirsiniz. Bu pazartesi yalnız kalmayacak ve gruplarla hareket etmekten keyif alacaksınız. Hayatınıza dair sorumluluk almanız gereken veya yönlenmeniz gereken konularda arkadaşlarınız size yardımcı olacaklar.Katılmanız gereken bir davet veya organizasyon varsa muhakkak katılın. Haftanıza baktığımızda bu hafta seyahat, eğitim medya alanlarınızda gerileyen merkür düzeliyor, uzak çevre iletişiminiz kuvvetlenecek ve kendinizi bu alanlarda iyi ifade edecek, yeni işlerinizi devreye sokacaksınız. Cuma günü iş bağlantılarınızda bazı sorunlar oluşabilir, tavırlarınızda inatçılıktan kaçının.

 

 


Akrep Akrep Burcu:

Haftaya göz önünde olacağınız konularla, iş konularına odaklı bir şekilde başlayacaksınız. İş hayatınızdaki gelişmeler konusunda, başka insanlara yardımınızda fazla olacak. Daha önceden yaptığınız yardımların karşılığını iş alanlarınızda göreceksiniz. Hayatı fazlasıyla ciddiye aldığınız için bazı konularda duygusal yetersizlikleriniz yüksek olacak. Haftanıza bakarsak bu hafta ortaklaşa para alanlarınızda rahatlıyorsunuz, istediğiniz parasal görüşmeleri ve başlangıçları çarşambadan sonra devreye sokun. Bazı seyahat veya eğitim işlerinizde haftasonuna doğru bazı bozulmalar oluşabilir.

 

 

 


Yay Yay Burcu:

Haftaya dış ortamlar, daha az tanıdığınız insanlarla bir araya gelerek ve iş alanlarınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Bugün dış ortamlarda, arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizin konularına vaktinizi harcayabilirsiniz. Yine tecrübeli bir arkadaşınızdan tavsiyeler almanız mümkün. Toplu olarak hareket edecek ve organizasyonlarda bulunacaksınız. Haftanıza bakarsak bu hafta özel hayatınızda yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlayacak, sevdiğiniz insanla birbirinizi daha iyi anladığınız ve anlaşacağınız bir sürece gidiyorsunuz. Cuma günü ise bazı para sorunları gündeminize yerleşebilir. Dengeyi iyi sağlamaya çalışmalısınız.

 

 


Oglak Oğlak Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularıyla veya sevdiğiniz insanın parasal konularının ön planda olmasıyla başlayacaksınız. Bu haftabaşı iş ortamlarınızda  ciddi adımlar atarak ve sorumluluk alarak ilerlemeyi tercih edeceksiniz. Kafanız güçlü ve ciddi konularla dolu olacak. Sosyal ortamlarda parasal konular üzerinize ağırlık gibi çökmesin. Bu konuların moralinizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz. Haftanıza bakarsak bu hafta iş hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyen ve size türlü aksilikleri yaşatan merkür bu Salı düzeliyor. yapacağınız işler, başlayacağınız projeler için bu dönem sonrası hızlanabilirsiniz. Haftasonuna doğru özel ilişkilerinize dikkat edin, sevdiğiniz insanı yönlendirme ve üzerinde hakimiyet kurma isteğiniz ters tepebilir.

 

 


Kova Kova Burcu:

Haftaya özel hayatınız ve ortaklı işleriniz yoğun olarak başlayacaksınız . Seyahatlere ve eğitime, medyaya dayalı iş alanlarınızda duygularınızı organize etmesini başaracak ve mantıklı bir şekilde hareket edeceksiniz. Keyfiniz genel olarak iyi olacak. Yine bu haftabaşı sevdiğiniz insanla yapacağınız tatil veya seyahat planları gününüzü neşeli kılabilir. İş ortamlarınızdaki en ufak bir sorundan  kolay nem kapmaya müsait olacaksınız. Haftanıza bakarsak bu hafta merkürün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızdaki yanlış anlaşılmalarında geride kaldığını göreceksiniz. Cuma günü iş ortamlarınızda beklenmedik etkilerle bazı işleriniz bozulabilir. Gücü yüksek olan insanlarla anlaşamama etkisine dikkat edin.

 

 


Balik Balık Burcu:

Haftaya iş ve hizmet alanlarınızdaki konularla veya sağlığınızla ilgili düzenlemelerle başlayacaksınız.Yaşadığınız bazı şeyler sağlığınızın ne kadar önemli olduğunu size hatırlatabilir. İş ortamlarınızdaysa, başkalarının parasal sorumluluklarını üstlenerek hareket etmeye meyillisiniz. Gücünüzü istediğiniz gibi ve etkili kullanacaksınız. Uzak yerlerden alacağınız bazı haberler gün içinde sizi ve enerjinizi düşürmesin. Bu hafta aile alanlarınızda iletişimsel olarak rahatlamalar yaşayacaksınız. İletişiminizde sevdiklerinize karşı rahatlamalar görülebilir. Aşk hayatınıza Cuma günü dikkat edin, arkadaş ortamlarınızda ilişkiniz kolay bozulabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın