Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

6 – 12 Kasım Haftalık Burç Yorumları

6 - 12 Kasım Haftalık Burç Yorumları-Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

6 – 12 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, yakın çevre ilişkilerinizde kendinizi iyi ve güvende hissedeceksiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Düşüncelerinizde moralinizi hemen bozmayın. Çevrenizdeki insanlarla iletişimi arttırmaya odaklanabilirsiniz ama dalgınlıklar ve yanıltan duygusal tepkilere dikkat etmeniz gerekebilir.

Salı günü itibarıyla ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda kuşkucu, baskıcı tavırlarınız öne çıkabilir. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir ama akrep burcunda rahat bir pozisyonda olmadığından, kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda zorlanmalara dikkat edin. Yine bu dönem kredi almak istiyorsanız, şartları iyice gözden geçirmelisiniz.

Perşembe günü, iş hayatınızda önemli insanlardan, para konularında etkili yardımlar görebilirsiniz. Güvenilirliğiniz tam olacak. İş hayatınızda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Maddi konular gün içinde kafanızı kurcalayabilir.

Cuma günü özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde başkalarının üzerinizde kuracağı tesirlere dikkat edin. Cumartesi günü hayatınızdaki değişimleri, kalıcı noktalara taşımanın dinginliği içinde olabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşında parasal konularda değişken ve biraz da akılcı olmasını bileceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde harcamalarınıza dikkat edin. İlk önce hoşunuza giden birşey sonra aynı şekilde ilginizi çekmeyebilir.

Salı günü venüs akrep burcuna geçerek, özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir.Yine ortaklı işleriniz varsa aynı koşullar geçerli olacak. Yalnız sevdiğiniz insan veya ortağınız varsa üzerinde baskı kurmaya ve kıskançlık yapmamaya özen gösterin. Onları manipüle etmeye çalıştıkça zorlandığınızı görebilirsiniz.

Perşembe günü dış ortamlardan veya seyahatlerden alacağınız haberlerle kendinizi iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Özellikle bir davanız varsa sizi destekleyen sonuçlara yaklaşmanız mümkün gözüküyor. Sevdiğiniz insanı her konuda destekleyebilirsiniz.

Cuma günü iş girişimlerinizde, günlük hayatınızda arkadaşlarınızın sizi yanılttığını, etkilediğini, hayatınıza tesir ettiğini görebilirsiniz. Onlarla olan ilişkilerinizde iyi olacaksınız diye kendinize uygun olmayan adımlar atmayın.

Cumartesi günü, hayatın sizi değiştirdiği noktaları, sorumlu bir şekilde ele alabilir, davranışlarınızı gözden geçirebilir ve istediğiniz değişimleri hayatınızda kullanabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı siz hayatın tadına varırken, herkes sizin hızınıza ayak uyduramayabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Çevrenizdeki insanlardan, aynı dinamik hali beklememelisiniz. Ve bu enerjinizi özel hayatınıza aktarırken dikkatli olmalısınız.

Salı günü itibarıyla, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız. Venüs Akrep burcunda rahat etmediğinden, yine iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda umduğunuz yardımları bulamayabilir veya ilişkilerinizden yeteri kadar fayda sağlayamayabilirsiniz. Yine bu 3 haftalık dönem içinde tatlı ve zengin yiyecek tüketiminiz artacağından, kilo alımına dikkat etmelisiniz.

Perşembe günü iş hayatınızda parasal konularda istediğiniz destekleri almak ve görmek kolay olacak. Hayatınıza etki eden güçlü bir insandan, iş alanında etkili yardımlar görmek hoşunuza gidebilir. Duygusal olarak düşündüklerinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü ve birkaç gün boyunca özel hayatınızda öğrendiğiniz ve üstlendiğiniz sorumluluklarınızı düzenli bir iekilde değiştirebilir ve bu alanlarda aradığınız istikrarı sağlayabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı durgunluğunuz, yoğun iletişim trafiğine ve yakın çevre planlarınıza ayak uydurmanızı zorlaştırabilir. Yapmanız gereken bazı işleriniz gözünüzde büyütmeyin. Tatildeyseniz veya seyahatte kafanız dalgın olabilir.

Salı günü, venüs akrep burcuna geçecek. Ve 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs akrep burcunda rahat edemediğinden, bu alanda zararlı yönleri ve davranışları ortaya çıkarabilir. İlişkileriniz konusunda yönlendirici, müdanasız ve kıskanç davranışlardan mümkün olduğunca kaçının.

Perşembe günü özel hayatınızda güçlü etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanın etkili yapısından hayatınıza dair destek görebilirsiniz. Yine bir danışmandan veya yol gösterici bir insandan alacağınız tavsiyeler aşk hayatınızda işinize yarayabilir.

Cumartesi günü iş hayatınızdaki değişimleri, kalıcı bir forma sokabilirsiniz. Yapılması ve değişmesi gerekenleri doğru görecek ve büyük çıkmazlara girmeden istediğiniz değişimleri hayatınıza geçireceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı değişik ortamlarda ve yeni yerlerde, ilginizi çekebilecek farklı insanlarla tanışabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Davetli olduğunuz bir organizasyon varsa, gözler üzerinizde olacak. Özel hayatınızda, partneriniz karşı bu hafta azıcık anlayışlı olmalısınız.

Salı günü, venüs akrep burcuna geçerek ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Yalnız venüs akrep burcunda rahat olmadığından tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bir takım aksiliklere hazırlıklı olun. Bu 3 hafta boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek uğraşılarınız artabilir.

Perşembe günü çalışma konusundaki azminizi, ailenizde halletmeniz gereken olaylara kaydırabilirsiniz. İş hayatınızda size yardım edecek güçlü ve etkili insanlar, aile hayatınızdaki huzuru sağlamanıza yardımcı olabilir.

Cumartesi günü sanatsal veya kreatif işlerinizde, gelecek planlarınızda kalıcı değişimlere kapınızı açabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçirdiğiniz bu zamanda değişmesi gerekenleri onaylayor ve hayatınıza geçiriyorsunuz.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya başlarken, göz önünde olacağınız kalabalık ortamlarda partnerinizle bazı duygusal yetersizliklere ve sorunlara açık olabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bir yandan ailenizle olmak diğer yandan kendinizi dışarıya atmak arasında kalabilirsiniz. Bu hafta motivasyonunuzu yüksek tutmaya gayret etmelisiniz. Parasal girişimlerinizde hayatınızdaki insanın sizi etkilediğini görebilirsiniz.

Salı günü, venüs akrep burcuna geçiyor ve sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz yalnız venüs akrep burcunu pek sevmediğinden, sorunlar ve aksiliklerde yaşamanız mümkün. Tutkularınızı ve duygularınızı kontrol altına alabilirseniz, daha rahat etkiler altında olursunuz.

Perşembe günü aşk hayatınızda güçlü ve etkili iletişimle hareket etmeniz mümkün. Aşık olduğunuz insanla, yakın çevrenizin ilişkileri güzel ve güçlü akacak. Sevdiğiniz insanlardan destek görmeniz sizi mutlu edebilir.

Cumartesi günü ve o hafta boyunca aile hayatınızın sorumlulukları ve parasal konularda olumlu adımlar atılabilir. Ailenizin parasal sorunlarına kalıcı ve pratik çözümler üretebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı dış ortamlarda, daha önce gitmediğiniz yabancı yerlerde bulunmak hoşunuza gidebilir. Kendi başınıza kalmak istemeyeceksiniz. Tamamlamanız gereken işler için kendinizi motive edebilmelisiniz. Kafa karışıklıkları ve olumsuz duygulara dikkat edin.

Salı günü, para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz yalnız venüs akrep burcunu sevmediğinden, maddi konularda zorlanmaları da beraberinde getirebilir. Malınıza ve paranıza sahip olmaya çalışmayın , paylaşımcı davranışlar sergilemeye başlarsanız, paranızın ve malınızın daha fazla çoğaldığını göreceksiniz.

Perşembe günü parasal konularda ailenizden bir büyüğünüzün desteğini alabilirsiniz. Yine ailenize ve evinize dayalı konularda etkili davranmak için uygun bir gün olacak. Davranışlarınızdaki değişimler size olumlu bir şekilde yansıyabilir.

Cumartesi günü ve süregelen günler içinde özel hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde değişmesi gerekenleri farkedebilir ve değişimleri istikrarla ve disiplinle gerçekleştirebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı halledilmeyi bekleyen bir takım işler gündeminizde oldukça yer kaplayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yapmayı unuttuğunuz bir ödeme sizi sıkıştırabilir.Duygusal konularda, eğlence ortamlarında harcamalarınıza dikkat edin.

Salı günü, venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Bir aydır, fedakarlık yaptığınız ve geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta zorlansanızda, başkaları bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmamalı sevgili akrepler.

Perşembe günü yakın çevrenizde, iletişim halinde bulunduğunuz önemli bir insandan hayatınıza dair güzel destekler göreceksiniz. Etkili ve güçlü iletişiminizle, çevrenizi ve kendi hayatınızı yukarıya taşımak çok kolay olacak.

Cumartesi günü iş alanlarınızdaki parasal durumunuz veya sağlığınızla ilgili konulara yatıracağınız paranızla ilgili olarak kalıcı ve istikrarlı adımlar atmanız söz konusu.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı  sevdiğiniz insanla olan duygusal paylaşımlarınız önem kazanmaya başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. İlişkinizde yaşayabileceğiniz ufak tefek pürüzlere hazırlıklı olun. Duygusal olarak kolay demotive olmaya hazırsınız.

Salı günü, venüs sizin kadersel alanınıza giriyor. İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz. Yine de ilişkileriniz ve sosyalliğiniz biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılacaksınız. Hayatın anlamını keşfetmek, yalnızlığı sevmek yine bu etkiler arasında olacak.

Perşembe günü maddi konularda beklenmedik yerlerden iyilikler görebilirsiniz. Bilinçaltınızı açacak olan bir insan, parayla ilgili konularda sizi yönlendirebilir. Başkalarına yapacağınız yardımlar bugün hayatınızda etkili olacak.

Cumartesi günü özel yaşantınızda değişmesi gerekenleri hayatınıza etkili bir şekilde sokabilirsiniz. Sabırla ve istikrarla ilerlemek size çok şey kazandırabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı yapmanız gereken işler üzerinizde ağırlık oluşturabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan duygusal paylaşımlarınızda kafa karışıklıklarına hazır olmalısınız. Bulunacağınız ortamların tadını çıkarmalısınız.

Salı günü, venüs akrep burcuna geçecek ve sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Yine de venüs akrep burcunda rahat bir yerleşimde olmadığından, ısrarcı ve baskıcı davranırsanız, ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Mümkün olduğunca kendi istekleriniz üzerine yoğunlaşmayın ve insanları sıkmamaya gayret edin.

Perşembe günü Güçlü ve etkili kişiliğinizle sosyal ortamlarda, grupsal işlerinizde başarı sağlayabilirsiniz. Yüksek ve otoriter kişilerle anlaşmanız kolay olacak. Arkadaşlarınıza yardım edebilir veya onlardan yardım görebilirsiniz.

Cumartesi günü ise, gelecek olan haftada da buna dahil olmak üzere, aile hayatınızdaki değişimleri, olayları farklı gözlerle sabırla ve itinayla karşılayabilir ve gerekenleri yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiye duyduğunuz duygularınız yoğunlaşıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Coşkulu bir tavrınız olabilir. Sosyal ortamlarda ise, kurduğunuz ilişkiler sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir. Maddi konularda harcamalarınız sizi yanıltmasın.

Salı günü ise, venüs akrep burcuna geçecek ve sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Bir kere kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Yine 3 haftalık dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi çok fazla ısrarcı ve baskıcı olmamak şartıyla dile getirebilirsiniz. Yalnız venüs akrep burcunu pek fazla sevmediğinden, kendinizi kontrol etmek önemli olacak. Bir şeyler olmadığında veya istediğiniz gibi gitmediğinde yönlendirmelerden ve manipülasyondan kaçının.

Perşembe günü iş ve kariyer alanlarınızda güçlü ama geri planda duran insanlardan güzel destekler alacaksınız. Bilinçaltınızı doğru yönlendirmeniz ve poizitif düşünce şekliniz iş alanlarınızda yeni kapılar açılmasına neden olabilir.

Cuma günü parasal konularda üzerinize bir baskı oluşabilir ve tanımadığınız insanlarla olan girişimlerinizde yanılgılar içine girebilirsiniz.

Cumartesi günü sosyal çevre ilişkilerinizde, iletişimsel işlerinizde neler yapmanız gerektiğini bilecek, doğru bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz. Değişimleri hayatınıza sokmak kolay olabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşında ilginizin ve zamanınızın büyük bir bölümünü aile ortamlarındaki aktivitelere yöneltebilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bir yandan da toplum içinde önemli görevler ve daha önceden yapılmış planlar sizi zorlayabilir.

Salı günü, venüs akrep burcuna geçecek ve sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Yalnız venüs akrep burcunu pek fazla sevmediğinden, kendinizi kontrol etmek önemli olacak, yine bu alanlarda bir takım terslikler yaşamanız, sizin davranışlarınıza bağlı olarak mümkün olabilir. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı daha nazik ve anlayışlı olmanız gereken bir 3 hafta içinde olacaksınız.

Perşembe günü etkili ve güçlü arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden işinize dair önemli destekler ve yardımlar görebilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bu dönem, çevreniz size istediğiniz yardımı sunacak.

Cumartesi günü ise, kariyer ve iş sorumluluklarınızda, maddi kazançlarınızda değişmesi gerekenleri göz önünde bulunduracak ve buna göre davranacaksınız. İş hayatınızdaki değişimleri istikrarla, sabırla karşılayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın