Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Şubat 2018 Haftalık Gezegen Faaliyetleri

5 - 11 Şubat 2018 Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Terazi burcunda ilişkilerimize ve ortaklaşa yapılacak işlerimize odaklanarak başlıyoruz. Bu hafta ilişkilerimizde denge sağlamak, karşı tarafı düşünerek adım atmak önemli olacak. Bu hafta diğer haftalara göre nispeten rahatladığımız haftalardan bir tanesi.

Çarşamba günü oluşan venüs- uranüs olumlu açısıyla hem maddi konularda, hem de özel ilişkilerimizde farklı, sıradışı davranmak isteyebiliriz. Önemli iş bağlantıları ve ilişkilerimizde esneklik ve rahatlık önem kazanıyor. Değişik ve farklı konulardan, alternatif yaklaşımlardan ilişkilerimizde daha çok faydalanabiliriz.

Esnek düşünceler, farklı ilişkiler iş ve para konularında da güzel anlaşmaları karşımıza getirebilir. Haftasonu, Pazar günü venüs Balık burcuna geçecek. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde bizi hayalperest ve romantik kılabilir. Karşı cinsle bütünleşmek isteyebiliriz. Başkalarına yardım etmeyi seveceğiz.  Abartılı ve çoşkulu davranışlar kimliğimizde öne çıkıyor. Olaylara aşırı iyimser yaklaşmak yerine daha bilinçli adımlar atmaya Pazar günü özen gösterelim.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın