Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

5-11-agustos-haftalik-burc-yorumlari
Bu yazıyı paylaşın;

5 – 11 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta ilişkilerinize, ortaklaşa atılacak adımlara ve harcamalarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Hafta başında başkalarından göreceğiniz destekler kuvvetli olabilir.

Bayram öncesinde bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri, aşk hayatınızda karşınıza güzel şanslar gelebilir. Hayatınızda biri varsa gelecek planlarınız hızlanabilir, bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız tatil veya yolculuklar kendinizi mutlu hissettirtecek. İş ve aile sorumlulukları üzerinizde stres yaratsa bile ilişkilerinizde ve hayat amacınızda bu stresleri ve gerginlikleri iyi ve olumlu bir şekilde kullanmalı, sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz.

Pazar günü Jüpiter düzeliyor. Gelecek adımlarınız konusunda daha şanslı ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Hayatın yurtdışı bağlantılı işlerinizde, seyahatlerde, hukuki alanda, eğitim konularında, medyada, yayıncılıkta fırsatları  ve seçenekleri karşınıza getirdiğini görebilirsiniz. Bu alanda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Mutlu bayramlar diliyorum.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza yapılması gereken işlerinizle başlayacaksınız ve bu hafta başında hem günlük işlerinizde, hem de ailevi konularda daha rahat ve olumlu bir enerji altında olacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri  aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak. Parasal getirilerinizin yüksek olması, kendinizi iyi hissetmeniz aileniz için harcamalar yapmanıza ve bunun sonucunda evinizi daha da güzelleştirmenize neden olabilir. Ev almak ve bir borcun altına girmek için güzel bir dönem. Sıkıntı ve sorunları çözümlemek anlamında da bu günlerin enerjisinden faydalanın. Aile hayatınızda herşey gayet olumlu akarken, gelecek endişelerinizin sizi sıkıştırmasına izin vermemelisiniz. Baba tarafınızın işi ve sağlığıyla ilgili konularla uğraşmak öne çıkabilir.

Hafta sonu Pazar günü Jüpiter’in düzelmesiyle beraber, ortak parasal konularda şans rüzgarını yeniden arkanıza alacaksınız. Başkalarının parasını işletmek, kullanmak, bu alandan yararlanmak için çeşitli şans ve fırsatların bu tarihten sonra daha kolay hızlandığını görebilirsiniz. Ailenizle olan iletişiminiz artarken, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz için hem bayramda, hem de bayramdan sonra karşınıza fırsatlar gelebilir. Mutlu bayramlar…


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza daha dengeli ve yakın çevrenizle beraber iletişiminizi yüksek tutarak başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen ikizler. İletişim halinde olacağınız insanlarla ilişkileriniz bu hafta pozitif ve rahat akacak. Sevdiğiniz insanla paylaşımınız yüksek olabilir. Bu hafta şanslı etkiler yüksek.

Çarşamba ve Perşembe günleri özel hayatınızda, ilişkilerinizde sizi desteklerken, maddi konuların üzerinizde yaratacağı streslere karşı bu hafta dikkatli olun. Bir para yükümlülüğüyle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Uğraşmak zorunda kalırsanız sorumluluklarınızı yerine getirin.

Bu hafta sonu Pazar günü itibarıyla yakın çevrenizle olan iletişiminiz artacak. Akraba veya kardeşleriniz varsa onlarla daha sağlam temelli konuşmalar yapabilir, yakın çevrenizde olup bitenlere vaktinizi ayırabilirsiniz. Yine bayramın 1. Günü şans gezegeni Jüpiter düzeliyor. Düzelmesiyle birlikte ikili ilişkiler ve özel hayatınızda şansların daha rahat karşınıza geldiği bir döngüye gireceksiniz. Popüler olacağınız bu dönem ilişkiler sizi zenginleştirebilir, ortaklaşa girilecek işlerde de güzel gelişmeler yaşanabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza ailevi konulara, ev hayatınızda yapılması gerekenlere odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Maddi konularda bu hafta başı ailenizle ortak hareket edebilir, ev hayatınız için işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Bu hafta oldukça şanslı.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş alanlarınızda parasal yönden güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Maddi yönden fırsatlarınız yüzünüzü güldürürken, ilişki sorunlarınıza odaklanmaktan kaçmayın. Bayram zamanı ilişkileriniz stresli olabilir. Bu stresi bayrama taşımamak için sorumluluklarınızdan ve yapmanız gerekenlerden kaçmayın.

Bu hafta sonu Pazar günü Jüpiter’in düzelmesiyle beraber iş, hizmet alanlarınızda yaşadığınız gecikmeler ve aksilikler hafiflemeye başlıyor. Aynı zamanda sağlığınızda da bazı sorunlar karşınıza geldiyse şimdi bunlara daha farklı gözlerle bakmasını bilecek ve sağlığınızı iyileştireceksiniz. Kilo alımına açık bir dönem başlıyor. Yine Parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir, bayram sonrasında para işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Mutlu bayramlar…


AslanAslan Burcu:

Haftanıza günlerinizi planlayarak, sosyal olarak, hızlı bir iletişim trafiğiyle başlıyorsunuz. Bu hafta yakın çevrenizle aranızdaki ilişkiler size ilham verebilir, dengeli ve ölçülü ilerleyeceksiniz. Yakınınızdaki kişilerle güzel iş birlikleri ve planlar yapabilirsiniz. Bu hafta şanslı haftalardan.

Çarşamba ve Perşembe günleri aşk hayatınızda fırsatlar yakalayabilirsiniz.. Kalbiniz bir insan için çarpabilir, o kişiden istediğiniz teklifi alabilirsiniz. Yine çocuğunuzun hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir veya çocuk sahibi olacağınızın haberini alabilirsiniz. Her anlamda mucizeleri, sihirleri hayatınızda göreceksiniz. Girişimleriniz konusunda sabırsızlık duyarken bu hafta iş ve sağlık konularında daha ağır ve stresli ilerlemek söz konusu olabilir, sağlığınızda ve günlük işlerinizde planlarınızı bozmayın ve sorumluluklarınızı yerine getirin.

Pazar günü bayrama girerken hem ifade rahatlayacaksınız hem de fırsatlı bir döneme gideceksiniz. Şans olgusunun yeniden size döndüğünü, hayattan aldığınız keyfin arttığını fark edebilirsiniz. Artık başkalarına değil, kendinize hizmet edeceğiniz, çok konuşacağınız ve konuşulacağınız bir dönem başlıyor. Mutlu bayramlar…


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza parasal uğraşlarınızla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta yakın çevrenizle beraber kısa planlara odaklanabilir, toplanması gereken paralarınız varsa bu işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. Şanslı bir haftadasınız.

Çarşamba ve Perşembe günleri aile büyüklerinizle beraber yapacağınız bir seyahat sizi mutlu edecek. Ya da yurtdışında ev sahibi olma fırsatı, şansı karşınıza gelebilir. Yine eğitime dayalı işlerde bir ev meselesi, yurt konusu bugünlerde konuşulabilir ve halledilebilir. Gizli tuttuğunuz bir ilişkiye önem verebilirsiniz. Huzurunuz yerinde yalnız sizi aşağıya çeken gereksiz yüklerden ve insanlardan uzaklaşmalısınız. Çocuğunuz bile olsa bu dönemde kendinize yapacağınız yatırımlar daha önemli görünüyor.

Pazar gününden sonra biraz dinlenmeli, ruhunuza ve kendinize vakit ayırmalısınız. İçinizden önemli işlerle uğraşmak gelmeyebilir. Bu dönemde yazmaya daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Yine bu bayram Jüpiter’in düzelmesiyle beraber ev, aile yuvanızda önemli şans ve fırsatlar yeniden hayatınıza akmaya başlayacak. Ev alımı, yuva sahibi olmak için hem bu haftayı, hem de bayramdan sonraki haftayı kullanabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta sizin haftanız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Hayatınızı ilgilendirecek önemli girişimler, haberler sizi heyecanlandırabilir. Kafanızda bir sürü fikir var ve sosyal yaşantınızdan, arkadaşlarınızdan alacağınız güçle tüm bu fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Güzel açılımlarınız var tek yapmanız gereken kendinize ve şansınıza güvenmek.

Çarşamba ve Perşembe günleri çevrenizle beraber girişeceğiniz özel işleriniz, iletişime dayalı konularda şans ve fırsat sizinle, kendinizi mutlu iyimser görebilirsiniz. Sosyal medya, yayıncılık, eğitim, geziler, toplantılar, kısa vadeli planlar için bugünlerin size sunacağı fırsatlardan faydalanın. Sorumluluklarınızdan kaçmamak, disiplinli olmak ve kendi yapacaklarınıza güvenmek üzerinizdeki stresi azaltabilir ama sırf çevrenize hayır diyemediğiniz için bazen kendinizi gereksiz stres altına soktuğunuzu fark edebilirsiniz. Bunu yapmayın.

Hafta sonu Pazar günü Jüpiter düzeliyor, iletişime dayalı konularda yavaşlayan, ertelenen işlerinizde hızlı gelişmeler görülebilir. Şansınız dönüyor, çevrenizi iletişiminizi daha etkili ve şanslı kullanabilirsiniz. Yine bu Pazar itibarıyla arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olacak, önemli anlaşamalara imza atacaksınız. Bayramın tadını çıkarın. Mutlu bayramlar…


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza isteksiz enerjilerle başlayabilir, haftaya adapte olmakta zorlanabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu durumu çok fazla abartmayın, geri plandan yürütmeniz gereken işlerinizi tamamlayın. Hafta ortası itibarıyla daha aktif olabilir, kendi seçimlerinize odaklanabilirsiniz. Bu hafta oldukça şanslı haftalardan bir tanesi.

Çarşamba ve Perşembe günleri oldukça enerjik, iyimser ve güzel şanslar barındırıyor. Güzel parasal bağlantılar ve şanslar karşınıza gelebilir. Attığınız adımların sonuçlarını alabilir, yeni iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Hayata bakış açınızı biraz değiştirin, en ufak bir zorlanma sizi stres altına atıyor, bu hafta sorumluluklarınızı iyi idare ederseniz çok daha fazla mutlu olacaksınız.

Pazar günü itibarıyla iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Yine bu tarihte Jüpiter düzelecek ve parasal konularda fırsatlar ayağınıza gelmeye başlayacak. Bu alanda birkaç aydan beri yaşadığınız sıkıntı ve sorunları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi kazanımlarda şans sizden yana. Mutlu bayramlar…


YayYay Burcu:

Haftanıza sosyal çevre ilişkilerinize yüklenerek, arkadaşlarınızla planlar yaparak, önemli işlerinizi planlayarak başlayabilirsiniz sevgili yay ve yükselen Yaylar. Hayatınızdaki önemli işleriniz adına kendinizi şanslı, mutlu, iyimser göreceğiniz bir hafta başlıyor.

Çarşamba ve Perşembe günleri hayatın her alanından size göz kırptığını göreceksiniz. Şanslarınız büyüyor, sizi daha az tanıyan insanların sizin yanınızda olduğunu görecek, aksiyon almak istediğiniz konularda şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Yine eğitim fırsatları kucağınıza düşebilir. Yeni dönem okulunuzla ilgili kayıtlarınız, konuşma ve görüşmeleriniz, sınav sonuçlarınız sizi çok mutlu edebilir. İstediğiniz sonuçları alacaksınız. Bu hafta sahip olduklarınıza şükredin ve kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın o zaman sorumluluklarınızla daha rahat başedeceksiniz.

Pazar günü sizin gezegeniniz Jüpiter düzelecek, hayatınıza bir çok yönden şansın, mucizenin, sihirli değneği dokunabilir. Nerede hata yaptığınızı, hangi konularda geri kaldığınızı, kimlerin yaşantınızı olumsuz etkilediğini gördünüz, şimdi artık yeni yapacaklarınızla yolunuza devam edecek, her tür girişimleriniz için yıl sonuna kadar fırsatlı olacaksınız. Yeni seyahatler, planlar konuşulabilir. Yeni işler için de şanslı bir dönem. Mutlu bayramlar…Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza işlerinize, kariyerinize veya ailevi konularınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta uzak yerlerden gelecek haberler sizi mutlu edebilir. Maddi konularda da güzel sonuçlar almaya yatkınsınız.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konularda sizi destekleyebilir, yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel açılımlar elde edebilirsiniz. Partnerinizin iş konularında da güzel haberler alacaksınız. Kendinizi olumsuz bakış açınızdan kurtarın, her şey illa ki uğraşarak oluyor olabilir ama bu dönem rahat etmek için odaklanmanız gereken şey sonuçta olması. Maddi konularda strese girmeyin.

Pazar günü itibarıyla Merkür para alanlarınıza girecek, çözüme yakın olacaksınız. Kurban bayramında para hesabınızı iyi yapın, harcamalarınız yüksek olabilir. Diğer taraftan Jüpiter düzeliyor. Aralık ayına kadar korunacak, istediğiniz işlerde güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Mutlu bayramlar…


KovaKova Burcu

Haftanıza seyahatlerinize, daha az tanıdığınız insanlarla olan işlerinize kanalize olarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta fırsatlı işler karşınıza gelirken, herkesin gözü üzerinizde olabilir. Durduk yere insanlar sizinle uğraşabilirler ama çevrenizden ve diğer insanlardan göreceğiniz destekle bu umrunuzda bile olmayacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri ortaklı işlerde ve önemli girişimlerde çevreniz size güç verecek. Gelecek planlarınız artabilir. Yeni iş birlikleri içine girmek isteyebilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde güzel açılımlar oluşabilir. Bu hafta eşinizin, partnerinizin işleri veya sağlığı üzerinizde gerilimler yaratabilir. Her şeyi olduğu gibi kabul edin ve kontrol edemediğiniz konulara çok takılmayın.

Haftasonu Pazar gününden sonra özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sorunlarınızı konuşmak için harekete geçebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde anlaşmalar, sözleşmeler oluşabilir. Fırsatların ayağınıza geleceği bu dönemi iyi değerlendirin. Yine bayramın 1. Günü Jüpiter düzeliyor. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan şanslar görmeye kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Çevre değişiklikleri, yeni ortamlar size yarayabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza ödemeleriniz ve parasal işlerinizde tutturmaya çalıştığınız dengeyle başlayacaksınız ve bunda da başarılı olacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta günlük işlerinizi düzene koymak için uğraşabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş hayatınızda ve kariyerinizde çok büyük şans ve fırsatlar yakalayacaksınız. Sizi sıkıntı veren konuları bir müddetliğine kenara bırakacak ve şanslarınızı değerlendireceksiniz. İş başvurunuz varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz. İş gücünüzü iyi kullandığınız bir dönem. İş fırsatları yüzünüzü güldürebilir. Diğer yandan üzerinizde sıkıntı bırakan konular sağlığınız üzerinde  baskı yapabilir. Streslerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Kalbinizi, damar sisteminizi koruyun.

Bu hafta Pazar gününden sonra iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Tamamen iş kollarınıza ve günlük hayatınızın akışına odaklandığınız bir dönem içinde olacaksınız. Neyse ki bayrama giriyoruz, biraz dinlenmek ve sağlığınıza önem vermek aklınızda bulunsun. Yine Pazar günü şans gezegeni Jüpiter düzeliyor. Kariyer ve iş alanlarınızda fırsatların ve şansın karşınıza daha rahat geleceği bir dönem başlıyor. Aralık ayına kadar kariyer, iş ve aile konularında çok şanslı olacaksınız. Mutlu bayramlar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın