Ekstra Bilgiler Güncel Yorumlar Semadan Haberler

31 Mart Dolunayı

31 Mart Dolunayı - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

31 Mart Cumartesi günü 15:36 da Terazi burcunun 10 derecesinde Mart ayında gerçekleşecek 2. Dolunayla karşı karşıyayız. Dolunay zamanları Güneş ve Ay ın karşı karşıya geldiği, Ay’ın ışığını en etkili şekilde yansıttığı, herşeyin görünür olduğu zamanlardır. Bu yüzden enerjiyi kontrol etmek kolay olmaz. İçsel huzursuzluklarımız, tansiyonlar, endişeler, başlattığımız işlerin sonuçlarını ama iyi ama kötü bir şekilde görmek dengesizlikleri arttıran bir süreçtir.

 

Bu Dolunay oldukça sert etkilerle oluşacak. İki kötücül gezegen Satürn ve Mars kavuşumunun etkilerini bu Dolunayla beraber daha fazla hissedebiliriz. Maddi konular, parasal dengesizlikler, bütçe ayarlamaları, sahip olduklarımız, ekonomi, gelirlerimiz, bankalar, borsa , mali kurumlar ve ticaret, ülke borçlarımız mercek altında olabilir. Daha fazla bu konulara odaklanacağız. Diğer yandan Mars ve satürn’ün yarattığı T kare açı formu, çıkış noktasının, hızlı gelişmelerin daha çok eğlence alanları, gösteri merkezleri, çocuklar, gençler, sportif faaliyetler, eğitim ve eğlence sektörü, sanatçılar, tiyatrocular, borsa, devlet okulları ve resmi organizasyonlarla bağlantılı olacağını da anlatıyor. Bu alanlarda bazı engeller, sıkıntı ve sorunlar yaşayabiliriz.

Kariyer ve iş konularına odaklı olacağımız bu dönemde daha önceden karşımız gelmiş takıntılı olduğumuz, başarı kazanmak istediğimiz, hırs yaptığımız çözemediğimiz konu ve olayları aşmak ve üzerinden geçmek için fazla çaba sarfetmeliyiz. İdari konularda başarı için takıntılı davranmamalıyız. Aslında çözümler karşımızda olacak ama farketmek ve uygulamaya koymak sandığımız kadar kolay olmayabilir. Adaletli ve uyumla atılması gereken adımlara daha yakın olmalıyız. Hayatın karşımıza getireceği önemli olaylarda 1 adım ileri, 2 adım geri gidiyormuş gibi hissedebiliriz. Kararlılığımız, disiplinimiz, kontrollü bir şekilde ilerlememiz bize çok şey kazandırabilir.

Türkiye açısından bakarsak bu Dolunay, en çok madenler, topraklar, mahsuller, toprak sahipleri, binalar, emlakçılar, sınırlar, imar, iskan ve muhalefet alanlarında oluşuyor. Ve Türkiye’nin Mars’ıyla birleşip, transit Mars ve satürn’e dik açı yapıyor. Topraklarımız ve sınırlarımızla ilgili konularda anlaşmazlıklar, agresif etkiler, çalkantılar oluşabilir. Yangınlar, doğal afetler, toprak kaymaları, depremler, patlamalar, cinayet ve kazaların artması, ordu ve donanmayla ilgili sıkıntılar, askeri alanda kayıplar, ateşli hastalıklar görülebilir.

Yine diğer ülkelerle olan iş birliklerimize, onlarla olan ticaret ve parasal işlerimize, dış borçlarımıza, ödemelerimize ve uluslararası davalara, uluslararası tartışmalara, siyasete bu dönemde dikkat etmeliyiz. Bazı şirket ve kurumlarda çöküşler ve iflaslar görülebilir.

Ülkece kendimizi şifalandırmamız gereken bu dönemde empatiyi, anlayışı, adaleti ve hukuku elden bırakmamalı, en ufak bir gelişmede sakin ve sağduyulu davranmalıyız.

Güzel temennilerde bulunmak, acele etmemek, karşı tarafı düşünmeden adım atmamak, çok çabalamak, çalışmak, enerjimizi kontrollü kullanmak, nefsimizin tuzaklarına düşmemek, endişe ve korkularımızın bizi ele geçirmesine izin vermemek bu süreci rahat atlatmamıza neden olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Nesrin Çetinel
  15:39'de Mart 29, 2018

  teşekkürler <3

 • Cevaplamak
  Jila javadi
  13:34'de Mart 30, 2018

  Hande hanim sevgilerle bu dolunay iran veya amerikaida etkiler mi?cok cok tesekurler💖💖💖

Bir Cevap bırakın