Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Mart – 05 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Bu haftabaşı eğlenceli yönlerinizle hareket etmek isterken, zamanınızı boş harcamaya meyilli olabilir, hayatın tadını çıkartabilirsiniz. İş hayatınızda iş yaptığınız insanlara kazandıracağınız bir hafta içinde olacaksınız.

Salı günü,  Merkür koç burcuna geçerek, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Aynı gün mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin para  evinizde hareket etmeye başlayacak.  Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayle ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin ve parasal konularda ortaya çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı olun.

Perşembe günü, aşk hayatınızda kendinizi fazlasıyla mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Bir yandan da sanata veya kreatif alandaki işlerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması özel hayatınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Olasılıklara gelince evlilikle ilgili konular hızlanabilir, var olan ilişkinizde sonlanmalar oluşabilir, taşınma gündeme gelebilir veya tam tersi var olan ilişkinizde sevdiğiniz insandan beklenmedik hareketler görebilirsiniz. Tutulmalar ani ve beklenmedik olayları karşımıza çıkardığından bu süreçte özel ilişkilerinize dikkat etmeniz yerinde olabilir.

Pazar günü ise toplum önünde bazı kişilerle anlaşmanız zor olabilir. İşlerinizde bir takım sürtüşmeler ve bozulmalara açık olabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu: Bu haftabaşı ailenize ve evinize dair konular ön planda olacak. Geri planda durma isteğiniz, dinlenmek ihtiyacınız yüksek çalışabilir. Kendinizi önemsemeniz ve sevmeniz, dış ortamlara dayalı işlerinizde size avantaj sağlayabilir. Güçlü ilişkileriniz devrede siz hiç merak etmeyin.

Salı günü, merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu biraz da dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, iletişiminizi kısmak yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alacak. Bu dönem içinde yazı yazmak ve duygularınızı kağıda dökerek rahatlamaya çalışmak size terapi gibi gelebilir. Yine sahne sanatlarıyla ilgili işiniz varsa yaratıcılığınız sizi iyi noktalara taşıyabilir.

Aynı gün,  mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin kişisel alanınızda hareket etmeye başlayacak.  Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars  boğa burcunda düşük  ve zararlı bir yerleşimde olduğundan  yine hayatınızla ilgili konularda bazı zorlanmalarınız kaçınılmaz olabilir.

Perşembe günü, aile hayatınızda aradığınız huzuru, şansı, bolluğu ve bereketi yakalamanız inanın hiç zor olmayacak.Geri plandan yürütttüğünüz görüşmelerinizde parasal işlerinizde kalıcı sonuçlar ve görüşmeler içine girebilirsiniz.

Cumartesi günü öğlen saatlerinde oluşan ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli sonuçları hızlandırılmış bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. Kendinize bu süreçte çok yüklenmeyin ve olayları geldiği gibi yaşamaya çalışın. Kontrol etmeye çalışmak sinirlerinizi yıpratabilir. Düşündüğünüz bir işin karşınıza gelmesi diğer senaryolardan bir tanesi. Bu dönemde sağlığınıza çok dikkat edin. Biraz da olayları kafanızda siz büyüteceksiniz.

Pazar günü ise, sizi zorlayan bir seyahat veya eğitim konusu bazı anlaşmazlıkları ve sıkıntıları hayatınıza taşıyabilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla bağlantılarınıza bu dönem dikkat edin.


İkizlerİkizler Burcu: Bu haftabaşı aktif iletişiminizle yakın çevreniz sizin için önemli olacak. Akraba veya kardeşlerinizin ihtiyaçları peşinde koşturabilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkularınız ve sahiplenici, güçlü etkileriniz devrede olabilir.

Salı günü, Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde bu süreç içerisinde artışlar görülebilir veya birden fazla teklif arasında kalabilirsiniz.

Yine aynı gün, mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadelelerinizde zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle aşk hayatınızda kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Bir de başkalarına yardım edeceğim derken, kendinizi feda edeceğiniz ortamlarda bulma ihtimaliniz yüksek olabilir. İnatçılıktan uzak durmanız gereken bir dönem içinde olacaksınız.

Perşembe günü geleceğinize dair alacağınız kararlarda oldukça yaratıcı, şanslı etkiler altındasınız. Sosyal çevreniz size yeni iletişim kapıları açabilir. Onlarla olan işlerinizden fayda sağlayabilirsiniz. Hem özel hayatınızda, hem de ortaklaşa yapılacak işlerinizde görüşmelerinizin ve fikirlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması, 6 ay boyunca aşk hayatınızı tetikleyebilir. Duygusal olarak aşk hayatınızla ilgili önemli sonuçlara ve kararlara ulaşabilirsiniz. Çocuk isteyen ikizler için bu süreç hızlı ve ani olayları harekete geçirebilir. Yeni çevredeki yeni insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasındaki ince çizgiyi ve dengeyi iyi sağlamalısınız.

Pazar günü ise, sosyal ortamlarda eşinizle veya partnerinizle bazı parasal sorunlara ve uyuşmazlıklara açık olabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınıza borç para vermeyin ve almamaya çalışın.


YengecYengeç Burcu: Bu haftabaşı maddi konular kafanızı kurcalayabilir. Hareketli ve enerjik bir dönemde olacağınız için aktif bir haftabaşı sizi bekliyor olacak. Önemli iş bağlantılarınızı sosyal çevrenizden sağlayacaksınız. Sevdiğinizin sizi sahiplendiğini göreceksiniz.

Salı günü, kariyer ve iş evinizde ilerlemeye başlayan merkür,15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, cesur ve cesaretli olacak, sorunlar karşısında çözümleri rahatlıkla bulacaksınız. Yine patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirebileceğiniz bir dönem olacak. Bu dönem hareketli olun ve fırsatları kaçırmadan değerlendirmeye çalışın.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde yardım isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin istekleri için koşturmalarınız artabilir. Kavgadan ve tartışmalardan hoşlanmayacaksınız  ama inatçı ve temkinli koşulları tercih edebilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir. Tek başınıza hareket etmektense, grupsal hareketler daha fazla işinize yarayabilir. Bu dönem tembelliği ve durağanlığı geride bırakarak bu ortamlardan fayda ve yarar sağlamanız mümkün.

Perşembe günü, iş hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir. Bazı işlerinizde parasal konularda şans ayağınıza gelebilir. Önemli işlerinizde kalıcı sonuçlar almaya yatkınsınız. Yapacağınız bir iş seyahati işlerinizi hızlandırabilir.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması ev ve aile hayatınızda oluşacak. Biraz stres ve gergin etkiler altında olacaksınız. Zira tam da bu dönem iş alanlarınız fazlasıyla değişik etkiler altında olacak. Aradaki dengeyi iyi kurun ve sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmayın yoksa ilişkinizde bazı bozulmalar oluşabilir. Özellikle ortaklaşa işiniz varsa ve toplum önünde anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz.

Pazar günü ise, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar ve uyuşmazlıklar oluşabilir. Ego savaşlarından ve inatlaşmalardan mümkün olduğunca kaçınmalısınız.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşı kendinize vakit ayırmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harika bir gün olabilir, keyfe ve eğlenceye dayalı işlerde şansınız yüksek. Kuracağınız güçlü ilişkiler iş alanlarınızda sizi yukarılara taşıyabilir.

Salı günü merkür koç burcuna geçecek. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda, 2 hafta boyunca  iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebileceği gibi, felsefe, din gibi konularda kendinizi ifade etmek, çevrenizle bu konularda konuşmak da ön plana çıkacak.Tanımadığınız insanlarla paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçiyor ve 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder.Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde,kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden,ama boğa burcunda  etkisi negatif olduğundan, patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Sinirli tavırlardan,inatçılıktan, tembellikten ve içsel streslerden uzak durun.

Perşembe günü, uzak yerlerden, kurumlardan, yabancı ortaklı işlerden elde edeceğiniz sonuçlar kendinizi mutlu ve şanslı hissetmenize neden olabilir. Hayat girişimleriniz için sizi destekliyor. Önemli bir iş konuşması sorumluluklarınızı arttıracak.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması satış, reklam ve pazarlama alanlarınızı hızlandırabilir. Yaptığınız görüşmelerin ve anlaşmaların karşılığını satış olarak alabilirsiniz. Tutulmalar hayatımızda yapmamız gereken değişiklikleri ani olaylarla karşımıza getirir. Bu tutulma sizin yakın çevre ilişkilerinizi karşınıza getirecek. Akraba veya kardeşlerinizin hayatında önemli duygusal olaylar oluşabilir. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir. Fikirleriniz gitgelli olacak.

Pazar günü ise, daha az tanıdığınız kişilerle bazı anlaşmazlıklara, sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Fırsatları siz bozmayın ve kaçtı diye değerlendirmeyin daha olumlu sonuşlar almaya yatkınsınız.


BasakBaşak Burcu: Bu haftabaşı duygusal anlamda ve güne adapte olma konusunda biraz zorluk yaşayabilirsiniz. Yine de her konuşmadan, her olaydan sizi memnun edecek bir sonuç çıkarmasını bileceksiniz. Sizi besleyen konular hayata tutkularınızla yaklaşmanıza neden olabilir.

Salı günü, merkür koç burcuna geçecek ve ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayacak. Ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için rahat bir süreç içerisinde olacaksınız. Gizemli ve ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir.Yine cinsellik konuşulacak konular arasında yer alacak.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçiyor ve 2 ay boyunca sizin yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve yukarıda saydığım alanlarda artış görülebilir.Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz. Yine de bu alanlarda ilişkilerinizi sağlam tutun, inatçılık ve fikri sabitlikten uzak durun.

Perşembe günü, ortaklaşa parasal işlerinizde düşündüğünüz veya dua ettiğiniz konularda olumlu ve ilerleyen şanslı etkilerle karşılaşabilirsiniz. Maneviyatınız size güç katabilir. Aile hayatınızda yapılacak işleriniz ve konuşmalarınız için uygun şartlar oluşabilir.

Cumartesi günü sizin parasal alanlarınızda oluşan tam ay tutulması, maddi konuları ve bu alandaki her tür oluşumu hızlandırarak karşınıza çıkaracak. Karşınıza çıkacak bir borç veya ödeme, kendi maddi durumunuzu ve sahip olduklarınızı sorgulamanıza ve gözden geçirmenize neden olabilir.

Pazar günü, partnerinizle parasal konularda bazı ego sürtüşmelerine ve sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız. ilişkinizde bazı bozulmalar oluşabilir.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı, sosyal ortamlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz yoğun ve güzel olacak. Özel hayatınızdaki gelişmeleri onlara aktarmak için sabırsızlanabilirsiniz. Aile hayatınızda sevdiklerinize her anlamda yaklaşımınız etkili ve güçlü olabilir.

Salı günü, merkür koç burcuna geçecek ve 2 hafta boyunca ilişkileriniz ve özel yaşamınızı etkileyecek. Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda. Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. 2 ay boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, nafaka, prim, miras ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Her tür tehlikeli yer ve aktivitelerden uzak durmalı, mümkünse bu ay ameliyatlardan kaçınmalısınız. Bilinmeyen ruhani konular bu dönem daha fazla dikkatinizi çekecek. Ayrıca sekse ve karşı tarafa düşkünlüğünüz yine bu dönem içinde artış gösterebilir. Yalnız mars boğa burcunda zararlı bir yerleşim olduğundan yukarıda saydığım alanlarda dikkatli adımlar atmanız gerekecek.

Perşembe günü, sosyal ortamlardan, güzel arkadaşlıklarınızdan göreceğiniz destekle, önemli ortak projeleriniz hayat bulabilir. Yine onlarla yapacağınız işlerde şans sizden yana olacak. Bir yandan da eğer kalbiniz boşsa, sosyal çevrenizin fırsatlarından faydalanmalısınız. Sevdiğiniz biri varsa onunla olan konuşmalarınızda kalıcı adımlar atılabilir.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması hayatınızda önemli karar ve sonuçları karşınıza getirecek. Bu şu anlama gelebilir, eğer eşinizin veya partnerinizin hayatına ayak uyduramadıysanız ilişkinizi sonlandırma kararı gündeme gelebilir veya tam tersi bir şekilde yolunuza daha güçlü kararlarla devam edebilirsiniz.  Bu tutulma ani ve beklenmedik fikirler içerdiğinden kalıcı olmayacak ama hayatınızı değiştirecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Ani bir taşınma işi gündeme gelebilir.

Pazar günü özel hayatınızda dikkatli olun. İlişkinizin bozulması ve bazı sorunların oluşması riski yüksek.


AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı kendinizi göstereceğiniz ve ortaya koyacağınız gayet aktif bir gün olabilir. İş yoğunluklarınızı kendi isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı yoğun ve etkili duygular içinde olabilir ve bazı konularda onu kolay ikna edebilirsiniz.

Salı günü 6.evinizde ilerlemeye başlayan merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, aktif ve özgür iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır. Yine bu dönem fırsatları beklemek yerine harekete geçmek sizin için daha doğru olacaktır sevgili akrepler.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçiyor ve 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu 2 ay boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz ki bu da sizin moralinizi ve sinirlerinizi çabuk yıpratabilir. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Mars boğa burcunda doğru  bir yerleşim olmadığından bu alanlarda zorlanmalarınız artabilir.

Perşembe günü iş hayatınızda çok güzel olasılıklar, fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yaptığınız işlerden olumlu sonuçlar almanız sizi daha fazla kamçılayabilir veya yeni fırsatların sizi gaza getirdiğini görebilirsiniz. Önemli parasal konuşmalarda oluşabilir.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olacaksınız. Ayrıca bir işin iç yüzünü öğrenebilir ve bilinçaltınızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem hem iş hayatınıza, hem de sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekecek. Beklenmedik iş ve sağlık konuları gündeminizde olacak.

Pazar günü, bazı işlerinizde fikirsel ayrılıklar, yakın çevrenizle bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Sağlığınızı da çok fazla zorlamamaya dikkat etmelisiniz.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı uzak ortamlar ve değişik, farklı konular hayatınızın merkezinde olabilir. Kendinizi geliştireceğiniz her tür konuya daha istekli yaklaşacaksınız. İş hayatınızda para kazanma dürtünüz ve arzunuz fazla olabilir ama bu zarardan çok fayda sağlayacak.

Salı günü, Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde  cesur, atılımcı ve  sosyal yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler, olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçecek  ve 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder.Yani 2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Mars bu burçta biraz tembelliği öne çıkaracağından hareketsizlik,ısrar ve inatçılık hastalıklara davetiye çıkarabilir.

Perşembe günü, aşk hayatınızda veya çocuğunuz varsa onunla olan ilişkinizde şansı ve mutluluğu yakalayacağınız ve kendinizi şanslı hissedeceğiniz günler. Kreatif, sanatsal işleriniz, eğitim, medya, seyahat alanlarınızda fırsatlar karşınıza gelebilir. Hayati sorumluluklarınızın size katacağı değeri göreceksiniz.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı konuları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizde önemli değişimler oluşabilir ve siz bu değişimlerden memnun olabilirsiniz. Yine de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu tarih ve sonrası dönemde dikkat edin. Aşk hayatınız ve sosyal ortamlar arasında gidip gelebilir ve bazı dengeleri oturtmakta zorlanabilirsiniz.

Pazar günü ise, ilişkinizde para çekişmelerine dikkat edin. Harcamalarınız veya bazı parasal düşünceleriniz sıkıntılara sebep olabilir.


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı ortaklaşa para alanlarınıza kanalize olabilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın para durumuyla ilgili güzel gelişmeler sizi de umutlandırabilir. Aşkta sevdiğiniz insanı sahiplenme ve paylaşamama gibi etkileriniz olabilir.

Salı günü, Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve bu konularda aktif çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak.Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. Geçmiş konular aile içinde konuşulmaya ve görüşülmeye başlanabilir.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder.Yani 2 ay boyunca aşk hayatınız, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sanatsal faaliyetler, hobiler alanında yaratıcılık yönünüzü ortaya koyabilirsiniz.Yine bu 2 ayboyunca aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

Perşembe günü, ailevi konularda veya ev, emlak koularında önemli şanslar ayağınıza gelebilir. bazı konuşmalarınızda kalıcı adımlar atmak isteyecek ve hayatın sizi bu konuda desteklediğini göreceksiniz.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Bazı konular sizi harekete geçirecek. Bu dönemde aile hayatınıza ve kariyer oluşumlarınıza dikkat etmeli, ikisi arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yeni işler ve projeler gündemde. Ama aile hayatınızda da beklenmedik konuşmalar ve olaylara açık olacaksınız.

Pazar günü ise, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklarınız yüksek olabilir. Onun üzerine kuracağınız baskıya dikkat edin ve biraz alttan almaya çalışın yoksa ilişkiniz bozulabilir. Yine bir eşyanızın bozulması, çalışmaması söz konusu olabilir.


KovaKova Burcu: Bu haftabaşı özel yaşantınız ve ikili ilişkilerinizin devrede olması, sevdiklerinizle beraber hareket etmenizi sağlayacak. Yakınçevrenizle yapacağınız hızlı ve kısa vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Ev ve aile hayatınızda ilişkileriniz güçleniyor.

Salı günü, yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla etkili bir iletişim kurabilir,varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak. Her konuya merakınız fazla olacağından aktif olan bu döneminizi iyi değerlendirin ve sabırsızlıktan uzak durun.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. 2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Ev ve aile hayatınızda inatçı ve fikri sabit yanlarınız sizi ve sevdiklerinizi yorabilir. Bencilliğinizi kontrol etmeniz gerekecek.

Perşembe günü özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şansınız yüksek olacak. Doğru satış ve iletişimle bu işlerinizde istediğiniz sonuçları alacaksınız. Yine partnerinizle  mutluluğunuz yüksek olabilir. Önemli anlaşmalar içine girebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması, uzak çevrenizde önemli olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine eğitim, seyahat, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda önemli konular içinde olacaksınız. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olacağından sinirlerinize ve davranışlarınıza hakim olmanız bu tutulmada önemli olacak. Beklenmedik bazı konu ve olaylar karşınıza gelebilir. İletişiminiz hızlanırken, bir yandan da beklenmedik olaylara açık olacaksınız.

Pazar günü ise, beklenmedik olaylarla yakın çevre iletişiminizde bazı sorunlar, sıkıntılar baş gösterebilir. Korkularınızın sizi sınırlamasına izin vermemelisiniz.


BalikBalık Burcu: Bu haftabaşı  bir işle uğraşacaksınız, duygusal yönünüzü ortaya koymayı başaracaksınız. Zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamamaya ve daha net olmaya çalışın. Yakın çevre ilişkileriniz, güçlü ve etkili dostluklara ve işlere dönüşebilir.

Salı günü, Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan balıklar bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak.Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Aynı gün, mars boğa burcuna geçiyor ve 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder.Yani 2 ay boyunca iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu 2 ay boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dalgınlığa ve kafa karışıklığına karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde  baskıcı ve inatçı tavırlardan kaçınmanız lehinize olacak.

Perşembe günü iş alanlarınızda ve parasal konularda şansınız fazlasıyla yüksek görünüyor. İşlerinizin karşılığını alacaksınız. Kariyer sorumluluklarınız için girişeceğiniz bazı işlerinizde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan tam ay tutulması sizin ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarih ve sonrası ortağınızın, partnerinizin veya patronunuzun parasal hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir. Bir kredi altına girebilir veya vergi konularınız varsa bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bir ödeme sizi sıkıştırabilir. Bu dönemde önemli alışverişlerden ve borç altına girmekten sakının. Sosyal ortamlardaki bazı para ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir. Para dengenizi haftanın diğer günlerinde de sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Pazar günü ise, sosyal işlerinizde veya ortamlarınızda parasal zorlanmalara hazır olun. Bazı arkadaşlarınızla sahip olduklarınız konusunda anlaşmazlıklara veya sıkıntılara düşebilirsiniz. Bir para meselesi aranızı bozabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın