Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

03 – 09 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya şartlar lehinizde olarak başlayacaksınız sevgili koçlar. Bu pazartesi itibarıyla  kendinizi daha rahat hissetmeye başlayacaksınız. Üzerinizdeki miskinlik yerini isteklerinize bırakacak. Ani verilecek kararlar gün içinde etkili olabilir zira kolay sıkılacaksınız.

İş alanlarınızda üstlerinize karşı tepkili olmamaya çalışın. Yine bir yandan da arka planda durduğunuz işlerinizde güçlü ve sağlam destekler toplayabilirsiniz. İş hayatınızda size bir insanın yardımı dokunabilir.

Bu hafta Çarşamba günü itibarıyla, venüs kova burcuna geçecek.  3 hafta boyunca ilgi alanlarınız, arkadaşlarınız ve sosyal çevre konularına kayabilir. Venüs kova burcunda özgürlüğü ve bireyselliği temsil ettiğinden, arkadaşlık ilişkilerinizde sizi sıkmayacak, karışmayacak insanlarla bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Yine partiler, organizasyonlar, katılınacak davetler bu dönem hoşunuza gidebilir. Sosyalliğiniz artacağından her köşe bucakta insanların karşısına çıkabilirsiniz.

Perşembe günü jüpiter düzeliyor. Bu demektir ki ev ve aile hayatınızda önemli şanslar ve fırsatlar devreye girmeye başlıyor. Ailenizle olan ilişkileriniz güçlenecek, bir yandan da almak istediğiniz bir ev varsa onu alabilecek uygun koşullar karşınıza çıkabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya biraz isteksiz başlayabilirsiniz sevgili boğalar. Bu haftabaşı  artık biraz geri planda durmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. İçinizden çok fazla bir şey yapmak gelmeyebilir. Olumsuzlukları üzerinize çekmemeye çalışın. Özellikle uzak ortam ve yerlerde anlaşmazlıklarınız yüksek olabilir.

 Sosyal kontaklarınız iş alanlarınızda size yol gösterebilir. Önemli ve güçlü  ilişkiler kuracaksınız. Çarşamba günü venüs kova burcuna geçecek. Venüs kova burcunda bireyselliği, özgürlüğü ve orijinalliği arttırdığından, iş ve kariyer hayatınızda yaratıcı ve farklı yönlerinizi ortaya koymaya başlayacaksınız.

 İş ortamlarınızda rahat davranabildiğiniz ve istediğinizi yapabildiğiniz müddetçe, başarınız kaçınılmaz olacak, yine patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde kendinize has bir tarz geliştirebilirsiniz. Değişik yöntemlerle terfi,prim, zam isteyebilir veya varsa sorunlarınız dile getirebilirsiniz.

 Perşembe günü jüpiter düzelmeye başlıyor. Bu dönem sonrası yaz ortalarına kadar, yakın çevre ve iletişim alanlarınızda güzel ve etkili bir döneme giriyorsunuz. Çok fırsatlar yakalayabilir, iletişim, satış, reklam alanlarınızda yeni şanslarla yolunuza devam edebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı sosyal ortamlarınız devreye girmeye başlayacak sevgili ikizler. Oldukça hareketli birgün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle bir anda verilerek yapılacak planlar hayatınıza renk katabilir.

Para konularıyla ilgili olarak arkadaşlarınızla anlaşmazlıklara düşmeyin. İş ve kariyer hayatınızda maddi anlamda göreceğiniz destekler bu haftabaşı fazla olabilir. İş alanlarınızda güçleneceksiniz.

Çarşamba günü itibarıyla venüs yeni bir yolculuğa çıkmaya başlayacak, kova burcuna geçerek sizin uzak çevre alanlarınızdaki ilişkileri güzelleştirecek. Uzaktaki akrabalarınıza ve sevdiklerinize karşı özgür düşünce yapınızla olabildiğince esnek olacaksınız. Yine burası sizin yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk ve ticaret alanınız olduğundan bu alanlarda farklı ama heyecanlı oluşumlar ve ilişkiler içine girmeniz mümkün.

Sevdiğiniz insanın akrabalarıyla olan ilişkinizde güzellikler yaşanacak. Aynı zamanda  bu 3 haftalık süreç içerisinde seyahat etmekten ve yeni yerler görmekten bir çocuk kadar mutlu olabilir, özgürlüğünüzün tadını seyahatlerde çıkarabilirsiniz. Akademik çalışmalarınız bu süreç içerisinde artabilir. 

Perşembe günü ise, neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi jüpiter yengeç burcunda düzeliyor. Bu şu anlama gelebilir. Parasal konularda rüzgar sizden yana dönüyor, maddi olarak çeşitli şans ve fırsatlarla karşılaşmanız mümkün. Bu fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.


YengecYengeç Burcu:

Haftaya iş konularınız aktif bir şekilde giriş yapacaksınız sevgili yengeçler. Bu haftabaşı,  iş alanlarınızda kafanıza takılan sorunları halletmek için gereken enerjiyi üzerinizde hissedebilirsiniz. Gün içinde iş alanlarınız aktif olacak ve her zamankinden daha farklı davranmayı tercih edeceksiniz.

Seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızda partnerinizden istediğiniz desteği göreceksiniz. Ya da ortaklı işlerinizde, istek ve güveniniz tam olacak.

Çarşamba günü venüs kova burcuna geçecek. Kova burcu özgürlüğü ve bireyselliği beslediğinden, ortaklaşa maddi konularda mümkün olduğu kadar esnek ve bireysel olmalısınız. Tutkularınızla hareket etmek, var olan ilişkinize ve onun maddi konularına tutunmaya çalışmak ilişkilerinizi zedeleyebilir.

Kendinizi rahat hissetmeseniz bile, gerek özel hayatınızda, gerek özel hayatınızın parasal ilişkilerinde esnek olmalısınız. Bu 3 haftalık dönemde kredi alabilir, vergi işlerinizle uğraşabilir, nafaka, miras gibi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın gelirlerindeki artışlar, sizin maddi durumunuzuda iyi etkileyebilir.

Perşembe günü itibarıyla şansınızın döndüğü, fırsatları yakalayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ortaklaşa para konularınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. yaz ortalarına kadar özel şanslar yakalayacaksınız. Hayatınızı değiştirmek ve güzelleştirmek adına şanslı bir dönem, lütfen bunu hayatınızı hızlandırarak değerlendirin.


AslanAslan Burcu:

Haftaya dış ortamlarınız aktif olarak giriş yapacaksınız sevgili aslanlar. Bu haftabaşı, değişik, yer ve ortamlarda bulunacağınız bir gün olacak. Katılmak istediğiniz bir kurs veya seminer varsa kendinizi bir kaç gün boyunca bu alanlara karşı açık hissedebilirsiniz.

Uzak çevrenizden alacağınız ilginç haberler sizi heyecanlandırabilir. Ayrıca işinize destek olan bir insandan parasal olarak yardım ve destek görebilirsiniz. Güçlü insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa, bu hafta maneviyata dayalı konularda daha olumlu ve anlamlı olacaksınız. Aksilikler ve sorunlar Perşembe günü itibarıyla geride kalmaya başlayacak. Adeta sırtınızda melek varmış gibi hissedeceksiniz.

Ayrıca özel hayatınızda güzel ilişkiler ve özgür ama farklı etkiler altına giriyorsunuz. Bu etkilerde Çarşamba devrede olacak. İlişkilerinizde özgür davranmayı istemeye başlayacaksınız. Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde farklı ve kendinize has ilişki yönteminiz, sevdiğiniz insanla güzel bağlar oluşmasına neden olacak.

Her tür ilişkinizi güzelleştireceğiniz bir süreç içindesiniz sevgili aslanlar… Yine çok fazla baskı yaratmadan evlilikle ilgili kararlar alınabilir. Nişan, düğün, dernek işlerinizi bu 3 hafta içinde kolaylıkla yapabilirsiniz.  


 BasakBaşak Burcu:

Haftaya girerken ortaklaşa para konularına yönelebilirsiniz sevgili başaklar. Duygularınız değişken olabilir veya duygularınızı etkileyecek ani  kararlar almaya müsait olacaksınız.

 Aşk hayatınızda tutkulu ve baskın davranmak sizi zorlayabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan göreceğiniz destek yüksek olacak. Yine sanata veya üretkenliğe, yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli insanlardan onay alabilir, kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

 Çarşamba günü itibarıyla artık sevginizi ve ilişkilerinizi iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. İşinizde sıkıcı, ağır koşullar yerini, daha bireysel ve sizi geliştiren alanlara bırakmaya başlayacak. İş arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkilerde demokratik ve faydacı yanlarınız ağır basabilir.

 İşinizi sevecek ama bir o kadar özgür olmak isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda güzelleşmeler yaşanabilir. Kilo almaya müsait olabilirsiniz, bu 3 haftalık süreç içerisinde yağlı yiyeceklere dikkat edin, midenizi zorlamayın.

 Perşembe günü uzun zamandır gerileyen jüpiter düzelmeye başlayacak. Bu şu anlama geliyor bu tarih sonrası sosyal çevrenizdeki bir takım sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Organizasyonlardan ve yeni insanlardan yana şansınız yüksek olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Bu pazartesi, özel hayatınız devreye girmeye başlayacak sevgili teraziler. Ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatındaki değişimlerden sizde etkilenebilirsiniz. Aynı şey sevdiğiniz insanın hayatında da gerçekleşebilir.

Aile hayatınızdaki sürtüşmelere gün içinde dikkat edin. Onun dışında eviniz için yapılacak günlük, rutin işlerinizi tamamlamak sizi mutlu edebilir. Evinizde dinlenmek ve güç toplamak önemli olacak.

Çarşamba günü itibarıyla, aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Bir flörtünüz veya sevgiliniz varsa bu dönem içerisinde sevginizi arttıracak, sevdiğiniz kişiyle çeşitli aktivitelerde bulunmayı tercih edeceksiniz. Yine varsa çocuklarınızla ilişkileriniz özgürlüğe dayalı, yaratıcı ve güzel bir süreç içerisinde olacak. Yine sinema, tiyatro, gösteriler, çeşitli etkinlikler aşk ve eğlence hayatınızı bu dönem içerisinde renklendirebilir.

Perşembe günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızdaki fırsatlar ve şanslarınız artmaya başlayacak. Kendinizi göz önünde olacağınız ortamlarda şanslı ve mutlu hissedecek, yeni iş tekliflerine açık olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

İş konularınız haftanın bu ilk iş gününde sizi zorlayabilir sevgili akrepler. Beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan işlerin, diğer planlarınızı etkilemesi çok normal. Siz herşeyin üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle iletişime dayalı işlerinizde anlaşmazlıklara hazır olun çok da duygusal davranmayın.

 Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerde büyük bir destek ve güç kazanmaya yatkın olacaksınız. Çarşamba günü venüs kova burcuna geçecek ve artık aile hayatınıza gereken özeni ve sevgiyi vermeye başlayacaksınız.

 Ailenize karşı bireysel davranışlarınız ön plana çıkabilir veya ev ortamlarınızda kendi özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Kendinize has bakış açınızla evinizi tamir etmek, boya, badanaya kalkışmak, dekorasyon ve tadilat işlerine girmek kendinizi iyi hissettirebilir. Özellikle bu 3 hafta boyunca ailenize ve büyüklerinize karşı fikri sabitlikten kaçının ve esnek olmaya özen gösterin.

 Perşembe gününden sonra eğitim, seyahat, medya ve dış ilişkiler alanlarınızda şans ve fırsatlarınız artmaya başlayacak. Yaz sonuna kadar medya, yabancılarla yapılacak her tür işte şans sizinle olacak. 


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınızda duygusal konularda ani kararlar almaya ve tepkiler vermeye müsait olacaksınız sevgili yaylar. Borsada yatırım yapanlar daha sakin kararlar vermeye çaba sarfetmeli’ler.

 Eğlence alanlarınıza kullanacağınız para konusunda  gelgitleriniz olabilir. Maddi anlamda kazancınızın yerinde olmasıyla beraber, ev ve aile hayatınızda gücünüzü ortaya koyabiliyorsunuz.

 Çarşamba günü venüs kova burcuna geçiyor, sizin için iletişimi bol, ilişkileri keyifli bir dönemi başlatıyor. Satış, pazarlama, reklama dayalı işlerinizde, farklı ve özgün ilişkiler kurabilir ve iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.

 Akraba veya kardeşlerinizle kuracağınız ilişkilerde, rahat ve esnek etkiler söz konusu olacak. Konuşmaktan ve paylaşmaktan keyif alacaksınız.

 Perşembe günü jüpiter düzelmeye başlıyor. Bu tarih ve sonrası ortaklaşa para alanlarınızda oluşan bir takım aksilikler ve gerilemeler geride kalmaya başlayacak. Ortak para havuzunuzda işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz. Eşinizin parasal durumunda da güzel gelişmelere artık açıksınız.


OglakOğlak Burcu:

Haftaya ev ve ailevi konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Bu haftabaşı, evinizle ilgili konularda ani ve beklenmedik konu ve olaylara açık olacaksınız. Canınız çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir.

Kendi istekleriniz, ailenizin istekleriyle çatışabilir, biraz alttan almayı denemelisiniz. Gururun her zaman faydası olmayabilir. İletişime dayalı her tür konuda etkin gücünüzle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizin üzerinde etkiniz yüksek olacak. Çarşamba günü venüs kova burcuna geçecek ve sizin para evinizde dolaşmaya başlayacak.

Paraya dayalı ilişkilerinizde tutmaktan ve hesap yapmaktan, çok daha özgür ve rahat bir politika izlemeye başlayabilirsiniz. 3 hafta boyunca parasal gelirlerinizdeki artış sizi sevindirebilir.

Teknolojik konular, bilim, fen, keşif, bilgisayar sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, bu etkiyi olumlu bir biçimde hissedeceksiniz. Paraya tutumunuz ne kadar özgür ve rahat olursa, o kadar daha fazlası gelecek sevgili oğlaklar, o yüzden biraz rahatlamanızda ve para konularını kendinize dert etmemenizde fayda var.

Perşembe günü itibarıyla evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklaşa işlerinizde birkaç aydan beri yaşadığınız bazı zorlanmalar yerini daha keyifli ve güzel fırsatlara bırakacak. Evlilik ve kalıcı ilişki adımları hızlanabilir. Yaz ortalarına kadar bu alanlarınızda şans sizden yana.


KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı,yakın çevre alanlarınız devreye girmeye başlayacak sevgili kovalar. Yakın çevrenizdeki insanlarla bir anlık karar verilerek yapılacak planlar, sizi heyecanlandırabilir. Beklenmedik olaylar karşısında biraz daha esnek davranmalısınız.  Maddi konular ön planda olacak ve bu konularda beklenmedik, gizli yerlerden yardımlar alabilirsiniz.

 Çarşamba günü venüs sizin burcunuza  geçecek, artık bugünden sonra kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Geçmiş konu ve olaylar geride kalmaya başlayacak ve siz artık daha mutlu, sosyal ve kendinize düşkün olacaksınız.

 Yine bu dönem alışveriş, kıyafet alma, saç, makyaj değiştirme, fiziki görüntünüze önem verme gibi etkileriniz olabilir. Herkesten çok kendinizi düşünecek, fiziki güzelliğinize odaklanabilirsiniz. Yine bu 3 hafta boyunca herkesi etkileyebilir, dikkatleri çok rahat üstünüze çekebilirsiniz. Birkaç aydan beri sizi zorlayan ve sosyalliğinizde çekilme yaşadığınız durumlar azalmaya başlıyor.

 Perşembe günü ise, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızdaki bazı zorlanmaların bugün itibarıyla geride kalmaya başladığını göreceksiniz. yeni iş fırsatları kapınıza gelecek ya da var olan işinizin koşulları ve durumları sizi daha iyi noktalara taşıyabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu pazartesi itibarıyla maddi konulara odaklanacaksınız sevgili balıklar. Bu alanda beklenmedik kararlar almaya müsait bir gün sizleri bekliyor. Bir şey satın alacaksanız kafanıza göre hareket etmemeye özen gösterin. Sosyal ortamlarınızda gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

 Ayrıca güçlü arkadaşlarınızdan gelecek işleriniz için istediğiniz yardım ve destekleri almanız mümkün. Çarşamba günü venüs kova burcuna geçecek ve sizin kadersel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Yakın çevre ve ortaklaşa para konularında biraz geri çekilmeler yaşamaya başlayacaksınız.

Yalnız kalmak, yalnız olmak, hayatın anlamını, aşkın anlamını keşfetmek isteyeceksiniz. Geçmiş ilişkileriniz yeniden devreye girebilir veya siz daha fazla hayal dünyasında dolaşmayı tercih edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde gizli saklı aşk ilişkileri, platonik etkiler altında olabilirsiniz.

 Sevdiklerinizden uzaklaşmak, antisosyal olmak yerine, bu dönemi kendinizi gözlemlemek ve gerçek duygularınızı ortaya çıkarmak için kullanmalısınız.

 Perşembe günü itibarıyla, aşk hayatınızda yeni ve güzel fırsatlar devreye girmeye başlayacak. Çocuklarınızla olan ilişkinizde de güzellikler görülebilir. Aşkı bulacağınız, sonuna kadar yaşayacağınız, sanatsal çalışmalarınızı hızlandıracağınız bir dönem.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın