Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Aralık – 5 Ocak Haftalık Burç Yorumları

30-aralik-5ocak
Bu yazıyı paylaşın;

30 Aralık – 5 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlarınız ve planlarınızla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yılbaşı gecesini yurtdışında, tatil ortamlarında veya biraz daha kendi alanlarınıza yönelik geçirebilirsiniz. Dinlenmek ve kendi içinize dönmek isteyeceksiniz.

Ocak ayına girişte iş yükünüzün fazlalığı yüksek olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Jüpiter ve Merkür’ün birleşimi iş ve kariyer alanlarınızı fazlasıyla hızlandırabilir. Birkaç yıldan beri iş ve kariyerinizdeki sorumluluklarınız bunaltıcıydı hala bu etkiler devam ediyor ama en azından işlerinizin ve çalışmalarınızın karşılığını da göreceğiniz bir hafta olacak. Bu anlamda Perşembe günü çok şanslı olabilir.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi uzak çevrenize, eğitim veya seyahat konularına kaydıracaksınız. Enerjinizi daha az tanıdığınız insanlara harcayabilir, önemli bir iş veya seyahat için harekete geçebilirsiniz. Davalarınız varsa, mahkemeyle ilgili konularda mücadeleleriniz hızlanabilir.

Mutlu yıllar…


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta önemli işlerinizi halletmek, iş konularınızı toparlamak isteyebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi ay boşlukta olacağı için akşam saatlerine kadar önemli girişimlerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Yeni yılda  seyahat, eğitim, diğer insanlarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, hukuk alanlarınız ön planda olacak sevgili Boğalar. Bu alanlarda önemli sorumluluklar devrede olurken bu alanlarda güçlü dönüşümlere, açık olacaksınız. Özel ilişkileriniz, ortaklı işlerinizin gücünü gelecek planlarınızda ve  hayatınızda hissedeceksiniz. Bu hafta hayat sizi destekleyecek. Salı ve Perşembe günlerini işleriniz için değerlendirin.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi ortak parasal işlerinize harcayabilirsiniz. Para kazancınız, ödemeler konusunda uğraşılarınız artabilir. Partnerinizin parasal harcamaları bu dönemde öne çıkacak.Yine bu dönemde tehlikeli yerlerden, durumlardan ve insanlardan uzak durmaya çalışın.

Mutlu yıllar…


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza sizden uzakta bulunan insanlardan alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Önemli işlerinizi, planlarınızı bu Pazartesi toparlamalısınız.

Ocak ayında parasak sorumluluklar, düzenler hayatınızda daha fazla görünür hale gelebilir sevgili İkizler. Alacak verecek dengesi, banka ödemeleri, faturalar, ödemeler bu alanlarda yeni bir düzenleme içine girmenize neden olabilir. Bu alanlarda yapmanız gerekenleri Salı ve Perşembe günleri devreye sokabilirsiniz. Perşembe günü güzel bir şans karşınıza gelebilir.

Cuma günü  itibarıyla enerjinizi özel hayatınıza, ortaklı işlerinize harcayacaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz insanla gezmek, başka yerlere gitme isteği üzerine bazı sorunlar ve tartışmalar yaşamanız da muhtemel görünüyor.Özgürlük isteğiniz yükselirken karşı tarafı kendi beklentileriniz doğrultusunda zorlamamalısınız.

Mutlu yıllar…YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal işlerinizi hallederek başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Toparlamanız gereken parasal konuları bugün tamamlayın ama büyük adımlar içine girmeyin. Yılbaşı gecesinde farklı yerlerde ve insanların yanında olmak isteyebilirsiniz. Geleceğinize yönelik güzel planlarınız olabilir, büyük bir istek ve umutla yeni yıla gireceksiniz.

Ocak ayında ilişkileriniz hayatınızda çok önemli olacak sevgili Yengeçler. Önemli kararlar alacak, hayatınızı yeniden düzenleyecek, ilişkilerinizin ne kadar önemli olduğunu farkedeceksiniz. Başkalarına bağımlı olmaktan dolayı bazı işlerinizde baskı hissetseniz dahi, ilişkilerinizin ve hayatınızın yeniden düzenlendiğini görebilirsiniz. Arkadaşlarınız, çevrenizdeki insanlar bu anlamda size faydalı olacaklar. Salı ve Perşembe günleri bu anlamda size göz kırpabilir.

Cuma günü itibarıyla enerji alanınız değişiyor. Mars yaklaşık 1.5 ay boyunca iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket edecek. Çalışma koşullarınızda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yine bu dönem ateşli hastalıklara, soğuk algınlıklarına karşı dikkatli olmalısınız.

Mutlu yıllar!


AslanAslan Burcu:

Haftanıza diğer insanlarla girişilecek işleriniz ve iş birliklerinizle başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta başı önemli işleriniz yerine tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz.

Yılbaşı gecesinde sevdiğiniz insanla, eşinizle paylaşımlarınız yüksek olabilir. Derin duygularla, tutkularınızla hareket edeceksiniz.

Ocak ayına koşturmalarınız, günlük iş düzeniniz ve sağlığınızla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacaksınız. İş hayatınızda, hizmet ettiğiniz sektörlerde bazı sıkışmalar, ağır sorumluluklar ve dönüştürücü olaylar yaşama ihtimaliniz bu ay yüksek görünüyor. Çok çalışacak ve başkaları için birşeyler yapmanın sizi hem mutlu ettiğini, bazen de sizi zorladığını göreceksiniz. Diğer taraftan bu hafta işlerinizi büyük bir esneklikle ele alabilirsiniz. Salı ve Perşembe günleri bu anlamda sizi destekleyecek.

Cuma günü itibarıyla enerjiniz değişiyor. Mars 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.

 

Mutlu Yıllar…


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizi organize ederek başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Bu yılbaşı gecesinde oldukça keyifli, romantik ve mutlulukla yeni yıla girebilirsiniz.

Ocak ayında aşk hayatınız fazlasıyla hereketli olacak. Özel yaşantınızda sevdiğiniz insanın baskıları, size yüklediği sorumluluklar artabilir. Sadece aşk hayatınız değil eğer varsa çocuğunuzla ilgili konularda da sorumluluklarınız ön planda olacak. Hobinizi gerçek bir noktaya taşımak için de kolları sıvayabilir, kreatif ve sanatsal işlerinizi iyi organize olarak ele alabilirsiniz. Bu anlamda Salı ve Perşembe günleri size çok iyi gelecek. Güzel gelişmeler Perşembe günü yüzünüzü güldürebilir.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda harcayacaksınız. Bu alanda uğraşılarınız artabilir. Sevdiğiniz insanla, aile bireyleriyle bir takım tartışmalar görülebilir, evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

Mutlu yıllar!…


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza size mutluluk ve keyif verecek olaylarla başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sevdiğiniz işleri aşkla yapacaksınız ama büyük girişimlerden bu Pazartesi uzak durmakta fayda olabilir.

Yılbaşı gecesinde başka insanlarla bir arada olmak isteyecek, sevdiklerinize hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Yalnız sağlığınızı çok fazla zorlamayın yediğinize, içtiğinize dikkat edin. Hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

Ocak ayına ailevi konularınız ön planda olarak gireceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aile ve ev yükünüz bu ay fazla olabilir. Parasal konularda bir yükümlülüğün altına girmiş veya girecek olabilirsiniz. Önemli konuşmalar, aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili gelişmeler, yer değiştirme, ev taşıma gibi hareketli bir aya açık olun. Perşembe günü  evinizle ilgili bir konuda şanslı olacaksınız. Ev sahibi olmak için bugünden faydalanın.

Cuma günü itibarıyla iletişime dayalı işlerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız. Diğer yandan yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Onlara karşı biraz spontane ve rahat davranabilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacağı için araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.

Mutlu Yıllar…


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza ailevi işlerinizle başlayabilirsiniz. Eviniz ve yuvanız için yapmanız gerekenlerle daha fazla ilgili olacaksınız. Yılbaşı gecesinde keyfiniz yüksek olacak. Sevdiklerinizle, varsa çocuğunuzla oldukça eğlenceli, romantik bir gece sizi bekliyor olacak.

Yoğun bir iletişim trafiğiyle yeni yıla giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Yakın çevrenizde olup biten olaylar, iletişime dayalı işlerinizin yoğun ve ağır olması, bu alanda üzerinizde hissettiğiniz baskılar bu ay ön plana çıkabilir. Yine akraba, kardeşlerinizin ya da yakın dostlarınızın hayatındaki zorlanmalar da cabası. Bu hafta hem özel hayatınızda, hem de işlerinizde başka insanlardan destekleriniz yüksek olacak. Salı ve Perşembe günlerini kullanın.

Cuma günü itibarıyla paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Medya işlerinizde kendinizi göstermek ve para kazanmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızı ilgilendiren, seyahatlere dayalı harcamalarınız bu dönemde artabilir.

Mutlu Yıllar…


YayYay Burcu:

Haftanıza iletişim trafiğiniz hızlı bir şekilde başlayacaksınız. Telefonunuz susmayabilir ama alacağınız haberler karşısında hemen harekete geçmeyin, değerlendirmeler yapmayı unutmayın. Yılbaşı gecesinde daha çok evinizde ve ailenizle beraber olmak isteyebilirsiniz. Yine ev ortamınızı andıracak sıcak ortamlar, dostlarınızın yanları sizi çok mutlu edebilir.

Yeni yıla çok hızlı etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. İş hayatınız ve gündelik işlerinizi bu Salı rahat etkilerle halledecek, Perşembe günü parasal konularda güzel haberler alacaksınız.

Cuma günü itibarıyla kişisel alanınızda hareket etmeye başlayan Mars’la beraber canlanacaksınız. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve isteksizlik, yerini daha sağlam bir enerjiye bırakacak.  Ama dikkatsizlikler kazaları, sakatlıkları, düşmeleri, çarpmaları, ufak tefek sıyrıkları hayatınıza taşıyabilir. Fiziki gücünüzü kullanırken dikkatli olmalısınız.

Mutlu Yıllar!..Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi organize ederek başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Büyük hamlelere girmeden para işlerinizin peşine düşmeli ve yapmanız gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Yılbaşı gecesinde yakın çevreniz, tanıdıklarınız, akraba veya kardeşlerinizle, onlar kadar samimi olduğunuz arkadaşlarınızla oldukça keyifli ve mutlu bir gece geçirebilirsiniz.

Ocak ayında hayatınızı, kendi kişisel planlarınızı önemseyecek ve karşınıza gelen önemli işlerle uğraşacaksınız. Disipli ve sorumlulukla ilerleyeceğiniz bu ay, hayatın karşınıza getireceği zorluklar ve baskılar yoğun olabilir. Hemen ocak başında aşk hayatınızda yeniliklere, yeni kararlar almaya yatkın olabilir, sevdiğinize ve hayata karşı daha esnek yaklaşabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, kalça, ayak sorunlarına, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.

Mutlu Yıllar!


KovaKova Burcu

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize yönelik olarak başlıyorsunuz ama önemli işlerle uğraşmak kolay olmayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aile ortamlarınızda daha esnek ve rahat etkileriniz devrede olabilir. Salı ve Perşembe günleri güzel haberler alabilir, hayata umutla yaklaşabilirsiniz.

Ocak ayında takım çalışmaları, gruplarla, arakadaşlarınızla beraber yapılacak işleriniz devrede olurken, yardım edeceğiniz insanlardan güzel geri dönüşler alabilir, bu yardımlar sayesinde işlerinizin yoluna girdiğini görebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

Cuma günü itibarıyla hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde, takım çalışmalarında, aktivite ve organziasyonlarda isteğiniz ve çabanız yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.

Mutlu Yıllar…


BalikBalık Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz başlıyorsunuz ama akşam saatleri itibarıyla enerjiniz ve gücünüz yerine gelmeye başlayacak sevgili Balıklar. Yılbaşı gecesinde keyfinize diyecek olmayabilir, çok dolaşacak, hareketli olacak, yerinizde duramayacaksınız, etrafınızdaki insanları eğlendirmek, kendi keyfinize keyif katmak önemli olacak.

Yeni yıla kariyer koşturmalarınız, sosyal çevre sorumluluklarınızın artmasıyla başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Önemli işlerinizde, toplumsal ve takım çalışmalarında uğraşılarınız ve zorunluluklarınız artabilir. Perşembe günü bu anlamda güzel bir şans ve fırsat yakalamanız mümkün. Çevrenizdeki insanlardan da fayda göreceksiniz.

Cuma günü itibarıyla hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.

Mutlu Yıllar!…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın