Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Eylül Haftalık Burç Yorumları

3 - 9 Eylül Haftalık Burç Yorumları- Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

3 – 9 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya yakın çevrenizle olan iletişiminizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta iş alanlarınızda güzel açılımlar ve sonuçlar elde edeceksiniz. Fikirleriniz ve yapacaklarınız başkaları tarafından onay görebilir ve iletişiminizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu anlamda Cuma gününü iyi kullanın.

Perşembe günü Satürn’ün düzelmesiyle birlikte kariyer ve iş alanlarınızda gözlemlediğiniz ve yaşadığınız sıkıntıları düzeltmek için harekete geçebilirsiniz. Yine bu tarih itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızdaki konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Diğer yandan beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan iletişiminizi arttırabilir, sıkıntı yaşadığınız noktaları mantıklı adımlarla çözebilirsiniz. Yine sağlığınızı konuşacağınız, üzerine düşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu döngüde kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızda bazı düzenlemelerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz.

Pazartesi ve Cuma günleri iş hayatınızda sorumluluklarınızı bileceğiniz, kalıcı sonuçlar için ilerleyeceğiniz ve parasal getiriler elde edeceğiniz günler.

Haftasonu oluşan Yeniay, iş ve hizmet hayatınızdaki başlangıç ve kararları uygulayabileceğiniz bir yeniay. Günlük hayatınızın ritmiyle ilgili alanlarda önemli başlangıç ve kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Yine bu Yeniay sağlığınızla ilgili konularda önemli girişimlerinizi ve adımlarınızı destekliyor. Beslenme şekliniz, diyetinizle ilgili konularda bu yeniayı kullanmalısınız.

Yine haftasonu itibarıyla  ortak parasal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin veya ortağınızın para durumundaki artışlar sizin ortak para hanenizide arttırabilir. Vergi, kredi, faiz, banka işlemlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya parasal işlerinizle başlayacaksınız ama gözünüz açık olsun sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Öğle saatlerinde  kararsızlıklarınız hata yaptırabilir. Bu hafta sanat ve kreatif işlerinizde gelecek sorumluluklarınızı kolaylıkla üstlenebilirsiniz.

Perşembe günü Satürn ün düzelmesi, gelecek sorumluluklarınızı arttırabilir. Önemli işlerinizde istediğiniz gücü, aradığınız dirayeti kolay sağlayabilir, karşınıza gelecek olan sorumlulukları istekle yapabilirsiniz. Yine bu Perşembe itibarıyla aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız iletişiminizi, özel alanlarınıza, keyfe, eğlenceye veya eğitime kaydıracağınız bir dönem başlıyor. Çocuğunuz varsa onunla sağlayacağınız iletişim hayata esnek gözlerle bakmanıza neden olabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, aşk hayatınız, çocuğunuz veya çocuklarınız için yapmak istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir yeniay. Yeniay zamanları atılacak adımlar uzun soluklu olacağından önemli bir sportif faaliyete başlamak, hobileri geliştirmek, öğrenim hayatınızı hareketlendirmek için bu yeniayı kullanın.

Yine bu Pazar  itibarıyla özel ilişkilerinize yoğunlaşacak, sevdiğiniz insanla bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönemde üzerine düşebilir, kıskançlık ve bazı baskılarınızla onu yorabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda kuracağınız ilişkilerde biraz sakin olun, tutkulu davranışlarınız iyi gidecek olan işlerinizi zora sokabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız duygusal olarak kendinizi ortaya koyma isteğinizle başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Kendi isteklerinize ve beklentilerinize odaklanacaksınız. Diğer yandan gün içinde duygularınıza göre hareket edebilir, iş alanlarınızda bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz güçlü ve güzel akacak.

 

Perşembe günü Satürn düzelmesiyle beraber parasal konularda daha sorumlu, daha etkili yöntemlerle yola çıkıyorsunuz. Sıkıldığınız ve zorlandığınız alanlarda yükümlülüklerinizi bilerek ilerleyeceksiniz.

 

Yine bu Perşembe  itibarıyla aile hayatınızda konuşmalarınız ve görüşmeleriniz önem kazanacak. Emlak alım, satım işleri, devir, yer değiştirme, yuva kurma gibi konularda pratik, hızlı kararlar alabilirsiniz. Cuma günü yanılma ihtimalinize karşı uyanık olun, diğer taraftan parasal işlerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz.

 

Perşembe günü oluşan Yeniay, aile hayatınızda almanız gereken kararlar varsa size yeşil ışık yakacak. Konuştuklarınızı, birbirinizle paylaştıklarınızı uygulayabilir, aile hayatınız ve davranışlarınızla ilgili konularda önemli başlangıçları devreye sokabilirsiniz sevgili ikizler.

 

Pazar gününden sonra iş hayatınızı, günlük hizmetlerinizi sevecek, başkaları için birşeyler yapmaktan, hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Yine bu dönemde sağlığınızı daha fazla önemseyebilirsiniz. Yemeye, tüketmeye olan ihtiyacınız yüksek olacağından bu dönem kilo alımına açık olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı aile hayatınız için yapacağınız yatırımlar, parasal konularda alınacak kararlar önemli görünüyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Diğer taraftan göz önünde bulunacağınız yerlerden ziyade kafanızı rahatlatacağınız yerlerde olmak isteyebilirsiniz.

Perşembe günü Satürn’ün düzelmesiyle beraber özel hayatınızda almanız gereken sorumluluklarınıza daha bilinçli yaklaşabilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlarınızın kökenine inip problemli alanı bulduysanız artık daha sorumlu ve etkin bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.

Bu Perşembe  itibarıyla eğitim konularına eğilecek, öğrenmekten, okul hayatına adapte olmaktan mutluluk duyacaksınız. Diğer taraftan yakın çevrenizle olan iletişiminiz hızlanıyor. Sosyal medya, network veya satışa dayalı işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Fikirlerinizi yakınınızda bulunan insanlarla paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz.

Cuma günü fikirlerinizde karışık etkiler oluşabilir. Duyacağınız haberlerden kolay etkilenebilir ve kararsız davranabilirsiniz. Diğer taraftan ortak iş sorumluluklarınızı üstlenmek ve yerine getirmekten mutluluk duyacaksınız.

Pazar günü gerçekleşen Yeniayla birlikte iletişimsel işlerinizi ve girişimlerinizi başlatabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, teknoloji veya bilgisayar alanında işiniz varsa önemli başlangıçları bu tarih ve sonrasında yapmalısınız. Yine bu yeniayla beraber eğitim veya öğrenim hayatınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Okul gereçleri, kıyafetleri, malzemelerinizi almak, tamamlamak için bu yeniaydan faydalanın.

Pazar günü sonrasında aşk hayatınız size heyecan verebilir ama bir o kadar da derin duygularla bezenmiş olabilirsiniz. Bu dönemde kıskançlığa, sahip olma kavramlarına ve bunu hayatınızda kullanma biçiminize dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Haftanız sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarla iletişimi yüksek bir şekilde başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Kısa vadeli planlarınız ve girişimleriniz adına bu haftabaşında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakınınızdaki insanlara karşı ağzınızdan bal damlayabilir, sevecen, akıllı ama bir o kadar duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla para kazanma becerileriniz artıyor. Ticari fikirleriniz değerlenecek, pratik yaklaşımlarınızla maddi konulara güzel çözümler üretebilirsiniz. Para görüşmeleriniz hızlanabilir. Cuma günü kalıcı anlaşmalar peşinde koşabilirsiniz.

Yine bu Perşembe itibarıyla Satürn düzeliyor. İş hayatınızda, günlük işlerinizin sorumluluklarında, sağlığınızın gerekliliklerinde yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Artık kendi borunuzun öttüğünü görecek, işlerinizde etkili olacaksınız.

Cuma günü parasal konularda aldanmalara veya yanlış yönlendirilmelere dikkat edin. Yatırım yapacaksınız şartlar aldatıcı olabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşamayablirsiniz.

Pazar günü oluşan Yeniay maddi konularda atılacak adımlarınızı destekliyor. Yatırımlarınız veya paranızla ilgili düşündüklerinizi bu yeniayla birlikte önünüzdeki 15 gün boyunca başlatabilirsiniz. Yine Pazar günü itibarıyla evinize ve yuvanıza sevginizi göstereceksiniz. Aile büyüklerinizle paylaşımlarınız artabilir. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanacak. Boya, badana, tadilat işlerinizde bası sıkıntılar ortaya çıkabilir. Rutubet ve tuvalet sorunlarına dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız parasal işlerinizdeki güzel adımlar ve konuşmalarla başlıyor  sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İş koşturmalarınız bu hafta yüksek olabilir, birkaç gün sonra merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle beraber iletişimde ve kendinizi ortaya koymakta rahatlayacaksınız.

Perşembe günü Satürn düzeliyor. Artık özel hayatınızda, eğitim alanlarınızda, yaratıcılık gerektiren işlerinizde daha organize, disiplinli ve istediğiniz gibi davranabileceksiniz.

Başlarken dediğim gibi Perşembe günü itibarıyla artık ifadenizde rahatlıyorsunuz. Kendinizi ön plana çıkartacağınız, kariyerinizde ilerleyeceğiniz bir 15 günlük içinde olacaksınız.

Cuma günü özel hayatınızda bazı aldanmalar veya hayalkırıklıkları oluşabilir. Hayatınızdaki insanın sizinle aynı yolda olmadığını görebilir, bazı çekişmeler içine girebilirsiniz. Diğer yandan fikirlerinizin desteklendiğini görmek hoşunuza gidebilir. Bu aralar size heyecan veren aşkı ve mantığı öne çıkaran oluşumlardan yana şansınız daha yüksek olacak.

Pazar günü oluşan Yeniay, hayatınızla ilgili önemli kararları uygulamanız için biçilmiş kaftan. Planlarınızı yaptınız, artık hazırım ve girişimlerimi başlatıyorum dediğiniz noktada bu yeniay size çok güzel seçenekler sunabilir.

Pazar günü itibarıyla eğitim, öğrenim, yazma, ifade etme konusunda, reklam, tanıtım alanlarında güzel kazançlar sağlayabilir, iletişim işlerinizde doğru ilişkiler peşinde koşabilirsiniz ama biraz dilinizi tutmayı öğrenmelisiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız uzaklardan alacağınız haberlerle başlayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Dış ortamlara bağlı işlerinizde kafanızı iyi toparlayın, dağılma ve kararsızlık etkisine karşı dikkatli olun. Arkadaşlarınızla olan buluşmalarınızda çok güzel sözler duyabilir, gelecek planlarınızı güzel kararlarla oluşturabilirsiniz.

Perşembe günü Satürn’ün düzelmesiyle beraber aile hayatınızda, karmanız, geçmişiniz, davranışlarınız ve yuvanızla ilgili konularda daha sorumlu ve bilinçli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sorun ve sıkıntı yaşadığınız konuları düzeltmek artık kolay olabilir.

Yine bu Perşembe  itibarıyla   biraz geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak isteyebilirsiniz. Bir yandan iletişimde kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Bu iki haftalık süreçte arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar olabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu yüzden de önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.

Cuma günü beraber çalıştığınız insanlarla bazı hayalkırıklıkları ve sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Bazı arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz diğer yandan aile hayatınız için almanız gereken sorumluluklarda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Değişik ve farklı alanlarda açılımınız yüksek olacak.

Pazar günü oluşan yeniay da kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve geri plandan yürüttüğünüz işleriniz için start alabilirsiniz. Diğer konularda önemli başlangıçlarınızı uygulamak için uygun bir yeniay olmayacak.

Pazar günü ve sonrasında parasal kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Kendinizi maddi konularda güvende hissetmek isteyeceksiniz. Para getirilerinizin artacağı gibi derin, araştırma isteyen, ortak parasal harcamalarınızda artabilir. Tatminsizlikler size para harcattırabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız paraya dayalı işlerinizle, banka ödemeleri, faiz, vergi gibi konularla başlayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu haftabaşı bu işlerinizi yaparken kafanızın net olmasına özen gösterin. İş alanlarınızda önemli konuşmalar ve anlaşmalar oluşabilir.

Perşembe günü itibarıyla yakın çevrenizin sorumluluklarına daha disiplinli ve itinalı bir şekilde yaklaşacak, bu alanda yaşadıklarınızın sonuçlarını üstleneceksiniz. Yine bu Perşembe günü itibarıyla sosyal çevrenizle olan iletişiminiz hızlanırken, arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde artışlar olabilir. Organziasyonlar, davetler, aktivitelerden, sosyal çevrenizin işin içinde olacağı işlerden kazançlar elde edebilirsiniz.

Cuma günü sosyal ortamlarınızda, aşk hayatınızda bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Enerjiniz düşük çalışacağından aktivitelerde aradığınızı bulamayabilirsiniz ama diğer yandan girişimlerinizi konuşmak, sağlam temellere oturtmak için harekete geçebilirsiniz.

Pazar gününden sonra kendinize, dış görüntünüze önem vereceksiniz. Sosyalliğiniz artabilir, tutkulu, derin, şüpheci yönlerinizi dengeleyebilirseniz, özel hayatınızda ve kişisel adımlarınızda göz doldurabilirsiniz.

Yine Pazar günü oluşan Yeniay’da sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işleriniz, gelecek planlarınız adına  adımlar atabilir, önemli başlangıçlar içine girebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız özel ilişkilerinizle, diğer insanlarla olan ortak adımlarınızla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Şimdiye kadar iş alanlarınızda bazı dengesizlikler olsa bile şartlarınızı kalıcı noktalara taşıyacaksınız. Bu haftabaşı çevrenizden alacağınız güzel sözler kendinize ve yapacaklarınıza olan inancınızı arttırabilir.

Perşembe günü Satürn’ün düzelmesiyle beraber maddi alanda parasal sorumluluklarınız artabilir. Bu sefer yapmanız gerekenleri bilecek ve ona göre daha disipilinli ve istikrarlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

Perşembe günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler oluşabilir. Birden fazla kolla ilgilenebilir, işinizde mükemmeliyetçi düşünüş tarzınızla herşeyi fazlasıyla didik didik edebilirsiniz.

İş disiplininiz bu dönem sizi yukarılara taşıyabilir, sadece kararsızlıklarınızı etrafınıza yansıtmayın ve kendi bildiğiniz doğrularla ilerleyin. Kararsız kaldığınız noktalarda Cuma günü aileniz, sevdikleriniz sizi fikirleriyle yanıltabilirler veya kararsızlıklarınızı arttırabilirler.

Pazar günü oluşan yeniay kariyer ve iş fırsatlarınızı hayata geçirmek için biçilmiş kaftan. Karşınıza gelmiş olan seçeneklerinizi bu yeniayla beraber değerlendirmeye alabilir ve başlangıçlarınızı yapabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla çok çalıştığınız noktalarda kendinizi geriye çekebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak, gözlemlemek isteyecek, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı gözden geçireceksiniz. Sosyal çevrenizden elinizi, ayağınızı çekebilir, ruhunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız yapılması gereken işlerinizin üzerine düşerek başlıyor Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Gündelik işlerinizde kararsızlıklarınıza dikkat edin. Bu haftabaşı iş alanlarınızda maddi konularda güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz. Önemli konuşmalarda güzel sonuçlar elde edilebilir.

Perşembe günü Satürn düzeliyor. Hayatınızın iplerini yeniden elinize alacaksınız. Satürn gerilemesinde yaşadığınız sıkıntıları düzeltmek, yeni sorumluluklar altına girmek için uygun bir dönem. Artık enerjinizi de istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz o halde yola koyulmanın tam zamanı.

Yine bu Perşembe  eğitime dayalı konuların üzerine daha fazla eğileceksiniz. Bilgi alışverişlerine açık bir dönem. Okulunuz için araştırmalar yapmaya, arkadaşlarınızla iletişime geçmeye hazırsınız. Gelecek planlarınızı da hızlandırabilirsiniz. Bir iş seyahati karşınıza gelebilir. Önemli işleriniz için konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilir, yabancı insanlarla iletişim sağlayabilirsiniz.

Cuma günü yanıltıcı etkilerden kendinizi sıyırın, karşınıza gelecek işler, fırsatlar düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan fikir alacaksanız üstünden bir kez daha geçmenizi tavsiye ederim. Diğer yandan kalıcı anlaşmaları konuşmak, fikirlerinizi sonuca dökmek için Cuma günü size göz kırpacak.

Pazar günü ve sonrasında seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, yayıcılık, hukuk alanlarınızdaki kararlarınız uygulamaya konulabilir. Bu alandaki fırsatları kalıcı işlere çevirmek için bu yeniayı iyi değerlendirin.

Yine bu Pazar itibarıyla arkadaş ve sosyal çevrenizdeki bağlantılarınıza önem vereceksiniz. Değişik insanlarla tanışmak, çevre yapmak, değiştirmek, gireceğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmek önem kazanıyor.


KovaKova Burcu

Haftanız eğlenceli ve keyifli bir şekilde başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Risk içeren işleriniz varsa bu haftabaşı hislerinize çok güvenmeyin. Seyahat veya geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde partnerinizden veya ortağınızdan güzel destekler alabilir, konuşmalarınızdan, fikir alışverişlerinden fayda sağlayabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra ruhsal ve spiritüel konulara olan eğiliminiz artabilir. Hayatı farklı gözlerden görebilir, eşinizin parasal durumundaki sorunları çözmek üzere konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yine bu Perşembe satürn düzeliyor. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde, geri plandan yürütülen çalışmalarınızda sorumluluklarınızı daha net görecek ve bileceksiniz.

Cuma günü gücünüzü iyi kullanacaksınız yalnız parasal işlerde gözünüzü dört açın, kandırılma ihtimaliniz olabilir.

Pazar gününden sonra kendinizi göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Güçlü ilişkiler bulunacağınız toplum önü işlerinde arkanızda duracak, kendinizi gösterecek, statünüzde ilerlemeler kaydedeceksiniz. Doğru iş birlikleri, doğru bağlantılarla yolunuz açılacak. Ama kıskanç, müdanasız ve manipüle edici davranışlar sizi zorlayabilir.

Pazar günü oluşan yeniay ortak parasal kararlarınızı hızlandırabilir. Bir ödeme, borcun altına girme gibi konularınız varsa eşinizle bunların üzerine kafa patlatabilir ve kararlarınızı bu tarihten sonra alabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanız içe dönük etkilerle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haftabaşı özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız bazı görüşmeler bu haftabaşı size parasal olarak dönebilir. Güzel ve faydalı etkiler altındasınız.

Perşembe günü Satürn Düzeliyor. Sosyal ortamlarınız ve çevreniz için önemli sorumluluklar üstlenmekten kaçınmayacaksınız. Yine bu tarih ve sonrasında ikili ilişkilerinizde sevdiğinizle iletişiminizi arttırıyorsunuz. Ortaklaşa işlerinizin üzerine eğilebilir, önemli anlaşmalar ve görüşmeler peşinde koşabilirsiniz.

Cuma günü özel ilişkilerinize ve hayatınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak. Bu da sevdiğinizle birbirinizi anlamanızı zorlaştırabilir. Diğer yandan ortaklı iş koşturmalarınızda kalıcı ve uzun soluklu adımlar elde edebilirsiniz.

Pazar günü ve sonrasında seyahatleriniz artabilir. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacak, yeni yerler keşfetmekten, öğrenmekten kendinizi alamayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla bu dönemde daha rahat anlaşabilirsiniz.

Yine bu Pazar  oluşan Yeniay özel hayatınızda uygulamak istediğiniz başlangıç ve kararlarınızı destekleyecek. Evlilik, söz, nişan gibi oluşumlar hızlanabilir. Düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Bir Cevap bırakın