Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Nisan – 05 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

SAĞLIĞA VE GİRİŞİMLERE DİKKAT!

Haydi haftamıza güzel haberlerle başlayalım. Pazartesi günü itibariyle ilişkiler gezegeni Venüs Boğa burcuna, kendi yönetici olduğu burcuna geçiyor. Güzelleşme, ilişkilerde doğru adımlar atma, var olan ilişkilerimizi koruma, elimizdekinin değerini bilme ya da yeni ilişkilere başlamak, estetik ve güzelleşme ile ilgili konularda harekete geçmek için elimizde dolu dolu 3 haftalık bir süreç var.

Diğer tarafta enerji gezegeni Mars da 30 Nisan itibariyle kendi öz burcu olan Koç burcuna geçiyor. Venüs kendi değeri olan Boğa burcunda, Mars da kendi öz burcu olan Koç burcunda. Kadınların ve erkeklerin başa baş mücadele edeceği ve başa baş gideceği bir dönem başlıyor, yani ilişkilerimizde ve girişimlerimizde bu gezegen oluşumunun olumlu olacağını söyleyebiliriz.

Ay Oğlak burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Oğlak burcu temalarına bakacak olursak her tür iş, finans, ekonomi iş hayatımızı ya da gündelik hayatımızı düzene sokma organize etme, parasal konularla ilgilenme ya da devletle bir işimiz varsa bu konuların hareketli olacağı haftalardan bir tanesi bizleri bekliyor. Pazartesi günü ilişkiler gezegeni Venüs, Boğa burcuna geçiyor. Güven ve istikrar konuları ilişkilerde devrede olacak. Harekete geçmek istediğimiz konularda verimli olmak paramızı biriktirmek, çoğaltmakla ilgili konu ve olaylar önem kazanabilir. Boğa burcu beş duyu ve hazla bağlantılıdır. Dünyevi kaynaklara olan ilgimiz artacak. Güzel yiyeceklere içeceklere daha fazla ilgi gösterebiliriz. Baharın tadını çıkarmak arkadaşlarımızla buluşmak, tabiatla iç içe olmak gibi konular ön plana çıkabilir. Sanatsal çalışmalar yapılabilir, duyarlılık artabilir bu dönem içerisinde. Dekorasyon ya da cinselliğe düşkünlüğü de işin içerisine katabiliriz. Lüks harcamalar bütçelerimizi zorlayabilir ya da bir şeyin kalitelisini alma ihtiyacımız artabilir. Gölge tarafları da var Venüs Boğa’nın. Mesela fazla keyfe düşkünlük, tembellik, harekete geçmeme ya da çıkarcılık konularına da dikkat etmekte fayda olabilir ama Boğa burcu astrolojide doğayı, tarımı, çiftçiliği, hammaddeyi temsil ediyor demek ki bu konular hız kazanacak. Ziraat, tarım, topraklar, yeme içme konuları da harekete geçirecek etkiler devrede olacak. Jüpiter’le olan kavuşumu 28 Mayıs çok dikkat çekiyor. Altın gibi konular önem kazanacak. Venüs boğa burcundayken altında beklenilen kısa zirveleri de görme potansiyelimiz yüksek. Özellikle pazartesi bir yatırım tavsiyesi olmamakla beraber bu hafta genelinde petrolde, altında yükselme olabilir.

Pazartesi günü Mars Neptün kavuşumu devrede olacak. Finansal astrolojide Mars Neptün kavuşumları, kareleri, karşıtlıkları özellikle petrolü harekete geçiriyor. Petrol fiyatları artabilir kısa vadeli olarak. Altın ve dövizde spekülatif hareketlerin devrede olacağı da bir süreç. Mars Neptün kavuşumlarının Bitcoin haritası üzerinde de etkin olduğunu biliyoruz. Burada da artışlar görülebilir.

Bireysel yönden bakarsak Mars Neptün girişimlerimiz konusunda yanıltıcı etkiler getirebilir. Mars Neptün kontaklarında hem hayal gücümüz çok yüksek çalışıyor hem de hayal kırıklıkları devreye girebiliyor. Mars erkek enerjisi, harekete geçme, tepki verme enerjimiz Neptün’le birleştiği için bu dönem erkeklerin iş yaparken girişimde bulunurken önemli konularda karar verirken aldanmalara aldatılmalara yanlış yönlendirilmelere açık olma potansiyeli de var. Kötü madde kullanımına dikkat edelim bu dönemde bağımlılıklarımızı artırıcı bir etkidir Mars Neptün kavuşumları. İlaç intoleransı artabilir, gıda zehirlenmelerine karşı da dikkatli olmakta fayda var. Ateşli hastalıklar, ishal, alerjiler ve zehirlenmeler görülebilir. Mars Neptün kavuşumlarında kişi kendinin kurban olmuş gibi hisseder. Kurban etme potansiyeli devrededir. Bilmediğimiz, gizemli, bizi yanıltmak, yönlendirmek isteyen insanlar olabilir kendimizi ne kurban durumuna düşürelim ne de başkalarını kurban etmeye çalışalım.

Dünya astrolojisi gözünden bakarsak, gizli komplolar, entrikalar, faili meçhul cinayetler ya da yasa dışı işlerin, sahtekarlıklar ve skandalların devrede olacağını söyleyebiliriz. Son derecelerden Balık burcunda kavuşacağı için deniz kazaları, sularla ilgili konularda sıkıntı ve problemler, sel felaketleri yine sulardan gelecek problemler olabilir. Mars ve Neptün kavuşumları bağışıklık sistemimizi aşağıya çekeceği için bağışıklık sisteminde sorun olabilir. Salgın hastalıklar, su kökenli zehirlenmeler gibi etkiler devrede olacak. Balık burcunda Mars ve Neptün kavuşumları Arap dünyasıyla bağlantılı olduğu için önümüzdeki dönem Orta Doğu’nun biraz daha karışma potansiyelini karşımıza getirebilir.

Salı günü Mars Koç burcuna geçiyor enerjik bir döneme giriş yapıyoruz. Mars’ın Koç burcunda hareket etmesi çok güzel güçlü bir enerji. Cesur, aktif, bağımsız hareket edeceğiz etki tepki mekanizması çok doğru çalışacak ama kazalara, yangınlara açık olacağımız bir dönem çünkü Mars Koç düşünmeden hareket etmek demek. Mars Koç kafamıza göre gitme bağımsızlığımızı ilan etme durumlarını da ön plana çıkarabilir.

Çarşamba günü Venüs’ün Plüton’la dik açısı var. İlişkilerde dikkatli olmamız gerekiyor çünkü Mayıs ayına Venüs Plüton dik açısıyla giriyoruz bu da maddi konularda problematik etkileri karşımıza getirebilir. Mayıs ayı parasal yönden bizi zorlayacak gibi görünüyor. Venüs Plüton açısıyla girdiğimiz için ilişkilerde kıskançlık, manipülasyon, yönlendirme, öfke, karşı tarafla ilişkimizde sıkıntı ve problemlerin görünür olması etkisini ortaya çıkarabilir. İlişkilerde değişmesi gereken konuları ele alma şeklimizi değiştirmemiz gerekiyor. Kadınlardan gelecek bazı sorunlar, kadın sanatçılar da olabilir toplumu ilgilendirecek önemli görevdeki kadınların hayatlarında yaşanacak bazı olaylar da devreye girebilir.

Perşembe günü Plüton geri hareket etmeye başlıyor. Ocak sonu itibariyle Kova burcunda hareket ediyordu. Plüton Kova burcunda, insan hareketliliği, azınlık hakları, gücün topluma geçmesini temsil ediyor. Hızlı toplumsal tepkiler, isyanlar ama teknolojide, inovasyonda, bilimde hızlı ilerlemeler, insanlığın basamak atlaması Plüton’un Kova burcunda hareketiyle öne çıkmıştı. Plüton Kova burcunda geri hareketine başlayacak. Tepki gösterdiğimiz, hızlı ilerlemeler kaydettiğimiz değişim ve dönüşüm yaşadığımız bu alanlarda bu konuları içselleştirmeye başlayacağız. Teknoloji, bilim bilimsel konularda yavaşlamalar devreye girebilir haritanızda da Kova burcu neredeyse, orada önemli değişim ve dönüşümler yaşadıysanız bazı değişim ve dönüşümler hoşunuza gitmediyse burada bazı geri adımlar yavaşlamalar ve bazı konuları tekrar gözden geçirme etkisini karşımıza getirecek.

Cuma günü çok keyifli. Mars’ın Plüton’la bir olumlu açısı var. Bu her tür girişimle ilgili konularda bize güç verecek. Kuvvet gerektiren işlerimizi ele almak anlamında şanslı bir dönem diyebiliriz.

Keyifli bir sürece giriyoruz. Keyfiniz şansınız ve en önemlisi bu hafta sağlığınız güzel olsun!

29 Nisan – 05 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar ve bu hafta hareketli olacaksınız. Göz önünde olduğunuz ortamlar önem kazanırken devletle ilgili bir işiniz varsa, patronlarınızla halletmeniz gereken konular varsa bu konular gündemimize yerleşebilir. Pazartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor maddi konular önem kazanacak. Venüs’ün geçişi ile maddi kazançlarınıza odaklanıyorsunuz. Para artık size gelebilir maddi yönden kendinizi güvene almak, birikim yapmak ya da yatırımlarınız konusunda güvenilir bir şekilde karar vermek önemli olacak. Önünüzde sağlam güvenli bir 3 hafta var. Bu 3 haftalık süreci iyi değerlendirin.

Diğer taraftan Mars Neptün kavuşumu beklenmedik yerlerden darbe alacağınızı gösteriyor. Yanılma etkiniz çok kuvvetli bu aralar Mars sizin yönetici gezegeniniz o yüzden de Mars’ın Neptün’le kavuşumu etrafınızda olup biten olaylara karşı ekstra hassas olduğunuzu, tanımadığınız insanlar tarafından çok çabuk yönlendirilebildiğinizi gösteriyor. Bu dönem kime kulak verdiğiniz, kime planlarınızdan bahsettiğiniz çok önemli. Kolay yönlendirilebilir ve çok çabuk kurban durumuna düşebilirsiniz. Bir önceki hafta sonu ve birkaç gün boyunca bu etki devrede olacak. Verdiğiniz tepkiler de önemli, kurban psikolojisinden çıkın, olayları farklı bir gözle görmeye çalışın kimseye de bu dönem inanmayın.

Salı günü Mars sizin burcunuza geçiyor. Salı günden sonraki 1,5 ay boyunca girişimleriniz, hayati konularda verdiğiniz kararlar hızlanmaya başlıyor. Cesur olacaksınız, hızlı hareket edeceksiniz, öncülük yapmak isteyeceksiniz. Başlatmak istediğiniz ne varsa bunları hızlı bir şekilde hayatınıza geçireceksiniz. Hayat da sizi destekleyecek. Kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olmakta fayda olabilir.

1 Mayıs Çarşamba günü maddi konulara dikkat edin. Para alacak verecek dengenizde işler istediğiniz gibi akmayabilir. Bazı arkadaşlarınızla aranızda parasal konularda tartışmalar da olabilir. Plüton geri hareketinde, Plüton sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda ilerlemekteydi Ocak ayından bu yana burada yeni oluşumları karşınıza getirdiyse şimdi bu oluşumları içselleştirmek ve harekete geçtiğiniz konularda doğru yapıp yapmadığınızı görebilmek anlamında Plüton’un bu gerilemesi işinize yarayabilir. Artık sosyal çevre, organizasyonlar, aktiviteler konusunda daha sağlam adımlar atmak isteyecek, işleri ağırdan aldığınızı fark edeceksiniz.

Cuma gününü iyi değerlendirin Mars’ın Plüton’la olan olumlu açısı girişimleriniz, harekete geçmek istediğiniz alanlarda ve sağlıkla ilgili konularda güzel kapılar aralayabilir.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar bu hafta dış ortamlardan alınacak önemli haberlerle başlıyor. Halletmeniz gereken vize işlemleri gibi eğitimle ilgili konulara yapılacak bir ödeme varsa bunları kolaylıkla ele alacaksınız. Pazartesi Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle derin bir oh çekme zamanı gelmiş bulunuyor. Güzelleşecek, kendinize bakacak, alışveriş yapmak, sosyalleşmek isteyeceksiniz. Bu aralar kendinize olan güveniniz yüksek olacak bu da karşı cinsin ilgisini çok rahat çekmenizi sağlayabilir. Hayatınızda bir insan yoksa Venüs’ün bu geçişi ile 3 hafta boyunca aradığınız ilişkiyi bulabilirsiniz. Her tür iş birliği, ortaklıklar diğer insanlarla atılacak adımlar ve para ile ilgili konular, çalışma koşulları bunlardan yana da şansınız yüksek olacak. Kendinizi rahatlamış ve güzel görmek isteyeceksiniz. Uzun zamandır kafanıza taktığınız sıkıntılar sizden uzaklaşmaya başlıyor. Diğer taraftan enerjisel olarak dikkat etmeniz gerekebilir. Belki siz değil ama hayatınızı paylaştığınız insanın, eşinizin sağlığı ya da işi ile ilgili konularda koşturmalarının hızlandığını görebilirsiniz. Bu dönem yönünüzü belirlemek çok kolay olmayacak ama kendinize yatırım yapıp kendi ihtiyaçlarınıza göre hareket ederseniz çok fazla etkilenmezsiniz. Bu aralar arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı karnınız fazlasıyla yumuşak. Çok sevdiğiniz, belki sosyal açıdan size yardımcı olan arkadaşlarınız varsa bu dönem onlar tarafından kandırılma ya da aldatılma ihtimali de kuvvetli olabilir. Bu süreçte tanıştığınız insanlara hemen güvenmeyin.

Mayıs ayına kariyerinizde bir sürtüşme ile girme potansiyeliniz var. Beraber iş yaptığınız insanlar bu dönemde üzerinizde baskı oluşturuyor olabilir. Bazı kıskançlıklar bazı anlaşmazlıklar iyice görünür olabilir. Mayıs başında böyle bir etki var ama Perşembe günü Plüton’un da bu alanlarınızda gerilemesiyle hem kendiniz hem davranışlarınız hem de kariyerinizde yaşadığınız bu önemli değişimleri düşüneceğiniz, irdeleyeceğiniz bir dönem başlıyor.

Cuma gününü iyi değerlendirin çünkü geri plandan planladığınız bazı girişimleriniz tıkır tıkır işleyebilir ve size değişik kapılar aralayabilir.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler haftanıza para ile ilgili konular ön planda olarak giriş yapıyorsunuz. Ekonomik davranmak önemli olacak ve bir banka işiniz varsa, devlet kapısından bir ödeme yapacaksanız ya da beklediğiniz bir haber varsa bu hafta bu haberleri alabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle ilişkilerde kendinizi geri plana çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem daha çok kendi halinizde olmak, yalnız kalmak, platonik aşkların peşinden koşmak isteyebilir ya da kendinizi platonik aşkların içerisinde bulabilirsiniz. Bu dönem insanlarla bir arada olmaktan ziyade kendi halinizde olmak ve kendinizle ilişki kurmak önemli olabilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa 3 hafta boyunca bu konular hareketleniyor. Belki yurt dışına gideceksiniz belki önemli iş görüşmelerinde bulunacaksınız ya da yurt dışı bazlı bir şirkete başvurdunuz ve buradan bir haber bekliyorsunuz işte bütün bunların karşınıza gelme potansiyeli yüksek. Önemli bir davanız varsa bu davanın lehinize sonuçlanması gibi etkiler de söz konusu.

Pazartesi Mars’ın Neptün’le bir kavuşumu var. Bu kavuşum iş alanlarınızda gerçekleşiyor. Burası aynı zamanda toplumsal konularla da bağlantılı. Bu da şu anlama geliyor, kalabalık ortamlarda toplumla iç içe olduğunuz yerlerde diğer insanların enerjisinden kolay etkilenebilirsiniz. Birtakım insanların kurbanı olmak ya da onların sizi yönlendirmelerine kendinizi kaptırmak yerine gözünüzü açık tutmaya özen gösterin. Yanıltıcı koşullar olacak. Evliyseniz eşinizin ailesinden özellikle bir erkek figüründen yana hayal kırıklıklarınız da yüksek olabilir, beklentilerinizi çok fazla yükseltmeyin. İşle ilgili konularda gereksiz yere insanlara yardım etmekten uzak durun.

Salı günü Mars Koç burcuna geçiyor. Enerjinizi sosyal çevrenize kaydırıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yapılacak birtakım organizasyonlar, planlar devreye girebilir. Bir partiye ya da sosyal bir derneğe, bir gönüllü kuruluşa üyeyseniz ya da orada çalışıyorsanız burada işler hızlı akabilir. Organizasyonlara, lansmanlara yönelik birtakım işlerinizin de hızlanma potansiyeli yüksek olacak. Grubunuza liderlik edeceksiniz. Herkes sizi dinleyebilir ya da sizin düşüncelerinize önem vermek isteyebilir ama bu dönem sabırsızca atılacak adımlar verilecek ters tepkiler size zararla dönebilir. İnsanların sizden uzaklaşmasını istemiyorsanız biraz daha onları düşünerek hareket edin. 1 Mayıs’ta Venüs’ün Plüton’la dik açısı devreye giriyor. Bu da beklenmedik yerlerde ilişkilerinizde bozulmalara neden olabilir. Eğitimle, seyahatle ilgili ya da yurt dışı bağlantılı işlerinizde önemli fırsatlar varsa Mayıs başını bu fırsat ve bağlantıları bozmamaya özen gösterin. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldınız bilin ki o sizin için çok daha hayırlı olacak.

Perşembe günü Plüton’un geri hareketi seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve hukuk alanlarınızda önemli değişim ve dönüşümlerle desteklendi. Bu alanlarda hızlı değişmesi gereken konular karşınıza geldi şimdi bu konularda bir yavaşlama etkisi devreye girebilir. Plüton’un bu alanlarınızda gerilemesi ile attığınız bu adımları içselleştirmek, hatalarınızı fark etmek adına bu dönemi iyi kullanın. Cuma günü de oldukça keyifli, sosyal çevrenizden çok güzel haberler gelebilir ve arkadaşlarınızla yapılacak planlar varsa bu planlarınızı hareketlendirebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklanacaksınız. Sevdiğinizin hayatına göre hareket etmek ondan gelecek haberlere göre planlar yapmak önemli olacak. Pazartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız hız kazanıyor. 3 hafta boyunca işten elde edilen gelirleriniz artabilir, işinizle ilgili girişimde bulunduğunuz, cesur olduğunuz konuların karşılığını alabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde insanlar sizi fazlasıyla beğenebilirler. Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz kuvvetlenirken bu dönem çevrenizden büyük faydalar sağlayabilir organizasyonlar, aktiviteler ya da takım çalışmalarıyla yapılacak her tür işten yana şansınız kuvvetli. Bir derneğe, bir partiye üyeyseniz burada da önemli oluşumlar sizi ön plana çıkarabilir. Burası gelecek evi olduğu için geleceğinizi şekillendireceğiniz önemli insanlarla da karşılaşma potansiyeliniz yüksek.

Pazartesi Mars Neptün’le kavuşum halinde olacak. Bu kavuşumu uzak çevre alanlarınızda yaşayacaksınız bu da daha az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminiz konusunda yanıltıcı etkiler altında olacağınızı gösteriyor. O yüzden iş yaptığınız ama daha az samimi olduğunuz insanlardan yana hayal kırıklıklarınız yüksek olabilir. Evliyseniz eşinizin kardeşleriyle bir olay yaşama potansiyeliniz var. Onlardan bir beklentileriniz varsa burada yaşanacak bir olay sonucunda bu beklentilerinizin karşılanmadığını da görebilirsiniz. Eğitim ve seyahatle ilgili fırsatlarınız varsa, bir yerlerden haber bekliyorsanız düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Beklentiniz yüksek olduğu için burada bazı sorunlar yaşama potansiyeliniz var.

Salı günü Mars Koç burcuna geçiyor önünüzdeki bir buçuk ay boyunca enerjinizi kariyerinize kaydırıyorsunuz. Güçlü ama sabırsız bir enerjiyle hareket edeceksiniz. Şimdiye kadar ilmek ilmek ördüğünüz cesurca davrandığınız konularda biraz daha sabretmeniz önemli. O yüzden düşünmeden hareket etmemeye özen gösterin. İçinizde inanılmaz bir enerji olacak. Patronlarınız ve sizden üst konumda olan insanlarla olan konuşmalarınızda tepkisel ve dürtüsel yaklaşımlar göstermemeye çalışın. Annenizle olan ilişkilerinizde gerginlikler olabilir toplumsal konularda da tepkilerinizi hemen göstermek isteyebilirsiniz. Kavgacı ve rekabetçi tavrınızla hareket edebilirsiniz. Bu etkiler iş dünyasında sizi biraz daha ön plana çıkarırken bir yandan da kavgacı bir insan gibi görünmenize neden olabilir.

Çarşamba günü maddi konularda beklenmedik bazı olaylarla karşılaşma potansiyeliniz var. Bu dönem kimseye para vermeyin borç vermeyin kefil olmayın özellikle 1 Mayıs Çarşamba günü bu etki devrede olacak. Para ile ilgili konular yüzünden ilişkilerde bozulmalar yaşayabilirsiniz. Plüton maddi konularda müşterek para alanlarınızda diğer insanlarla olan parasal işlerinizde önemli değişimler ve dönüşümleri Ocak sonu itibariyle karşınıza getirmiş olabilir. Hem burada bir güç kazanmış olabilirsiniz hem de şimdiye kadar fark etmediğiniz bazı kapılar ve konular önünüze açılmış olabilir.

Perşembe günü Plüton’un bu alanlarınızda gerilemesiyle son 3-4 aydan bu yana elde ettiğiniz bazı fırsatları ya da değişim ve dönüşümleri hayatınıza nasıl geçirdiğinizi göreceksiniz. Bazen işlerin yavaşladığını bazen çok rahat akan konuların eskisi gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Plüton bu anlamda önemli mesajlarını sizlere bu gerilemesi sırasında verecek. Cuma günü Mars’ın Plüton’la olumlu açısı devrede. Göz önünde olacağınız ortamlar işle ilgili alanlarda enerjinizi tam kapasite kullanacağınızı ve her türlü iş girişiminizde de istediğiniz sonuçları alacağınızı gösteriyor. Hafta sonu oldukça hareketli geçecek ama hafta sonu 8 Nisan tutulma noktası tetiklenecek. Kariyerinizde, göz önünde olacağınız ortamlarda, annenizle ilgili konularda önemli haberler devreye girebilir.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftanıza gündelik hayatın ritmi, çalışma koşulları ve sağlığınızla ilgili konularla başlıyorsunuz. Kemik sıkıntıları, romatizmal ağrılar, dizler, dişler, sırt sorunlarına dikkat edin. İşle ilgili halledilmesi gereken önemli mevzuları tıkır tıkır halletmenin yolunu bulacaksınız. Pazartesi Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle kariyerinizde sizi kimse durduramaz. Kariyerinizde adeta çok konuşulacaksınız. 3 hafta boyunca patronlarınızla ve üstlerinizle olan bağlantılarınız kuvvetlenirken işinizde uzun zamandır yaşadığınız iniş ve çıkışları şimdi daha verimli bir hale getirmek ve bu noktalarda kendinizi güvene almak önemli olacak. Annenizle bu dönem aranızın güzelleştiğini görmek sizi çok mutlu edebilir. Evliyseniz eşinizin ailesiyle bu dönemde çok güzel bağlar kurabilirsiniz.

Pazartesi günü Mars ve Neptün kavuşumu para alanlarınızda gerçekleşiyor. Maddi konularda dikkatli olmakta fayda var. Eşinizin ya da ailenizin parası, müşterek para alanlarınızda bir şeyleri gözden kaçırıyor olabilirsiniz, yanıltıcı etkiler devrede olacak. Sosyal medya üzerinden alışveriş yapıyorsanız bu dönem kandırılma ihtimaliniz gerçekten yüksek. Para ile ilgili yardım yapacaksanız kandırılma ihtimaliniz var. Salı günü Mars Koç burcuna geçecek. Enerjinizi seyahatler, eğitimle ilgili konular, ticari faaliyetler, hukuki meselelere kaydıracaksınız. Uzun zamandır almak istediğiniz bir eğitim, gitmek istediğiniz bir yer varsa şimdi hareketleneceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkiler hız kazanırken müdanasız davranacaksınız. Seyahatlerde düşüncesiz hareket etmekten ve kazalara davetiye çıkarmaktan uzak durun.

Çarşamba günü 1 Mayıs Venüs’ün Plüton’la bir dik açısı var, ikili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz insanı kıskanmak, ilişkinizde bazı şeyleri anlamlandıramamak ya da karşı tarafın sizi yönlendirmesi, onun hayatındaki değişimlere vereceğiniz tepkiler önemli olurken Perşembe günü Plüton da ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerilemeye başlayacak. Sevdiğiniz insanın Ocak sonu itibariyle hayatınızda fazla bir baskı uyguladığını düşünüyorsanız ya da ilişkinizde önemli değişim ve dönüşümler devreye girdiyse şimdi bunları yeniden ele almanın tam zamanı. İlişkilerde sizi değiştiren konuların ne olduğunu, doğru hareket edip etmediğinizi bu Plüton gerilemesinde göreceksiniz.

Cuma günü uzak yerlerden gelecek haberler güzel planlar yapmanıza ve ortaklı işlerinizde önemli adımlar atmanızı sağlayabilir.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar hafta eğlenceli konu ve olaylarla başlayacak. Pazartesi günü Mars ve Neptün kavuşumu özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarını, girişimlerinizde bazı sorunları karşınıza getirebilir. Sevdiğiniz insanın bazı hareketlerini anlamlandıramayabilirsiniz ya da gözünüzde çok fazla büyütebilirsiniz. Mars Neptün kavuşumları hayal kırıklıkları getirir ama hayalperest etkileri de arttırıcı özelliği vardır. Bu aralar size teklifte bulunan insanlar varsa hem özel hayatınız hem ortaklı işlerinizde bu etkilerin olmama potansiyelini de düşünün. Taşınıyorsanız işle ilgili önemli girişimler varsa bu etkilere bu hafta dikkat edin.

Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle hayata daha keyifli gözlerle bakacağınız bir süreç başlıyor. Pazartesi itibariyle 3 hafta boyunca tanımadığınız insanlarla bağlantılarınız kuvvetlenirken eğitim hayatınızda kendinizi ön plana çıkarabilir, seyahatlerinizde aradığınız mutluluğu bulabilir, hukuki davalarınız varsa lehinize sonuçlandığını görebilirsiniz. Bu süreçte hayatınıza etki eden insanlar, daha az tanıdığınız ve samimi olduğunuz insanlar olabilir. Değişik kültürler, farklı yerlerden hoşlanacak, insanların hayatınıza güzellikler kattığını göreceksiniz. Evliyseniz eşinizin kardeşlerinden yana da şans ve fırsatlarınız yüksek olacak.

Salı günü Mars Koç burcuna geçiyor, para ile ilgili konularda mücadeleleriniz hızlanacak. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca enerjinizi maddi konulara ayıracaksınız. Bu sizin ortak gelirler alanınızı kapsıyor. Müşterek hesaplarınız, nafakayla ilgili birtakım girişimleriniz varsa ya da nafaka alıyorsanız bununla ilgili konuların hızlanması ya da mirasla ilgili konu ve olaylarda mücadelenizi ortaya koymanızı sağlayabilir. Bu dönem eğer çok acil değilse, ihtiyacınız yoksa ameliyat olmamaya özen gösterin çünkü Mars zor bir alanınızdan geçiyor ama mecbursanız ona yapacağınız bir şey yok. Para alacak verecek meseleleri, ödemeler, vergiler, kredilerde enerjinizin hızlanması ya da cinsellikle ilgili konularda enerjinizi daha fazla ön plana çıkarmanız ama sabırsız enerjilerin de devrede olması söz konusu olabilir.

1 Mayıs Çarşamba günü Venüs’ün Plüton’la dik açısı devrede olacak. Beraber iş yaptığınız insanlarla anlaşamama enerjinizi karşı karşıya getirebilir ya da beraber çalıştığınız insanların üzerinizde baskı kurdurduklarını fark edebilirsiniz. Bu da aranızda tartışmaları alevlendirebilir. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa o insanlarla olan ilişkilerinizde de dikkatli olmanız gereken bir dönem.

Plüton Ocak sonu itibariyle sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda ilerlemekteydi ve burada önemli değişim ve dönüşümler yaşamış olabilirsiniz. Hayata ve işe bakış açınız değişmiş olabilir. Bu konularda yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz ya da buradaki hızlı ilerlemelerin yavaşlayacağı bir döngü içerisine giriyorsunuz ama bu yavaşlama sizin hayrınıza olacak. Nerede hata yaptığınızı, nasıl hareket etmeniz gerektiğini Plüton’un bu gerilemesinde fark edeceksiniz. Üzerinizdeki sağlıkla ilgili baskı da biraz azalmış olacak. Cuma günü iş hayatınızda beklediğiniz güzel haberlerin karşınıza gelme potansiyeli yüksek görünüyor. Parayla ilgili konular hafta sonu yeniden hareketlenecek borçlar, ödemeler dengesi gündeminize yerleşecek.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler haftanıza ailevi koşullar ya da evinizde yapılması gerekenlerle giriş yapacaksınız. Evle, emlakla ilgili halledilmesi gereken devlet kapısından beklediğiniz bir haber ya da harekete geçmek istediğiniz bir konu varsa bunlar için uygun görünüyor. Pazartesi Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle 3 hafta boyunca başkalarının kaynaklarından faydalanabilirsiniz. Parasal konularda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Tahsil edemediğiniz paralarınız varsa bunların karşınıza gelmesi, borcunuzu kredi çekerek ödeme potansiyeliniz de devrede ama bu dönem borçlarınızı kapamak ya da para sıkıntılarıyla boğuşmak çok fazla derdiniz olmayacak. İşlerin ve para ile ilgili konuların rahatça aktığını göreceksiniz.

Ancak 1 Mayıs’ta bu etki biraz zorlayabilir. Büyük yatırımlarınız varsa bir yerden para çekmeyi düşünüyorsanız ya da bir parayı bir borcu başka bir borçla kapamayı düşünüyorsanız Çarşamba bunun için uygun olmayacak. Mars ve Neptün kavuşumu sağlık evinizde. İş hayatınızda dağılma, hayal kırıklığı yaşama potansiyeliniz yüksek. Sağlıkla ilgili konularda rahat olmadığınız, enerjinizi doğru kullanamadığınız bir dönem. Bu dönem aslında bu haftayla beraber yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlıyor ama Pazartesi günü bir önceki hafta sonu ve Perşembe gününe kadarki dönemde dikkatli olmakta fayda var. Bağışıklık sisteminiz çökebilir, alerjiler, zehirlenmeler gıda veya ilaç intoleranslarına açık olabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde problemler oluşabilir. Bir hayal kırıklığı yaşama potansiyeliniz var.

Salı günü Mars’ın Koç burcuna geçişiyle enerjinizi 1,5 ay boyunca ikili ilişkiler ve özel hayatınızda harcamaya başlayacaksınız. Ortaklı işlerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız. Düşüncesiz ve sabırsız hareketlerden mümkün olduğunca uzak durun çünkü sevdiğinizle aranızdaki rekabet iyice kızışabilir ve tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü parasal konularda ve özel hayatınızda dikkatli olun. Manipülasyondan ve çıkarcılıktan aynı zamanda kıskançlıktan ve yönlendirmeden mümkün olduğunca uzak durun. Bunu çocuğunuza da yapmayın. Plüton aşk evinizde hareket etmekteydi.

Perşembe Plüton’un geri hareketi devreye girecek ve aşk hayatınızda daha özgür hareket edeceksiniz. Aşk hayatınızda ya da çocuğunuzun bu dönem üzerinize bir baskı kurduğunu ve burada size önemli değişim ve dönüşümler yarattığını düşünüyor olabilirsiniz. Şimdi bu konularda bir rahatlama ve içselleştirme dönemi başlayacak. Sizi zorlayan hızlı hareket etmek durumunda kaldığınız, değişim ve dönüşüm gerektiren konuları yeniden ele alabileceksiniz. Cuma günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yaşadığınız problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. İki çocuğunuz varsa bu dönem çocuklarınızın arasındaki güzel ilişki sizi mutlu edebilir. Özel hayatınızda ikili ilişkilerinizde ve çocuklarınızla olan bağlantılarınızda Cuma günü size iyi gelebilir. Özel hayatınıza dair verilecek kararlar hafta sonu devrede olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler iletişimi bol haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenizle halledilmesi gereken işlerinizi bu hafta rahatlıkla ele alabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs Boğa burcuna geçecek özel hayatınızda şahane bir dönem başlıyor 3 hafta boyunca hem beğenileceksiniz hem sevileceksiniz hem de seveceksiniz. Özel hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz istikrar, güven karşınıza gelebilir. Ortaklı işlerinizde diğer insanlarla girişeceğiniz her tür anlaşmalarınızda, taşınma ile ilgili konularda hayat sizi destekleyecek ve popülerliğinizin arttığını göreceksiniz.

Pazartesi Mars’ın Neptün’le olan kavuşumu özel hayatınızda dikkatli adım atmanız gerektiğini söylüyor. Sevdiğiniz insana karşı beklentileriniz yüksek olabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazartesi ve birkaç gün sonrasında yeni bir insanı hayatınıza alacaksanız burada yanıltıcı etkiler devrede olabilir. Bu dönem özel hayatınızda ve sanatsal işlerinizde yaratıcılığınız da yüksek olacak ama gözden kaçırdığınız detaylarla uğraşmak sizi fazlasıyla yorabilir.

Salı günü Mars Koç burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1,5 ay boyunca enerjinizi çalışma koşullarınız gündelik hayatınız ve sağlıkla ilgili konularda harcamaya başlayacaksınız. Çok çalışacağınız bir döngüye giriş yapıyorsunuz. Bir yandan çalışırken bir yandan da cesur ama düşüncesiz atılacak adımlar iş ortamlarınızda bazı gerilimleri karşınıza getirebilir. Rekabetçi koşullarda hiç düşünmeden kendinizi öne sürmeniz zor durumlarla karşılaşmanıza neden olacak. Sakarlıklara, çarpmalara, düşmelere dikkat etmekte fayda var. Sağlığınıza da gereken özeni gösterin. Çok çalışmaktan kaynaklı baş ağrılarınız artabilir. Kendinizi çok çabuk tükenmiş ve yorgun da hissedebilirsiniz.

1 Mayıs Çarşamba günü Venüs’ün Plüton’la bir dik açısı var. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda şahane bir dönem başlıyor. Var olan ilişkilerinizdeki gerilimler 1 Mayıs’ta iyice ortaya çıkabilir. Kıskançlıktan öfkeden manipülasyondan ve yönlendirmeden mümkün olduğunca uzak durun. Perşembe günü Plüton ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemeye başlayacak bu alanlarda önemli değişim ve dönüşümler yaşadıysanız hızlı kararlar almak durumunda kaldıysanız şimdi bu kararlarınızda bir geri dönme bir içselleştirme enerjisi devrede olacak. Aile eşrafından özgürlüğünüze baskı yapan birileri varsa bu dönem onlarla olan ilişkinizde rahatlama enerjisi devreye girebilir.

Cuma günü iş ortamlarınızda halletmeniz gerekenler varsa bunlar için gücü kendinizde bulacaksınız. Hafta sonu tutulma noktaları tetikleniyor iş, hizmet ve sağlık alanlarınız tetiklendiği için hafta sonu baş ağrıları başta olmak üzere migren, tansiyon ya da 8 Nisan’da iş hayatınızda yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar hızlanabilir.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar haftaya maddi konularla giriş yapıyorsunuz. Maddi konularda ele alınması gereken ufak tefek işleriniz olabilir bu hafta bu konuları çok rahat bir şekilde ele alacaksınız. Pazartesi Venüs Boğa burcuna geçiyor çalışma ortamlarınız hızlanmaya başlıyor. Beraber çalışacağınız insanlardan yana şansınızın yüksek olacağı bir dönem. Aynı zaman sağlığınızda da istediğiniz rahatlığı ve keyfi yaşayacaksınız. Kilo artışı söz konusu olabilir Bu dönem iş yerinizde yenilemeler yapacaksanız yeni bir işe başlayacaksanız 3 hafta boyunca bu konularda destekli olabilirsiniz.

Mars’ın Neptün’le kavuşumu ev, aile ve yuva alanlarınıza dikkat çekiyor. Evinizi paylaştığınız insanlara dikkat edin. Onların enerjilerinde, bağışıklık sistemlerinde bir düşüş söz konusu olabilir. Evle ilgili girişimleriniz varsa Pazartesi ve sonrası birkaç güne denk getirmemeye özen gösterin çünkü çok kolay yanılabilir kandırılabilirsiniz. Ayın 27’si ve 28’si, 1’i, 2’si ve 3’üne kadar dikkatli olun özellikle evinizle ilgili konularda ve sulardan gelecek tehlikelere dikkat edin. Salı günü Mars’ın Koç burcuna geçişi aşk hayatınızı hareketlendirecek. Sağlığınız iyi olacak iş koşturmalarız artarken size mutluluk veren insanlarla aşka yelken açacaksınız, işler yapacaksınız. Sanatsal ve kreatif işleriniz artacak. Çarşamba günü Venüs’ün Plüton’la dik açısı var. Beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişime dikkat edin. Karşı tarafın sizi kıskanması ya da karşı tarafın sizi farklı yönlendirmeye çalışmasını da fark edebilirsiniz özellikle 1 Mayıs Çarşamba günü.

Perşembe günü Plüton geri hareketine başlıyor, iletişim evinizde hareket etmekteydi. Burası sosyal medyadan tutun her türlü eğitim, ulaşım, satış, tanıtım, reklam alanlarını, girişim alanlarınızı kapsıyor. Ocak sonu itibariyle bu alanlarda hızlı gelişmeler kaydettiyseniz Plüton’un gerilemesiyle bu işlerinizde bir parça da olsa yavaşlama etkisi devreye girebilir. Bu yavaşlamalar aslında fark etmediğiniz, değiştirmeniz gereken konu olayları yeniden görmeniz için karşınıza gelecek. Bazı işlerinizin yavaşlaması, durması söz konusu olabilir ama bu çok normal, sıkılmayın.

Cuma günü keyfiniz yerinde olacak güzel planlar yapacaksınız. Cuma günü çalışıyor olsanız bile muhakkak o günü çok keyifli geçireceksiniz. Hafta sonu tutulma noktaları tetiklenecek. Tutulma aşk evinizde gerçekleşmişti, aşk hayatınızla ilgili müjdeli haberler karşınıza gelebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar bu hafta sizin için önemli çünkü Ay sizin burcunuzda ve bu da sizin için bu haftayı heyecanlı kılıyor. Yerinizde duramayacağınız bir hafta olacak. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle aşka, keyfe, mutluluğa yelken açacaksınız. Şimdi kendinize vakit ayırmanın tam zamanı. Sanatsal ve kreatif işleriniz hız hızlanabilir. Hayatınızı güzelleştirecek insanlarla tanışma, flörtleşme potansiyeliniz de yüksek görünüyor. Bekarsanız bu dönem tanıdığınız insanlar uzun vadede size şans, başarı ve mutluluk getirebilir.

Pazartesi günü Mars Neptün kavuşumu var. Bu da enerjiyi aşağı çeken bir durum siz de bunu yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizden bir insanın bazı davranışları sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da beklediğiniz bir haber gelmeyebilir, düşündüğünüz bir olay farklı çıkabilir. Bu dönem değişimlere direnmeyin. Yakın çevrenizden bir insanın sizinle ilgili bazı konuları suistimal ettiğini de fark edebilirsiniz. Bu dönem sosyal medyada karşınıza çıkan bir insana yardım yapmak isteyebilirsiniz ya da bir şey almak istiyor olabilirsiniz bunlara dikkat edin çünkü işin arkasında başka şeyler olabilir. Salı günü Mars Koç burcuna geçecek. Enerjinizi ev, aile ve yuva alanınızda harcamaya başlayacaksınız. Evinizi değiştirme, farklı mekanlara gitme belki de eviniz olduğu yerde kalacak ama işinizden kaynaklı olarak şehir dışına gitmek durumunda kalacaksınız. Evinizde aile büyüklerinizle aranızdaki ilişkilerde sabırsız etkilerden mümkün olduğunca uzak durun. Mars ev hanesinde hareket ediyor. Evle ilgili güvenlik önlemlerine dikkat edin.

1 Mayıs Çarşamba günü Venüs’ün Plüton’la bir dik açısı var bu da spekülatif alanda para ile ilgili işlerinizde bazı ilişkilerinizin bozulmasını karşınıza getirebilir. Hırslı davranabilirsiniz bugünlerde parayla ilgili işlerde münakaşaya girmemeye özen gösterin. Yatırım yapıyorsanız da dikkat dikkatli olmaya çalışın. Sevdiğiniz insanla anlaşmak da kolay olmayabilir.

Perşembe günü Plüton geri hareketine başlıyor, Plüton Ocak sonu itibariyle maddi konularda size güzel güç vermiş ya da önemli değiştirici ve dönüştürücü adımları karşınıza getirmiş olabilir şimdi Plüton’un burada geri hareketiyle elde etmiş olduğunuz fırsatları ne kadar değerlendirdiniz ya da bu değişim ve dönüşümler size yaradı mı bunları göreceğiniz bir döngüye giriş yapacaksınız.

Cuma günü çok keyifli eviniz için yapmanız gereken işler varsa bu alanlarda gücünüzü ortaya koyabileceksiniz. Spor yapıyorsanız bu alandan yana da şansınız kuvvetli olabilir. Evinizde yapacağınız harcamalar da yüksek olacak. Hafta sonu tutulma noktası tetikleniyor bu da ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşmişti o yüzden evle ilgili bir haber bekliyorsanız bu konular hafta sonu yeniden hareketlenecek.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar haftanıza isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Bu hafta işler gözünüzde büyüyebilir Salı akşam saatlerine kadar. Çalışmanız ve halletmeniz gereken konular varsa bu konularla kendinizi boğuşuyor gibi görebilirsiniz. Pazartesi Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle evinizde huzuru mutluluğu istikrarı sağlayacağınız bir döngü başlıyor. Aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirmek, evinizi güzelleştirmek anlamında bu dönemi iyi kullanın. 3 hafta boyunca keyfinize diyecek olmayabilir. Bu dönem emlak alımı için şans sizden yana.

Pazartesi günü Mars ve Neptün kavuşumu para evinizde gerçekleşiyor bu da parasal konularda kolay kandırılabileceğinizi gösteriyor. Maddi konularda beklentiniz yüksekse hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizle girişilecek işlerinizde bazı kayıplarınız olabileceği gibi bazı şeylerin size söylenmediğini de fark edebilirsiniz.

Salı günü Mars Koç burcuna geçiyor iletişimsel işleriniz hızlanıyor. 1,5 ay boyunca yakın çevrenizle bağlantılarınız hız kazanacak daha aktif daha cesur daha düşüncesiz enerjilerle hareket etmek isteyeceksiniz. Sosyal medyayı kullanıyorsanız rekabetçi ve hırslı tavırlarınızla ve düşünmeden atacağınız adımlarla birçok insanla tartışabilirsiniz. Araba kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. Her tür satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanında hızlı gelişmeler olabilir. Hırslı yapınız ön plana geçecek ama sabırsız enerjilerden mümkün olduğunca uzak durun. Öğrenciyseniz eğitim hayatınızla ilgili önemli işlerinizde gücünüzü üzerinizde rahatlıkla hissedeceksiniz.

Çarşamba Venüs’ün Plüton’la dik açısı var bu da ev ve aile hayatınızda inatlaşmaların devrede olacağını gösteriyor. Ailenizden ya da sevdiğiniz insanın sizi fazlasıyla kıskandığını sizi manipüle ettiğini, üzerinizde baskı kurduğunu düşünebilirsiniz. Siz de değişiyorsunuz Plüton’un Kova burcuna geçişiyle hayata bakış açınız verdiğiniz tepkiler hayattan beklentileriniz fazlasıyla değişti. Bu değişimlere ailenizin ya da sevdiğiniz insanın verdiği tepkiler farklı olacak ve 1 Mayıs Çarşamba günü özel hayatınızda ve aile ilişkilerinizde zorlanmalara açık olabilirsiniz. Perşembe günü Plüton geri hareketine başlıyor üzerinizdeki bu değişimleri gözden geçirmeniz için 4,5 ay zamanınız olacak.

Cuma günü iletişim işleriniz, aktif olan her tür girişiminiz konusunda kendinizdeki güce inanamayacaksınız. Hafta sonu da tutulma noktaları tetikleniyor. Tutulma yakın çevre ve iletişim evinizde gerçekleşmişti önünüze yeni iş kapıları aralandıysa her tür girişimcilik işinizi başlattıysanız işte buradaki konuşmalar hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yeniden gündeme gelebilir.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar haftanızı sosyal çevre ilişkileriniz hareketli bir şekilde başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla yapılacak planları devreye sokacaksınız. Salı akşam saatlerinden sonra birkaç gün dinlenmek ya da kendi halinizde olmak size iyi gelebilir. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile 3 hafta boyunca iletişimsel işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, ulaşımla, lojistikle ilgili bir işte çalışıyorsanız ya da dijital platformlarda, eğitim alanında çalışıyorsanız burada kuracağınız ilişkiler gayet güzel olacak. Yakın çevrenizle aranızdaki ilişkinin daha da kuvvetlendiği ve güzelleştiğini fark edebilirsiniz. Bu dönem yakın çevrenizdeki insanların arasında sıkıntı ve problemler varsa bunları gidermek sizin göreviniz olabilir. Girişimcilik gerektiren işlerinizde de gözler sizin üzerinizde olacak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Pazartesi günü Mars’ın Neptün’le kavuşumu sizin bireysel alanınızda birinci evinizde. Burası hem kendi hayatınızla ilgili karar verdiğiniz alandır hem de sağlık alanıdır. Pazartesi günü bağışıklık sisteminiz düşük çalışabilir ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara açık olabilirsiniz, salgı sistemi sıkıntılarına açık olabilirsiniz, ayak bölgesinde problemler, kist, ilaç, gıda intoleransı, zehirlenme gibi etkiler, ödeme dikkat etmekte fayda var. Parasal girişimleriniz varsa bu dönem her duyduğunuza her gördüğünüze hemen inanmayın bazı girişimlerinizde kayıplarınız olabilir.

Salı günü Mars’ın Koç burcuna geçişiyle 1,5 ay boyunca maddi konular hızlanmaya başlıyor. Para kazançlarınız hızlanacak. Parasal konularda ne yapmanız gerektiğini iyi bileceksiniz. Düşüncesiz hızlı hareket edeceksiniz ama diğer taraftan para geldiği gibi bazı yerlere de gidebilir bu etkiye dikkat edin. Para ile ilgili halletmeniz gereken işler varsa cesur adımlar atacaksınız ama bu adımlar düşüncesiz olmasın. Girişimleriniz çok hızlanacak elinize de güzel paralar geçecek.

1 Mayıs Çarşamba günü Venüs’ün Plüton’la dik açısı var ki burada yakın çevrenizdeki insanlarla aranızda tedirgin edici bir enerji devreye girebilir. Akraba ve kardeşlerinizle olan ilişkinizde de problemler görülebilir ya da onların kendi hayatlarında yaşanacak bu sıkıntı ve problemler size aktarılabilir. Kimseyle zıtlaşmayın, inatlaşmayın ya da rekabet içerisine girip karşı tarafla olan ilişkinizi bozmayın. Perşembe günü Plüton geri hareketine başlıyor, Plüton bilinçaltınızda önemli açılımlara neden oluyor. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde önemli değişim ve dönüşümleri karşınıza getiriyor Ocak sonu itibariyle şimdi burada bazı konuları yeniden ele almanız gerekecek ve burada fark ettiğiniz konuları da Plüton düzeldikten sonra yeniden hayatınıza alacak ve yolunuzda ilerleyeceksiniz. Hızlı giden sizi korkutan bazı şeyler varsa Plüton’un geri gidişiyle biraz daha rahatlayabilirsiniz.

Cuma günü Mars’ın Plüton’la olan güzel açısı para ile ilgili konularda harika haberler geleceğini gösteriyor. Beklenmedik yerlerden gelen güzel haberler hafta sonuna güzel girmenizi sağlayacak. Hafta sonu da 8 Nisan tutulma noktası tetikleniyor, para evinizde gerçekleşmişti. 8 Nisan civarı para ile ilgili bir konu önünüze geldiyse, bir kazanç söz konusu olduysa hafta sonu bu konu yeniden hareketlenecek güzel bir anlaşma bir konuşma bir sözleşme parayla ilgili bir haber karşınıza gelebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın