Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Nisan – 04 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftanıza yakınlarınız ve kendi hayatınızda neşeli ve eğlenceli yönleriniz ortaya çıkararak başlayabilirsiniz sevgili koçlar.

Bu hafta  parasal alanlarınızda bir tutulma yaşayacaksınız. Salı günü, sabah saatlerinde oluşan parçalı güneş tutulması parasal konularda yeni karar ve başlangıçları hayatınıza hızlı bir şekilde taşıyabilir. Bu dönem sonrası gelirinizde artış olabilir. Ticaretle uğraşanlar için para konuları daha önem kazanabilir. Yine satışa, reklama veya pazarlamaya dayalı işlerinizin karşılığını bu dönem sonrasında alabilirsiniz.

Üstlerinizden ve diğer insanlardan güçlü destekler alacaksınız. Ev ve aile alanlarınızda da şanslarınız yüksek olacak. Haftasonuna doğru artık görüntünüze önem vermek isteyebilirsiniz.  Daha çok kendinizi anlatacağınız ve seveceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak.

Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmayacak sevgili koçlar.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı bilinç altınız aktif olacak. Kafanızdaki düşünceler, geçmiş konu ve olaylara göre karar verebilirsiniz. Haftanıza genel olarak bakarsak, bu hafta hayatınızı derinden etkileyecek ve sizi çok ilgilendirecek bir tutulma yaşayacaksınız. Salı sabah saatlerinde oluşan, parçalı güneş tutulması hayatınızla ilgili her tür kararı hızlandıracak.

Önemli kararlar bu tutulma sonrası devrede olacak. Her tür girişim, atılım ve hayatınızla ilgili her tür kararı bu tarih sonrası alabilirsiniz. Hayatınızın yapısı değişebilir. Bu sizi ve maddi durumunuzu yakından ilgilendiren bir tutulma olacak sevgili boğalar. Önemli olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Bir yandan da yakın çevrenizle beraber yapacağınız önemli işler ve fırsatlarınız karşınıza gelebilir. Haftasonu ise sosyalliğinizde biraz çekilmeler yaşanabilir. Kendinizi bu dönem sonrası geriye çekeceksiniz. Bu biraz da duygularınızı saklamanız ve sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmenizden kaynaklı olacak. Özel hayatınızda olumsuz düşüncelere, keskin eleştirilere bu Cumartesi günü dikkat edin.


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı, değişik plan ve programlar tasarlayabilir, gece saatlerindeyse aynı heyecanı duymayabilirsiniz sevgili ikizler.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta  kadersel alanınızda bir tutulma yaşanacak ve bu tutulma beklenmedik konu ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Salı sabah saatlerinde oluşan güneş tutulmasında; ortaya çıkacak olan olaylar sonucunda neyin, niçin olduğunu anlayacaksınız.

Bu süreçte yine sağlığınıza çok ama çok dikkat etmelisiniz. Maneviyatla ilgili konu ve olaylar hayatınızda daha çok yer edebilir. Başka insanlar için birşeyler yapmak, insanlara yardım etmek önem kazanabilir.

Çarşamba günü devreye giren güzel etkileşimlerle beklenmedik yerlerden ayrıca güzel para destekleriniz olacak. Haftasonu ise daha çok arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize vakit ayıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

Organizasyonlar ve davetler, grupsal işleriniz önem kazanmaya başlıyor. Yine Cumartesi günü, göz önünde olacağınız ortamlarda veya çalışıyorsanız iş alanlarınızda negatif etkilere dikkat edin. Sağlığınızda da zorlanmalar oluşabilir.


YengecYengeç Burcu:

Bu haftabaşı iş alanlarınızda alacağınız haberler farklı duygusal tepkiler vermenize neden olabilir. Ani ve fevri hareketlerden kaçınmanız gerekecek sevgili yengeçler. Haftanıza şöyle bir bakarsak sosyal alanlarınızda, ve arkadaşlık evinizde bir tutulma yaşanacak. Çevreniz değişebilir veya arkadaşlarınızın hayatında önemli olaylar oluşabilir.

Yeni iş teklifleri ayrıca bu hafta size hayatı keyifle algılatacak. Yeni tanışacağınız insanlar, gireceğiniz çevreler size yeni iş kapıları aralayabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki ani ve beklenmedik gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyecek sevgili yengeçler. Geleceğinizle ilgili her tür işte bu dönem sonrası hız kazanabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde bazı artışlar oluşabilir.

Sosyal ortamlarda etkili ve güçlü arkadaşlarınızla ortak planlar yapabilir, birbirinizi birçok konuda destekleyebilirsiniz. Haftasonu itibarıyla işinizi daha çok seveceğiniz ve üstlerinizle iyi anlaşacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Yalnız bu cumartesi geleceğiniz için olumsuz düşünce yapısından uzaklaşın.


AslanAslan Burcu:

Bugün yabancı ortamlarda veya daha az samimi olacağınız yerlerde farklı davranmayı tercih edebilirsiniz sevgili aslanlar.

Haftanıza baktığımızdaysa bu hafta kariyer evinizde oluşan güzel bir tutulma yaşayacaksınız. Salı günü sabah saatlerinde boğa burcunda oluşan parçalı güneş tutulması; kariyer ve iş alanlarınızda önemli olayları hızlandırılmış bir biçimde hayatınıza sokacak sevgili aslanlar. Kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Kafanızdaki planları uygulamaya koyabilir. Yeni projelerinizi hızlandırabilirsiniz. 6 ay boyunca kariyerinizi şekillendirecek yeni oluşumlar, olayların ve insanların hayatınızda fazlasıyla hızlandığını göreceksiniz. Bazı iş konuşmaları ve görüşmeleri gücünüzü ortaya istediğiniz şekilde koymanıza neden olacak.

Haftasonu itibarıyla seyahatleri ve eğitim konularını seveceğiniz ve bu alanlara yöneleceğiniz bir dönem başlıyor. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı sevginiz ve anlayışınız artabilir ama kıskanç ve huzursuz yapınızla bazı ilişkilerinizi de zorlayabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, ortaklaşa hareket etmek durumunda kalacağınız para işlerinizde kafanıza göre davranmak isteyebilirsiniz sevgili başaklar.

Haftanıza şöyle bir bakacak olursak, bu hafta seyahat, eğitim ve hukuk alanlarınızda bir tutulma yaşayacaksınız. Salı sabahı oluşan  bu  parçalı güneş tutulması, 6 ay boyunca bu alanlarda önemli konu ve olayları hızlandırabilir.

Eğitim konularınız hızlandırılmış bir şekilde devreye girebilir. Yine hukuki davanız varsa bu dönemden sonra sonuçlarını hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ya da hiç hesapta olmayan bir seyahat fırsatı karşınıza çıkabilir. Önemli bir iş ve seyahat görüşmesi devrede olabilir. Yeni işler, yeni çevrelerden veya arkadaşlarınızdan gelecek, Çarşamba günü güzel etkiler altında olacaksınız.

Ayrıca haftasonu itibarıyla kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler geliştirmeye başlayacaksınız.Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler. Özel hayatınızdaysa tutkularınıza sarılarak  iç güdüsel ve baskın davranabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, özel alanlarınızda ve ikili ilişkilerinizde fevri, sıkılgan ve ani davranışlar sergilemeye müsait olabilirsiniz. Bu hafta ortaklaşa para alanlarınızda bir tutulma yaşayacaksınız. Bu tutulma ilginç olayları hayatınıza taşıyabilir.

Bu tarih ve sonrası 6 ay boyunca  kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Eşinizin hayatında parasal konularda önemli değişimler, olaylar cereyan edebilir. Ya da elinize bu dönem sonrası bir miras geçebilir. Krizlere açık olacağınız bu dönem karşınıza çıkacak olaylar sizi değiştirecek ve dönüştürecek. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar ve parasal konuşmalar bu Salı tutulma esnasında devrede olabilir.

Parasal getirilerinizin iş hayatınıza fırsatlara dönüştüğünü görebilirsiniz. Özel hayatınızda bu kadar hır gür den sonra haftasonu itibarıyla nihayet sevdiğinizle aranızı düzeltme şansınızın olacağı bir döneme giriyorsunuz. İlişkileriniz için güzel bir dönem altında olacaksınız. Sosyalliğiniz artmaya başlayacak.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı iş ve hizmet alanlarınızda farklı ve sıradışı duygularla bezenmiş bir gün geçirebilirsiniz. Telaşlı ve sabırsız davranmadığınız müddetçe istediğiniz desteği kolay göreceksiniz sevgili akrepler.

Bu hafta özel hayatınızı ilgilendiren bir tutulma yaşayacaksınız. Salı sabah saatlerinde oluşan parçalı güneş tutulması; özel hayatınızla ilgili yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir.

Bu dönem sonrası evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda önemli konuşmalar, hızlı olaylar oluşacak. Eğer bekarsanız,  evlilik hayatınızda hız kazanabilir. Eğer ilişkiniz varsa, sevdiğiniz kişiyle güzel bir dönem içinde olacaksınız.

Yine taşınma ve yer değiştirme işi gündeme gelebilir. Ortaklaşa işlerinizde giderek hızlanmaya başlayabilir. Haftasonu itibarıyla iş yapmayı seveceksiniz. Bir yandan da yemeye içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir. Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine dikkat edin.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda veya varsa çocuklarınızla olan ilişkilerinizde her zamankinden farklı davranmayı tercih edeceksiniz sevgili yaylar. Haftanıza şöyle bir göz attığımızda, bu hafta iş ve hizmet alanlarınızda bir tutulma yaşayacaksınız.

Bu tarih sonrası iş alanlarınızda önemli değişimler, kararlar ve başlangıçlar hızlı bir şekilde gündeminizde olabilir. Yeni bir işe başlamak, proje içine dahil olmak hız kazanabilir veya sağlığınızla ilgili yeni düzenlemeler içinde bulunabilirsiniz.

Aynı durum özel hayatınız içinde geçerli olacak. Evlilik konuları giderek daha hızlanarakhayatınızın merkezine yerleşebilir.

Yine daha önceden önemli bir görüşmeniz olduysa bu hafta içinde para konuşmaları da oluşabilir. Haftasonu itibarıyla aşk hayatınızda önem kazanmaya başlıyor, gerçekten kendinizi bulutların üzerinde uçuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kıskançlık ve huzursuzluklar yaratmamaya özen gösterin.


OglakOğlak Burcu:

Bu haftabaşı evinizde ve var olan düzeninizde farklı birgün geçirebilirsiniz sevgili oğlaklar. İş konuları kafanızı kurcalayacak veya sizin planlarınızı değiştirmenize neden olacak.

Haftanıza bakarsak bu hafta aşk hayatınızı ilgilendirecek bir tutulma yaşayacaksınız. Bu tutulma ve sonrası 6 ay boyunca çocuk eviniz aktif olacak. Bebek isteyen oğlaklar, uygun bir süreç içindesiniz. Yine bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, aşk size hızlı olaylarla gelecek, siz hiç merak etmeyin sevgili oğlaklar. Yaratıcılığa dayalı iş alanlarınızda bu dönem sonrası hız kazanmaya başlayacak. Sprotif aktiviteler, eğlence oluşumları hayatınızı hareketlendirecek.

Geçmiş dönem yaşadığınız sorun ve bunalımların geride kaldığını göreceksiniz. Sevdiğiniz insanla bu hafta barışı ve huzuru sağlamış görünüyorsunuz. Haftasonu itibarıyla artık evinizi güzelleştirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Dekorasyon, boya badana işleriniz hız kazanabilir.


KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı hızlı, farklı bir telefon ve görüşme trafiğiniz olabilir. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla hareket edeceksiniz sevgili kovalar.

Haftanıza şöyle bir bakarsak bu hafta  aile hayatınızda önemli bir tutulma yaşayacaksınız. Aile düzeniniz değişebilir, onların hayatında önemli olaylar gündeme gelebilir. Bu güneş tutulması; aile ve yuva konularınızda yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Ailevi konularınızın, aile büyüklerinizin hayatındaki önemli oluşumların hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz.

Yine bir ev alım, satımı, arsa, gayrimenkul işleriniz bu süreçte devrede olacak. Aile hayatınıza düşecek birçocuk haberi bu tarih sonrası hayatınızı renklendirebilir. Ev konularında bu hafta yapılması gerekenler de hallolacak özellikle bu işleriniz için Çarşamba gününden yararlanın.  

Hafta sonu itibarıyla yakın çevre işleriniz devreye girmeye başlıyor. Onlarla olan bağlantılarınız bu dönemde fazlasıyla artıyor olacak. Girişken ve lider tavırlarınız bilgisayar, iletişim, reklam, pazarlama alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı parasal konularda ani ve farklı davranma isteğiniz yoğun olacak. Şu sıralar soyut şeylerle değil, somut işlerle uğraşmak ve bazı şeylerin karşılığını görmek ve almak derdindesiniz sevgili balıklar.

Haftanıza genel olarak bir bakarsak bu hafta yakın çevre evinizde bir tutulma yaşayacaksınız. Bu tarih sonrası akraba, kardeşler veya komşularınızın hayatında yeni açılımlar, ani değişimler oluşabilir. Sizde bu etkinin içinde olabilirsiniz. Onların hayatındaki hızlı oluşumlar sizi de yakından ilgilendirecek.

Yine reklam, satış, pazarlama, ulaşım, iletişim alanlarınızda hızlı karar ve başlangıçlar oluşabilir.  Sosyal çevrenizdeki insanlarla güzel planlar ve işler içerisine girebilirsiniz. Yine ailevi bazı kararlara açık olun. İletişim ve üretkenliğe dayalı önemli işler ayağınıza gelebilir.

Hafta sonu itibarıyla maddi kazanımlarınızı arttıracağınız ve kazançlarınızı çoğaltacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Gezmeye, görmeye, spor ve değişik seyahatler ve aktivitelere para harcayabilirsiniz. Malınızın ve paranızın değerini bilmelisiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın