Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Eylül – 4 Ekim Haftalık Burç Analizleri

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftanın en önemli olayı, hemen haftabaşı yaşayacağımız Koç burcunda oluşan Tam ay tutulması. Bu tam ay tutulması hayati kararlarınızı devreye sokacak sevgili Koçlar. İlişkilerinizde ve hayatınızda cesurca ilerlemek önem kazanabilir. Düşünmeden hareket etmek isteyeceksiniz. Artık yolunuzda ya yalnız yürüyeceksiniz, ya da önemli beraberlik kararlarıyla hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız, karşınıza gelecek olaylarla bu tutulmada her tür ilişkiyi deneyimleyeceksiniz.

Ayı bitirirken, yaşadıklarınız sonucunda özel hayatınızda çözüm üretmek konusunda mantıklı ve çözümcül yaklaşımlarınız bu hafta Çarşamba günü devrede olabilir. Daha önceden sıkıntı yaşadığınız konuları gözden geçirmek için uygun bir zaman olacak. Ters giden konulardan, sıkıntılarınızdan kaçmayın ve içsel çözümlemelerle yolunuza devam edin.

Ekim ayına iletişimsel konularla giriş yapacaksınız. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yine bu ay özel hayatınız ve ortaklaşa yapılacak işleriniz devrede olacak. Bir yandan da iş hayatınızda önemli fırsatlar ve şanslar Ekim ayının 2. yarısında karşınıza gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı Koç burcunda bir Süper Ay tutulması yaşanacak sevgili Boğalar. Bu Tam ay tutulması bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarabilir. Kadersel temalara açık olacaksınız. Kaderinizin ipleri bir anlamda elinizde olmayabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Fiziksel, ruhsal ve beden sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Bilinçaltınızda cesurca sizi tetikleyecek geçmiş konuları farketmeli ve önemsemelisiniz. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız ve ani duygusal kararlardan uzak durmalısınız.. Karşınıza gelecek olan olayları kısa vadede değilde, uzun vadeli olarak değerlendirmeye bakın. Bu süreç geçtikten sonra olayların hayatınızı nasıl şekillendirdiğini gayet güzel göreceksiniz.

Bu ay sonu iş ve sağlık konularınıza ve bu alanda yaşadığınız sorunlara ve sıkıntılara mantıkla yaklaşmasını bileceksiniz. Bazı konuları gözden geçirmeniz, sıkıntıları konuşmanız ve çözüm üretmeniz çok işinize yarayabilir. Bu etkiden Çarşamba günü en güzel şekilde faydalanın.

Ekim ayında beraber çalıştığınız insanlara saygıyla ve sevgiyle yaklaşımınız iş alanlarınızda sizi aranılır kılabilir. Bir yandan da bu ay aşk hayatınızda şanslar ve fırsatlar altında olabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftanın en önemli olayı bu haftabaşı devreye giren Kanlı Ay tutulması. Bu Pazartesi oluşan tam ay tutulması arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinizi etkileyecek. Dostluklarınızı gözden geçirebilir, bazı hassaslıklara veya onların hayatındaki önemli duygusal oluşumlara veya sorunlara açık olabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendiren duygusal olaylar ve temalara açık olacaksınız. Aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasında duygusal sorunları karşınıza getirecek olan bu tutulmada düşünmeden kararlar almamaya çalışın. Bağlarınızı ve ilişkilerinizi kolaylıkla yıkabilirsiniz.

Çarşamba günü aşk hayatınızda, eski konuşulmuş konular üzerine eğilebilirsiniz. Var olan sıkıntıları ve problemleri konuşmak ve derine inmek için de uygun bir ay sonu olacak. Varsa çocuğunuzla olan paylaşımlarınızda mantığınız her daim devrede olsun. Aile hayatınızda rahat hareket edeceksiniz.

Ekim ayında eviniz, aileniz ve yuvanıza daha fazla ağırlık vereceksiniz.  Bir yandan da aşkı geldiği gibi karşılayacak, eğlenceli ortamlarda bulunacaksınız. Çocuğunuzla veya aşkınızla iletişiminize özellikle Ekim başında dikkat edin.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya önemli bir ay tutulmasıyla başlıyoruz sevgili yengeçler. Bu Tam ay tutulması, sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek. Uzun zamandır uğraştığınız ve oturtmak istediğiniz işlerinizin karşılığını bu süreçte alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konuların 6 ay boyunca hızlandığını görebilir ya da bu alanlardaki iniş çıkışlara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Yine aile hayatınızda da cesur ve düşüncesizce adımlar atılabilir veya onların hayatını etkileyen olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Kariyerinizde ve aile hayatınızda düşünmeden sonuçlara atlamamaya ve kararlar almamaya özen gösterin.

Ay sonunda aile hayatınızda daha önceden sorun olmuş ve çözülememiş konulara çözüm üretmek ve bazı konuları konuşmak için uygun ortamlar içinde bulunabilirsiniz.

Ekim ayı iletişim, satış fırsatlarınızın bolca karşınıza geleceği, yakın çevrenizle ilişkilerinizi arttıracağınız ve aile hayatınızda eski konuların ve konuşmaların gündeme geleceği bir ay olacak. Bu ay iletişimsel konularda özellikle ayın ikinci yarısında çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı Koç burcunda Tam Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu ay tutulması yabancı ortaklı işler, seyahat, medya, yabancılarla yapılacak işler ve hukuk alanlarınızda oluşacak sevgili aslanlar. Bu tarih sonrası bu alanlarda hızlı ve hassas olayların gündeme geldiğine şahit olacaksınız. Yabancılarla yapılacak olan işlerinizde cesur ve biraz da düşünmeden kararlar alabilirsiniz. Yine bir eğitim fırsatında anlık tepkilere hazır olun. Düşüncesizce adımlar atmamak önemli olacak. Uzak yolculuklarda kaza ihtimaline karşı uyanık olun. Yabancı ve sizi daha az tanıyan insanlarla ilişkileriniz önem kazanacak.

Ay sonunda yakın çevrenizin sizin aklınıza ihtiyacı olabilir, onlarla olan konuşmalarınızda mantığınızdan şaşmayın. İç gözlem yapmanız ve iletişiminizde temkinli olmanız işinize yarayabilir. Sıkıntı ve problemleri konuşmak ve çözüm üretmek işinize yarayabilir.

Girişimleriniz ve fırsatların bu sene sizi desteklemesiyle birlikte ekim ayı parasal konularda şanslı bir ay olabilir sevgili Aslanlar. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminize özellikle ekim ayının ilk haftalarında çok dikkat etmelisiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşında koç burcunda oluşan Tam ay tutulmasıyla, ortaklaşa parasal konular önem kazanıyor. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın para durumunda ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Boşanma aşamasındaysanız nafakayla ilgili hızlı gelişmeler yaşanabilir. Bir borç veya ödeme sizi sıkıştırabilir ya da elinize bu dönem sonrası miras geçebilir. Yine vergi, sigorta, kredi alanlarında düşüncesizce ve anlık kararlar almamaya çalışmalısınız. Beklenmedik olaylara hazırlıklı olmalısınız.

Çarşamba günü parasal işlerinizde mantıktan şaşmayın. Daha önceden konuşulmuş ama bir türlü çözülmemiş para işleriniz devrede olabilir. Olayları gözünüzde büyütmeden ilerlermek çok şey kazandırabilir. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.

Ekim ayında hem parasal şanslarınız, hem de hayat girişimleriniz sizi fazlasıyla mutlu edebilir. İş ve ticaret alanlarınızda hala dikkatli adımlar atmakta fayda var zira ekim ayının ilk haftalarında parasal konularda merkürün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın.


TeraziTerazi Burcu:

Bu Pazartesi sizin zıt burcunuzda oluşan bir tutulmayla karşılıyorsunuz sevgili Teraziler. Bu pazartesi oluşan tam ay tutulması sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda oluşacak. Bu dönem sonrası evlilik ve özel ilişkilerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Önemli hassas duygusal kararlar devreye girebilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkinizde düşüncesiz atılacak adımlar ilişkinizi zorlayabilir. Sevdiğiniz insanı idare ettiğiniz konularda artık bunu yapamayacağınızı farkedebilirsiniz. Ya da aynı durum onun için geçerli olabilir. Anlık kararlardan uzak durmalısınız. Yine aniden oluşan bir taşınma ortaya çıkabilir.

Ay sonunda, eski konu ve olayları daha fazla dile getirmek arzusu yüksek olabilir. Sıkıntı çektiğiniz konuları konuşmak ve düzeltmek için Çarşamba günü şanslara sahip olacaksınız. Kendiniz için yapacağınız işlerde mantıktan uzaklaşmayın.

Ekim ayında kendi kişisel hayatınıza odaklanacaksınız sevgili teraziler. Kendi atılımlarınız ve girişimleriniz önem kazanırken merkürün hala sizin burcunuzda gerilediğini unutmadan harekete geçmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşına koç burcunda oluşan bir ay tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Akrepler… Bu Pazartesi oluşan ay tutulması iş, hizmet alanlarınızda bazı sonuçları ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu konularda beklenmedik olaylarla ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Düşünülmeden verilen kararlara dikkat etmelisiniz. Sağlığınızda da hassaslıklara ve iniş çıkışlara hazır olmalısınız.

Çarşamba günü, eski bir konu yeniden gündeme gelebilir ama moralinizi düşürmeye gerek yok olaya mantıkla yaklaşırsanız çözümü kendiliğinden ayağınıza gelecek. Bilinçaltı temizliği yapmak için uygun bir dönem içinde olacaksınız.

Ekim ayında çok önemli işlere kalkışmamak ve biraz dinlenmek en doğrusu olabilir sevgili Akrepler. Yeni döneme hazırlanmalı ve sadece sosyal ortamlarınızdaki önemli işlerinizin üzerine düşmelisiniz. Özellikle Ekim ayının 2. yarısında sosyal çevrenizden çok güzel destekler alacağınızı söyleyebilirim.


YayYay Burcu:

Haftaya Koç burcunda oluşan Tam Ay tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Yaylar. Bu Tam ay tutulması aşk hayatınızda bazı beklenmedik kararları ve oluşumları karşınıza getirebilir. Cesaretli ve düşünülmeden atılacak olan adımlar söz konusu olabilir. Yine sanatsal işlerinizde önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu tutulma aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Ya da aşk hayatınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Her halükarda bu tutulma zamanında sosyal çevreniz ve aşk hayatınız arasındaki denge önemli olacak.

Çarşamba günü, eski bir arkadaşınızla buluşmak ve konuşmak için harika bir gün. Daha önceden sorun olan ve çözülmemiş konu ve olayları halletmek için harekete geçebilirsiniz. Durumları toparlamak kolay olabilir. 

Ekim ayında sosyal ortamlarınızda kendinizi gösterecek, eski arkadaşlarınızla eski günlerinizi yad edeceksiniz. Bir yandan da iş hayatınızda önemli fırsatlarınız hala devam ediyor olacak. Özellikle Ekim ayının 2. yarısında çok özel şanslar ve fırsatlar kariyerinizi şekillendirebilir.Oglak
Oğlak Burcu

Bu haftabaşında bir tutulma yaşanacak. Bu pazartesi oluşan tam ay tutulması, ev ve aile hayatınızdaki kararları gündeme getirebilir sevgili Oğlaklar. Bu tarih sonrası önemli olaylar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin hayatında da duygusal sorunlara ve hassas oluşumlara açık olabilirsiniz. Ev veya emlak alımı, satımıyla ilgili anlık ve cesaretle verilecek kararlara karşı dikkatli olun. Aile hayatınızda idare ettiğiniz konularda köprüleri kolay yıkabilirsiniz.

Çarşamba günü, kariyer ve iş konularınızda mantıkla ilerlemek ve daha önceden konuşulmuş ama bitmemiş işlerin üzerine düşmek size kazandırabilir. Bu alanda sıkıntıların üzerine gitmek ve çözüm üretmek için uygun olacak. Yine aile hayatınızda da çözümler ve eski konuşmalar devrede olabilir.

Ekim ayında eskiden konuşulmuş ama bitirilmemiş kariyer işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bir yandan da eğitim, seyahat, medya fırsatlarınız bu ay da devrede olacak. Ayın 2. yarısında çok özel fırsatlar karşınıza gelebilir.


KovaKova Burcu

Haftaya koç burcunda oluşan bir ay tutulmasıyla başlıyorsunuz sevgili Kovalar. Bu Tam ay tutulması sizin yakın çevre alanlarınızı etkileyecek. Yakın çevrenizde olan biten olaylar daha fazla gündeminizde yer tutabilir. Akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, komşularınız ya da çok yakın dostlarınızın hayatındaki değişimler sizleri etkileyecek. Bir yandan da iletişimsel konularda olaylardan çabuk ve kolay etkilenebilir ve çevrenizdeki insanlara ve ilişkilerinize düşünmeden tepkiler verebilirsiniz. İletişim, satış, reklam, pazarlama veya bilişim alanlarınızda duygusal kararlara açık olacaksınız.

Ay sonunda daha önceden konuşulmuş bir medya, eğitim, seyahat işi devrede olacak. Ya da bu alanlarda halletmeniz gereken konuları rahatça uygulayabileceksiniz. Sorunlarınıza kendinizce çözümler üretmek için Çarşamba günün bu enerjisinden faydalanın.

Ekim ayı kendinizi geliştirebileceğiniz eğitim, kurs, seminer fırsatlarınızın ön planda olacağı eski ve tamamlanmamış işlerinizin gündeme geleceği bir ay olacak sevgili Kovalar. Bir yanda da ortaklaşa para alanlarınızda alacak verecek dengenizde, banka işlerinizde, nafaka, miras konularında da önemli girişimler ve önemli fırsatlarla karşılaşıyor olacaksınız.


BalikBalık Burcu

Bu Pazartesi koç burcunda bir ay tutulması yaşanacak. Tam ay tutulması sizin para evinizde gerçekleşecek sevgili Balıklar. Para ile ilgili konuların hızlandığına şahit olacaksınız. Parasal konularda önemli sonuçlara ulaşacaksınız. Elinize bir miktar para geçebilir. Ya da para ile ilgili konularda dengeyi sağlamak zorunda kalabilirsiniz. Parasal konularda anlık streslere ve kararlara lütfen dikkat edin.

Çarşamba günü bir para ödemeniz veya banka işiniz varsa mantığınız devrede olsun. İşinizde yapacaklarınız ve yapmanız gerekenler öne çıkmaya başlayacak. Daha önceden karşınıza gelen bir sorunu çözmek için uygun etkiler altındasınız.

Ekim ayı her anlamda ortaklaşa para alanlarınızı gözden geçirebileceğiniz, parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gereken bir ay olabilir. Özellikle ayın ilk haftasında merkür parasal konularda hata yaptırabilir. Ayın ikinci yarısında özel hayatınızda şanslarınız ve fırsatlarınız yüksek olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Haticegül
    20:17'de Eylül 29, 2015

    Sitedeki bilgi dizilimi çok kullanışlı

Bir Cevap bırakın