Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Eylül – 4 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

28eylu4ekim-hk-wb
Bu yazıyı paylaşın;

28 Eylül – 4 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlardan alacağınız haberle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta Salı günü dikkatli olun. Bazı girişimlerinizin, hareketlerinizin otorite veya aile tarafından engellendiğine ve sizi zor duruma düşürdüğüne şahit olabilirsiniz. Yine bugün itibarıyla Satürn ün düzelmesi iş odaklı alanlarınızda daha sağlam ve disiplinle ilerleyeceğinizin işareti olacak.

Ekim ayının hemen başında oluşan Dolunay tüm algınızı kendi seçimlerinize, hayatınıza ve vereceğiniz önemli duygusal kararlara çevirebilir. İlişkilerinizde yaşayacağınız olayları kafanıza çok fazla takmamalı, kendinizi daha çok işinize  vererek yolunuzda ilerlemelisiniz. İçinizde tuttuğunuz, biriktirdiğiniz ne varsa bu dolunay bunun yansımasını görebilirsiniz. Özel ilişkilerinizden destek alabilir, sizi mutlu edecek insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Cuma gün ve sonrasında iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, titiz etkileşimler içinde olacaksınız. Kilo alımına kafayı takabilir,  diyet yapmaya meyilli olabilirsiniz. Hijyen, temizlik gibi konular önemli olmaya başlıyor. İşinizi seveceğiniz bu dönem başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınızdaki olaylarla başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İş alanlarınız, sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz bu hafta önem kazanırken özel hayatınızda sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Salı günü satürn düzeliyor. Eğitim, seyahat, yabancı insanlarla yapılacak olan işlerde, gelecek planlarınızda artık son kez daha kararlı ve istikrarlı bir şekilde ilerleyeceksiniz. Diğer taraftan bu tarihe ekstra dikkat edin. Bazı işleriniz sonlanabilir, çeşitli engellerin ve mücadelelerin karşınız geldiğini görebilirsiniz. Yine yurtdışında bir eğitim fırsatınız varsa, medya alnında çalışıyorsanız bu alanlarda engeller ve çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. İyi organize olmanız gereken bir dönem içinde olacaksınız.

Ekim ayına Dolunay etkisiyle giriş yapacaksınız sevgili Boğalar. Bu Dolunayda, beklenmedik konu ve olayların etrafınızda cereyan ettiğini görebilirsiniz. Sağlığınıza  dikkat edin. İş alanlarınızda kendi bildiğinizi okuma, dengeyi sağlama ve sosyal çevrenizdeki insanlara yardım etme konusunda  stresleriniz fazla olabilir. Yaşayacağınız bazı olaylar karşısında öfkenizi ve biriktirdiklerinizi rahat kontrol edemeyebilirsiniz.

Cuma günü ve sonrasında aşk hayatınızda, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirebileceksiniz. Aşkı arıyorsanız, aşkı bulabilir, çocuğunuz varsa onunla vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza dış ortamlardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta kariyer ve iş koşturmalarınız fazla olabilir. Bir yandan da iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlanacak.

Salı günü  çok dikkatli olun bazı girişimleriniz sonlanabilir, engellerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki parasal meseleler veya onların iş hayatındaki zorlanmaları sizi de zorlayabilir. Yine Salı günü itibarıyla parasal konularda daha organize ve sistemli hareket edeceğiniz bir dönem içinde giriyorsunuz.

Ekim ayı Dolunay etkisiyle başlıyor sevgili İkizler. Dolunay arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Sosyal çevrenizde bazı hassas durumlar karşınıza gelebilir. Aşk hayatınızı sosyal çevrelerde bu dolunay  dengede tutmaya özen gösterin. Bu ay sınavlarınız sosyal yaşantınızdan sizi yakalayabilir. Beraber iş yaptığınız arkadaşlarınızla bazı sorunlara açık olabilirsiniz. İçinizde tuttuklarınızın, öfkenizin yansıması sizi zor durumda bırakabilir. Savaş başlatmayın.

Cuma günü itibarıyla ilişkiler gezegeni Venüs, ev, aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Yine tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Bu dönem içinde evinizi sevecek, daha çok vaktinizi evinize harcamak isteyeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza parasal ödemeleriniz, harcamalarınız veya banka işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta gelecek planlarınızı hızlandıracak ve iş alanlarınız için kolları sıvayacaksınız.

Bir hatırlatma yapacak olursak önünüzdeki dönem aşka, sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde becerileriniz artabilir. Aşk veya eğlenceye dayalı alanlarınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

Salı gününe dikkat edin. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Bazı zorlanmalar yaşayabilir, ilişki, evlilik ve ortaklıkta sonlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Ne yapmanız gerektiği konusunda kolay hareket edemeyebilirsiniz. Bu dönem ilişkinizle ilgili konularda artık tam bir karar verme dönemi olabilir. Eşinizin ailesiyle ilgili alanda eliniz kolunuz bağlı olabilir.

Cuma günü oluşan Dolunayda, işinizle ilgili konularda bir sonuca ulaşabilir, sadece kendi ailenizle değil, evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Koşturmalarınızın karşılığını alabilirsiniz ya da bu alanlarda şifalandırmanız gereken konularla ilgili olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanmanız gereken haftalardan birtanesi sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hem özel ilişkileriniz, hem de parasal konular tüm haftaya enerjisini yayabilir. Ev, aile hayatınızda kalıcı çözümler çok uzakta değil. Ev alım, satım, ailenizle ilgili önemli kararlar yine gündeminize yerleşecek.

Salı günü  satürn düzeliyor. İş hayatınızda, günlük işlerinizde daha organize olacağınız, disiplinle yolunuzda ilerleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Yine Salı gününe dikkat edin. Bir işinizde, girişiminizde, planınızda zorlanmalar, engeller ve blokajlar oluşabilir. Şartları çok fazla zorlamamalısınız.

Ekim ayında evinizin konularına eğilecek, aile hayatınızda yapmanız gerekenleri ön plana alacaksınız sevgili Aslanlar. Cuma günü oluşan Dolunayla beraber uzak çevrenizdeki akraba veya aile tanıdıklarından haberler alabilirsiniz.  Ya da sevdiğiniz insanın seyahat veya eğitim ortamlarında beklenmedik olaylar oluşabilir. Bu dolunayda parasal konularda da güzel gelişmeler altında olacak, hayatı daha keyifle algılayacaksınız.

Cuma günü para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem. Yalnız mükemmeliyetçi yapınızla kılı kırk yarmayın.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta gündelik işlerinize, koşturmalarınıza kendinizi kaptıracaksınız. Bu haftabaşında sağlığınızla ilgili konularda önemli olabilir. Bu hafta ilişkiler ve ortak parasal alan hayatınızda daha fazla yer edecek. Bir yandan da iletişiminiz artıyor ve daha çok yakın çevrenizle temas halinde olacaksınız.

Salı günü  Satürn düzelmesiyle beraber aşk ve çocuk alanlarınızda, sanatsal işlerinizde, hobilerinizde daha planlı ve organize olmayı başaracaksınız. Yine bu Salı gününe dikkat edin. İlişkilerinizde sorunlar, blokajlar ortaya çıkabilir. Tutkularınız yüzünden ilişkinizi bozabilirsiniz. Bu dönemde hamileyseniz lütfen gündelik yaşantınıza ekstra özen gösterin

Ekim ayının hemen başında oluşan Dolunay bu ay para dengenizi iyi sağlamanız gerektiğini gösteriyor. Dolunayda parasal alanlarınızda bir kaç gün hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Parasal konularda başlattığınız işlerin karşılığını almaya hazırsınız. Bu süreçte karşınıza gözden kaçırdığınız bir ödeme ya da bir borç çıkabilir.  Bu alanlarda şifalanmak ve yapabileceklerinizi görmek adına bu dolunay önemli olacak.

Yine dolunay zamanı Cuma günü Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek ve göstermek için harekete geçirecek. Sosyalliğiniz artarken, özel ilişkilerinizde açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Kendinizle doğru bir bağ kuracağınız bir dönem başlıyor. Güzelleşmek isteyebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza keyifli ortamlarda, keyifli işlerle başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu Pazartesi önemli işlerle uğraşmayın onun yerine tamamlanması gereken meseleler üzerine gidin. Bu hafta işleriniz ve gündelik hayatınızın düzeni ve ilişkileriniz önem kazanıyor. Ayrıca maddi konularda zorlandığınız konular üzerine eğilebilirsiniz.

Salı gününe dikkat edin. Partnerinizin işinde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir, bu olumsuzluklar sizin kendi evinize ve özelinize de yansıyacak. Bu dönemde didişmeyin ve karşı tarafa hak vermeye çalışın. Yine bu Salı itibarıyla ev ve aile ortamlarınızda daha organize ve sistemli hareket edeceksiniz.

Ekim ayı, ilişkinizi, evliyseniz evliliğinizi, ortaklı işiniz varsa partnerinizle bağlantılarınızı ön plana çıkarıyor. Bu ay bu konularda önemli kararlar alacaksınız.

Cuma günü oluşan Dolunayda özel ilişkilerinizde, sevdiğiniz insanın hayatında oluşan beklenmedik olaylar, sizin hayatınızı da hassaslaştırabilir. Önemli kararlar arifesindesiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınız varsa çok dikkat edin. İlişkinizi şifalandırmak ve bu alandaki streslerle yüzleşmek anlamında bu dolunayı kullanabilirsiniz. İçinizde biriktirdikleriniz veya karşı tarafın içerlediği konular hızlı duygusal kararları karşınıza getirebilir.

Cuma günü itibarıyla soğuk ve duygusuz hareket edebilir, ilişkilerinizde ve  sosyalliğinizde biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılabilirsiniz. Yalnızlığı ve hayatı sorgulamayı seveceksiniz. Bu dönem önemli işlerle uğraşmak yerine kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Parasal konularda daha rahat ileryeceğiniz bir dönem Pazar günü devreye giriyor.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza ev, aile, yuva alanlarınızla giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.Bu hafta aileniz, düzeniniz, aşk hayatınız ve gündelik işleriniz önem kazanırken, sağlığınıza gereken özeni göstermeyi atlamayın. Plan ve projelerinizi rahatça konuşacağınız bir dönem başlıyor.

Salı gününe dikkat etmelisiniz. Sorun yaşadığınız iş arkadaşlarınızla bir işinizi sonlandırabilirsiniz. Bir işiniz bitebilir. Veya önemli işlerinizde blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Yine Salı günü itibarıyla iletişime yönelik işlerinizde daha disiplinli ve sorumlu olacağınız bir dönem başlıyor.

Ekim ayı dolunay etkisiyle başlıyor sevgili Akrepler..Bu dolunayda, günlük hayatınızın ritmi hızlanabilir. Bu süreçte sağlığınıza ve beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Sosyal çevreniz hareketli ve bu dolunayda katılacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. İş ve sağlık alanlarınızda şifalanma enerjiniz yüksek çalışacak. Sizi geren konuları, beklenmedik olayları duygusal yönden iyi idare etmeye çalışın.

Cuma günü itibarıyla organizasyonlar, davetler, kalabalık yerler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla kuracağınız ilişkiler sizi bir adım ileriye taşıyabilir. Yeni gireceğiniz çevrelerde insanlar sizi konuşabilirler. Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. İşten elde edilen kazançlarınız artabilir.

Pazar günüyle beraber  gücünüzü geri kazanacaksınız. Hayata daha net gözlerle baktığınız için karşınıza gelecek olan fırsatları güzelce değerlendirebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle yapacağınız kısa planlarla, organizasyonlarla başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta hem kısa programlar, hem ev hayatınız, hem de özel yaşantınız önem kazanıyor.

Salı gününe dikkat edin. Riskli işlerden, girişimlerden kaçının. Aşk ve çocuk alanlarınız için harcayacağınız para sizi zor durumda bırakabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız bugünlerde zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Sizi durduran enerjilerle karşılaştığınızda herşeyi akışa bırakmanız gerektiğini unutmayın. Yine Salı günü itibarıyla parasal konularda daha sistemli ve organize hareket edeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Ekim ayında iş alanlarınızda gerginlikleriniz yüksek olabilir. Cuma günü oluşan Koç dolunayı, aşk hayatınızı tetikleyecek, hızlandıracak. Bu döngüde hızlı ve şifalandırıcı olaylarla karşılabilirsiniz. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınız ve özel ilişkileriniz arasında dengeyi iyi sağlayın. Yine çocuklarınızla ilgili beklenmedik durum ve olaylar, aktivitelerinizi hızlandırabilir.

Cuma günü itibarıyla kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olacaksınız. Bu dönemde kariyerinizin parladığını görebilirsiniz. Patronlarınızla konuşmak, zam, terfi gibi isteklerde bulunmak ve kendinizi göstermek için gayet güzel bir zaman dilimi başlıyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta parasal konular hayatınızda önem kazanırken yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi hızlandırabilir ve ailevi konulara enerjinizi harcayabilirsiniz. Bir yandan da organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

Salı günü dikkat çekici bir gün. Aile hayatınızda bir konu sonlanabilir, ilişkinizde tartışmalar, engeller artabilir. Yine bu dönemde sağlığınıza ekstra özen göstermeli, kazalara sebebiyet verecek davranışlardan kaçınmalısınız. Yine Salı günü itibarıyla Satün düzeliyor. Kendi hayatınızda daha fazla organize olabilir, sistemli bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Ekim ayı hem kariyer ve iş alanlarınızda, hem özel yaşantınızda, hem de kendi hayatınızda önemli kararları karşınıza getirecek sevgili Oğlaklar. Cuma günü oluşan dolunayda iş alanlarınızdaki gerginliklerin sizi aile hayatınızda etkilemesine izin vermemeye çalışın. Ya da aile hayatınızdaki ani ve beklenmedik olaylar, göz önünde bulunacağınız ortamlarda gergin, hassas olmanıza neden olabilir. Aile ortamlarınızda şifalanmalı, öfkenizi, içinize attıklarınızı bu dolunay kontrol etmelisiniz.

Cuma günüyle beraber uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzel ilişkiler kuracaksınız. Mükemmeliyetçi yönünüzü biraz dizginleyin. Daha az tanıdığınız insanlarla ilişkileriniz kuvvetleniyor.


KovaKova Burcu

Haftanıza hızlı olaylarla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta sizin için önemli, hızlı ve heyecanlı haberler alabilir, parasal işlerinizi halledebilir ve iletişime yönelik girişimleriniz için harekete geçebilirsiniz. İş alanınızda kendi düşüncelerinizi ortaya koyacağınız bir dönem ama bu hafta daha çok yakın çevre işlerinizle ilgili olacaksınız.

Salı günü yakın çevrenizden bir insanla ilişkiniz sonlanabilir. Yine yakın çevrenizden bir insanın kariyer ve iş hayatında da bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Bir işinizde engeller, blokajlar oluşabilir. Beklenmedik olaylar sizin dışınızda gelişebilir.

Ekim ayında kendinizi göstereceksiniz ama bu zorlanmayacağınız anlamına gelmiyor. İşlerinizi daha doğru bir şekilde ele alırsanız daha doğru ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Cuma günü oluşan dolunay, akraba veya kardeşlerinizin hayatında, size yakın olan insanların yaşamındaki ani olayları karşınıza getirebilir. Yine Dolunay satış, pazarlama, reklam, sosyal medya, iletişim becerilerinizi arttıracak. İlginizi yakın çevrenizden gelecek fırsatlara çevirebilirsiniz. Bu alanda yaşadığınız sıkıntıları şifalandıracak bir dolunay yaşayabilirsiniz.

Cuma günüyle  beraber maddi giderler ve gelirler alanlarınızda mükemmeliyetçi ve pratik yanlarınıza odaklanacaksınız. Kredi veya borç almak için uygun bir dönem içinde olacaksınız. Partnerinizin parasal konuları öne çıkmaya başlayacak.

Pazar günüyle beraber kariyer ve iş alanlarınızda daha rahat ilerleyeceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza geri planda durarak başlayacaksınız. Çalışıyorsanız bu haftabaşında isteksiz olabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendi hayatınıza, yapacaklarınıza ve parasal konulara odaklanacağınız bu hafta ilişkilerinize önem vereceksiniz.

Salı günü satürn düzeliyor. Geleceğiniz adına daha organize olabileceksiniz ama diğer taraftan bazı yanlış girişimleriniz yüzünden bir işinizi kaybedebilirsiniz. Ya da sizden kaynaklı olmasa bile bu dönem bazı engeller ve zorluklar oluşabilir. Bir arkadaşınızla parasal bir meseleniz varsa bu birkaç gün bu alanlarda sıkıntı ve sorunlar oluşabilir.

Ekim ayında parasal konularda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Hemen Cuma günü oluşan  Dolunayda bir para mevzusu ve bu alanda beklenmedik olaylar, başkalarının devreye girmesine sebep olabilir. Bu Dolunayda elinize para geçebilir ya da parayla ilgili sizi yaralayan, sinirlendiren bir konu çözüme ve şifaya ulaşabilir.

Cuma gününden sonra özel hayatınıza önem vereceksiniz. İlişkinizde sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız. Özel hayatınızda, işlerinizde insanlara karşı anlayışlı ve sıcak yaklaşımlar geliştirmeniz gerekecek.

Pazar günü Plüton düzeliyor. Eğitim, seyahat, medya, ticaret ve yabancı insanlarla yapılacak olan işler alanınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın