Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 Şubat – 02 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

İş alanlarınız aktif bir şekilde haftaya giriş yapacaksınız sevgili koçlar. Canınız çok istemese bile, bu haftabaşı iş konuları enerjinizi ve vaktinizi sömürecek. Şu sıralar dış çevrenizdeki olaylara ve insanlara karşı oldukça hassas ve şefkat dolusunuz.

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta önemli iş bağlantıları ve kalıcı işler gündemde olacak. Salı günü, İş alanlarınızda başkalarından beklediğiniz ilişki desteğini kolaylıkla alabilir, bazı işlerinizde kalıcı sonuçlar içinde olabilirsiniz. Cuma günü itibarıyla, birkaç haftadır arkadaş ve sosyal çevre evinizde gerileyen merkür düzelmeye başlayacak. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar geride kalıyor, artık rahatlayacaksınız.

Mart ayı bir yeniayla başlıyor ama bu yeniay diğer burçların aksine harekete geçmemeniz gereken bir yeniay sevgili koçlar. Bu ay planlarınızı yapın, oluşturun, gözden geçirin ve herşeyi etraflıca düşünün. Eğer imkanınız varsa karşınıza çıkan fırsatları başlatmak adına önünüzdeki yeniayı bekleyin.

Ortaklaşa işleriniz varsa bu birkaç aylık süreçte bazı sorunlara açık olacaksınız aman dikkat. 01 mart Cumartesi günü  gerilemesine başlayan mars özel yaşantınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Bu alanlarda bir takım aksilikler, engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa bu birkaç aylık süreçte bazı sorunlara açık olacaksınız. Gerek ortaklaşa işlerinize, gerekse özel hayatınıza 21 mayısa kadar dikkat edin. Bu dönem de büyük taşınmalardan ve girişimlerden uzak durun.


BogaBoğa Burcu:

Arka arkaya gelen bir çok iş, konu ve olay bu haftada gündeminizi meşgul edecek sevgili boğalar. Eğitim, seyahat fırsatlarınız bu haftada devam ediyor, yalnız iş alanlarınızda ve daha az tanıdığınız çevrelerde işlerinizi iyi planlamalısınız. Salı günü, kariyer ve iş alanlarınızda,çevrenizden bir insandan destek görebilir ve kalıcı işlere imza atabilirsiniz.

Sosyal çevre ve organizasyon aktivitelerinizin fazla olması, sizi yoracağına, daha fazla heyecanlandırabilir. Başkalarına yapacağınız yardımlar sizin için önemli olacak.  Birkaç haftadır kariyer alanlarınızda sorunlar yaratan merkür Cuma günü düzelmeye başlıyor, iş alanlarınızdaki iletişim rahatsızlıkları o gün itibarıyla geride kalmaya başlayacak.

Martbaşı yani Cumartesi günü oluşan yeniayı grupsal işleriniz, organizasyonlar ve yeni projeleriniz için kullanabilirsiniz. Aynı gün gerilemesine başlayacak olan mars iş ve hizmet alanlarınızda bir takım aksilikleri ve sorunları hayatınıza taşıyabilir.

21 mayısa kadar önemli iş girişimlerinden ve başlangıçlarından sakınmalı, yeni girişimlerdense, daha önceden konuşulan işlerinize kanalize olmalısınız. İş konusunda sizi oyalayan ve tembel davranan insanlara karşı sabrınız bu dönemde her zamanki gibi fazla olmayabilir sevgili boğalar… Bu dönemi bir dinlenme ve herşeyi gözden geçirme dönemi olarak görürseniz olumsuzlukları daha rahat atlatırsınız.


İkizlerİkizler Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza dayalı konularla başlarken, ortaklaşa elde edilen gelirlerinizde bu hafta artış gözlemleyebilirsiniz sevgili ikizler. Parasal harcamalarınız konusunda kendinize verdiğiniz sözü tutabilirseniz, gelirlerinizi daha da arttırabilirsiniz. Haftanızın genelindeyse, bu hafta iş alanlarınızda ortak para konularınızda önemli bağlantılar devrede olacak.

Salı günü, kariyer hayatınızda şanslı etkileriniz devam ediyor.  Kendinizi toplum içinde  rahat ve iyi hissedeceksiniz. Yine siz başkalarına yardım ettikçe, daha fazla yardım alabilirsiniz. İş hayatınızda parasal destekler, kalıcı ilişkiler devrede olabilir. Eğitim, medya, hukuk ve seyahat alanlarınızda birkaç haftadan beri geri giden merkür bu Cuma itibarıyla düzelmeye başlıyor. Artık bu alanlarınızdaki sorunlar geride kalmaya başlayacak.

01 mart Cumartesi günü oluşan yeniay sizin çok işinize yarayacak sevgili ikizler. Kariyer, toplum ve iş hayatınıza dayalı her tür başlangıç ve kararlarınız için bu yeniaydan mümkün olduğunca faydalanın, parasal alanda da jüpiter size çok güzel sürprizler yapacak. Şansınız iş alanlarınızda yüksek olacak. 

Yine aynı gün, aşk ve çocuk evinizde gerilemesine başlayacak olan Mars bu alanda başlatacağınız yeni girişimleri ve uğraşıları bloke edebilir. Daha önceden uğraştığınız konuların hayatınıza yeniden dahil olduğunu görebilirsiniz. Bu alanlarınızda enerji çekilmeleri, daha önceden halledilmemiş konular ön plana çıkacak. Ya da eski ilişkileriniz devreye girebilir.

Aşk hayatınıza ve çocuk ilişkilerinize 21 mayısa kadar dikkat etmelisiniz. Kalbiniz boşsa başlayacağınız bir ilişki bu dönem geçtiğinde şekil ve tarz değiştirebilir ve düşündüğünüz gibi çıkmayabilir.


YengecYengeç Burcu:

Bu haftabaşı kalbiniz ve duygularınız, sevgilinizde veya eşinizde olabilir sevgili yengeçler. Yine  ortaklı bir işiniz varsa ufak tefek sorunları görmezden gelebilirsiniz.

 Haftanızın geneline baktığımızdaysa, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla güzel bağlantılar kuracaksınız. Ortaklaşa işiniz varsa önemli anlaşmalar oluşabilir. Salı ve Çarşamba günleri devamlı gezmek, değişik yer ve insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlara yardım etmek öne çıkabilir ama kendinizi çok da fazla kaptırmayın. 

 Aşk hayatınızdda ve özel yaşantınızda kalıcı ve sağlam ilişkiler kurulabilir. Birkaç haftadan beri ortaklaşa maddi konularda sizi zorlayan merkür Cuma gününden sonra düzeliyor artık para alanlarınızda rahat bir nefes alabilirsiniz.

 Mart ayına hem yeniay, hem de mars gerilemesiyle başlıyor olacaksınız. Cumartesi günü oluşan yeniayla birlikte yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, medya ve ticaret alanlarınızda yeni başlangıçlarınız devreye girmeye başlayacak. Yine bu Cumartesi gerilemesine başlayan mars aile hayatınızda bazı çözülmemiş sorunları ortaya çıkarabilir. 

 Sevdiğiniz insanla yaşayacağınız sorunlarda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız. Yine aile hayatınız olduğu gibi, aşk ve iş hayatınızda bu etkiden nasibini alabilir. İş hayatınızda yaşayacağınız bazı duraksamaları, aile hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin.


AslanAslan Burcu:

Bu Pazartesi, iş alanlarınızda ufak tefek sıkıntıları gözardı edebilirsiniz sevgili aslanlar. Sadece  yakın çevre iletişiminizde veya iş alanlarınızda iletişim halinde olduklarınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

 Haftanızın geneline bakarsak, bu haftada ortaklaşa para konularınız fazlasıyla devrede olabilir.Aile hayatınızdaki insanların sağlık durumları bu hafta iyi olacak ve yapılması gereken işlerinizi devreye sokabilirsiniz.

 Salı günü, gökyüzünden alacağınız olumlu desteklerle işlerinizi kolay ve rahat bir yöntemle tamamlayabileceksiniz. Aynı zamanda aile hayatınız için yapacağınız işlerde sağlam adımlar atılabilir. Ortak yapacağınız harcamalarda fazla dağılmayın. Ayrıca Cuma günü  merkür düzeliyor. Özel hayatınızda veya ortaklaşa iş alanlarınızda yaşadığınız iletişim aksilikleri artık geride kalmaya başlayacak.

 Mart ayı sizi değiştiren ve dönüştüren bir ay olabilir sevgili aslanlar. Krizlerin ortasında bir yandan ortaklaşa yapılacak işler ve bunların çözümleri, diğer yandan da parasal konular gündeminize yerleşebilir. Bu cumartesi oluşan yeniay bu alanlarda önemli konuları hayatınıza taşıyacak.

 Yine bu Cumartesi gerilemesine başlayacak olan mars yakın çevre ilişkilerinizde, akraba, komşu, kardeş ilişkilerinizde bazı sorunları hayatınıza taşıyabilir. Enerjinizi bu alanlarda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Onlara karşı yeteri kadar adaletli ve dengeli davranamayabilirsiniz. 


BasakBaşak Burcu:

Haftaya ailenizle ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili başaklar. Bu Pazartesi, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde ortak bir yol bulmasını ve işlerinizi halletmesini bileceksiniz.

Haftanızın geneline baktığımızda, bu hafta iletişim bağlantılarınız ve kalıcı işler devrede olabilir. Özellikle Salı günü, iş hayatınızda parasal konularda kalıcı işler içinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sağlam ve konsantrasyon gerektiren işleriniz devrede olabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz sağlam olabilir.

Geri giderken iletişim alanlarımızda her tür aksaklıkları yaratan merkür, bu Cuma  düzeliyor. İş alanlarınızda yaşayacağınız sorunların geride kaldığını görebilirsiniz.

Mart ayında ortaklaşa işleriniz önem kazanmaya başlayacak. Ortağınızın hayatındaki olaylara yardım edebilir, onun için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Hala iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak. 

Bu Cumartesi itibarıyla   marsın gerilemesiyle birlikte parasal konularda bazı işlerinizin ilerlememesi, bazı engel ve sıkıntıların oluşması söz konusu olabilir. Önemli parasal alışverişlerden ve iş başlangıçlarından bu dönemde kaçınmalısınız. Yapacağınız anlaşmaların ve iş alanlarında kurduğunuz bazı ilişkilerin fos çıktığını görmek sonradan sizi üzebilir. Harcamalarınıza bu dönem dikkat edin. Alacak, verecek dengenizi iyi korumaya çalışın. enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız. 


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza iletişiminizle ilgili konularla başlarken, öğleden sonra ev ve aile hayatınızda bir takım düzenlemeler yapılabilir ve işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz sevgili teraziler. Bu hafta başı işlerinizi yaptıktan sonra sığınacağınız ve koşturarak gideceğiniz yer aileniz. Hayatınızı ilgilendirecek önemli konularda, duygularınız biraz tedirgin ve huzursuz olabilir.

Haftanızın genelinde ailenize yapılacak önemli para konuları gündemde olabilir. Salı günü eviniz ve ailenizle bir arada vaktinizi geçirebilir, sevdiklerinize karşı güçlü ve yoğun duygular besleyebilirsiniz. Bitirmeniz ve tamamlamanız gereken işlerinizi evinizde rahatlıkla halledebilirsiniz. Ayrıca Cuma günü itibarıyla aşk hayatınızda bazı sorunları hayatınıza taşıyan merkür düzelmeye başlayacak. Aşkta, çocuk ilişkilerinizde derin bir oh çekebilirsiniz.

Mart ayında şubat ayından getirdiğiniz etkiler devam ediyor. İş alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanacak, diğer yandan aşkı konuşacak, diğer yandan da ailenizle ilgilenmeye devam edeceksiniz. 

Bu cumartesi oluşan yeniay iş başlangıçlarınız, yeni projeler ve günlük ritmin düzenlenmesi gibi etkileri beraberinde getirebilir. Yine aynı gün gerilemesine başlayacak olan mars önemli girişimlerinizde  sizi zorlayabilir. Önemli hayati konularda bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Enerjinizi kendinize döndüreceksiniz. Sağlığınıza ve girişimlerinize bu dönemde dikkat etmeniz gerekecek. İkili ilişkilerinizde de sorunlar oluşabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya maddi konuları hallederek başlıyorsunuz sevgili akrepler. Bu pazartesi yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde güven ve güvensizlik arasında gidip gelebilirsiniz. Kendinizi bir çok konuda tedirgin ve hassas hissetmeniz mümkün.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta hayatınızda iletişim işlerinizde güçlü ilişkiler ve bağlantılar devrede olabilir. Salı günü, iletişime, satışa, bilişime dayalı işlerinizde düşündüğünüz kalıcı adımlar atılabilir. Aile hayatınızda bazı konuları bu Salı  halletmeye çalışın. Cuma günü itibarıyla, birkaç haftadan beri ev ve aile alanlarınızda gerileyen merkür düzelmeye başlıyor. Bu alanlardaki sorunlar geride kalmaya başlayacak.

Mart ayında keyfiniz çok yüksek olacak. Bu Cumartesi oluşan yeniayla birlikte aşk hayatınızda önemli kararlar alabilir ve aşk hayatınız adına adımlar atabilirsiniz. Yine çocuk isteyen akrepler için bu dönem güzel bir süreç olacak.

Uzak yerlerde, seyahat veya eğitim yerlerinden birinde kalbiniz boşsa yine bu dönem aşk sizi bulabilir. Mutluluk bu yeniay sizinle olacak. 

Aynı gün  gerilemesine başlayan mars enerjinizi bayağı bir zorlayabilir. Geride kaldığına inandığınız ama aslında bitmemiş ama çözülmesi gereken iş ve sağlık sorunları etrafınızda cereyan edebilir. Bu dönemde önemli işlere kalkışmayın ve arkanızdan dönen olaylara, sizinle uğraşan kişilere karşı dikkatli olun.


YayYay Burcu:

Haftaya şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. Parasal konulara ve halledilmesi gerekenlere odaklanabilirsiniz. İşten elde edilen gelirleriniz konusunda hızlı gelişmeler yaşanabilir.

Bu hafta maddi parasal bağlantılar ve ilişkiler devrede olacak. Salı günü, maddi konularda beklenmedik yardımlar, hiç beklenmedik yerlerden sağlam adımlar oluşabilir. Aile hayatınızda onlar için yapacağınız fedakarlıklar sizi mutlu edebilir.

Yakın çevre iletişiminizde size zorluklar çıkaran merkür bu Cuma düzeliyor, iletişiminizde artık rahatlamaya başlıyorsunuz.

Mart ayında ev aile yuva alanlarınız aktif olacak. Ailenize daha fazla önem göstereceksiniz ya da iletişimi yoğun bir ayın ardından evinizde dinlenmek ve vaktinizi ailenize ayırmak hoşunuza gidecek. Ev alım, satım işleriniz varsa 01 marttaki keyifli yeniay enerjisinden yararlanın. 

Aynı gün gerilemesine başlayacak olan mars arkadaş ve sosyal ortamlarınızda bazı yavaşlamalar ve bir takım işlerinizde sorunlara neden olabilir. Bu süreci gözlemleme ve yavaşlama dönemi olarak görmeli ve olumsuzluklar karşısında yılmamalısınız. 


OglakOğlak Burcu:

Sabah saatlerinde isteksiz olabilirsiniz sevgili oğlaklar. Bu haftabaşı  kişisel hayatınızda kendinizi iyi hissedecek, güveninizi tam tuttuğunuz zaman, herşeyin daha kolay geliştiğine şahit olacaksınız.

Kariyer ve iş alanlarınızdaki bazı oluşumlar sizi hareketlendirebilir. Yakın çevre iletişiminiz yoğun olacak. Haftanızın geneline baktığımızdaysa geleceğe yönelik işlerinizde önemli bağlantılar oluşacak. Maddi konularda bu Cuma itibarıyla rahatlıkla harekete geçebileceksiniz zira merkür Cuma günü itibarıyla düzelmeye başlıyor.

Mart ayı satış ,reklam, pazarlama alanlarınızda oluşan bir yeniayla başlayacak sevgili oğlaklar. Bu alanlarda ve iletişime dayalı işlerinizde şansınızı bu yeniay kullanmalısınız. Önemli projeler ve iş bağlantıları gündeminizde olacak.

Bu hafta sonu gerilemesine başlayacak olan mars kariyer hayatınıza bazı aksilikleri ve sorunları taşıyabilir. Herhangi bi sorunla karşılaşırsanız bu sorunların kaynağını bu 2 ay içinde iyi keşfetmeye çalışın.

21 mayısa kadar kariyer hayatınızda önemli girişimlerden ve hareketlerden kaçının. Bu dönemde başlayan girişimlerin sonuçları sizi hüsrana uğratabilir. Var olan işlerinizi tamamlamak daha önemli olmalı.


KovaKova Burcu:

Olaylara geriden bakarak ve güne adapte olmakta zorlanarak haftaya giriş yapacaksınız sevgili kovalar. Aslında sabah saatlerinde hareketli olabilirsiniz öğleden sonraysa kendinizi durgun hissedebilirsiniz.

Sizin özelinize ait olan herşey çok kutsal ve bunları herkesle paylaşmak gibi bir isteğiniz yok, o yüzden yaşadığınız ve yaşayacağınız  herşey için sadece  kendiniz karar vereceksiniz.

Haftanızın geneline baktığımızdaysa iş hayatınızda beklenmedik ilişkiler sizi birçok konuda destekleyecek. Salı günü, gününüzü iyi organize etmeyi başaracaksınız. Önemli iş bağlantıları devrede olacak. Maddi konularda çok açılmayın ve dağılmayın. Birkaç haftadan beri sizin burcunuzda gerileyen merkür, bu Cuma günü düzeliyor, artık fikirlerinizi ve planlarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Mart ayı parasal konular hayatınızın merkezine geçebilir. Bir yandan da alışveriş yapmak, görüşmelerde bulunmak isteyecek, kendinize olan düşkünlüğünüzle biraz bencil hareket edeceksiniz. Maddi konularda her tür kararlarınızı bu Cumartesi itibarıyla yapmaya çalışın.

Bu yeniayda iş anlamında oldukça pozitif etkilere sahipsiniz. Yeni bir iş başlatmak için, yeni maddi görüşmeler yapmak için gayet olumlu bir dönem. Yine bu martbaşı mars terazi burcunda gerilemesine başlayacak. Eğitim, seyahat, ticaret, medya, hukuk alanlarınızda bazı aksilikler, sorunlar veya enerji dönüşleri oluşabilir. Zorlandığınız konuları iyice gözden geçirmeye bu süreçte özen gösterin. 


BalikBalık Burcu:

Haftaya kariyer ve iş konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili balıklar. Bu pazartesi sosyal ortamlarda ve arkadaş arasında ilişkilerinizden fayda göreceksiniz. Öğleden sonra daha çok arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle bir arada olmak önemli olacak.

Yerinizde duramayacağınız ve sadece kendi isteklerinize yöneleceğiniz bir hafta olacak. Ayrıca bazı geçmiş konular, sizi zorlayan durumlar geride kalmaya başlayacak. Salı ve Çarşamba günleri, grupsal işlerde, arkadaşlarla yapılan işlerde geleceğiniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Düzgün ilişkiler sizi yukarıya taşıyabilir. Hayatınızdaki karışıklıklar ve dağılmalara karşı dikkatli olun ve sağlığınıza dikkat edin.

01 mart Cumartesi itibarıyla gerilemesine başlayacak olan mars, ortaklaşa para konularında bir takım sıkıntılara ve aksiliklere neden olabilir. Birkaç ay sürecek olan bu etki sizi en çok parasal alanlarınızda etkileyecek. Daha önceden halledilmemiş bir sigorta, vergi veya gözden kaçırılmış bir ödeme varsa bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir. Yine bu Cumartesi  kendi burcunuzda oluşan yeniay, bu ayın sizin için bolluklu ve bereketli geçeceğini müjdeliyor.

Kafanızdaki planları, projeleri doğru zamanda başlatmak için bu yeniay en uygun yeni aylardan. Sanatsal ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde de şans sizden yana olacak. 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın