Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Ağustos – 3 Eylül Haftalık Burç Yorumları

28 Ağustos - 3 Eylül Haftalık Burç Yorumları Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

28 Ağustos – 3 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı ortaklaşa para konularınıza yöneleceksiniz. Bazı parasal işlerinizde kararsızlıklarınız yüksek olabilir. Özel hayatınıza dayalı harcamalarınız kendinizi özel hissetmeniz için kademeli olarak artabilir. Bu hafta seyahatleriniz, gezme ve dolaşmaya olan isteğiniz yüksek olurken, Perşembe günü Merkür’ün aşk, eğlence ve çocuk alanlarınıza kayarak gerilemesine devam etmesi bu alanlarda iletişim sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Bayramda daha çok toplum içinde olmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizin hareketliliği, 21 ağustos ta yaşadığınız etkilerin üzerine kafa yormanıza ve bu alanlarda sert konuşmalara ve çıkışlara neden olabilir. Haftasonu, bayramda dilinizin kemiği olsun ve kendinizi çok fazla zorlamayın.


BogaBoğa Burcu:

Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde iş birliklerinizi bu haftabaşı devreye sokacaksınız. Bir yandan da bu alanda ilişkilerinizi iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Aile hayatınızda büyük dramalar yaratmamaya çalışın. Ortak para sisteminiz üzerine kafa patlattıktan sonra, işlerinizi bu alanlarda ayarladıktan sonra daha rahat bir nefes alabilirsiniz. Perşembe günü Merkür aile alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Aile ortamlarınızda, sevdiğiniz insanlarla olan iletişiminize bu dönem dikkat etmelisiniz özellikle Pazar günü Tutulma noktanız tetikleniyor. İçinize attığınız, konuşamadığınız, kendinizi tuttuğunuz konuları sert ve agresif bir dille ifade etmeye hazır gibisiniz. Aile ortamlarınızda gerginliklere Pazar günü açık olun.


İkizlerİkizler Burcu

Yapılması gereken günlük adımlarla bu haftabaşı işlerinizi tamamlamadan rahat etmeyeceksiniz. Duygusal olarak sağlığınızla ilgili konular kafanıza takılı olabilir.  Yakın çevrenizle bağlantılarınızı koparmamaya çalışın. Özel hayatınızda aile ilişkilerinize daha esnek yaklaşımlar sergilemelisiniz. Perşembe günü Merkür yakın çevre, akraba, kardeşler, kuzenler, komşular alanınıza kayarak 05 Eylül e kadar gerilemeye devam edecek. Bu tarihe kadar iletişimsel olarak yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda yanlış anlaşılmalara ve sıkıntılara açık olabilirsiniz. Yine bu bayramda, haftasonu iletişiminize gereken özeni gösterin, iletişim halinde olacağınız insanlara karşı sert ifadelerden, söylemlerden kaçının.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı özel hayatınızın veya çocuklarınızın konuları devrede olacak. Bir yandan alacağınız keyifli haberlerle, kendinizi duygusal olarak şanslı hissedeceksiniz. Her konuda kendinizi güvene alma ihtiyacınız bazı işlerinizi gölgelemesin. Günlük rutin işlerinizi hallettikten sonra bayramda daha çok özel hayatınıza göre kararlar alacaksınız. Sevdiğiniz insanın istekleri ve beklentileri sizin için önemli olabilir. Perşembe günü Merkür para alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Parasal konularda yaşayacağınız sıkıntı ve sorunların köküne inerken, sizi sinirlendiren konularda çok sert tepkiler verebilirsiniz. Bu etkiye bayram boyunca dikkat edin.


AslanAslan Burcu:

Ailenizle bir aradayken aynı duygularınızı paylaşmaktan bu haftabaşı mutluluk duyabilirsiniz. Etrafınıza karşı sevecensiniz. Bir yandan da evdeyseniz, kendinize ve maneviyatınıza yönelik bir gün geçirebilir, huzuru kendinizde bulabilirsiniz. Bu hafta özel hayatınız, varsa çocuğunuzla ilgili konulara kendinizi adayacaksınız. Parasal harcamalarınız mantığınız ve duygularınız arasında kalmanıza neden olabilir. Bayramdaysa, düzeni ve rutin olanı daha fazla tercih edebilirsiniz. Yine sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Perşembe günü Merkür sizin burcunuza kayarak gerilemeye devam edecek. 05 Eylül e kadar kişisel başlangıçlardan ve adımlardan kaçınmalısınız. Hayatınıza dair aldığınız kararlarda, önemli konularda sinirlerinizi ve söylemlerinizi haftasonunda, kontrol etmelisiniz. Dilinizin kemiği olmayabilir. Yanlış yerlerde, yanlış tepkilere dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Yakın çevrenizdeki insanların işlerini ve konularını bu haftabaşında üstlenmeye açıksınız. Duygusal olarak çevrenizle iyi bir iletişim içinde olabilirsiniz. Üzerinizde biriken sıkıntı ve stresleri kendinizi ifade ederek, insanlara anlatarak rahatlayacaksınız. Aile hayatınızda veya yapmanız gereken işlerinizde bazı düzenlemeler devreye girdikten sonra, bayramda daha olumlu bir hava hayatınıza hakim olabilir. Perşembe günü merkür kadersel alanınıza geriliyor. 05 Eylül e kadar geçmişte olmuş, bitmiş ama hala tam anlamıyla çözülmemiş veya tamamlanmamış meselere odaklanabilirsiniz. 21 ağustos ta yaşadığınız tutulmanın bazı gerçekleriyle yüzleşmeniz sandığınız kadar kolay olmayabilir. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı mantığınızı ve sağduyunuzu elden bırakmayın ve ruhunuza gereksiz yere yüklenmeyin. Öfkenizi bu bayramda iyi kontrol edin.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı maddi konularda  önemli işleri  üstlenmekten çekinmeyeceğiniz gibi,  harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Bulunacağınız çevrelerde maddi konular sizi çabuk aşağıya çekebilir. Dengenizi korumalısınız. İletişime dayalı işlerinizi haftaortasında rahat halledecek, yakın çevre sorumluluklarınızdan kaçmayacaksınız. Bayramda daha çok ailenizle, sevdiklerinizle olmayı tercih edebilir veya kendinizi evinizde gibi hissettiğiniz yerlerde bulunabilirsiniz. Perşembe günü merkür sosyal çevre alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu dönem dikkat edin, eski arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. Bayramda sosyal ortamlarda daha önceden konuşulmuş meselelerde tepkileriniz yüksek olacak. Arkadaş ortamlarınızda kendinizi kontrol etmeye çalışın.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı kişisel sorumluluklarınız hızlanabilir, hayata fazlasıyla eğlenceli ve sevgidolu bakacaksınız. İş hayatınızda sıkıntı ve sorunlarınızı, ya da sizi harekete geçiren motivasyonları  arkadaş çevrenizle paylaşabilirsiniz. Parasal konuları haftaortasında halletmeye çalışabilirsiniz. Sosyal ortamlarda parasal gerginlikler keyfinizi gölgelemesin. Perşembe günü merkür kariyer alanlarınıza kayarak gerilemeye devam ediyor. İş alanlarınızda ve toplum önünde ifadelerinize ve görüşmelerinize 05 eylül e kadar dikkat edin. Haftasonu, bayramda hem aile hayatınızda, hem de göz önünde olacağınız ortamlarda sert ve agresif yaklaşımlardan uzak durun.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı sizin dışınızda gelişen her tür olayın içine girmeye hazırsınız. Bilinçaltınızda önemli açılımlar oluşabilir. Sizi daha az tanıyan insanlara kendinizi anlatmaya çalışmayın, bugünlerde bu işinize yaramayabilir. Kişisel isteklerinize ve beklentilerinize daha fazla odaklanacak, özgürlüğünüzü ortaya koymak isteyeceksiniz. Perşembe günü merkür seyahat, eğitim, yabancılarla bağlantılı konularda 05 eylül e kadar size iletişim sıkıntıları çıkarabilir. Bayramda uzak akrabalarınızla, tatil ortamlarındaki insanlarla olan bağlantılarınızda sert ifadelerden, agresif konuşmalardan kaçının. Olayları daha farklı gözlerle görmeye çalışın.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı sosyal ortamlarınızdaki birden fazla işle uğraşabilir, önemli bağlantılar içine girebilirsiniz. Ortaklaşa halledilecek parasal konularda çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bu birkaç gün bu alanlarda dengeyi koruyun. Bayram öncesi yapılması gereken Önemli işleriniz varsa Perşembe gününe kadar bu işlerle uğraşmak sizi yorabilir. Perşembe günü Merkür ortak para alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Önemli bir borcun altına girmeyin, para harcamalarınızı kontrolde tutun. Bayramda kendi düşüncelerinize ve hislerinize daha fazla önem vermek isteyeceksiniz. Ortak para harcamalarınızda agresif ve sert tutumlardan kaçınmaya çalışın. Tehlikeli ortamlarda kendinizi tutmaya özen gösterin.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı, toplumsal konulara kendinizi vereceksiniz, ayrıca işlerinizde gününüzü iyi koordine edeceksiniz. Partnerinizle göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmazlıklar oluşabilir. Biraz sakin olmaya çalışın. Sosyal çevreniz hareketlenirken, arkadaşlarınızla bazı konularda anlaşmak kolay olmayabilir. Perşembe günü merkür özel hayat evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Eski ilişkiler gündeme gelebilir. Bayramdaysa sakinlik size huzur verebilir, bayramın 3. Gününde sevdiğinize karşı öfkeli yaklaşımlardan kaçının. Tutulma alanınız tetikleneceğinden takıntılardan uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı dış kaynaklı işlerinizde önemli görüşmeler ve duygusal gelişmeler olabilir. Geleceğiniz için yapacağınız yatırımlar ve duygusal adımlar devreye girecek. Yalnız bazı iş bağlantılarınızda ufak tefek anlaşmazlıklara dikkat etmelisiniz. Göz önü işlerinizi, iş görüşmelerinizi toparlayacak, etkin ve hızlı bir şekilde hareket edeceksiniz. Perşembe günü Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza gerileyecek ve 05 eylül e kadar bu alanlarınızda bazı iletişim sıkıntılarınızı tetikleyebilir. 21 Ağustos taki tutulmada yaşadığınız bazı olaylara bayramın 3. Gününde vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Eski konular açıldığında tepkilerinizi kontrol edin. Yanınızda çalıştırdığınız veya çalıştığınız kişilere karşı anlayışlı olun. Bayramda sosyal çevrenizle keyfinizi arttıracaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın