Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları

27 Mayıs - 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

27 Mayıs – 2 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Hafta biraz isteksiz enerjilerle başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Başkalarına yardım etme isteğiniz yüksek olacak. Kafanız geçmiş konu ve olaylarla dolu ve karmaşık olabilir. Fikirleriniz ve duygularınız arasında denge kurmak kolay olmayabilir. Pazartesi ve salı akşam saatlerine kadar dikkatli adımlar atmalısınız. Bu hafta özellikle perşembe günü yanılgılara dikkat etmekte fayda olacak. Önemli girişimleriniz ve konuşmalarınız varsa diğer insanlardan alacağınız geri dönüşler yanıltıcı etkilerle dolu olabilir. Hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Bazı konuşmalarınız istediğiniz gibi yürümeyebilir. Cuma günü karşınıza birçok seçenek çıkabilir. Toplantılarınız ve görüşmeleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Tutamayacağınız sözler altına girmemeye özen göstermelisiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatla ilgili konularda ve parasal işlerinizde perşembe günü ve Cuma günleri güzel sonuçlar devrede olacak. Parasal işleriniz için Cuma gününü kullanın.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya hızlı, hareketli ve çevrenizden alacağınız güzel etkileşimlerle merhaba diyeceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Pazartesi ve salı günü vaktinizi daha çok sosyal çevrenizdeki insanlarla harcayacaksınız. Mantığınız ve duygularınız arasında bu Pazartesi bocalayabilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri ise biraz içinize dönük olabilirsiniz. Bu hafta gücü iyi yönetmeniz gerekecek. Stres ve sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacak. Perşembe günü sosyal çevrenizde beraber iş yaptığınız arkadaşlarınız ya da danıştığınız insanlar sizleri yanıltabilirler. Cuma günü parasal işlerinizde güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Para ile ilgili konularda beklentiniz yüksek olabilir ama düşündüğünüz şey elinize geçmeyebilir. Abartılı hareketlerden, harcamalardan, yatırımlardan uzak durmalısınız. Diğer yandan bu hafta ikili ilişkilerden yana şansınız daha kuvvetli olacak. Özellikle girişimlerinizle ilgili konularda ve geleceğe yönelik adımlarınızda sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ve göz önünde olacağınız ortamlarla başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta kararsızlıklarınız haftabaşında sizi zorlayabilir. Fikir ve düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmaktan korkmamalısınız ama her işin başı sağlıklı iletişim çok da abartmamalısınız sevgili İkizler.  Bu hafta özel hayatınızda, ortaklı işlerinizde, girişimlerinizde tutamayacağınız sözler altına girmeyin, bu anlamda Perşembe günü yanıltıcı etkiler devre olabilir. Beraber iş yaptığınız insanlar bazı konularda kafanızı karıştırabilir. Gücünüzü etkin bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Para ile ilgili konular üzerinizde stres yaratsa bile ilişkiler anlamında bu hafta perşembe ve cuma günleri destekleniyorsunuz. Her türlü ilişkiden yana şansınızın yüksek olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Dış ortamlarda bulunmak ve gezmek aynı zamanda kendinizi ifade etmek bu hafta boyunca önemli olacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Sıkıntıya gelemeyip en ufak bir olayda alıp başınızı gitmek isteyebilirsiniz. Çarşamba ve perşembe günleri kariyer ve iş odaklı olacaksınız. Yaptığınız işlerin görünmesini daha fazla isteyeceksiniz.  Diğer taraftan büyük girişimlerde bulunmak istiyorsanız biraz daha sabretmelisiniz. İş hayatınızda aklınıza büyük fikirler gelebilir. Biraz abartılı ve çoşkulu davranabilirsiniz. Aşırı iyimser adımlar atmak isteyebilir, bazen verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü hayal kırıklıklarına karşı hazırlıklı olmalısınız. Özellikle başka insanlarla yapacağınız işlerde karşı tarafı yanlış yönlendirebilirsiniz. Bu hafta sosyal çevre ilişkileriniz, ev ve aile hayatınız konusunda kalıcı, doğru ve tabiki uzun soluklu adımlar atacaksınız. Cuma günü bu anlamda destekleneceksiniz. Düşüncelerinizle şekillenen işlere dikkat etmeli, destekli ilişkilerden fayda sağlamalısınız.


AslanAslan Burcu:

Maddi konular ve bu alanda atılacak adımlarla haftanız başlayacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Birkaç gün boyunca parasal konular hayatınızın merkezinde olabilir. Sosyal ortamlarda alışverişlerinizde duygusal ve mantıklı yönleriniz birbiriyle çatışabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok uzaklardan alacağınız haberler devrede olacak. Bir seyahat olabilir ya da diğer insanlarla olan konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Kariyerinizde hayatınıza etki eden insanlardan göreceğiniz destekler yüksek olacak. Özellikle cuma günü kalıcı ve uzun soluklu bir işe imza atabilirsiniz. Perşembe gününe dikkat etmekte fayda var. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan para ilişkilerinizle yanılgılara açık olabilirsiniz. Kolay aldanmalar, hayal kırıklıkları, sıkıntı ve problemler gibi etkilere karşı dikkatli olmasınız. Aynı zamanda parasal konular ve eğlence konularını çok fazla abartmamalısınız.


BasakBaşak Burcu:

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla alakalı güzel bir hafta başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Karşı taraftan alacağınız bilgiler bu hafta başı sizin için önemli olacak. Sosyal olmak isteyecek ve yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Mantığınız ve duygularınız arasında denge kurmalı, ilişkilerinizi tavırlarınızla, kararsızlıklarınızla yıpratmamalısınız. Bu hafta kariyer ve işle ilgili konular önem kazanırken, Cuma günü aile hayatınızda büyüklerinize karşı tutamayacağınız sözler altına girmeyin. Aşırı iyimser ve keyifli olduğunuz bir zaman, diğer taraftan Perşembe günü ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları ve sorunlar da görülebilir. İlişkilerinizin geleceğine dair bu hafta kalıcı, uzun soluklu ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Perşembe ve cuma günü ilişkiler anlamında destekleneceksiniz. Aynı zamanda para alanlarında da aynı desteği göreceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Günlük hayatınıza daha fazla önem verdiğiniz bir hafta başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yapılması gereken işler ve tamamlanması gereken konularla haftanız başlayacak. Bu tempo içerisinde zaman zaman tembellikler yaşayabilirsiniz. Dış ortamlardan alacağınız haberlerle gününüzü iyi organize etmeye bakın. Ailevi sorumluluklarınız yüksek olduğu bir dönem içinde ilerlerken bu hafta gücünüzü istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacaksınız. Diğer taraftan eğer bir iş görüşmesi ya da seyahati varsa Perşembe gününe dikkat etmelisiniz. Belirsizlikler ve hayal kırıklıkları devrede olabilir. Karşınıza birden fazla seçenek gelebilir. Özellikle cuma günü güzel şans ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konu ve olaylarda Perşembe ve Cuma günü güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Sizin için aşk ve keyif dolu haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Pazartesi ve Salı günü size daha fazla keyif veren konu ve olaylar ön planda olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri iş hayatınıza kanalize olacaksınız. Parasal konularda harekete geçmek ya da kafanızdaki bir planı uygulamak isteyebilirsiniz ama yakın çevrenizdeki insanlardan düşündüğünüz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü parasal konularda dikkatli olmakta fayda var. Risk içeren işlerden uzak durmalısınız. Maddi alanda yanılgılara meyilli olacaksınız. Sevdiğiniz insan maddi konularda kafanızı karıştırabilir. Diğer taraftan ilişkiler konusunda bu hafta çok şansınız yüksek. Güzel ve kalıcı ilişkiler, bu alandaki adımlar  Perşembe ve cuma günleri yüzünüzü güldürecek.


YayYay Burcu:

Ailevi konuların ön plana çıktığı bir hafta başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Pazartesi ve salı dış ortamlarda işleriniz varsa onları bir an önce bitirerek vaktinizi evinize harcayacaksınız. Çarşamba ve perşembe günleri daha eğlenceli konu ve olaylar ön plana çıkacak. İkili ilişkiler ve özel hayatınızdaki konuşmalara dikkat etmeniz gerekecek. Sevdiğiniz insana karşı tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Aynı zamanda abartma riskine karşı dikkatli olmalısınız. Diğer taraftan bazı konuşmalar ve belirsizlikler üzerinizde hayal kırıklığı yaratabilir. Önemli emlak işleri, anlaşma ve ortaklıklar için bu hafta Perşembe günü durumların gerçekliğinden emin olun.. Mantık ve sağlamlıkla ilerlerseniz iş ilişkileri anlamında şanslı haftalardan bir tanesi olacak. Perşembe ve cuma günü istediğiniz parasal sonuçları elde edecek, iş hayatınızda istediğiniz şartları sağlayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

İletişimsel konular hız kazanıyor ve bu hafta başında önemli konu ve olaylarla uğraşmak istemeyebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizi organize etmek sizi daha programlı kılabilir. Günlük işlerinizde mantık ve duygusallık arasında bocalamalara hafta başında dikkat edin. Perşembe günü iş hayatınızda bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Beklenmedik bir etkiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bir taraftan seçenekler karşınıza gelirken diğer taraftan hayal kırıklıklarına açık olacaksınız. Perşembe ve cuma aynı zamanda ilişkiler açısından desteklendiğiniz günler. Sevdiğiniz insanla birlikte vakit harcamaktan ve güzel planlar yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Bu günleri ilişkiler anlamında iyi değerlendirmelisiniz. İş konularında ise gözünüzü dört açmalısınız.


KovaKova Burcu

Maddi konuların önemli etkileriyle haftanız başlayacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Para kazanımlarına daha fazla kanalize olacaksınız. Ama riskli işleriniz varsa bu Pazartesi bocalamalara dikkat edin. Salı günü kafa karışıklıkları maddi konularda sizi zorlayabilir. Bu hafta keyfinize göre hareket etmek isteyeceksiniz. Keyifli birtakım etkileşimler içine girebilirsiniz ama konuştuğunuz insanlara karşı abartılı davranmamaya özen göstermelisiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Parasal konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Kendinizi çok çabuk yanıltabilirsiniz. Diğer insanlardan alacağınız bildirimlerde ve muhakemelerde hayalperest davranmamalısınız. Perşembe günü riskli işlerden kaçınmalısınız. Ev ve aile ilişkileri anlamında perşembe ve cuma günleri çok güzel geçebilir. Sevdiğiniz insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Evinizle ilgili girişimleriniz varsa bu dönemde bunları başlatmak güzel olacak.


BalikBalık Burcu:

Haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Ev, aile ve yuvanızla ilgili konular bu hafta önem kazanıyor. Kariyerinizde güzel açılımlar söz konusu olacak. Bu Pazartesi ailevi konularda bocalamalar yaşayabilirsiniz. Kendi istekleriniz ve ailenizin ihtiyaçları çakışabilir. Perşembe günü aldatıcı etkiler devrede. Bazı konularda kafanızın karışık olması ve net düşünememenizden kaynaklı olarak kendinizi yanıltma ihtimalinize karşı dikkatli olun. Ailevi ortamlarda hayal kırıklıkları devrede olabilir. Cuma günü karşınıza değişik seçenekler ve fırsatlar gelebilir. Önemli kararlar alırken ve bunları ailenize aktarırken abartılı davranmayın. Yine Cuma günü yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla anlaşmalarınız kuvvetli olacak. Güzel ve kalıcı bir iş ilişkisi devrede olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın