Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Haziran – 3 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Artık nihayet keyifli etkilere açılıyorsunuz. Yeni işler, güzel ve farklı konuşmalar bu hafta keyfinizi yerine getirecek. Perşembe günü Mars’ın düzelmesiyle beraber sorun yaşadığınız konularda çözülmelere ve rahatlamalara merhaba diyeceksiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Enerjinizi parasal konularda daha rahat ortaya koymaya başlıyorsunuz. Yine bu hafta Perşembe günü itibarıyla aile hayatınızdaki iletişiminize ağırlık vereceksiniz. Evle ilgili planlar, ev değiştirme, ev alım, satım işlerinin üzerine düşme gibi konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. Temmuz ayına aile hayatınızdaki konuşmalar, görüşmeler ve bu alandaki yapılması gereken günlük işleriniz ve planlarınızla giriş yapabilirsiniz. Aileniz için çalışmaktan, onları ağırlamaktan ve sağlıklarıyla ilgili olarak güzel haberler almaktan fazlasıyla mutlu olabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta itibarıyla artık hayatınızda size sıkıntı yaratan, bilinmedik, kontrolünüz dışındaki olaylar geride kalıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İlişkilerinizde daha düzgün, bir anlamda da daha olumlu enerjiler altına giriyorsunuz. Perşembe gününden sonra iletişimsel konuların daha fazla hızlandığını göreceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir, konuşmak, yazmak ve öğrenmek için güçlü arzular duyabilirsiniz. Temmuz ayının başında merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü devreye giren güzel etkileşimlerle keyifli, kısa vadeli planların devreye gireceği, aşk hayatınızda da iletişiminizin kuvvetli olacağı bir dönem olacak. Haftasonu sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Arkadaşlarınıza yardım etmek isteyecek, onlarla beraber aktivitelerde bulunacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta enerjinizi istediğiniz gibi kullanmaya başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda son bir aydır karşılaştığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalacak. Temmuz ayı daha çok parasal konulara, yatırımlarınıza, gayrimenkul değerlerinize daha fazla dikkat ve itina göstereceğiniz bir ay olacak. Cuma günü olumlu açılarla aile hayatınızda ya da emlak ile ilgili girişimlerinizde şanslı etkiler altındasınız. Bu süreçte para alacak-verecek dengesini iyi hesaplayarak adım atmaya özen gösterin. Haftasonu kariyer hayatınızda, şimdiye kadar fedakarlıkta bulunduğunuz, başkalarına yardım ettiğiniz konularda yaptıklarınızın karşılığını alabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta, bir eğitim programına, kursa, seminere yazılabilir, kendi kişisel gelişiminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Aynı zamanda yabancı ortamlarda ilişkilerinizi geliştireceksiniz. Perşembe günü aşk evinizde gerileyen, çocuklarınızla ilgili konularda, aşk hayatınızda sıkıntı yaşadığınız noktalarda size enerji anlamında sıkıntılar çıkartan Mars, düzeliyor. Artık hem aşk hayatınızda hem çocuklarınızla ilgili konularda hem de spekülatif işlerde daha doğru bir enerjiyle hareket edeceksiniz. Daha fazla kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Temmuz ayında yakın çevrenizden, iletişimsel konularda çok güzel fırsatlarınız ve şanslarınız sizi bekliyor sevgili Yengeçler. Yakın çevrenizdeki oluşumlar, fırsatlar ve şanslar; sizin hayatınıza, ilişkilerinize de olumlu bir şekilde yansıyacak. Hayatınızda kimse yoksa yakın çevrenizden bir insanla aşkı deneyimleyebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta duygusal olarak hissiyatınız kuvvetli çalışabilir. Altıncı hissinizi ve gördüğünüz rüyaları es geçmeyin. Sanatsal işlerle uğraşıyorsanız güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Haziran ayını ev ve aile alanlarınızda gerileyen Mars’ın düzelmesiyle kapatacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Mars’ın ev, aile ve yuva alanlarınızda düzelmesi bu alanlarda yaşadığınız sorunların geride kaldığını müjdeliyor. Temmuz ayında geri planda durmanız hala devam ediyor. Geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilir, hayatınızı gözden geçirebilir ve yeni gelecek dönem için hazırlıklar ve planlar yapabilirsiniz. Cuma günü geri planda çalıştığınız (Yardım derneği, enstitü, hemşirelik gibi), insanlara yardım ettiğiniz işlerinizde güzel başarılar, teklifler, beklenmedik yardımlarla karşılaşabilirsiniz. Haftasonu diğer insanlara yardım etmek isteyeceksiniz ve onlara yapacağınız hem maddi hem manevi yardımlar sizin hayatınızı da güzelleştirecek.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta sosyal çevrelerde arkadaşlarınızdan hayatınıza, ilişkilerinize ve işlerinize dair göreceğiniz destekler ve fedakarlıklar yüksek görünüyor. Beklenmedik bir iş, karşınıza gelebilir. Ayın sonunda Mars’ın düzelmesiyle beraber iletişimsel konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların artık ayağınıza takılmadığını göreceksiniz. Temmuz ayında sosyal çevre ortamlarınız fazlasıyla aktif sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Arkadaşlarınızla belki de yılın yorgunluğunu atmak, onlarla tatil planları içinde bulunmak önem kazanacak ve yakın çevrenizdeki hareketlenmelerle beraber sosyal ortamlardan da istediğiniz faydayı sağlayacaksınız. Cuma günü sosyal ortamlarda kurduğunuz dostluklar, geleceğinizi hareketlendirebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla birtakım güç çekişmelerine ve ilişki bozulmalarına dikkat edin. Onun güçlü kişiliği zaman zaman sosyal ortamlarda sizi zor durumlarda bırakabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta toplum önü işlerinizde başarı kazanmak, yardımsever ve diğer insanları düşünen etkinizle hareket etmek size çok güzel iş artıları sağlayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler . Özel hayatınızda da mutlu, keyifli olacaksınız. Ayın son gününde Mars’ın düzelmesiyle beraber parasal konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalıyor. Artık para konularında daha kolay mücadele edeceksiniz, daha kolay kendinizi ortaya koyacaksınız. Bir yandan da harcamalarınız bu süreçte artacak. Bir yandan da iş hayatınızda konuşma ve görüşmeler hızlanıyor. Birden fazla konuyla ilgilendiğiniz, sizi yukarıya taşıyacak insanlarla konuşmalar içinde olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Temmuz ayına kariyer etkileriniz ön planda olarak başlayacaksınız. Hemen Temmuz başında çok güzel teklifleriniz var. Beklenmedik yerlerden, özel kurumlardan, gizli derneklerden alacağınız desteklerle iş ve kariyer hayatınızda doğru ilişkiler içine girecek ve bir anlamda kendinizi göstereceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla tatil planları yapacağınız, tatilde olamasanız bile birkaç gün boyunca kendinize mola vereceğiniz haftalardan bir tanesi olabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta Mars’ın düzelmesiyle beraber artık kişisel girişimlerinizde etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyacaksınız. Yabancılarla olan iletişiminiz hızlanıyor. Yabancılarla yeni iş projeleri, anlaşmalar, görüşmeler gündeme gelebilir. Kendinizi yine eğitime verebilirsiniz, istediğiniz bir kurs veya seminer sizi heyecanlandırabilir. Bir yandan hukuki konularda da güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin sizi birçok konuda desteklediğini görebilirsiniz. Grupsal işlerinizde şans sizden yana. Pazar günü aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttıracaksınız. Hiçbir şey yapamasanız bile değişik yerlerde bulunacaksınız.


YayYay Burcu:

Bu hafta ailenizin giderlerine ve ödemelerine yardımcı olacaksınız. Bir yandan da özel hayatınızda iletişimsel konuları konuşmak ve birtakım şeyleri farklı metotlarla halledebilirsiniz. Perşembe günü Mars’ın düzelmesiyle beraber girişimde bulunacağınız, harekete geçeceğiniz konularda sıkıntıların geride kaldığını göreceksiniz ama hala hareket etmemeniz gereken bir dönem olacak. Bu yüzden arkanızdan dönen olaylara, karşınıza gelen zorlayıcı durumlara karşı birazcık daha dişinizi sıkmalısınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Temmuz ayının başında parasal konular daha fazla ön panda olacak ve bir anlamda iş hayatınızda finansal destekleri bulacaksınız. Haftasonu Pazar günü, ailevi konularda sevdiklerinize karşı parasal konularda yardımsever etkilerle dolusunuz. Ailenizde bir insanın parasal işlerini düzenlemeye yardımcı olabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta özellikle yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı özel hayatınıza taşıyacağınız ya da sevdiğiniz insanla kısa vadeli planlar içine gireceğiniz haftalardan bir tanesi sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Perşembe günü nihayet Mars’ın düzelmesiyle beraber son bir aydır sosyal çevre ve arkadaşlık evinde yaşadığınız birtakım enerji sıkışmaları, sıkıntı ve problemlerinin geride kaldığını göreceksiniz. İş ilişkiniz ve ortaklıklarınızla ilgili konularda iletişiminiz hızlanıyor. Sevdiklerinize karşı korumacı olacaksınız. Onlarla iletişim halinde olmaktan, onların fikirlerine danışmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde de hızlı gelişmeler yaşanabilir. Cuma günü sevdiğiniz insanla, partnerinizle beraber yapacağınız bir seyahat, belki beraber katılacağınız bir eğitim programı ayaklarınızı yerden kesebilir. Pazar günü iletişimsel konular sevdiğiniz insanla hızlanacak ve onunla beraber kısa vadeli programlar içinde bulunacaksınız. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatına da yardım edebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz parasal olarak size olumlu yansıyabilir. Onlara parasal konularda yardım edebilirsiniz. Sizin de istediğiniz bir yardım varsa onlardan bu süreçte bu yardımı fazlasıyla alabilirsiniz. Perşembe günü itibarıyla Mars’ın gerilemesi sona erecek. Artık kariyerinizde ve iş hayatınızda kendinizi etkin bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yaşadığınız engellerin, sıkıntıların, sorunlarının geride kaldığını göreceksiniz. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektörlerindeki sıkıntı ve problemler de bir anlamda çözülmeye başlıyor. Temmuz başında iş hayatınızda çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklifle beraber iş hayatınızda desteklendiğinizi göreceksiniz. Parasal konularda güzel gelişmeler ve şanslar karşınıza gelebilir. Partnerinizin hayatındaki güzel gelişmelerin de hem sizin hem de onun iş hayatına yansıdığını göreceksiniz. Bir yandan da beraber çalıştığınız işyerindeki insanlarla hemen Temmuz başında ilişkilerinizde birtakım gerginliklere dikkat edin.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda sevdiğiniz, hoşlandığınız insanla aranızdaki romantizm çok güzel olabilir. Yine birtakım konuşmalar aile hayatınızda hızlanıyor ve kendinizi daha güvende ve daha iyi hissediyorsunuz. Ay sonu Mars’ın düzelmesiyle beraber seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk, ticaret gibi konularda yaşadığınız sıkıntı ve aksilikler geride kalıyor. Temmuz ayı aktif aşk hayatınıza, eğlenceli konu ve olaylarınıza, varsa çocuğunuzla ilgili konulara odaklandığınız bir ay olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Aşk hayatınızda çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aynı havayı solumak, aynı şeyleri hissetmek romantik oluşumları destekliyor ve ondan çok güzel bir teklif alabilirsiniz. Pazar günü yine aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan iletişiminizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Karşı tarafın sizi sevdiğini görecek ve yaptığı fedakârlıkları takdir edeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın