Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Temmuz – 01 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ESKİ FIRSATLARA DÖNÜŞ!

Haftamıza Ay Balık burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. O yüzden biraz sezgisel, hülyalı, belirsiz, kararsız, karmaşık etkilerle haftaya merhaba diyeceğiz. Diğer yandan, sanatsal ya da kreatif alanda birtakım işlere kendimizi verebiliyorsak bu hafta bu işlerle ilgili önemli bilgiler ve gelişmeler karşımıza gelebilir. Ama genel itibariyle biraz geldiği gibi yaşayacağımız, biraz tembelliğe vuracağımız haftalardan bir tanesi olacak.

Ay Balık burcundayken Türkiye’nin tepe noktasından geçeceği için özellikle bu hafta yöneticiler, siyasi liderler önemli açıklamalarda bulunabilir, Türkiye’nin geleceğini ilgilendirecek önemli açıklamalar yapabilir.

Çarşamba günü, 28 Temmuz’da Jüpiter artık Balık burcundan çıkıyor Kova burcuna geçerek geriliyor. Bu gerileme 18 Ekim’e kadar devam edecek. Mayıs ayına kadar elde ettiğimiz, karşımıza gelen şanslar yeniden hayatımızda yer edecek. Eski fırsatlarımızı yıl sonuna kadar yeniden yakalayacağız! Toplumsal konular, zihinsel faaliyetler, bilimsel konular, icatlar, sosyal çevremiz, arkadaşlık ilişkilerimiz önem kazanırken, bize özgünlük ve özgürlük sağlayacak alanlara daha fazla çekileceğiz. Şimdi önemli olayları, sistemi ve toplumsal konuları yeniden ele alma ve işlemeyen tarafları görme ve içselleştirme zamanı.

Çarşamba günü iletişim gezegeni Merkür, Yengeç burcundan çıkıyor Aslan burcuna giriyor. Yani iletişimde duygusal, aileci, tepkisel yönlerimiz geride kalıyor. 2 haftalık Merkür Aslan süresince iletişimde oldukça ateşli, cesur, ben bildim tavrıyla hareket edebiliriz. Hayatımızda aşkı, keyfi, yönetmeyi, idare etmeyi daha fazla konuşabiliriz. Çocuklarla ilgili konu ve olaylar daha fazla ön plana çıkabilir. Sanatsal faaliyetler, tiyatro, sinema, organizasyon yetenekleri gibi ilgili alanda önemli görüşmeler, anlaşmalar bu iki haftalık dönem içerisinde daha çok karşımıza gelebilir. Merkür’ün Aslan burcundaki bu 15 günlük seyri hepimizin hayatında biraz ‘ben biliyorum’ tavrını ön plana çıkaracak. Kendimizi biraz daha önemseyebilir, hayatın merkezinde tutabiliriz ya da biraz daha coşkulu konuşmalarla insanları etkilemeye, idare etmeye çalışabiliriz. Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Cümlesini çok kullanabilir veya başkalarının kullandığını görebiliriz.

Perşembe günü Mars burç değiştiriyor. Mars Başak burcuna giriş yapacak. Yani enerjimizi, gücümüzü daha çok iş hayatımıza, hizmet alanlarına, sağlık sektörüne kaydırmaya başlıyoruz. Gündelik koşturmalarımız bu dönemde çok hız kazanabilir. Aynı zamanda hijyene, diyete, şifalanmaya daha fazla özen gösterebiliriz. Mükemmeliyetçi yapımızla işleri bir düzene oturtmak, bir strateji oluşturmak ve problemler varsa bunları çözmek öne çıkacak. Zihinsel konular, entelektüel konularda mücadeleci olabiliriz. Detaylar ön plana çıkarken bu dönem içerisinde hedeflerimiz doğrultusunda hareket edeceğiz. Üretken ve verimli olmak, sistemlerle çalışmak bize çok şey kazandırabilir.

Başak burcu astrolojide bağırsak sistemini yönetir. O yüzden 1,5 ay boyunca bağırsaklar ve mide ile ilgili alanda sıkıntı ve problemlere açık olabiliriz. Mide ameliyatları, gastrit, ülser ya da bağırsak problemleri, kolit gibi bağırsaklarımızı ilgilendiren bazı sağlık problemleri bu dönemde karşımıza gelebilir. Bunların hepsi aslında mükemmel düşünme ve hareket etme arzumuzdan da kaynaklı olacak. Mars’ın Başak burcuna geçişiyle beraber aslında sağlıkla ilgili konuları sorgulayacağımızı, enerjimizi yine sağlığımıza harcayacağımızı söyleyebiliriz.

Perşembe günü Mars ve Jüpiter karşıtlığı devreye giriyor. Bu da piyasalarda hareketli bir döngüyü gösteriyor. Bu ikili altın piyasasıyla da çok bağlantılıdır. Merkür’ün de Aslan burcuna geçişiyle beraber altında hızlı hareketlilikler özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri devreye girebilir.

*Burada bahsettiğim bilgiler Finansal Astroloji kişisel çalışmalarıma dayanmaktadır. Sadece bu çalışmalara dayanarak yatırımlarınıza yön vermemelisiniz…***

Pazar günü gayet hareketli olacak, kafamızdaki fikirleri ve planları hayata geçireceğiz. Sıkıntı ve problemlerimize çözüm üretmek için harekete geçebiliriz.

Herkese keyfi yüksek, tembellik ve kararsızlık etkisinden uzak şanslı bir hafta dilerim!

26 Temmuz – 01 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz. Bu hemen moralinizi bozmasın. Çünkü Çarşamba öğle saatlerinden sonra şartlar sizin lehinize dönmeye başlayacak. Hayatı daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde algılayacaksınız.

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Aşkı, keyfi, mutluluğu daha fazla konuşacaksınız. Ama diğer taraftan aşk hayatınızda sevdiğiniz insana her şeyi ben bilirim tavrıyla da hareket edebilirsiniz. Kendi bildiğinizi okuyacağınız, egoist davranacağınız ve egonuzu kabartmayı seveceğiniz bir dönem olacak. Çocuğunuz varsa onun hayatını kontrol etmeye çalışacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Öte yandan burası sanatsal, kreatif alanda size güzel seçenekler ve şanslar sunabilir.

Jüpiter de Kova burcuna geçerek geriliyor yani sosyal çevre, arkadaşlıklarınızla ilgili konularda bazı olayları yeni baştan ele alacağınız ve bazı olaylarda gecikmelerle, aksiliklerle, sıkıntı ve problemlerle de karşılaşacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz.

Diğer taraftan Perşembe günü enerjinizi iş hayatınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.  Hijyen, gündelik koşturmalar aynı zamanda iş koşturmaları, sağlıkla ilgili konular önem kazanacak. Bu dönem çok çalışacaksınız, çok fazla hizmet edeceksiniz ama bu çok çalışmaktan kaynaklı olarak sağlığınızda bazı sıkıntı ve problemlere de açık olacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınıza bu süreçte dikkat edin onları çok fazla eleştirmeyin. Eleştirel yaklaştığınızda, her şeyi mükemmel yapma arzusuyla hayata baktığınızda iş hayatınızda bazı zorluklar oluşabilir.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, aldığınız önemli bilgilerle haftayı başlatıyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki insanlarla, arkadaşlarınızla bağlantılarınız kuvvetli olacak. Bu hafta onlarla beraber vereceğiniz önemli kararları hayatınıza geçireceksiniz. Arkadaşlarınızdan yana bir müddet çok güzel şanslarınız ve fırsatlarınız olmuş olabilir. Şimdi bu şans ve fırsatlar bu hafta itibariyle kariyer ve iş alanlarınıza kaymaya başlayacak. Bu alanlarda yaşanan problemleri ele almak anlamında Ekim’e kadar önemli bir dönem içerisinde olacaksınız.

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor eviniz, aileniz, yuvanız önemli olmaya başlıyor. Ailenizle konuşmalarınız hızlanırken emlak, alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu işlerde iyi organize olacaksınız. Evinize dair yapılması gereken önemli bir etkinlik varsa ya da misafir ağırlayacaksanız bu dönem işlerinizi mükemmel bir şekilde planlayabilirsiniz. Emlak, alım, satım, kiralama konusunda da hayat sizi destekleyecek.

Diğer taraftan enerji alanlarınız aşk hayatınıza kayıyor. Sevdiğiniz insanla bu dönem bazı noktalarda sürtüşmeler devreye girebilir, her şeyi mükemmel yönüyle ele almak durumunda hissedebilirsiniz. Çocuğunuzla olan ilişkinize de bakış açınız bu olacak. Sanatsal işlerinizde kreatif alanlarda kendinizi verimli ve üretken göstermek isteyeceksiniz. Eğer sporla uğraşıyorsanız bu süreçte spor hayatınız da hareketlenecek. Hayatınızda bir insan varsa o insana karşı biraz daha az eleştiriyle yaklaşmaya özen gösterin ve her şeyi bilemeyeceğinizi unutmayın.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, oldukça hızlı haberlerle haftanız başlıyor. Hemen bu hafta başında meslek hayatınızda yapılması gereken işlerle uğraşacaksınız ama biraz tembel etkiler de devrede olabilir. İşle ilgili önemli konular varsa kararsızlıklarınızın devreye girdiğini bu birkaç gün boyunca bazı noktalarda sizi kilitlediğini fark edebilirsiniz.

Bu hafta Jüpiter Kova burcuna geçiyor. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler ve hukuk, ticari faaliyetler, medya alanlarınızda bazı fırsatları tekrar gözden geçirmeniz gereken bir dönem olacak Ekim ayına kadar devam edecek bu süreçte şanslar ve fırsatlarda birtakım ertelenmeler zaman zaman gecikmeler karşınıza gelebilir. Ama yine de olayları tekrar ele almak anlamında şanslı bir dönem olacak.

Çarşamba günü itibariyle iletişim faaliyetleriniz önem kazanıyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi artıracağınız bir dönem. Akrabalar, kardeşler, komşular yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan konuşmalarınızda her şey siz organize edebilir, her şeyi siz biliyormuş gibi bir tavır içerisinde bulunabilirsiniz, bu etkiye dikkat edin. Bu dönem önemli insanlarla güzel iş anlaşmaları ya da iş bağlantıları kurmak anlamında gayet şanslı olacak. Bazı konuları iyi organize etmeniz gerekecek ve bunları iyi organize ederseniz de kısa vadeli planlarınızı çok net bir şekilde gerçeğe dönüştürmüş olacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla enerjinizi evinizde, yuvanızda, ailevi ortamlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu da evle ilgili girişimleriniz varsa bu alanda biraz mücadeleci tavırlarla ilerleyeceğinizi gösteriyor. Aile büyüklerinizle olan çekişmelere ve kavgalara bu dönem dikkat edin. Bazı sürtüşmeler yaşamaya meyilli olacaksınız. Onları çok çabuk eleştirebilir, bazı noktalarda kendi bildiğinizden taviz vermeyebilirsiniz. Bir yandan evinizi güzelleştirmek, bazı tamiratlara girişmek anlamında şanslı bir dönem olacak. Diğer yandan da bütün bunları yaparken o eleştirel, her şeyi çok bilmiş tavırlarınızla bütün her şeyi de heba edebilirsiniz. Evinizin güvenliğini mümkün olduğunca ihmal etmemeye özen gösterin.

Hem özel hayatınız hem de işle ilgili konularda abartıdan bu hafta uzak durun. Organize ve disiplinli olmanız gereken konuları göz ardı ederseniz daha sonraki zamanlarda sıkıntı ve problemlerle karşılaşırsınız. Hafta sonu yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda bazı sorunları yeniden ele almasını başaracaksınız. Hafta sonu gayet güzel etkilerle, dolu olacak. Kendinizi ödüllendirin ve hafta sonunun tadını çıkarın.



YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler ve uzaklardan alınacak önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta kendinizi gayet mutlu, iyimser ve şanslı görebilirsiniz.

Maddi konularda şans sizden yana. Merkür para alanlarınıza geçiyor. Parasal konuları gözden geçirmek, neler yapabileceğinizi görmek, problemlerinize çözüm üretmek için şahane bir 15 günlük dönem başlıyor. Birçok konuyu ben bilirim tavrıyla ele alacaksınız ve özellikle parasal konularda tuttuğunuzu koparacaksınız. O yüzden de her tür işinizde kendi bildiğinizden çok fazla şaşmayacaksınız.

Diğer taraftan enerji alanlarınızı yakın çevrenizdeki insanlara kaydırmaya başlıyorsunuz. Akrabalar, komşular, yakın dostlar, işte bütün bu insanlara enerjinizi daha fazla sarf edeceksiniz. Ama diğer taraftan her tür sıkıntı ve problemi de bu insanlara aksettirebilirsiniz. Özellikle eleştirel olmamaya, yakın çevrenizdeki insanlarla konuşurken alınganlıklardan ziyade olaylara pratik ve verimli yaklaşmaya özen gösterin. İletişime dayalı işlerinizde enerjinizi doğru kullanırsanız işlemeyen noktaları gayet iyi bir şekilde ele alabilir daha da işler hale getirebilirsiniz.

Bu hafta Jüpiter Kova burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Demek ki Ekim ayına kadar maddi konular önem kazanacak. Ortak parasal değerlerde bazı gecikmeler, aksilikler, ertelenmeler devreye girebilir. Ama bu alanlardan yana şans ve fırsatların da karşınıza geldiğini göreceksiniz. Olayları geniş ve etraflıca ele almaya özen gösterin. Hafta sonu sıkıntı ve problem yaşadığınız alanları çözüme ulaştırmak anlamında gayet şanslı bir hafta sonu olacak.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, para alışverişlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Bir yerlere ödeme yapmanız gerekiyordur ya da bir yerden bir alacağınız vardır bununla ilgili bir telefon gelebilir veya haber alabilirsiniz.  Yapılması gereken işleri ertelememek, kararsızlıklar yaşamamak bu hafta başında sizin için önemli olacak.

Hafta ortası itibariyle hızınızı artıracağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz. Hafta sonuna kadar çok fazla gezebilir ve değişik insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Bu hafta Merkür de Aslan burcuna geçiyor. Artık istediğiniz gibi kendinizi, hayatınızı konuşacağınız bir dönem başlıyor. Kendinizi çok net bir şekilde göstereceksiniz. Önemli konuşmalar, anlaşmalar, iş bağlantıları, hayatınızı ilgilendirecek birtakım girişimler Merkür’ün bu 15 günlük geçişi sırasında size çok büyük avantajlar sağlayabilir.

Perşembe günü Mars Başak burcuna geçiyor parasal konularla ilgili olacaksınız ve bu dönem enerjinizi daha çok para ile ilgili konulara akıtacaksınız. Parayı işinizle ilgili konulara, sağlığa, hijyene, diyete harcayabilirsiniz. Para kazançları gelebilir ama geldiği gibi gidebilir de. Özellikle Perşembe gününe dikkat edin, para harcamalarınız biraz sizi zorlayacak. Çünkü kafanıza göre harcamaya meyilli olacaksınız.

Bu hafta Jüpiter Kova burcuna geçiyor, Ekim ayına kadar ilişkiler sizin için yeniden önem kazanmaya başlıyor. Demek ki ilişkilerle ilgili Mayıs ayına kadar elde ettiğiniz birtakım şans ve fırsatları yeniden hayatınıza alacağınız bir dönem olacak. Ama ilişkilerde bir yavaşlama bir ertelenme bir zorlanma oluştuysa demek ki bazı konuları da gözden geçirmeniz gerekebilir.

Hafta sonu kendi hayatınıza dair almanız gereken önemli kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Oldukça hareketli, aşk dolu, keyif dolu sosyal çevrenizi işin içine alacağınız ve planlarınızı da buna göre hareketlendireceğiniz bir hafta sonu sizi bekleyecek.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, ilişkiler bu hafta sizin için önemli olacak. İlişkilerde daha hızlı yol almak istiyorsunuz ama bu aralar bir türlü ilişkinizin istediğiniz gibi ilerlemediğini görüyorsunuz. Çünkü bu aralar henüz enerjinizi tam anlamıyla kullanamıyorsunuz.

Ama diğer taraftan bu hafta itibariyle enerjiniz hareketleniyor yani kendinize daha fazla vakit ayıracak, mücadelelerinizi hızlandıracaksınız. Sağlığınızda mide ve bağırsak sıkıntılarına dikkat etmeniz gerekebilir. Mars özellikle yükselen Başakların yükselen üzerinden geçerken çeşitli aksilikleri beraberinde getirebilir. Çarpmalar, düşmeler ve sakarlıklar oluşabilir. O yüzden hızlanacaksanız daha temkinli, dikkatli bir şekilde hareket ederek hayatınızın hızlanmasına izin verin.

Diğer taraftan Merkür de Aslan burcuna geçiyor yani hem kariyerinizle ilgili konuları hem de hayati birtakım konuları biraz geri plana alabilirsiniz. İki hafta boyunca çok büyük girişimlerden uzak durun. Bazı konuları ele almak tekrar tekrar üzerinden geçmek, plan yapmak aynı zamanda gelecek birtakım planlarınız ve projelerinizi oluşturmak anlamında bu dönemi iyi kullanmalısınız. Yurtdışına gitmek, yabancı ülkeleri gezmek ya da uzak yerlerden alınacak haberler bu dönem sizi mutlu edebilir.

Diğer taraftan Jüpiter Kova burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. 2021 yılında iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda çeşitli fırsatlara sahip olmuştunuz. Ama Mayıs ve Temmuz ayında bu fırsatların başka konulara kaydığını görmüştünüz. Ekim ayına kadar iş hayatınız, sağlık ve hizmetle ilgili alanlarda yeniden şansa ve fırsatlara kavuşmuş olacaksınız. Ama bu şans ve fırsatlar henüz Jüpiter gerilediği için istediğiniz seviyede olmayabilir. Ekim’e kadar biraz daha rölantide hissedeceksiniz ama Ekim’den sonra bu alanlarda çok şanslı olacaksınız.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızda biraz disiplinsiz, abartılı davranışlar ön plana geçebilir. Özel hayatınız, ortaklı işleriniz ve yapacağınız işler alanında bu noktaya dikkat etmenizi tavsiye ederim. Hafta sonu kendi hayatınızla ilgili konuları gözden geçirmek, çözüme kavuşturmak anlamında hayat size gülümseyecek. Hayatınızda bir insan varsa o insanın hem sağlığı hem de işi ile ilgili konularda çeşitli şanslara sahip olduğunu göreceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, gündelik hayatınızın ritmi ve koşturmalarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Ama öyle çok da rahat koşturmalarla geçecek bir hafta başı değil. Çünkü Ay Balık burcunda ilerliyor. Bu da sizi biraz kararsız, hayalperest ve tembel yapabilir. Gündelik işlerinizi daha önceden planladıysanız planlarınızın tıkır tıkır işleyeceğini söylemek çok da doğru olmayacak. Çok çabuk su kaynatabilirsiniz. Biraz keyfe keder hareket edeceğiniz hafta başlarından bir tanesi, o yüzden önemli işlerinizi ertelememeye çalışın. Yoksa bütün bu işlerin üst üste bindiğini ve sizi daha da fazla sıkıştırdığını fark edebilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra hafta sonuna kadar ilişkiler odaklı olacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa onunla telefon konuşmaları yapabilir, birtakım planlar içerisine girebilirsiniz. Jüpiter Kova burcuna geçiyor ve gerilemeye devam ediyor. Yani Ekim ayına kadar aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, sanatsal ve kreatif işler, size keyif veren alanlarda çeşitli şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu şans ve fırsatlarda birtakım sıkıntı ve problemler oluştuysa bunları yeniden ele alacak ya da hatalarınızı çok net bir şekilde fark edeceksiniz.

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle beraber çevresel faktörler hızlanıyor. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçireceğiniz bir dönem. Organizasyona yönelik işleriniz varsa herkes sizi konuşabilir. Bulunduğunuz ortamlarda bilmiş tavırlarınızla, her şeyi iyi organize eden yönlerinizle diğer insanlar arasından çok çabuk bir şekilde sıyrılacaksınız.

Perşembe günü itibariyle Mars Başak burcuna geçecek yani biraz enerjinizi kullanmakta zorlanacağınız bir dönem başlıyor. Enerjinizi özellikle ilişkilerde ortaya koyarken bazı zorlanmalar yaşamaya açık olabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde enerjiniz doğru çalışmayabilir. Yine bu dönem içerisinde önemli sırlarınızı, işlerinizi kimseyle paylaşmamaya özen gösterin. Çünkü enerjinin ne zaman nerede kime nasıl bir şekilde takılacağını ya da enerjinin ne zaman sizin aleyhinize döneceğini bilemeyebilirsiniz. Biraz yön şaşırmaları nereye gideceğinizi bilememe gibi etkilere karşı dikkat edin. Partneriniz varsa onun sağlığı ile ilgili konularda bu dönem önemli olacak, iş hayatı ile ilgili konular da önemli olabilir. İş ortamlarınızda abartıdan uzak durmaya özen gösterin. Sıkıntı ve problemleriniz varsa hafta sonu çeşitli ortamlarda, sosyal çevrelerde insanlarla bu sıkıntı ve problemleri ele almasını bileceksiniz.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, haftaya aşk dolu, keyif dolu etkilerle başlıyorsunuz. Demek ki bu hafta gündelik iş hayatının detaylarıyla uğraşmak istemeyebilirsiniz. Hayal gücünüz hareketli olabilir. Varsa çocuğunuzla ilgili konularda bazı kararsızlıklar devrede olabilir ama sanatsal işlerinizde sezgilerinizi kullanacağınız ve kendinizi göstereceğiniz bir dönem.

Diğer taraftan kariyer ve iş fırsatlarında sizi kimse tutamaz. Önümüzdeki 15 gün boyunca konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Egosantrik bir dönem olabilir ve bu aralar her şeyi biraz ben biliyorum tavrıyla hareket edebilirsiniz. Toplum önü konuşmalarınızda egonuzu biraz daha aşağıda tutmaya özen gösterin. Yoksa diğer insanlar tarafından yanlış anlaşılabilirsiniz.

Perşembe günü Mars da Başak burcuna geçiyor. Yani arkadaş ortamlarınız ve sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde kendinizi daha etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Arkadaş çevrenizi ve organizasyonları siz yönetmek isteyebilirsiniz. Sıkıntı ve problem yaşadığınız konuları ele almak isteyebilirsiniz. Organize etme gücünüz nedeniyle zaman zaman arkadaşlarınızla tartışmalar ve sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Ne olursa olsun işle ilgili konularda özellikle gücünüzü ve mücadelenizi ortaya koyacağınız bir dönem. Özel hayatınız ve sosyal çevre ilişkileriniz konusunda biraz daha disiplinli olmaya özen gösterin.

Bu hafta Jüpiter sizin ev, aile ve yuva alanlarınıza kayarak gerilemesine Ekim ayına kadar devam edecek. Demek ki ev, aile, yuva, gayrimenkul, yerleşimle ilgili konularda yeniden şanslı ve fırsatlı bir döngüye giriyorsunuz. Jüpiter gerilerken burada şans ve fırsatları elde etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Ama daha önceden yaşadığınız ya da elde ettiğiniz bazı fırsatlar bu dönemde yeniden karşınıza gelebilir.

İş ve kariyer hayatınızda yapmanız gerekenleri ele almanız gereken bir hafta sonu başlayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda önemli konuşmalar, iş birlikleri, çözüme yönelik adımlar devrede olabilir.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vakit ayıracağınız bir hafta başlıyor. Ama aile hayatınızda eviniz için yapacağınız birtakım girişimlerde bu hafta başında biraz kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Eğer bir misafir ağırlayacaksanız ya da yapmanız gereken planlar varsa kafanız biraz dağınık olabilir ya da karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ama hafta ortası itibariyle oldukça eğlenceli zamanlar başlıyor.

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor. Seyahat etmekten, öğrenmekten, değişik insanlarla bir araya gelmekten kendinizi hiç tanımadığınız insanlara anlatmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem başlıyor. Hayatınızda bir insan varsa o insanın yakın çevresi, akrabaları ve kardeşleriyle daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bu dönemde öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Yeni bir dil öğrenebilirsiniz, yeni bir kursa yazılabilirsiniz. Aynı zamanda değişik insanlarla bir araya geleceğiniz için değişik iş fırsatlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Önümüzdeki dönem işle ilgili konularda sizi destekleyen bir dönem olacak.

Aynı zamanda enerjinizi kariyerinize ve iş konularınıza da kaydıracaksınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda enerjinizi verimli bir şekilde ortaya koymak isteyeceksiniz. Entelektüel yapınızla önemli işlerde kendinizi ön plana çıkaracaksınız. Öte yandan iş hayatınızda zaman zaman tartışmalar, mükemmeliyetçilikten kaynaklı sürtüşmelere de açık olabilirsiniz. Annenizle bu dönem sürtüşmelere girmemeye çalışın ve karşı tarafı çok fazla eleştirmeyin. Aile ortamlarınız ve özel hayatınız arasında, iş hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengesizlikleri bu hafta içinde minimuma indirmeli ve disiplini doğru bir şekilde sağlamalısınız. Aynı zamanda kafanızda birtakım planlar varsa bu planları sevdiklerinizle paylaşmak ve onlardan alacağınız geri bildirimlerle planlarınızı elden geçirmek önem kazanıyor.

İletişime dayalı işlerde önemli şanslarla karşılaşacağınız bir döneme bu hafta itibariyle girdiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya alanlarınızda çeşitli şans ve fırsatlar karşınıza geldiyse ve siz bu fırsatları henüz hayatınıza geçirmediyseniz bu hafta itibariyle bu fırsatlarla yeniden karşılaşacağınız bir dönem başlıyor.

 



Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iletişime dayalı işlerinizde biraz karasız tarafınızla hareket edeceğiniz bir hafta başlıyor. Ama sanatsal işleriniz varsa, kreatif işlerle uğraşıyorsanız bu hafta başında çok güzel işler başarabilirsiniz. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlar sizi çok çabuk yönlendirebilir, onların söylediklerine çok çabuk kanabilirsiniz.

Bu hafta parasal konularda kafanız çözüme yönelik çalışacak. İşleri nasıl ele almanız gerektiğini bileceksiniz. Aynı zamanda partneriniz varsa onun sıkıntı ve problemlerini ele almak da önemli olacak. Önemli organizasyonlardan önemli girişimlerden çok güzel kazançlar sağlayacağınız bir 15 günlük döngü içine giriyorsunuz ve aynı zamanda enerjinizi de değişik ortamlarda harcamaya başlayacaksınız. Farklı yerler, farklı insanlar kültürler, seyahatler ve turizmle ilgili konular hayatınızda önem kazanmaya başlıyor. Bu alanlarda şimdiye kadar ince eleyip sık dokumuş olabilirsiniz ama şimdi bu alanlarda enerjinizin doğru çalıştığını göreceksiniz. Önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz ve sizi tanımayan insanlarla olan iş birlikleriniz yüzünüzü güldürebilir. Tanımadığınız insanlarla bu dönem gereksiz tartışmalara girmemeye özen gösterin. Her şey mükemmel olamaz sevgili Oğlaklar, bunu kendinize hep hatırlatın. İş hayatınızda doğru işler peşinde koşmak istiyorsanız lütfen disipline olun yapmanız gerekenleri doğru bir şekilde ele alın. Eğer bunu yapabilirseniz istediğiniz şartları ve durumları da rahatlıkla sağlayacaksınız.

Maddi konulardan yana şansınız kuvvetli olduğu bir döngüye giriyorsunuz. Jüpiter para alanlarınıza geriliyor yani Ekim ayına kadarki dönemde parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Şimdiye kadar bu fırsatları yeteri kadar değerlendiremediyseniz şimdi neden yapamadığınızı görmek ve anlamak için gayet güzel bir dönem olacak.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, bu hafta başında parasal konularda önemli kararlar alacaksanız sizi doğru yönlendirecek arkadaşlarınızdan, eşinizden, dostunuzdan bu tavsiyeleri alarak yolunuzda ilerleyin. Çünkü bu hafta başında maddi konularda kafanız biraz karmaşık ve belirsiz olabilir. Eğer yapacağınız yatırımlar varsa, bir para mevzusu konuşulacaksa karşı tarafla bu noktalarda dikkatli olmaya da özen gösterin.

Bu hafta iletişim işleriniz hız kazanırken aynı zamanda kısa yolculuklar ve kısa vadeli planlarınıza odaklanacaksınız, yakın çevrenizdeki insanlara da bir araya gelebilirsiniz. Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları artık daha fazla görülür olacak. Sevdiğiniz insana kendinizi düşünerek yaklaşmanız, eğlenceli tavrınızla karşı tarafı etkilemeniz söz konusu olurken karşı tarafın da size bu yaklaşımları hoşunuza gidebilir. Ortaklı işlerinizde kendi bildiğinizden şaşmayacağınız aynı zamanda işlerinizi çok net bir şekilde organize edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Diğer taraftan enerjinizi daha çok parasal konularda ortaya koyacağınız da bir sürece merhaba diyorsunuz. Para harcamalarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir. Aynı zamanda ele alınması gereken parasal işleriniz varsa bir yerden para bekliyorsanız ya da uzun zamandır bir alacağınız varsa bunlarla ilgili olayları da hızlandıracaksınız. Tehlikeli yerlerden, durum ve insanlardan uzak durmaya özen gösterin. Eğer aciliyeti yoksa bağırsaklarla ya da mide ile ilgili birtakım ameliyatlardan da bu süreç içerisinde kaçınmanız faydanıza olabilir.

Perşembe günü para harcamalarınız hızlanacak, bu etkiye dikkat edin. Disiplinsiz davranışlarınız sonucunda para geldiği gibi de gidebilir. Aynı zamanda bu hafta Jüpiter Kova burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Yani şans ve fırsatlar bir kez daha kapılarını aralıyor. İşte bu süreçte önünüzdeki dönemi nasıl değerlendireceğinizi düşünerek önemli planlar yaparak adımlar atmaya özen gösterin. Gayet şanslı bir sürece merhaba diyorsunuz. İşlerinizde engeller, sıkıntılar, kısıtlamalarla karşılaşırsanız bu dönem bunların neden kaynaklandığını görmeniz ve bulmanız için size ipuçları sunacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkinizi masaya yatırmak, konuşmak ve ilişkiye dair önemli kararlar almak için bu hafta sonunu iyi değerlendirin.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta sizin için şanslı haftalardan bir tanesi. Hafta başında kendi isteklerinize göre hareket edeceksiniz ve tüm hafta size hizmet ediyor olacak. Maddi konular hafta ortası ön plana çıkarken hafta sonu yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru gezmek, dolaşmak, öğrenmek önemli olacak. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olayları fazlasıyla merak edeceksiniz.

Çarşamba günü itibariyle Jüpiter sizin burcunuzdan çıkıyor ve Kova burcuna geçiyor. Yani artık yıl sonuna kadar hazırlıklarınızı hızlandırmanız gereken bir dönem. Maneviyatınız bu dönemde yeniden ön plana çıkabilir daha ruhsal konulara, sizin dışınızda gelişen konu ve olaylara kendinizi kaptırabilirsiniz. Kendinizi bir bütünün parçası olarak görebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa işlerin hızlandığını görebilirsiniz. Olayları şöyle bir gözden geçirin Ekim ayına kadar nasıl hazırlanacaksınız? Doğru şekilde adımlar atıyor musunuz? 2022 yılında Jüpiter sizin burcunuza geçtiğinde hayatınızda nelerin değişmesini istersiniz? İşte bütün bu soruları ele alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Çarşamba günü Merkür Aslan burcuna geçiyor, bu da iş hayatınızda, gündelik mesleğinizde ben bilirim tavrıyla hareket edeceğiniz bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Organizasyona yönelik işlerinizde her tür konuda kendinizi ön plana çıkarmak öne çıkarken sağlığınızla ilgili konularda kalp ve dolaşım sistemi problemlerine dikkat edin. Sağlığınızda kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Perşembe günü Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber enerjinizi ikili ilişkiler ve özel hayatınızda harcayacaksınız. Taşınma ile ilgili konu ve olaylar ön plana çıkarken ortaklı işler ve ilişkilerde mükemmeliyetçi tavrınızla hareket edebilirsiniz. Ama bu dönem sevdiğiniz insana karşı aşırı eleştirel yaklaşmamaya, kavga ve sürtüşmelerden uzak durmaya özen gösterin. Her şeyi bir bütün olarak ele aldığınızda ilişkiler ve ortaklıklar anlamında gayet verimli işler çıkarabilirsiniz. İlişkilerde abartıdan uzak durun özellikle iş alanlarınızda Perşembe günü bu etkiye dikkat edin. Biraz disiplinli olmak size çok şey katabilir.

Hafta sonu gündelik hayatınızda ve sağlığınızla ilgili konularda problemlerinizi ele almak ve çözüm üretmek anlamında gayet şanslı olacaksınız. Gündelik işlerinizi de çok rahat toparlayacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın