Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Haziran – 2 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

26 Haziran - 2 Temmuz Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

26 Haziran – 2 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı daha eğlenceli aktivitelere ve faaaliyetlere yönelebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Çocuğunuzla olan paylaşımlarınız artabilir veya aşk hayatınızda daha keyfinizi arttıracak etkinliklere yer verebilirsiniz.Değişimlerin sizi dönüştürdüğünü farkedecek, kendinizi yenileyeceksiniz.
Bayram sonrası Çarşamba günü aile hayatınızda sert söylemlere ve duygusal tepkilere daha açık olacaksınız. Sizinle konuşulan ve paylaşılan herşeye biraz şüpheyle yaklaşmanız mümkün. Konuşmalarınızı ve tepkilerinizi iyi kontrol etmeniz gerekebilir.
Pazar günü ailenize, yuvanıza veya evinize yönelik konular iş hayatınızda özellikle yeni gelen haftabaşında bazı sorunlara neden olabilir. İki taraf arasında kalabilirsiniz. Bu güç çekişmeleri sizde bazı dengesizliklere neden olabilir. Anne, babanızın arasında da bazı çekişmeler, ufak tefek kavgalar yaşanabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftabaşı ailenizle, sevdiklerinizle hareket etmek, evinizde dinlenmek veya aile ortamlarınızda olmak önem kazanabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Gün içinde enerjiniz güçlü akacak. Arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi amaçlarınıza daha fazla yaklaştırabilir. Sadece kendiniz için değil, tüm çevrenizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Bayram sonrası iletişim halinde olacağınız kişilere çabuk tepki verebilirsiniz. Kızgın, anlık ve fevri söylemleriniz devrede olacak. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlarla tartışmalar içine girmemeye özen göstermelisiniz.

Pazar günü fikirsel konularda yakın çevreniz ve uzak çevrenizle güç çekişmeleri yaşanabilir. Başkaları üzerine güç kurmamaya çalışmalısınız Özellikle araba kullanırken, kısa ve uzun yolculuklarda bu Pazar dikkat etmelisiniz. İnatçılıktan vazgeçin. Tehlikeli durumlardan uzak durun.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı yakın çevrenizle iletişiminiz ve bağlantılarınız artabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Kısa yolculuklar ve planlar dahilinde sevdiklerinizle vaktinizi harcayacaksınız. Ortaklaşa para harcamaları sizi zorlayabilir. Kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. Geliştirdiğiniz idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz.
Bir yandan da bayram sonrası iletişiminizde zorlanmalar görülebilir. Çarşamba günü maddi konularda agresif, sert konuşmalar içinde olabilirsiniz. Kafanız para konularına takılı olacağı için ya da ailevi alanda fedakarlıklarınız yüksek olacağı söylenen herşeyi alınganlık yaparak kendi üzerinize almanız mümkün.

Pazar günü parasal konularda güç çekişmelerine açık bir gün olabilir. Sevdiklerinizle senin paran, yok benim param çekişmesine girmemeye çalışın. Eğer ödemelerle ilgili bir sorun yaşıyorsanız yeni gelen haftada enerjinizi çözüme yönelik konulara kaydırmalısınız.YengecYengeç Burcu
:

Sahip olduklarınız önem kazanıyor. Bayramın son günlerinde sevdiklerinizle bir yandan eğlenmek isteyecek, bir yandan da para harcamaktan gocunmayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Aile hayatınızda abartılı hareketlerden, tutamayacağınız sözlerden kaçının.Geleceğe yönelik kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe oturtabilirsiniz.
Bayram sonrası konuşmalarınızda ve söylemlerinizde sert çıkışlar, alıngan ve savunmacı tepkiler oluşabilir. Özellikle sevdiğiniz insanla anlaşmanız zor görünüyor. Onun söylediği veya anlattığı konulara tepkileriniz yüksek olabilir.
Pazar günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sizi yönlendirmesi ve manipüle etmesi gibi etkilere karşı tepkiniz yüksek olabilir. Ya da siz ona aynı şekilde davranabilirsiniz. Güç çekişmelerinizi iyi yönlendirmeye çalışın. İnatçılıktan da uzak durun.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı hayat istediğiniz gibi akabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Dış ortamlarda bulunma, kendi isteklerinize göre davranmak isteyeceksiniz. Hatta gezmeyi, dolaşmayı, ziyaretleri abartabilir, yemek ve içmekten fazla keyif alabilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.
Bayram sonrasında bilinçaltınız fazla yoğun olabilir. Duyacağınız ve konuşulan bazı şeyler agresif ve sert söylemleri tetikleyebilir. Bunu yaparken çok abartmamaya ve başka insanların eline koz vermemeye çalışmalısınız. Bu dönemde kendinize de çok fazla yüklenmeyin.
Bu Pazar, başkalarından beklenmedik tepkiler ve dirençler görmeniz mümkün. Enerjinizi yaratıcılık alanlarınıza yönlendirerek kullanırsanız bu etkileşimden daha az etkilenirsiniz. Tehlikeli yer ve ortamlardan kaçınmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Bayramın son günlerinde maneviyatınızı yüksek tutabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ziyaretler, güzel anlamlı etkinlikler, daha sakin ortamlar size daha huzurlu gelecek ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Sevdiğiniz insanın hayatındaki sorunlar, alınacak bazı kararlarla çözüme ulaşabilir. Sosyal çevrenizdeki herkesin, size yardım ettiğini görecek, şansınızı arttıracaksınız
Diğer yandan bayram sonrası iş günlerinde sinirli ve sert etkiler devrede. Sosyal alanlarda veya arkadaş ortamlarınızda keskin, sert konuşmalar yapabilirsiniz. Sinirli ve biraz da tepkisel olacaksınız. Sevdiğiniz insana olan anlayışınız daha yüksek olabilir.
Haftasonu, Pazar günü arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz arasında bazı güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Arkadaşlarınıza yardım isteğiniz, sevdiğiniz insan tarafından engellenebilir. Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında kalabilirsiniz. Tehlikeli yer ve ortamlardan uzak durmalısınız.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı kendinizi organizasyonlar içinde bulunabilir, arkadaşlarınızla, çevrenizle daha fazla vaktinizi geçirebilirsiniz. Eğlenceli temalar sizi daha da hareketlendirecek. Daha keyifli ve rahat etkiler için olayları kişisel algılamayın. Bu dönem yaptığınız fedakarlıkların ve yardımların karşılığını almak, toplum desteği görmek çok kolay olacak. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, mucizevi etkiler yaratabilir.
Bayram sonrası toplum önünde ve iş hayatınızda sinirli, tepkisel ve agresif konuşmalarınız devreye girebilir. Herşeyi üzerinize alınabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinize karşı alıngan bir yapı sergileyebilirsiniz, bu süreçte ailenizle didişmemeye özen gösterin.
Bu Pazar, aile hayatınızda ve ilişkilerinizde bazı çekişmeler gündeme gelebilir. Yine aile içi tartışmalar, anne veya babanızın karşı karşıya gelmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. İçinizdeki öfkeyi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı toplum içinde olmaktan, dolaşmaktan, göz önünde olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bolca gezecek, dolaşacak ve yaşadığınız sıkıntıları geride bırakmak arzusuyla davranacaksınız. Aşk ve çocuk alanlarınızda kafanızda idealize ettiğiniz konuları netliğe kavuşturabilirsiniz. Yaratcılığınız göz dolduracak, hayatınız adına atacağınız adımlarda bu üretkenlikle yol alabilirsiniz.
Bayram sonrası Çarşamba günü dış ortamlarda veya daha az tanıdığınız insanlarla olan iletişiminizde tepkili, sert ve sinirli davranışlar içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizde ikna olmama ve olaylara şüpheyle yaklaşma öne çıkabilir.
Pazar günü fikirsel konularda başkalarının sizi etkilemesine izin vermeyin ve aynısını sizde yapmayın. Özellikle enerjiniz fazla ve yüksek olacağından kazalara ve sakarlıklara karşı dikkat edin ve tehlikeli yer ve durumlardan olabildiğince kaçının.


YayYay Burcu:

Bu bayram seyahatlere, tatil programına veya tatile gidemeseniz bile, dış ortamlarda bulunarak yapılacak aktivitelere odaklanabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Daha önceden gitmediğiniz yerler size daha huzurlu ve mutlu gelebilir. Aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kadere teslim olmak, kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz. Siz rahatladıkça hayat size daha fazla gülümseyecek.
Bayram sonrasında bazı harcamalarınızdan kaynaklı olarak ortak parasal konularda sinirli ve sert söylemlerden kaçının, aynı şekilde partnerinizde size bu şekilde karşılık verebilir. Olayları didikleyerek daha derine inmek isteyebilir ve ilişkinize zarar verebilirsiniz.
Haftasonu parasal konularda bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda başkalarının üzerinde güç kurmamaya dikkat edin. Alacak, verecek ilişkinizi iyi oturtun. Özellikle eğlenceye, aşk hayatınıza veya çocuklara karşı harcamalarınız artabilir.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Bu bayram ortak parasal harcamalarınız önem kazanabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Eğlence için ve biraz da rahatlamak için kesenin ağzını açabilir, yaşadığınız gerlilimleri unutmak için harekete geçebilirsiniz. İletişiminizi yaratıcılığınızla desteklediğinizde hayatı başka gözlerle görebilirsiniz. Kendinizi çevreniz ve etrafınızdaki kişiler konusunda oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Amacınıza hizmet eden konuların peşinden gidin.

Bayram sonrasında bayramdaki anlayışınız kalmayabilir. Özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde sinirli ve sert söylemlerden veya konuşmalardan kaçınmalısınız. Tam tersi karşı taraftan da bu etkileri görebilirsiniz, alınganlıklardan kaçının.

Haftasonu özel hayatınızda devam edecek olan gerilim, sizi pasif direnişe veya güç kurma isteğine yönlendirebilir. İlişkinize bu birkaç gün dikkat edin ve ilişkinizde değişmesi gerekenler üzerine odaklanın. Biraz kendinize yönelik duygularınız ağır basacak, bencillikten uzak durun.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı özel hayatınızda harika zamanlar sizi bekleyebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sevdiğiniz insanla aranızı düzeltebilir, beraber vakit harcamaktan mutluluk duyabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı tutamayacağınız sözlerden bu bayram kaçının. Bu dönem parasal konularda idealist yaklaşımlarınız varsa, bazı şeyler hayal ediyorsanız, potansiyeliniz ve gösterdiğiniz çaba sonucunda sonuçlar alabilirsiniz.
Bayram sonrasında özellikle Çarşamba günü iş ve sağlığınızla ilgili konularda alınganlıkla sert söylemlerden, ani çıkışlardan kaçınmanız gerekebilir. Sağlığınızda mide sorunlarına, baş ağrıları gibi etkilere dikkat etmelisiniz.

Bu Pazar bulunacağınız ortamlarda bazı güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Beklenmedik yerlerden, ummadık hamlelerle karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi yaratıcı bir şekilde ortaya koymalısınız. Şidetten ve tehlikeli ortamlardan kaçının.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı yapılması gereken bayram işlerinize, ziyaretlerinize odaklanabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yemek, içmeye olan düşkünlüğünüz kilo sorunlarınızı tetikleyebilir. Midenize ve kalbinize çok yüklenmeyin. Bir yandan da bu haftabaşı hayatınızdaki belirsizliklerin ve aşırı idealize ettiğiniz konuları gerçekçi bir platforma oturtabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları tatil zamanı bile iyi değerlendirmelisiniz.
Bayramdan sonra Çarşamba günü sevdiğiniz kişiye veya çocuğunuza karşı savunmacı ve alıngan etkilerle sert söylemlerden, ifadelerden kaçınmalısınız. Aynı tepkileri karşı taraftan da görmeniz mümkün. Hayatı daha yumuşak algılamaya çalışın.

Bu Pazar günü, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve özel hayatınızda bazı zorlanmalar ve güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Siz enerjinizi özel hayatınıza harcamak isterken, sosyal çevrenizin istekleri üzerinizde baskı oluşturabilir. Bu yüzden bu gerilime birkaç gün boyunca dikkat edin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın