Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

26 ağustos-01 eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya koparıcı ve gergin etkilerle giriş yapıyoruz. İlişkilerimizde beklenmedik etkilerle sinirli ve agresif davranabilir, kopuşlar yaşayabiliriz.

Yine bu pazartesi, anlaşma ve görüşmelerimizde yanıltıcı etkiler altında olacağız. Önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden kaçınalım. Kafamızı günlük işlerimizde ve konsantrasyon isteyen konularda net tutmaya özen gösterelim.

Türkiye haritasına baktığımızda kadınlar ilgili konularda ve davalarda zorlanmalar ve para konularında zorluklar oluşabilir. Hükümet ve muhalafet arasında çekişmeler yaşanabilir. Ayrıca pazartesi ve salı günleri, skandallar, şantajlar, gazete, yayıncılık alanlarında karışıklıklar, davalarda yanıltıcı durumlar, yakın ülke ilişkilerinde hayalkırıklıkları ve sorunlar yaşanabilir.

Salı günü, enerjimiz düşük çalışabilir. Enfeksiyonel ve ateşli hastalıklara, alerjilere yatkın olabiliriz. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmeli, enerjimizi çok zorlamamalıyız. Güzelliğe ve keyfe olan düşkünlüğümüzü abartmamaya çalışalım. Çarşamba günü, iletişimimizde güçlü ve etkili yönlerimizi ön plana çıkarabiliriz. Ayrıca mars aslan burcuna geçecek. Enerjimizde aceleci, hükmedici ve biraz da ateşli olabiliriz.

Ülkemizde parasal konular öne çıkmaya başlayacak.Vergilerin artması, harcamaların yükselmesi, para kazanma isteğimizi tetikleyecek. Ordu ve savunmaya ayrılan bütçe artabilir. Spekülatif işler önem kazanacak. Yaklaşık 1.5 ay boyunca altında artış görülebilir.

Cuma günü, önemli insanlardan istediğimiz desteği bulmakta zorlanmayacak, sorumluluklarımızla hareket edeceğiz. Cumartesi günü, şanslı etkiler devrede olurken, pazar günü önemli insanlardan hayatımızı destekleyici yönde manevralar görebiliriz. Bu hafta genel olarak önemli işlerden ve anlaşmalardan uzak duralım. Yapmamız gereken anlaşmalar varsa perşembe günü halletmeye çalışalım. İyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın