Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Ocak Haftalık Gezegen Faaliyetleri

6 - 12 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Yay burcundayken, seyahat, eğitim, felsefe, din, yabancı insanlarla yapılacak işlerimiz ön planda olarak başlayabiliriz. Bu haftabaşında değişik yer ve ortamlarda bulunmak önem kazanacak. Yine ticari girişimlerimiz, yabancılarla yapılacak işlerimiz konusunda harekete geçebiliriz. Merkür’ün Neptün’den alacağı olumlu açıyla, başkalarına yardım etmek, sanatsal işlerimizin üzerine düşmek isteyebiliriz.

Cuma günü devreye giren Venüs- Satürn karesiyle kendimizi mutsuz, yalnız hissedebiliriz. İlişkilerimizdeki sıkıntılar ve problemler ortaya çıkabilir. Venüs Astrolojide paranın da temsilcisi olduğu için parasal konularda bu Cuma günü dikkatli adımlar atalım. Bu hafta en dikkat edilmesi gereken günlerden bir tanesi Cuma günü, güvenliğimize ve oluşabilecek zor olaylara karşı dikkatli olalım. Türkiye Haritasının Ay’ına Mars’ın atacağı dik açıyla patlamalar, yangınlar, kavgalar, çatışmalar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Terör eylemleri, orduda bazı sıkıntılar devrede olabilir.

Cumartesi günü saat 03:06 da Kova burcunda bir Yeniay oluşuyor. Bu yeniay grupsal işlerimizi, sosyal çevremizle ilgili konu ve olayları hızlandırabilir. Geleceğimize, ideallerimize yönelik işlerimiz için harekete geçebiliriz.

Yine bu Cumartesi günü itibarıyla Mars Koç burcuna geçiyor. Hızlanıyoruz. Enerjimizi atak ve düşüncesiz bir şekilde ortaya koyabiliriz. Cesur adımlarla, kafamıza göre hareket edeceğimiz, sosyalliğimizin ve çekiciliğimizin artacağı bir dönem başlıyor.

Pazar günü düşüncelerimizde takıntılı durumlar ortaya çıkabilir. Olaylara tek taraftan bakmamaya çalışalım. Sert ve net söylemler içine girebilir, olayların ve fikirlerin ardındaki gerçeklere ulaşmak isteyebiliriz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın