Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

YAŞAM CESURLARI SEVER!

Bu hafta önemli gezegen geçişleri var. Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek geri hareketine devam edecek. İkizler burcunda kendi öz burcunda iletişimle ilgili sıkıntı ve problemleri hızlandırıyordu. Şimdi Boğa burcuna geçtiği için 4 Haziran’a kadar para ile ilgili konular, sahip olduğunuz değerler, sanat, topraklar, ekinler, hasatlar, üretkenlik ve verimlilik alanında birtakım sıkıntılar, engeller ve problemlerle karşılaşma ihtimalimiz var. O yüzden önemli girişimlerimiz, para harcamalarımız, ödemelerimiz varsa 4 Haziran’a kadar yani Merkür düzelene kadar dikkatli adımlar atmaya özen gösterelim.

Pazartesi günü Güneş ve Jüpiter arasında çok keyifli bir açı var. Güneş Jüpiter’in olumlu açıları insanda iyimserlik ateşinin yandığı zamanı temsil eder. Aynı zamanda ticari ilişkilerde hem barışı hem refahı karşımıza getirebilir, gelişmek ve büyümek isteriz. Otorite figürlerinden aradığımız desteği bulmak da gayet güzel görünüyor. Mars ve Plüton arasındaki olumlu açı, ağır işler, derine gitmemiz gereken işlerde önemli destekleri göreceğimizi ve bu işleri ele almaktan da mutlu olacağımızı bize gösteriyor.

Salı günü ilişkiler anlamında çok şanslı. Uzun soluklu kalıcı ilişkiler kurma ya da ilişkilerle ilgili alanda kendimizi göstermek anlamında bize şans ve fırsatlar verirken Merkür’ün Mars’la açıları daha önceden ele almamız gereken konu ve olaylarda harekete geçme isteğimizi yükseltecek.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor, Pazartesi ve Salı günleri Balık burcunun son derecelerinde dolaşıyor olacak. Son dereceler genelde kritik derecelerdir. Önemli olayları karşımıza getirebilir. Sularla ilgili sıkıntı ve problemler, seller, yağmurlar bu dönemde etkin olabilir. Bazı deniz kazaları bunlarla ilgili konu ve olaylar karşımıza gelebilir. Ruh halimizde iniş çıkışlarımızın yüksek olduğu biraz paranoyak, depresif ve kontrolsüz düşüncelerle hareket ettiğimiz bir zaman dilimi de olabilir. O yüzden Pazartesi ve Salı günleri her ne kadar gökyüzünde bizi destekleyen olumlu açılar olsa da hem Merkür geriliyor hem de Mars’ın son noktalarda hareket ediyor olması bazı girişimlerimiz konusunda kafamızı karıştırabilir, bu konularda dikkatli olalım.

Çarşamba günü savaş ve mücadele gezegeni Mars kendi öz burcuna geçiyor. Jüpiter de Koç burcunda, oldukça hareketli bir döneme merhaba diyeceğiz. Cesur olacağız, bu dönemde girişimde bulunmak ön plana çıkacak. Bir şeyleri başlatmayı, liderlik etmeyi seveceğiz, kahramanca hareketlerde bulunabiliriz. Hem enerjik hem cesur hem sportif ve hareketli olacağız ama sakarlık, patavatsızlık enerjisi etrafımızda kol gezecek. O yüzden çok enerjik olduğumuz noktalarda hemen bir şey yapmak, harekete geçmek isteği ile dolu olabiliriz ama hayat da bizi çeşitli sakarlıklar sıkıntı ve problemlerle durdurabilir, bu etkiye dikkat edelim. Savaşmayı da seviyor olacağız, Mars’ın Koç burcundaki seyahati sırasında bir durumla karşılaştığımızda hemen o duruma tepki vermek önemli olacak.

Unutmayalım ki yaşam cesurları sever ama gereksiz yerde gereksiz kahramanlıklar bizi aptal durumuna da düşürebilir. Bu hafta gereksiz atılımlar ve cesarette aklımıza bu gelsin.

Bu arada geçen hafta haftalık yazımda ve youtube kanalımda belirtmiştim. Mars- Satürn güneş merkezli haritalarda kavuşum halinde olacak. Tüm dünyada borsalarda zorlanma etkileri bu haftada devam edebilir. Riskli yatırımlardan kaçınmak yerinde olacaktır. Salgın, ateşli ve enfeksiyonel hastalıklarla ilgili konular artabilir dini alanda gerginlikler, hukuki alanda zorlanmalar, hukuk adamlarına karşı saldırılar artabilir. Askeri alanda sorunlarla karşılaşabiliriz.

Perşembe ve Cuma günü Merkür’ün Plüton ile olumlu açısı özellikle Perşembe günü hayatımızda önemli konu ve olayları daha rahat ele almamızı sağlayabilir.

Cuma günü Venüs’ün Plüton ile dik açısı devreye girerken ilişkilerimize dikkat etmekte fayda olacak. İlişkilerde dejenerasyon, bazı gizli ilişkilerin ortaya çıkması, skandallar ya da çıkar ve güç elde etme, başkası üzerine baskı kurma, kıskançlık, sahiplenme gibi etkiler devrede olabilir. Venüs para alanı olduğu için Venüs’ün Plüton’la bu dik açısı bu hafta içerisinde bizi zorlayacak. Cuma günü finansal konularda ve yatırımlarımızda dikkatli olalım. Spekülatif ve yönlendirici etkilerle yanlış adımlar atabiliriz.

Cumartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle beraber çekici ve  daha güzel olmak isteyeceğimiz aynı zamanda güzellikleri etrafımıza çekmek isteyeceğimiz bir dönem başlıyor. Bu dönem sanat ve parasal konularda şanslı olabiliriz. Para ile olan ilişkimizi düzeltebiliriz. Her ne kadar Merkür bu alanlarda geriliyor olsa bile bazı konuları tekrardan ele alarak aslında hem güzellik, sanat hem de para ile ilgili işlerimizi yeniden düzenleyebiliriz. 3 hafta boyunca bu alanlardan yana şanslı olabiliriz. Şimdi güzelleşme zamanı, kendinizle ilgili güzelleştirmek, değiştirmek istediğiniz alanlar varsa bu konular hızlanabilir. Venüs Boğa burcuna hareket ederken bu alanlardan yana şansınızın yüksek olduğunu görebilirsiniz.

Pazar günü Mars ve Jüpiter kavuşumu devrede olacak. Spor, din, felsefe, seyahat, hukuk alanlarında hızlı gelişmeleri karşımıza getirecek. Askeri hareketlilik artarken, enerji konuları, yanardağ patlamaları, yangın gibi afetler ortaya çıkabilir. Bu kavuşumun etkisi bir sonraki haftaya da yansıyacak. Tüm dünya genelinde daha çok bu konuları konuşuyor olacağız. Finansal astroloji yönünden bakacak olursak Mars ve Jüpiter kavuşumları altınla bağlantılıdır. Bu bir yatırım tavsiyesi değil ama özellikle bu hafta Cuma gününe doğru Pazartesi günü de olabilir özellikle altının onsunda yukarı doğru hareketlilikler görülebilir. Pazar günü oluşacak Mars ve Jüpiter kavuşumundan sonra satış yapmak istiyorsanız bunu değerlendirebilirsiniz.

23 – 29 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Sevgili Koç ve yükselen Koçlar isteksiz bir enerjiyle haftaya giriş yapıyorsunuz ama bu hafta sizin için önemli olaylara gebe olacak. Çarşamba günü Mars sizin burcunuza geçiyor. Bu tarihten sonra hayatınızda hızlı bir hareketlenme devreye girecek. Öncü, lider aynı zamanda sabırsız ve coşkulu olacaksınız. Hayatınızda önemli kapılar aralanabilir ama bu dönem patavatsızlıktan, sabırsızlıktan mümkün olduğunca uzak durun ve kendi fiziki özelliklerinize, sağlığınıza dikkat edin. Çarpmalar, düşmeler yaşanabilir.

Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadarki dönemde para ile ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Eski para meseleleriyle uğraşmak, bir alacağınızın peşine düşmek ya da daha önceden iş yaptığınız, ticari faaliyette bulunduğunuz insanlara iş yapmak bu dönem önemli olabilir. Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçecek, para ile ilgili konularda şanslı bir sürece merhaba diyeceksiniz. Her ne kadar burada Merkür geriliyor olsa da dikkatli adımlar atmanız gerekse bile Merkür bir hafta sonra oradan çıkacak ama Venüs orada kalmaya devam edecek, size burada şans ve fırsatlar verebilir. Tutulma zamanı elde ettiğimiz fırsatları istediğiniz gibi yatırıma ya da paraya çevirme şansına da sahip olabilirsiniz.

Cuma günü dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle ilişkiler babında, iş yaptığınız insanlarla, patronlarınızla, üstlerinizle ya da aile ilişkilerinizde her şeyi kendi tarafınıza çekmek isteyebilirsiniz. İletişimsel işlerde ve atacağınız adımlarda bu hafta Pazartesi, Salı, Perşembe günleri şanslı etkiler altında olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Çarşamba gününden sonra Cuma gününe kadar biraz kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar ise hayat sizin için oldukça hızlı akabilir.

Pazartesi günü itibariyle Merkür sizin burcunuza geçerek geri hareketine devam edecek. 4 Haziran’a kadar yanlış anlaşılmalardan yanlış girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun. Bir işe başlayacaksanız önemli bir anlaşma yapacaksanız iki kere düşünün. Şartların eninde sonunda değişeceğini bilerek işin içerisine girin ya da kendinizi sağlama alın, 4 Haziran’dan sonra yapmaya özen gösterin.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek. Özel hayatınızda bir insan varsa o kişinin bu dönem sağlığı ya da işiyle ilgili konularda kendi mücadelesini ortaya koyduğunu görebilirsiniz. Bu dönem enerjiniz düşük çalışacak. Mars’ın bu hareketi sırasında yataktan kalkmak zor gelirken arkanızdan çevrilecek bazı olaylarla yüzleşebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu işlerden yana şans ve fırsatlar artabilir. Özellikle hafta sonu ve bir sonraki hafta beklediğiniz bazı haberler varsa bu haberlerin hukuki yönden ya da yurt dışı ayağından yana yeşil ışık yaktığını görebilirsiniz.

Cumartesi günü Venüs sizin burcunuza geçiyor. Bazı noktalarda kendinizi geri plana çekmiştiniz, ön plana çıkmakta zorlanıyor olabilirsiniz ya da yurt dışı ayağında bazı işleri halletmiş olabilirsiniz. Özellikle Cumartesi gününden sonraki süreç 3 hafta boyunca kendinize, görüntünüze daha fazla vaktinizi ayıracağınız, güzelleşmek adına harekete geçeceğiniz, alışverişlerinizi hızlandıracağınız bir dönem olacak. Bu dönemi iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim ama 4 Haziran’a kadar büyük girişimlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Pazartesi günü çok keyifli, parasal yönden beklenmedik yerlerden gelecek güzel haberler yüzünüzü güldürebilir.

Cuma gününe dikkat edin çünkü bazı işlerinizde aksilikler, sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Pazar gününden sonra almak istediğiniz bazı önemli haberlerin karşınıza geldiğini çok net göreceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, mesleğiniz ve kariyerinizle ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta her şey etrafınızda hızlı enerjilerle akacak. 4 Haziran’a kadar Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Sizin burcunuzdan çıkıyor, biraz daha rahatlayabilirsiniz ama ne olursa olsun geçmiş konu ve olaylarla daha çok uğraşmak ve bazı konuları da çözmek durumunda kalacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işiniz, bir davanız varsa bu konularda ele alınması gereken bazı sonuçlar ya da konular yeniden devrede olabilir. Bu dönem büyük girişimlerden, büyük bir başlangıçlardan mümkün olduğunca uzak durun. 4 Haziran’dan sonra çok daha rahat etkiler altında olacaksınız. Bu Merkür gerilemesinde 19 Kasım tutulması ve 16 Mayıs’taki ay tutulmasının tetiklenmesi de devrede olacak, etrafınızda neler olup bitenlere bir bakın.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek. Sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda kendi gücünüzü ve rekabet gücünüzü ortaya koyacağınız bir döngü başlıyor. İşle, para ile ilgili konularda kendinizi göstermek önemli olurken aktiviteler, davetler, organizasyonlara yönelik girişimleriniz varsa bu alanlarda hızlı gelişmeler söz konusu olacak. Buralarda yer almaktan, öncü olmaktan, bir şeyleri başlatmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bu dönem arkadaşlarınızı ve çevrenizi organize etmek önemli olabilir.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, Venüs’ün bu geçişiyle beraber aşk hayatınızla ya da çocuğunuzla ilgili bazı konuların yavaşladığını, biraz aşağıya çekildiğini fark edebilirsiniz. Bu dönem yalnız olmak sizi mutlu edebilir, kendi halinizde olmak, hayatı anlamlandırmak, yalnızlığa daha fazla önem vermek ya da yabancı insanlarla yapılacak olan işlerde kendinizi ön plana çıkarmak önemli olacak. Annenizin kardeşleri ya da yakın çevresi ile ilgili konularda ilişkiler ön plana geçebilir. Güzelleşme çabanız, önünüzdeki döneme dair harekete geçme çabanız varsa bu dönem bu konularda çok da destekli olmayacaksınız. Güneş’in Jüpiter’le olumlu açısı arkadaşlardan ve çevreden gelecek güzel haberleri karşınıza getirebilir. Arkadaşlarınızla para ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Cuma günü en çok bu konular sizi meşgul edebilir, en çok bu konularda ne yapacağınızı bilemeyebilir bazı arkadaşlarınızla aranızın bozulduğunu fark edebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, seyahat, eğitim ve yabancı insanlarla yapılacak olan işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Oldukça hareketli ve hızlı haftalardan bir tanesi sizi bekliyor. Pazartesi günü Merkür’ün geri hareketi Boğa burcuna geçecek. 4 Haziran’a kadar sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan iletişiminize ekstra dikkat edin. Bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntı ve problemler yaşanırken inatçılık gibi etkiler ortaya çıkabilir. Eski insanlarla bir araya gelme, eski arkadaşlarla buluşma, eskiden planladığınız yarım kalan organizasyonların içerisinde kendinizi bulma gibi etkiler de söz konusu olacak. Tutulma noktaları da tetiklendiği için sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan bağlantılara bu dönem önem gösterin.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek, kariyer ve meslek alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz, mücadelenizi ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor. Ama işinizde gücünüzde hareketli bir süreç olmasına rağmen sakarlıklardan, patavatsızlıktan ya da kendi bildiğinizi okumaktan uzak durun. Özellikle patronlarınızla olan görüşmelerinizde ya da toplum önünde konuşmanız, girişimleriniz varsa bu konularda aceleci davranmayın.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçecek, arkadaşlarınız ve çevrenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeye başlayacaksınız. Önünüzdeki 3 hafta boyunca yeni insanlarla tanışmak yeni ortamlara girmek ya da eski arkadaşlarınızla bir araya gelmek, onlarla aranızdaki problemleri ele almak, bu hafta başında arkadaşlarınızla yaşadığınız bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek, af dilemek ya da karşı tarafla yeniden ortak bir noktada buluşmak anlamında gayet şanslı bir dönem. Önünüzdeki 3 hafta boyunca işten elde edilen gelirlerinizi artırmanın yollarını bulabilirsiniz.

Cuma günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla çekişmelere girmemeye özen gösterin. Kıskançlıktan, baskıdan ve manipülasyondan uzak durun. Pazartesi günü geri planda yürüttüğünüz her tür işinizde hayatın size gülümsediğini çok net bir şekilde göreceksiniz. Önemli şans ve fırsatlar hafta sonu devreye girerken önümüzdeki haftaya güzel etkilerle başlayacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, ortak para meseleleri, alışverişler, banka ödemeleri ya da para ile ilgili konularda bazı kararsızlıklar, belirsizliklerle haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar kariyer ve meslek hayatınızda yanlış ifadelere, yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Bir konuda fazlasıyla inatçılık edebilir, karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızdaki insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Bu dönem işinizle ilgili önemli kararlar almayın, iş değiştirmeyin, yeni bir işe başlamayın, projelerinizi güzelleştirmeye ya da üzerinde düşünmeye zaman harcayın.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek. Çok hareketli olacağınız, kendinizi cesur hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Yurt dışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler, hukuki alanda atılacak adımlar, eğitimle ilgili girişimler ve sosyal medya konularında kendinizi oldukça cesaretli görebilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla olan girişimlerinizde acelecilik, sabırsızlık ve patavatsızlık enerjisinden mümkün olduğunca uzak durun. Uzak yolculuklarda sakarlıklara, kazalara karşı dikkat edin.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, önünüzdeki 3 hafta boyunca kariyerinizde ve meslek hayatınızda doğru ilişkilerle yolunuzda ilerliyorsunuz. Hafta başında kariyer ve iş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaştıysanız şimdi bunları temize çekme, tamamına erdirme ya da bu konuları kendi istediğiniz yönden ele almak anlamında şanslı bir dönem olacak. 4 Haziran’dan sonra patronlarınız ve üstlerinizle zam, terfi, promosyon ile ilgili beklentileriniz varsa bunları çok rahat bir şekilde dile getirebilirsiniz. Annenizle olan ilişkiler bu dönem güllük gülistanlık olacak. Sıkıntı ve problemlerinizi çözmenin de yolunu bulacaksınız.

Cuma günü seyahatlerde ve işle bağlantılı birtakım konularda gerginlikler, anlaşmazlıklar gibi etkiler devrede olacak. Beraber iş yaptığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmamalısınız. Pazartesi günü yeni girişimler ve sosyal çevrenizden gelecek haberler yüzünüzü güldürecek.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler alanınızda sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Eski konu ve olayların karşınıza daha fazla geldiğini göreceksiniz.

Çarşamba günü savaş ve mücadele hatta uğraşılarımızın gezegeni Mars, Koç burcuna geçiyor, ortak para alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Ortağınızın, partnerinizin ya da hayatı paylaştığınız insanın parasal konularda mücadelelerinin arttığını görürken aynı zamanda kredi, vergi, banka işlemleriniz varsa bu dönem bu konular için cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ama Merkür geriliyor unutmayın, 4 Haziran’a kadar dikkatli olun. Çünkü Mars burada en bir buçuk ay boyunca hareket edecek. 4 Haziran’ı bekledikten sonra bunları yapmanız çok daha akıllıca olacaktır. Önemli girişimler, fırsatlar bu alandan yana karşınıza gelecek.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, eğitim, seyahat, yurt dışı bağlantılı işlerde önemli şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cumartesi gününden sonra 3 hafta boyunca değişik ortamlarda yeni insanlarla tanışmak, eğitimle ilgili konularda güzel adımlar atmak ön plana çıkacak. Merkür de buraya geçerek gerilemeye başlamıştı. Buralarda yaşanacak ufak tefek sıkıntıları tatlıya bağlamak, istediğiniz noktaya getirmek anlamında da şanslı bir süreç olacak. Hem bazı tamamlanmamış konuları yeniden ele alacaksınız hem de bu ele aldığınız konularda güzel sonuçlarda elde edeceksiniz.

Bu hafta en çok Cuma gününe dikkat edin, para ile ilgili konularda yanlış yönlendirilebilirsiniz. Para ödemesi ile ilgili bir konu sinirinizi bozabilir ya da ilişkilerde gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Çocuğunuzla olan bağlantılarınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Pazartesi günü kariyer ve meslek alanlarınızda beklediğiniz güzel parasal bir haber karşınıza gelirken aslında harekete geçmek istediğiniz noktalarda hayatın sizi hızlandırdığını da göreceksiniz. Ama yeniliklerden ziyade var olan işleri tamamlama ve bu işleri sonu ulaştırma konularına öncelik verin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, gündelik hayatınız, iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu hafta önem kazanıyor. Haftaya girişte özellikle biraz sağlıkla ilgili konularda mırın kırın edebilir, önemli işleriniz varsa gündelik hayatın ritminde bu işlere kanalize olmakta zorlanabilirsiniz. Tembellik etkisine karşı dikkat edin.

Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek geri hareketine devam edecek 4 Haziran’a kadar ortak para alanlarınızda bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşmak söz konusu olabilir. Bu dönem beklediğiniz para ile ilgili bir mevzu gündeme gelecek. Israrcılığınız, zaman zaman inatlaşmalar özellikle eşiniz varsa eşinizin parasal alanda sıkıntılar yaşaması gibi etkiler 4 Haziran’a kadar gündeminize yerleşecek. Kredi alacaksanız, borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, birilerinden para isteyecekseniz bu dönem yapmayın, 4 Haziran’ı bekleyin. Kaldı ki Venüs Cumartesi günü bu alanlarınıza geçecek ve para ile ilgili konularda güzel gelişmelere doğru adım attığınız bir döneme gireceksiniz. Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle beraber Cumartesi gününden sonraki 3 haftalık süreçte kazançlarınızı hızlandırabilir, kazandığınız parada ya da ortak para alanlarınızda artış görebilirsiniz. O yüzden yaşadığınız ufak tefek sıkıntıları kendinize sorun etmeyin çünkü Cumartesiden sonra Venüs bu alanlarınızda girerek bu sıkıntı ve problemleri rahatlıkla çözmenizi sağlayacak.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor ortak işler, iş birlikleri ve eş alanınızda hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu dönem özgürlüğünüze çok fazla önem verebilirsiniz. Hem bağımsız olmak isteyecek hem de ilişkinizde bu bağımsızlığınızı karşı tarafa deklare etmek isteyeceksiniz. Zaman zaman aceleci ve sabırsız tavırlarınızla karşı tarafı zorlamanız da söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insan bu dönem sizin üzerinizde büyük bir güç kurmak isteyebilir. Tartışmalardan, sakarlıklardan, sabırsızlıklardan uzak durmaya çalışın.

Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda karşı tarafı çok zorlayabilirsiniz. Kıskançlıklar, manipülasyon bazı noktalarda anlaşamama gibi etkiler devrede olurken Pazartesi günü hem eğitim hem ortak yapılacak işlerde beklediğiniz haberler karşınıza gelebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, oldukça keyifli ve hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Aşk hayatınız varsa çocuğunuzla ilgili konular ya da size keyif veren insanlarla hafta başınızı başlatacaksınız. Pazartesi Merkür Boğa burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınızda yanlış anlaşılmalara, kıskançlıklara, baskılara ya da inatlaşmalara açık olabilirsiniz. Bu dönem sevdiğiniz insanla birbirinizi iletişimsel yönden doyurmak çok da mümkün olmayabilir. Ortaklı işlerinizde, iş birliklerinizde bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz de var. O yüzden büyük sözleşmeler, anlaşmalar, girişimleriniz varsa 4 Haziran’a kadar beklemeye çalışın.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor, çok çalışacağınız ve enerjinizi çalışma hayatında göstereceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz. İş alanlarınızda çok cesur ve hızlı bir şekilde hareket etmek isterken beraber çalıştığınız insanları sabırsızlığınızla ve patavatsızlığınızla zorlama ihtimaline karşı dikkatli olun. Yine bu dönem baş ağrılarınız çok artabilir, her şeyi mükemmel ve en hızlı şekilde yapacağım derken sağlığınızdan olabilirsiniz. Ateşli hastalıklar, enfeksiyonlar dikkat etmeniz gereken konuların başında geliyor. Neyse ki burada Jüpiter var ve sizi bir şekilde toplar ama ne olur ne olmaz kendinizi çok da fazla her şeyi ben yapacağım etkisiyle ortaya atmayın.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda Pazartesi gününden bu yana yaşadığınız sıkıntı ve problemleri tatlıya bağlayabileceksiniz.

Cumartesi gününden sonraki 3 haftalık döngü içerisinde ilişkilere daha fazla vaktinizi vereceksiniz, ortaklı işlerde sevgiyle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Önemli anlaşmalar, konuşmalar devreye girerken aslında hayatınızda sıkıntıda olan, dengeye almak istediğiniz noktaları da çok net bir şekilde oturtabileceksiniz.

Cuma günü yakın çevrenizden bir insanla, beraber iş yaptığınız insanlarla aranızdaki gerginlikler iyice kopma noktasına gelebilir ya da sabırsız davrandığınız için karşı taraf sizi anlamayabilir. Bu etkiyle iş hayatınızda bazı gerginlikleri hayatınıza taşıyabilirsiniz ama Pazartesi günü işinizde, gücünüzde, parasal konularda öylesine güzel tatlı bir haber alabilirsiniz ki bu haber Pazartesi ve Salı günlerini güzel ve umutlu geçirmenizi sağlayabilir.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, ailevi konular, evinizde olan bağlantılarla haftanıza giriş yapıyorsunuz.  Evde vakit geçirecekseniz bu hafta başında belirsizlikler, kararsızlıklar ve tembellikler devrede olurken biraz da sağlığınızı kuvvetlendirmeniz gerekecek. Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçerek geri hareketine devam edecek. 4 Haziran’a kadar iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda bazı sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. İş yaptığınız insanlara karşı inatçılık etmekten ya da fikri sabitlik yapmaktan uzak durun. Daha önceden çalıştığınız insanlarla bu dönem çalışmak çok keyifli olabilir ama sıfırdan bir işe, projeye başlıyorsanız bu projede zaman zaman sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçiyor, spor faaliyetlerini hızlandırdığınız bir dönem. Size cesaret getirecek her tür işte şans ve fırsat sizinle. Zaten önemli açılımlarınız da hafta sonu devreye girecek. Borsada yatırım yapıyorsanız, spekülatif birtakım işleriniz varsa burada kendinizi gerçekten çok cesur görebilirsiniz. Cuma günü bu etkiye karşı dikkat edin, Cuma günü yanılma ya da beklediğiniz etkileri alamama ihtimali var.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor. Çalışmaktan, üretmekten, hizmet etmekten mutluluk duyacağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda diğer insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenirken eskiden tanıştığınız, görüştüğünüz insanlarla yapacağınız projeler ya da yeni oluşumlar sizi heyecanlandırabilir. Cumartesi gününden sonra 3 hafta boyunca bu etkiler devrede olacak. Kilo almaya meyilli olacaksınız tatlıya, yemeye, içmeye düşkünlüğünüz artabilir bu dönem içerisinde. İş hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve problemler varsa Cumartesi gününden sonra bu sıkıntı ve problemleri çok rahat bir şekilde halledeceksiniz. Pazartesi günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok güzel bir haber devreye girecek.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerle haftanızı başlatıyorsunuz ama bu işlerinizde kafanız kararsız ve belirsiz de olabilir. Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar özel hayatınızda, aşk hayatınızda eski olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konular devreye girebilir ya da onunla doğru düzgün bir iletişim kuramayabilirsiniz. Eski aşklar bu dönem tekrar karşınıza gelebilir, aklınıza düşebilir belki bir yerde karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Ama yaratıcılık gerektiren, sanatsal birtakım işleriniz varsa bu alanda elinize kimse su dökemeyecek.

Diğer taraftan Mars Koç burcuna geçiyor ev, aile ve yuva alanlarınızda hareketlilik söz konusu. Çarşamba gününden sonra önünüzdeki bir buçuk ay boyunca evinizde bir tadilat ya da bir işe girişmek anlamında harekete geçmek isteyeceksiniz. Ama 4 Haziran’a kadar bunu yapmayın. Hiçbir şey yapmasanız bile evinize giren çıkan çok olabilir, misafir ağırlayabilirsiniz, evinizde dinlenmek çok da mümkün olmayabilir. Evle ilgili kafanızda başlatmak istediğiniz bir şey varsa bütün bunları hareketlendireceğiniz bir süreç. Evinizde beraber yaşadığınız insanlara karşı biraz daha anlayışlı, sabırlı olmaya çalışın.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçecek aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla vakit ayıracaksınız. Bu dönem özgürlüğünüz ön planda olacak, kendinizi düşüneceksiniz her şeyi daha güzel yönden ele almak isteyeceksiniz. Cumartesi gününden sonra kazançlarınızı da hızlandırabilirsiniz ya da ilişkide yaşadığınız eski bir sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Cuma gününe dikkat edin ev ve aile hayatınızda beraber yaşadığınız insanlarla anlaşmak çok da kolay olmayabilir. Pazartesi günü iş hayatınızda beklediğiniz güzel bir haber devrede olacak. Ev ortamlarında alacağınız haberler sizi fazlasıyla mutlu, şanslı ve iyimser kılabilir.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, parayla ilgili konularda zaman zaman belirsiz zaman zaman kararsız ama bazı mevzularla da uğraşmanız gerekiyor. Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. Ev, aile ve yuva alanlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. 4 Haziran’a kadar evinizle ilgili herhangi bir konuda önemli bir anlaşma, sözleşme, yeniliğe girişme gibi etkilere karşı çok da destekli olmayacaksınız. Aile büyüklerinizle anlaşmak ya da iletişimi doğru kullanmak bu dönem kolay olmayabilir.

Çarşamba günü Mars Koç burcuna geçecek, enerjinizi yakın çevrenize harcamaya başlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla zaman zaman patavatsız zaman zaman onlarla tartışma eder gibi konuşmalarınız devrede olurken diğer taraftan halletmeniz gereken, girişimciliğe dayalı birtakım işleriniz varsa burada gereken cesareti de çok net bir şekilde göstereceksiniz. Hafta sonuna doğru sosyal medyadan, iletişimsel konulardan, dijital platformlardan, satış, tanıtım, reklam, pazarlamadan gelecek olan birtakım fırsatlar da gündeminize yerleşebilir.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, evinize, yuvanıza daha fazla yatırım yapmak ya da evinizi güzelleştirmek üzere harekete geçme arzunuz yüksek olacak. Merkür de buraya geçmişti, işte buralarda Merkür’ün düzelmesini bekleyerek hareket etmeye çalışın çünkü evinizde yapılacak boya, badana, tamirat, tadilat gibi konular artık hayatınızda etkili olmaya başlayacak. Daha önceden başlattıysanız şimdi bunları tamamlamak anlamında çok şanslı bir dönem ama ilk defa başlatacaksanız Merkür’ü bekleyin ondan sonra her şeyin şahane akacağını görebilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranızda yaşanacak sıkıntı ve problemleri de Cumartesi gününden sonra çözüme ulaştırabilirsiniz.

Cuma gününe dikkat edin beraber iş yaptığınız insanlarla çekişme, güç, manipülasyon, çıkar ilişkisi devrede olabilir, bazı noktalarda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü iş konuşmaları ve toplantılarınız varsa inatlaşmalardan mümkün olduğunca kaçının. Pazartesi günü hayat sizi birçok konuda destekleyecek. Çok hoşunuza giden bir proje teklifinin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

 


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Kendi hayatınız, vereceğiniz kararlar, kararsızlıklarınız bu hafta başında daha fazla devrede. Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür Boğa burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 4 Haziran’a kadar iletişimsel konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan iletişiminizde kendinizi doğru bir şekilde ifade edemeyebilirsiniz. İçinizde biriktirdiklerinizle iletişimi bozma ya da iletişiminizde gerginlikler yaratma etkisine karşı dikkat edin. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanında birtakım işleriniz varsa bu işlerden yana şans ve fırsatlarda bazı sıkışmalar devreye girebilir.

Çarşamba günü Mars’ın Koç burcuna geçişiyle para ile ilgili konularda kendi mücadelenizi ve girişimcilik ruhunuzu ön plana çıkartacağınız bir dönem başlıyor. Para harcamalarınız bu dönem artabilir ama kazançlarınıza daha çok odaklanacaksınız. Kendinizi cesur göreceksiniz ve bu cesur ya da sabırsız yönlerinizle para ile ilgili konularda karşı tarafla pazarlık yapabilirsiniz. Bu etkiye dikkat edin, hemen ilişkileri bozmayın biraz daha ılımlı ve anlayışlı olmak parasal yönden size daha güzel kazançlar sağlayabilir. Hafta sonuna doğru para ile ilgili konularda güzel fırsatlar da yakalama ihtimaliniz var. Önemli açılımlar devreye girecek, kariyerinizde ve para ile ilgili bir konuyu halletmesini başaracaksınız.

Cumartesi günü Venüs Boğa burcuna geçiyor, yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. 3 hafta boyunca akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan ilişkilerinizi çok iyi bir noktaya taşıma ihtimaliniz var. Merkür de buraya geçerek gerilemesine devam ediyordu demek ki eskiden süregelen bir mevzuyu ya da yaşadığınız bir sıkıntıyı daha doğru bir şekilde ele almak önemli olacak. Birinden af dilemek, sizden özür dilenmesi gibi etkiler devreye girebilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki o bağlantıyı kuvvetlendirdikçe işlerinizin, iletişiminizin çok daha rahat aktığını görebilirsiniz.

Cuma gününe dikkat edin, para ile ilgili konularda iş yaptığınız insanlarla gerilimler olabilir ve bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Köprüleri yıkmadan önce birazcık daha ılımlı olmaya çalışın çünkü inatlaşmalar ve güç çekişmeleri de devrede olabilir. Pazartesi günü eviniz, aileniz, yuvanız ve eviniz için yapılması gereken önemli alışverişler sizi mutlu edecek, birtakım fikirler sizi şevklendirebilir, hevesinizi, gayretinizi artırabilir. Pazartesi ve Salı günü Mars Balık burcunda melankolik etkilerle dolu olacaksınız, acısını kendinizden çıkarmayın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın