Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Ağustos 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

HAYATINIZI NETLEŞTİRİN!

Haftaya Pazar günü oluşan mavi ay, kova dolunayının etkileriyle giriş yapıyoruz. Bu pazartesi ay Balık burcunda kararsız, tembel, hayalperest etkiler devrede, sezgilerimiz ön planda olacak ve hayal gücü gerektirecek işlerimiz için kolaylıkla harekete geçeceğiz. Ama çok önemli, hesap kitap gerektiren işlerimiz varsa bu hafta başında bu işleri ele almak çok da kolay olmayacak.

Bu Pazartesi Venüs’ün Satürn ile güzel bir açısı var. İlişkilerden yana güzel birtakım kazançlar elde edeceğimiz bir hafta. Uzun soluklu, kalıcı ilişkiler yaşamak, ilişkiler başlatmak anlamında hayat bizi destekleyecek.

Pazartesi Güneş de Başak burcuna geçecek, gökyüzünde toprak elementi hakimiyetine geçiyoruz. Yani toprağın enerjisini daha fazla hissedeceğiz. İşimizde daha pratik, daha becerikli olacağız. Hayatı mükemmel yönüyle ele almak isteyeceğiz. Verimli taraflarımızı ön plana çıkartmak isteyeceğiz.

Güneşin Başak burcuna geçişiyle beraber sağlık da önem kazanacak. Sağlığımıza, hijyenimize daha fazla dikkat edeceğiz.

Bu hafta aslında Merkür’ün çok fazla açıları var. Demek ki fikirlerimiz, konuşmalarımız önemli görünüyor. Aynı zamanda Merkür’ün Neptün ile karşıt açısı, fikir ve düşüncelerimizi ifade ederken, birileriyle iş görüşürken aldanmalara açık olacağımızı da gösteriyor. O yüzden gerçekçi adımlar atmaya özen gösterelim ve detaylardan çok fazla kaçınmayalım. Çünkü detayları gözden kaçırırsak ileride sıkıntı ve problemlerle karşılaşabiliriz.

Merkür Neptün karşıtlığında Corona Virüs’te gündemimizde olacak. Çünkü Neptün ateşli hastalıkların ve salgın hastalıkların gezegeni, Merkür’e dokunduğu zaman sağlıkla ilgili konularda bocaladığımızı ve bazı bilgilerin de görünür olmadığını, bize yansıtıldığı gibi olmadığını gösterebilir. Kafamız alacağımız haberler konusunda karışık ve belirsiz olabilir.

Merkür’ün Pluto ile olumlu açısı, gerçekçi olduğumuz, değişme dönüşme açık olduğumuz noktalarda da hayatın bizi destekleyeceğini gösteriyor.

Bir dip not eklemek gerekirse, 23 Ağustos’ta merkür- 29-30 Ağustos’ta Mars 10 Haziran Güneş tutulmasını tetikliyor olacak. Bu da demek oluyor ki, bu hafta 10 Haziran civarı hareketlenen, olmamış, başlamış ama durmuş, yarım kalmış, devamı gelmemiş konuları hareketlendirecek. Bazı bilgiler açığa çıkabilir, o dönemin konuları etrafımızda yer edebilir.

Sağlığınızın iyi olacağı, tüm girişimlerinizden güzel sonuçlar alacağınız bir hafta olsun.

23 – 29 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, Dolunaydan aldığınız etkilerle sosyal çevreniz, arkadaşlıklarınız, gelecek planlarınızı oluşturduğunuz bir hafta içerisindesiniz. Arkadaş ortamlarınızda, işten elde edilen gelirlerinizde bazı hassas kararlar almak durumunda kalmış olabilirsiniz. İşte bu kararları bu hafta hayatınıza geçireceksiniz.

 

Pazartesi günü Güneş Başak burcuna geçiyor. Zaten işinizde gücünüzde verimli ve üretken olduğunuz bir döngü içindeydiniz. Şimdi güneşin Başak burcuna geçmesiyle beraber bir ay boyunca kimliğinizi daha çok iş konularında göstereceksiniz. Gündelik hayatın koşturmalarına kendinizi kaptıracaksınız. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar hayatınızda daha fazla görünür olacak.

 

İşle ilgili konularda önemli konuşmalarınız, görüşmeleriniz varsa bu hafta yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmakta fayda var. Çünkü gözden kaçırdığımız detaylar sonrasında başınıza iş açabilir ya da hiç beklenmedik yerlerden çok kolay kandırılabilirsiniz. Bu hafta bu etkiye dikkat edin. Kafanıza bir şey koyduğunuz zaman çok rahat bir şekilde ilerlediğinizi göreceksiniz.

Venüs Terazi burcuna geçmiş bulunuyor, ilişkilerde de bu hafta şans sizden yana, bu konuda bir sıkıntı yok. Ama işle, sağlıkla bağlantılı konu ve olaylarda lütfen dikkatli adımlar atmayı unutmayın.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, dolunayın görünür etkisiyle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu dolunay kariyer ve iş alanlarınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Geçmiş dönemden başlattığınız, geçmiş aylarda karar verdiğiniz konuları tamamlayacağınız ve bu noktalarda da güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dolunay olacak.

 

Bu hafta ayrıca güneş Başak burcuna geçiyor. Hemen hafta başı itibariyle aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla vaktinizi ayıracağınız bir dönem başlıyor. Kendi yapınıza uygun entelektüel tarafı kuvvetli, aynı zamanda öğrenmekten mutluluk duyan, işinde gücünde, kendini gösteren insanlara çok çabuk kapılacağınız bir dönem olacak ama öte yandan mükemmel aşkı aramaktan artık vazgeçin. Sosyal çevrenizdeki insanların bazı noktalarda sizi yanılttığını görebilirsiniz. O yüzden gireceğiniz ortamlarda kendi yargınıza güvenerek yolunuzda ilerlemeye özen gösterin.

Eğer evliyseniz, çocuğunuz varsa bu dönem çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar yine hız kazanacak. İşle ilgili konularda şans sizden yana. Gündelik hayatınızın ritmini çok iyi ayarlayacak, sanatsal işlerinizde kendinizi göstereceksiniz. Sağlığınızda da her şeyin yoluna girdiğini fark edeceksiniz. Sadece yediğinizi içtiğinizi dikkat edin. Bu aralar keyfiniz yüksek olduğu için kilo alımı oluşabilir.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, dolunaydan aldığınız etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu dolunay sizin daha çok seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, turizm, ticaret alanlarınızda bir tamamlanma, vereceğiniz önemli kararların karşınıza gelme etkisiyle devreye giriyor. Aynı zamanda 10 Haziran civarında yaşadığınız olayların da hareketleneceği bir döngü içerisindesiniz.

 

Pazartesi günü aşk hayatınız ya da ilişkilere dair girişimleriniz ile alakalı konularda destekleniyorsunuz. İlişkilerde kalıcı adımlarla yolunuzda ilerleyeceğiz bir hafta olacak. Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle beraber evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vakit ayıracağınız bir dönem başlayacak. Kimliğinizi daha çok ev ortamlarında göstermek isteyeceksiniz. Aile büyüklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Evinize yuvanıza güvenliğinize her zamankinden daha fazla önem vereceksiniz. Diğer taraftan aile büyükleriniz arasında anlaşmazlıklar, bazı konuların iyice esnemesi ve istediğiniz gibi sonuçlar alamama gibi etkilere karşı dikkatli olmakta fayda var.

 

Bu hafta çarşamba günü emlak alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Bu etkiye dikkat. Parasal konularda destekleriniz kuvvetli. Aşk hayatınızda aradığınız mutluluğu bulacağınız bir hafta sizi bekliyor ancak iş konularında ailenize danışacaksanız beklediğiniz destekleri göremeyeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen yengeçler, uzaklardan alacağınız haberler ve başka insanlara karşı sezgisel yaklaşımlarınızla haftaya güzel bir şekilde giriş yapıyorsunuz. Kendinizi bu hafta iyi hissedeceksiniz. Dolunaydan aldığınız etkileri bu hafta çok daha net göreceksiniz. Ortak müşterek parasal konularla ilgili tamamlanması gereken konuları masaya yatırdığınız ve bu konuların sonuçları ile yüzleşeceğiniz de bir dolunay oluşacak gökyüzünde. Elinize bir para geçebilir ya da ödemeyle ilgili bir konuyu istediğiniz şarta bağlayabilirsiniz.

 

Hemen hafta başında güneş Başak burcuna geçiyor. İletişimle ilgili işlerinizin hızlandığı bir dönem. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla haşır neşir olacaksınız. Akrabalarla, kardeşlerle bir arada olduğunuz zamanın değerini iyi bileceksiniz. Dijital bir platformda çalışıyorsanız, medya ile bağlantılı işiniz varsa eğitimle ilgili konular sizin için önemliyse bu dönem bu konularda kendinizi göstereceksiniz.

Ailevi konularda çok güzel destekleriniz var. Parasal olarak evinize yapacağınız harcamaları, ödemeleri bu hafta çok net bir şekilde toplayacaksınız ve aile büyüklerinizden destek almanız da söz konusu olabilir. Eğer evinizde tadilat, tamirat, dekorasyon, boya, badana gibi işleriniz varsa bu konularda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Tanımadığınız insanların bu dönem sizin üzerinizde büyük etkisi olacak.

 

Çarşamba günü önemli yerlerde, görüşmelerde ya da anlaşmalarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Dediğim gibi hiç beklemediğiniz, tanımadığınız insanlara çok çabuk kapılıp gitme olasılığı var, aldatmalar, aldatmalar devrede olabilir. O yüzden önemli işleriniz varsa birkaç gün beklemekte fayda var. Sevdiğiniz insan, hayatınızda kim varsa hayatınız üzerinde çok büyük etkisi olduğunu biliyorsunuz. Onun da uzaklardan alacağı önemli haberler olabilir ve bu haberlerin onu yukarıya taşıdığını görebilirsiniz. Aynı zamanda geleceğe yönelik bir adımınız varsa sevdiğiniz insanla bol bol düşüncelerinizi paylaşın. Onun fikirlerinden faydalanın. Tanımadığınız insanların fikirlerini hayatınıza alacağınıza tanıdığınız bildiğiniz, güvendiğiniz insanlarla yolunuzda ilerleyin.

 


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, parasal konularla haftanız başlıyor. Ama maddi konularda bu hafta başında biraz sezgisel biraz da hayalperest etkiler devrede olacak. Bu nedenle alışveriş yaparken kendinizi kandırmayın. Neye ihtiyacınız varsa onu alın ve alışverişi bitirin.

 

Pazartesi günü güneş Başak burcuna geçiyor. Parasal konular hayatınızda önem kazanmaya başlıyor. Parayla ilgili alanlarda neler yapabileceğinizi göreceğiniz bir dönem. Diğer insanlardan destek alabilir, yatırımlarınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Bu dönem kendinizi geliştirmek ve diğer konularla uğraşmak yerine kafanızı daha çok para nasıl kazanırım ya da parayı nasıl daha iyi bir şekilde elde ederim konularına yoracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınız çok kuvvetli. Hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden bir insanla tanışma olasılığınız çok yüksek. Hayatınızda bir insan varsa bu hafta kalıcı birtakım adımlar devrede olabilir ve özel hayatınızda kendinizi özel hissedebilirsiniz.

 

Çarşamba maddi konulara dikkat etmeniz önemli. Çünkü bu konularda çabuk aldanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde kafanız net olsun, başka insanların düşündüklerine çok da takılmayın. İş hayatınızda önemli bağlantılar Perşembe günü devrede olacak.


BasakBaşak Burcu:

Başaklar ve yükselen Başaklar, ilişkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta başında sevdiğiniz insana karşı çok fazla verici olabilirsiniz, onu düşünebilirsiniz. Bu hafta başı Güneş, Başak burcuna geçiyor. Artık güneş sizin için parlıyor. Kendinize güvendiğiniz, iyi hissettiğiniz, önemli girişimlerinizi başlatacağınız bir dönem içerisindesiniz. Sevdiğiniz insana sezgilerinizle yaklaşacağınız bir dönem ama ilişkilerden yana aradığınızı bulmak biraz zor olabilir. Bu dönem birbirinizle anlaşmanın kolay olmadığını da fark edebilirsiniz. Önemli girişimlerinizde karşı taraftan çok fazla etkilendiğinizi bilerek yolunuzda gitmelisiniz. Çünkü sevdiğiniz insanın düşünceleri zaman zaman önemli girişimlerinizde yanıltabilir ve istediğiniz sonuçları almanızı engelleyebilir. Ortaklı işlerinizde ve özel hayatınızda bu etkiye Çarşamba günü dikkat edin. Önemli anlaşmalardan, görüşmelerden kaçının.

Ayrıca maddi konularda çok şanslı etkileriniz var. İş görüşmeleri varsa bunları paralar konulara çok rahat bir şekilde bağlayabilirsiniz. Aynı zamanda özel hayatınızda kendi gücünüzü bildiğiniz müddetçe bir sıkıntı yaşamayacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, gündelik hayatınızın ritmiyle haftanızı başlatıyorsunuz. Pazar günü önemli bir dolunay gerçekleşti. Bu dolunaydan aldığınız etkilerle aşk hayatınızda önemli kararlar arifesinde olabilirsiniz. Pazartesi günü güneş Başak burcuna geçiyor ve kapalı alanınızda hareket edecek. 1 ay boyunca kendinize iyi bakmanız gerekiyor. Yataktan kalkmak zor gelebilir, kendinizi isteksiz görebilirsiniz. Hayata karşı mücadeleci yönleriniz ön plana çıkabilir ama siz bu mücadeleyi vermek istemeyebilirsiniz. Bu dönem geri plandan yürüteceğiniz her türlü işinizde şans sizden yana olacak. Bir yerde çalışıyorsanız bu ortamlarda çok daha rahat etkiler altındasınız. Göz önünde olmanız büyük işler yapmanız gerekiyorsa çok da destekli değilsiniz. Bu dönem konuştuğunuza, yaptığınıza lütfen dikkat edin. Acınızı kendinizden ve ruhunuzdan çıkarmamaya özen gösterin.

Venüs Terazi’de, dış görüntünüze de önem vermek istediğiniz bir dönem. Bu hafta aşktan yana çok destekli olacaksınız. Sevdiğiniz insanın size bir teklifi olabilir. Onunla beraber bir karar alabilirsiniz. Bu da hayati kararlarınızı ve gidişatınızı destekleyecek.

 

İşle ilgili konulara dikkat. Çarşamba günü iş hayatında sizin için önemli olan insanlar sizi yanıltabilir. Onlardan yana hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İşle sağlık alanlarınızı kuvvetlendirin ama özel hayatınızdaki güzel gelişmeler bu haftayı olumlu geçirmenizi sağlayacak.

 


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, bu hafta oldukça eğlenceli etkilerle başlıyor. Öte yandan aşk hayatınızda kafanızda inanılmaz hayaller var. Sevdiğinize duygularınızla hitap etmek istiyorsunuz ama aynı zamanda bazı şeyleri de seziyor olabilirsiniz. Karşı taraf beni aldatıyor mu ya da hayatına başka bir insan var mı? Beni gerçekten seviyormu? gibi şüpheler ya da kuşkular bu hafta başında devrede olabilir. Ama ben bu kuşkuları yine de bir kenara atmanızı tavsiye edeceğim. İçinizdeki o derin duyguları sevgi ve güven tarafına kanalize etmeye özen gösterin.

 

Bu pazartesi güneş Başak burcuna geçecek. Yani sosyal çevre alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz, arkadaş ilişkilerinizden fayda göreceğiniz ve yeni insanlarla tanışacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Bu döngü gayet hareketli bir döngüdür. Hedefiniz, vizyonlarınız, amaçlarınız, takım çalışmalarınız aynı zamanda diğer insanlarla beraber yapılacak her türlü iş ve girişilecek her tür konuda bir ay boyunca kendinizi göstereceksiniz.

 

Ama bu hafta çarşamba gününe lütfen dikkat. Size gelen bir teklif, özel hayatınızdaki insanın sizi yanlış yönlendirmesi sonucunda zora girebilir, hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve özel hayatınızdaki insan arasındaki gerginlikler size de yansıyabilir. Aradığınızı bulamayabilirsiniz.

 

Geri planda yürüttüğünüz, kendinizle kaldığınız ve kendinize yatırım yaptığınız noktada işlerin çok daha rahat aktığını göreceksiniz. Bu hafta genel itibariyle sizi destekleyen insanların da arkanızda olduğunu hissetmek sizi mutlu edecek.

 


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, evinize, ailenize, yuvanıza yapacağınız yardımlarla, onlara karşı fedakar yapınızın ön plana çıkmasıyla haftanızı başlıyorsunuz. Aile ortamlarınızda bir dağılma, ev hayatınızda isteksizlik, bazen kafa karışıklığı karmaşaların da görülmesi söz konusu olabilir. Çünkü iş hayatınızı hareketlendirdiğiniz ve kendinizi işinizde göstermek istediğiniz bir dönem. İşte bu dönem içerisinde işinizde bu kadar hızlı ilerlemeler kaydederken, diğer taraftan aile hayatınızda ya da evinizde oluşacak birtakım aksilikler, sıkıntılar işinize tam anlamıyla kendinizi vermenizi engelleyebilir. İşle ilgili bir konuda ailenizden bir insanın sizi yeteri kadar desteklemediğini ya da size doğru yön gösteremediğini düşünebilirsiniz. Hayal kırıklıkları ailevi ortamlardan gelecek ya da evinizle ilgili konularla alakalı olacak. Rutubet, su ile ilgili problemler bunlara dikkat etmekte fayda olacak.

 

Diğer taraftan güneş Başak burcuna geçiyor, kariyer ve iş alanlarınızda sizi parlatmaya hazırlanıyor. Hiç merak etmeyin, çok fazla çalışacağınız ve kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Pratik olacaksınız, verimli olacaksınız, etrafınızdaki insanlara fayda sağlamak sizin için önemli olacak. Gireceğiniz çevrelerde yeni insanlarla tanışmak önemli olurken, yakın çevrenizden bir insanla kalıcı, uzun soluklu, sağlam bir ilişkiye merhaba deme olasılığınız bu hafta başında çok yüksek.

 

Çarşamba günü büyük girişimlerden uzak durun. Özellikle paraya dayalı yatırım yapacaksanız dikkatli olmakta fayda var. Perşembe günü parasal konularda istediğiniz ya da uzun zamandır beklediğiniz bir haber kapınızı çalacak.  Geçen Pazar günü oluşan dolunaydan aldığınız etkilerle iletişim işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Bu kararlarla yolumuzda istikrarlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, bu hafta başında yakın çevrenizdeki insanlara karşı yumuşak karnınız ön planda olacak. Önemli haberler duyabilirsiniz. Akrabalarınızın özellikle bir konuda sizi yanılttığını ya da gerçekleri size söylemediğini düşünebilirsiniz. Bu konuda hissiyatınız neyse aslında doğru.

 

Bu hafta başında güneş sizin için parlayacak. Çünkü Başak burcunda ilerliyor ve siz de toprak elementi bir burç olduğunuz için aslında güneş, kendinizi geliştirmeniz, hayatın tadını çıkarmanız anlamda destekleyecek. Önemli bir seyahat, iş görüşmesi, medya ile bağlantılı bir konu ya da ticari faaliyetler, hukuki alanda beklediğiniz bir haber varsa bunların hızlanacağı bir hafta olacak. 10 Haziran’da yaşadığınız konu ve olaylar bu hafta başında hareketlenecek. Kariyerinizde önemli ve güçlü insanlardan destek gördüğünüz bir dönem. Parasal konularda da önemli, kalıcı ve uzun soluklu ilişkiler geliştireceğiniz bir süreç olacak.

Bu pazartesi kiminle görüşüyor, kiminle iş bağlantısı yapıyorsanız bilin ki sizi destekleyecek ve çok uzun soluklu olacak. Cebinize de iyi para girecek. Çarşamba gününe dikkat edin. Yakın çevrenizdeki insanların bazı noktalarda sizi yanılttığını, sizin düşündüğünüzden farklı davrandığını fark edebilirsiniz. Bu da aslında sizin onlara ne kadar fazla anlam yüklediğinizi bir kez daha sizlere göstermiş olacak.

 

Gelecekle ilgili planlarınızın aktif olduğu bir dönem. Kendi gücünüze inanmanın ve kendi gücünüzü hayatınıza geçirmeniz çok önemli. Sağlıkla ilgili konularda hayatın sizi bu hafta desteklediğini bilmelisiniz.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, parasal konularda gözünüzü açmanız gereken bir hafta. Maddi konularda çok çabuk dağılabilir, suiistimal edilebilirsiniz. Hiç ama hiç ilginiz olmayacak yerlere para harcayabilirsiniz. Bu dönem yapacağınız harcamalar gerçekten de yanıltıcı etkiler altında olacak. Çarşamba gününe yakın zamanlarda alışverişte ipin ucunu kaçıracaksınız. Bu da cebinizde delik açılmasına neden olabilir.

 

Bu pazartesi Güneş Başak burcuna geçiyor. Bir ay boyunca kendinizi, kimliğinizi parasal konularda göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızda bir insan varsa o kişiden para desteği alabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin parasal getirilerinin yüksek olduğu bir dönem olacak ve siz de bunlardan faydalanacaksınız. Ailenizle yaşıyorsunuz ortak parasal alanda önemli adımlar önemli ve verimli birtakım iş birlikleri devreye girebilir. Farklı, değişik olan birçok konuyu araştırmayı sevecek ve kendinizi ruhen de beslemek isteyeceksiniz. Bir insanla tanışabilirsiniz. Bu insan hayatınıza değişik bir bakış açısı getirebilir ve bu insandan çok fazla etkilenebilirsiniz.

 

Çarşamba günü parasal konularda harcamalara dikkat edin. Pazartesi günü önemli bir seyahat ya da gittiğiniz yerlerde, tatilde kendinizi çok şanslı, mutlu, iyimser hissedeceğiniz bir dönem. Hayatınızla ilgili girişimde bulunduğunuz, başlattığınız konularda çok güzel sonuçlar alacaksınız. Eğer hala bir işiniz yoksa işle ilgili konularda da güzel tekliflere gebe olacaksınız.

 

Perşembe günü gayet keyifli. Para ile ilgili bir mevzu beklenmedik bir yerden karşınıza gelebilir. Perşembe ve cuma günü parasal konuları ele almak anlamında şanslı etkiler barındırıyor. Geçtiğimiz pazar günü bir dolunay gerçekleşmişti. Bu dolunayda sağlığınız, kendiniz ve hayatınızla ilgili çok önemli kararlar almış olabilirsiniz. Bu kararlar partnerinizle devam ya da tamam kararı olabilir. Yeni bir hayata başlama kararı olabilir, sağlıkla ilgili kararlar da olabilir. Konu ne olursa olsun hayatınızı yeniden yapılandırdığınız ve bununla ilgili adımları hızlandırdığınız bir dönem.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, sezgilerinize güvenerek ilerleyeceğiniz, sezgisel olarak kendinizi gayet net bir şekilde göreceğiniz haftalardan biri başlıyor. Bu hafta sağlığınıza ekstra özen göstermeniz yerinde olabilir. Kendinizi biraz hasta, bırakmış hissedebilirsiniz ya da ruh halinizdeki iniş çıkışlar sağlığınıza olumsuz yansıyabilir.

 

Pazartesi günü Güneş Başak burcuna geçiyor, demek ki aşka kendinizi kaptıracağınız, karşı tarafa öncelik vereceğiniz bir dönem. Yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa o insanın vereceği kararlara göre hayatınızı düzenleyebilirsiniz. Ya da sevdiğinizle bir araya gelerek tatile mi gideceksiniz? Gelecek planları yapacaksınız, evlenmeyi mi düşünüyorsunuz? Bütün bunları konuşacağınız bir dönem olacak. Yalnız kalmak istemeyecek, diğer insanlardan onay almak isteyeceksiniz. Çünkü onay almak önemli olacak. Popülerliğiniz artabilir. Danışmanlık gerektiren birtakım işler yapıyorsanız, insanlar size danışabilir ve siz de profesyonelliğinizi çok net bir şekilde gösterebilirsiniz.

Çarşamba gününe dikkat. Eğer geleceğe dair sevdiğiniz insanla önemli kararları aldıysanız, almak istiyorsanız Çarşamba gününe denk getirmeyin. Çünkü karşı tarafın konuşmaları, hareketleri üzerinde hayal kırıklığı yaratabilir. İlişkiler bazında beklentilerinizin karşılandığını düşünmeyebilirsiniz.

Bu hafta ilişkilere çok fazla yüklenmeyin, anlam yüklemeyin. Biraz akışına bırakın. Bu haftadan sonra her şeyi çok daha rahat rayına oturtabileceksiniz.

 

Ortaklı işlerinizde sosyal çevrenizin etkisi çok kuvvetli. Gireceğiniz ortamlarda güçlü insanlarla tanışabilirsiniz. Güçlü insanlar işle ilgili konularda size önemli kapılar aralayabilir. Geçtiğimiz pazar günü gerçekleşen dolunaydan aldığınız etkileri bu hafta da yaşayacaksınız. O yüzden bu hafta her şeyden öte sağlığınıza ekstra özen gösterin. Şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Hayatın akışına kendinizi bırakın, o zaman her şey çok daha güzel olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın