Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

21-27-kh-wb
Bu yazıyı paylaşın;

21 – 27 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza uğraşmanız ve halletmeniz gereken parasal işlerinizle başlayacaksınız ama Salı ve Çarşamba günleri daha rahat yapınız ortaya çıkmaya başlayacak. Bu hafta iş ve kariyer konuları sizin için önemli olacak sevgili koç ve yükselen Koçlar.

Salı günü ve sonrası 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstereceksiniz. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz.Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. İlişkiler hayatınızın merkezine yerleşiyor.

Salı ve Çarşamba günleri yatırım kazançlarınız yüksek olurken, Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkilerinize gereken özeni gösterin. Partnerinizin ailesiyle bazı sorunları olabilir veya siz onun ailesiyle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yine içinizde tuttuklarınız, gerginlikler ilişkinize veya ilişkide olduğunuz insanlara olumsuz yansıyabilir.

Pazar günüyle beraber  2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Çözümsel yaklaşımlar içine gireceksiniz. Yine bir borcu yapılandırmak, ödemelerinizi düzenlemek için gayet iyi bir dönem. Ruhsal ve spiritüel çalışmalarınız varsa bu konularla ilgili olabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu haftabaşı diğer insanlarla konuşmalarınız, iş birlikleriniz önemli olurken iş alanlarınızda kolaylıkla sinirlenebilir veya herkesin sizin gibi davranmasını bekleyebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili boğalar, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri ev ve aile hayatınızda mutluluğunuz, kazançlarınız ve huzurunuz yüksek olurken Çarşamba ve Perşembe günleri iş ortamlarınızda, günlük hayatınızda huzursuz ve gergin etkilerle dolu olabilirsiniz. İş alanlarınızda sizi desteklemeyen koşullar olabilir, nedatif düşüncelerden uzak durun.

Pazar günü merkür ilgi alanınızı özel hayatınıza kaydıracak. Özel hayatınızdaki sorunlara çözümler üretmek ve olayların derinine inmak için güzel bir süreç. 2 hafta boyunca özel hayatınız, ikili ilişkiler veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ortaya koyabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza gündelik koşturmalarınızla, sağlığınızı ilgilendirecek konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Diğer insanlarla olan işbirlikleriniz bu hafta önemli olurken, haftaortası parasal meseleler öne çıkacak.

Salı günü ve sonrası 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde ölçülü bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili ikizler.

Bu hafta riskli işlere kalkışmayın. Özel hayatınızda zorlanacağınız gibi, dengeyi sağlamak kolay olmayabilir. Parasal konularda istediğinizi bulmak kolay olmayabilir. Diğer taraftan Salı ve Çarşamba günleri iletişim trafiğiniz hızlı akacak, akraba veya kardeşlerinizle bağlantılarınızda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Pazar günü merkürün akrep burcuna geçmesiyle birlikte daha çok iş konularını konuşuyor olacaksınız. İş başvurusunda bulunmak, iş görüşmeleri yapmak, sağlık kontrollerinizi gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz artıyor.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta kendi özelinize yönelik hareket edecek işlerinizi ve tamamlamanız gerekenleri Salı ve Çarşamba gününe yayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Salı günü itibarıyla evinizle ve ailenizle ilgili olaylara odaklanacaksınız. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Salı ve Çarşamba günleri kazançlarınız keyfinizi arttırabilir yalnız Çarşamba ve Perşembe günleri ev ve aile hayatınızda bazı sözlerinizi tutmakta, sorumluluklarınızı üstlenmekte zorlanabilirsiniz. Sevdiklerinizden beklentileriniz yüksek olabilir, iş ortamlarınızdaki gerginlikler ev ve aile ortamlarınıza olumsuz yansyabilir. Negatif etkilerden uzak durun.

Pazar günü itibarıyla aşk hayatınız ve çocuklarla olan iletişiminiz ön plana çıkacak. Aşkı konuşabilir, kafanızda bir insan varsa ona teklifte bulunabilir, aşkın temellerini oluşturabilirsiniz. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde becerileriniz artabilir. Aşk veya eğlenceye dayalı alanlarınızda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Hoşlandığınız insana düşüncelerinizden bahsetmek için uygun bir dönem.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta ailevi ortamlarda veya daha çok ailenizle yuvanızla ilgilenerek haftanıza başlayacaksınız. Kendi halinizde olabilirsiniz ama Salı günü ve sonrası daha çok sizi eğlendiren konulara yönelecek, kendinize vaktinizi ayıracaksınız.

Salı günü ve sonrası, 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermenize neden olacak.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor. Öğrenmeyi, etrafınızda olup bitenleri merak edeceğiniz bir dönem.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri oldukça hareketli geçebilir, kendinize yatırım yapacaksınız ve bunun karşılığını alacaksınız. Diğer yandan Çarşamba ve Perşembe günleri iş düzeninizi oturtmak kolay olmayacak. Bugünlere denk gelen toplantı ve görüşmeleriniz varsa dikkatli olun. Negatif etkilerden uzak durmalısınız.

Pazar gününden sonra evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımlarınız ön plana çıkacak. Bu tarihten sonra ev alım, satım, ailenizle ilgili önemli kararlar yine gündeminize yerleşecek. Sorunlarınıza çözüm üretmek için uygun bir zaman dilimi olacak. Sevdiklerinize karşı iğneleyici konuşmalardan kaçının.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizdeki insanlarla temasınız ve iletişiminiz hızlı akacak sevgili başak ve yükselen Başaklar. Eviniz, aileniz yuvanız önemli olurken özel ilişkilerinize daha fazla vakit harcamalı, olusmzuluklardan uzak durmalısınız.

Salı günü ve sonrası 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

Geri planda durduğunuz alanlarda mucizevi etkiler Salı ve Çarşamba günleri devrede olurken, Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konularda zorlanabilirsiniz, bir para mevzusu cinlerinizi tepenize çıkarabilir. Kolay tepki verebilirsiniz. Parasal işlerinizde aceleci ve düşüncesiz davranmamaya çalışın.

Pazar günü itibarıyla pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmeye başlıyorsunuz. İletişiminiz artacak ve daha çok yakın çevrenizle temas halinde olacaksınız. Yine kendinizi eğitim ve öğrenim hayatınıza vereceksiniz. Bu dönem rahat öğrenecek, öğrendiklerinizi hayatınıza geçireceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız parasal işleriniz ve görüşmelerinizle başlarken, yakın çevrenizden alacağınız haberler bu hafta sizin için önemli olacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.

Salı günü ve sonrası güneş sizin burcunuza geçerek 1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak.  Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Salı ve Çarşamba günleri sosyal çevrenizden alacağınız ve göreceğiniz destekler sizi mutlu ederken, önemli görüşmeler hoşunuza gidebilir. Yalnız Çarşamba ve Perşembe günleri negatif düşünceden, ani kararlardan kaçının. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışlarına içerleyebilir, ilişkinizi zedeleyecek konuşmalar yapabilirsiniz.

Pazar gününden sonra maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa eğilebilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar şanslı etkilere sahip olacaklar. Yine alım, satım, değiş tokuş işleri için uygun bir dönem. Önemli görüşmeler ve konuşmalara açık bir dönem içinde olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza kendi isteklerinizi ön planda tutarak başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta hem kişisel beklentileriniz hem de parasal işleriniz daha çok vaktinizi alabilir.

Salı günü ve sonrası güneşiniz kapanan alana girdiği için kendinizi biraz enerjiniz düşük hissedebilirsiniz. O yüzden bütün kafanızdaki iş projeleri için geri planda durmalı ve başlayacak yeni projeleriniz için planlarınızı gözden geçirmelisiniz. Bu süreci hazırlık süreci olarak tamamlamalı, herhangi bir süreçte bulunmamalısınız. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

Salı ve Çarşamba günleri kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz, güzel haberler alacaksınız ama Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olun. İşlerinizi ortaya koyarken zorlanacaksınız. Sizinle uğraşan insanların ekmeğine yağ sürmemeniz gereken bir dönem. Sinirli ve gergin yapınızla beraber çalıştığınız insanların tepkileriyle karşılaşabilirsiniz.

Pazar gününden sonra 2 hafta boyunca önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi rahatça konuşabilirsiniz. İlginizi tamamen kendinize yöneliyor. Merkür planlarınız ve düşünceleriniz için sizi harekete geçirmeye başlıyor. Daha çok kendinizi konuşmayı ve anlatmayı seveceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza geri planda durduğunuz konularla başlayacaksınız sevgili yay ve yükselen Yaylar. İşlerinizi tamamlamak önemli olacak.

Salı günü, güneş 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Yine bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Bu hafta dikkatli adımlar atmak gerekebilir. Sosyal ortamlarınızda bazı işleriniz bozulabilir. Gergin ve sinirli yapınızı kontrol edin, ağzınızdan çıkanlar önemli olacak, sabırsızlık ve düşünmeden konuşmak sizi zorlayabilir, negatif düşüncelerden uzak durun. Çarşamba ve Perşembe günleri buna dikkat edin.

Pazar günüyle beraber, önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Plan ve programlarınızı oluşturmak için uygun bir dönem. Bilinçaltınızı temizlemek, hayatın anlamını sorgulamak öne çıkabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta sosyal işleriniz, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız görüşmeleriniz önem kazanırken, Perşembe gününe kadar dikkatli adımlar atmanız gerekebilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.

Salı günü ve sonrası artık tamamıyla iş hayatınıza odaklı gözüküyorsunuz. Daha fazla çalışacak, göz önünde olacaksınız. Kimliğinizi aldığınız sorumluluklar ve bu sorumlulukların yerine getirilmesi olarak tanımlayacaksınız. Toplumsal konularda sorumluluklarınız artabilir. Daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımak isteyebilirsiniz.

Ortak parasal işlerinizde, banka, kredi, vergi konularında Salı ve Çarşamba günü oldukça hareketli etkiler devrede olacak.

Ama Çarşamba ve Perşembe günleri iş ve kariyerinizde zorlanabilirsiniz işinizde oluşan olumsuzlukları bu dönemde aile ortamlarınıza taşımayın. Ailenize karşı daha anlayışlı olmalısınız.

Pazar günüyle beraber organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız, sosyalliğiniz artabilir. Sosyal çevrenizle yapacağınız işler, plan ve projeler devreye girmeye başlayacak.


Kova

Kova Burcu

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınızdaki yoğunluklarla giriş yapabilirsiniz. Bu dönem insanlarla aranızdaki ilişkileri dengelemek kolay olmayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Perşembe gününe kadar hayat hızlı akarken, Perşembe ve Cuma günü daha çok kendi köşenizde olacaksınız.

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız.

Bu hafta özel ilişkilerinizde keyfinize diyecek olmayabilir, algınızı özel hayatınıza kaydırabilir, sevdiğiniz insanla planlar peşine girebilirsiniz. Yalnız Çarşamba ve Perşembe günleri sinirli yapınızı kontrol edin, gerginliklerinizi çevrenize yansıtabilirsiniz. Duyacağınız bazı şeyler hayatı negatif algılamanıza neden olabilir.

Pazar günü Merkür, iş ve kariyer alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. İş alanınızda patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi ortaya koymanın tam zamanı. Bu dönemi iyi değerlendirin.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza önemli haberlerle başlayabilirsiniz sevgili balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta başı daha çok dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Salı günü itibarıyla, 1 ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine bu bir ay boyunca gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz.

Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri iş ve sağlık alanlarınızda güzel gelişmeler devrede olurken, Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konular çok çabuk sinirlerinizi zıplatabilir. Gerginlikler çevrenizden ve parasal konulardan kaynaklanabilir. Olumsuz bakış açınızı değiştirin.

Pazar günü ilgi alanlarımızı belirleyen merkür burç değiştiriyor. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat veya eğitim alanlarınıza ışık tutacak ve bu alanlarda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Öğrenmekten zevk alacağınız bu dönem daha az tanıdığınız insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Değişik yerleri, konuları merak edeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın