Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumları

7 - 13 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

7 – 13 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı itibarıyla Ekim ayından beri uğraştığınız parasal meseleleri bir kenara bırakacak, girişimci ve çoşkulu yapınızla seyahat etmeye ve yeni insanlarla tanışmaya ilgi duyacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Jüpiterden alacağınız güzel etkileşimlerle seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, ithalat, ihracat, yüksek eğitim, hukuki konular, medya alanlarınızda karşınıza gelecek olan fırsatları iş alanlarınıza taşıyabilir, gezeceğiniz, iş seyahati yapacağınız yerlerde bir araya insanlardan fayda sağlayabilirsiniz. Bu dönemde eğitim fırsatlarınız da artıyor. Yabancı dil öğrenme, kurslardan fayda sağlamak adına bu dönemi iyi değerlendirin.

Bu hafta Salı günü gergin ve sinirli tavırlardan uzak durun. İş ve kariyer alanlarınızda gücünüz artarken, Cuma günü aile hayatınızda da önemli dönüşümlere açık olacaksınız. Düşüncelerinizden ve fikirlerinizden sorumlu olacağınız haftasonunda hayata daha ciddi yaklaşabilirsiniz.

Pazar günü fanatik düşünce yapınızla bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Fikirlerinizde ve inançlarınızda yaşayacağınız olaylarla bağlantılı olarak değişimler oluşabilir. Geri plandan etkili olan inancınızı destekleyen insanlarla  bu dönemde bazı sıkıntılar görülebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde spekülasyonlara açıksınız. Bu etki yeni gelen haftaya da yayılacak. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız kariyer ve iş konularınızla hızlı başlayabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu haftabaşı itibarıyla venüs Yay burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca ortak parasal konularınızda rahatlamalar görülebilir. Bu alanlarda 1 yıl boyunca size göz kırpacak olan Jüpiter’in etkisini venüs’le beraber bu ay içinde yaşayabilirsiniz. Kredi almak, borçlarınızı yapılandırmak, yatırımlarınızı gözden geçirmek ve miras, nafakayla ilgili konuları lehinizde tamamlamak için uygun bir dönem yalnız bazı karmaşıklıklar, aldanmalara da açık olabilirsiniz. Haftasonuna doğru arkadaşlarınızla, çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerinizde gözünüzü dört açın, bazı hayalkırıklıkları, sorunlar ve spekülasyonlar oluşabilir.

Bu hafta Salı günü gergin ve sinirli düşünce yapısından uzak durun, insanların tepkisini üzerinize çekmeyin. Yine eğitim, öğrenim, geleceğe yönelik işlerinizde güçlü değişim ve dönüşümler Cuma günü devrede olurken, tanımadığınız insanlardan desteğiniz tam olabilir. Sorumlu ve ciddi adımlar size kazandırabilir. Karamsarlıktan uzak durun.


İkizlerİkizler Burcu

Bu Pazartesi itibarıyla eşinize, sevdiğinize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İlişkinizi güzelleştirmeye, beraber gezmeye önem vereceksiniz. Yine ortaklaşa atılacak adımlarda hayat sizi destekleyecek. Şansların ve fırsatların partner tarafından geldiğini görecek, iş alanlarınızda önemli açılımlar elde edeceksiniz.

Bu hafta parasal konularda Salı günü çevrenize karşı agresif ve sinirli olmamalısınız. Ortak para hanenizde eşinizin ailesine yapmanız gereken yardımlara veya harcamalara tepkisel olmayın. Sosyal ortamlarda daha kontrollü olmalısınız.

Hayatınızda önemli değişim ve dönüşümlere açık bir süreç. Yaşadığınız olaylara, etrafınızda yaşanılanlara daha ciddi ve farklı bir noktadan yaklaşabilirsiniz. Gerçekçi ve sorumlu adımlar size kazandıracak. Yalnız  aile için bir konuda aşırı fanatik davranmamalısınız. Eşiniz ve ailesi arasındaki ilişkide skandal olaylar oluşabilir ama burada vereceğiniz tepkiler hem sizin, hem de eşiniz için önemli olacak. Ortaklı işlerinizde de aşırı hayalci ve iyimser davranmayın bu dönemde en çok buna dikkat etmelisiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı parasal işleriniz için koşturabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi itibarıyla  işlerinizi ve günlük hayatınızın düzenini istekle yapmaya başlıyorsunuz. İşlerinizi ve günlük koşturmalarınızı seveceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda sıkıntılarınız varsa ilerlemeler kaydedebilir, işverenseniz eleman alımında bulunabilirsiniz. Salı günü özel ilişkilerinizde, aile konularında göz önünde olacağınız ortamlarda agresif ve sinirli tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Anlık çıkışlar ilişkilerinizi gerebilir. Ortaklı projelerde bu etkiye dikkat edin. Özel ilişkilerinizde veya ortaklı işlerinizde önemli değişim ve dönüşümlerden geçerken, olumsuz düşüncelerden veya bir fikre takılıp kalmaktan uzak durun.

Bu hafta haftasonuna doğru ve haftasonunda iş alanlarınızda inancınızı sorgulayabilir, kendi düşünceleriniz ve çevrenizden gelen etkiler karşısında fanatik veya aşırı hayalci davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi haklılığınızdan emin olacağınız bu dönemde kolay hata yapabilir, bir davanız varsa sorunlar yaşayabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı başkalarını dinlemekten, onay almaktan ve sosyal olmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Bu Pazartesi itibarıyla aşk hayatınız hareketleniyor. Sevginizi etrafınızdaki insanlara göstermek isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan paylaşımlarınız artacak. Hobilerinize, eğitime, spora daha fazla kendinizi verebilirsiniz.

Salı günü beraber iş yaptığınız veya yanınızda çalıştıdığınız insanlara karşı fikirlerinizi paylaşırken dikkatli adımlar atmaya çalışın. Sinirli, gergin ve agresif tavırlar oluşabilir. Hemen tepki vermeyin. Cuma günü iş alanlarınızda ve sağlığınızda önemli dönüşümlere açıksınız. Güçlü insanlardan destek alabilirsiniz.

Bu hafta ve haftasonunda özel ilişkilerinize dikkat edin. Fanatikçe atılacak adımlar sizi zorlayabilir. Etrafınızda ve hayatınızda olup biten olaylara daha net bakmaya çalışmalısınız. Tutkularınız sizi aşkta yanlış yönlendirebilir. Hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Riskli para işlerinden ve yatırımlardan kaçının.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya rutin işlerinizle, yapılması gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi itibarıyla evinizi yuvanızı daha çok seveceksiniz. Aile için görüşmeleriniz, ilişkileriniz önem kazanırken, evinizde kalkışmak istediğiniz bir tadilat, boya, badana işleri varsa uygun bir dönem olabilir.

Bu hafta Salı günü özel hayatınızda sinirli ve gergin etkilere karşı dikkatli olun. Agresif konuşmalar, gerginlikler sizi zorlayabilir. Cuma günü aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde değişim ve dönüşümlere açık olabilirsiniz. Gücünüzü verimlilik isteyen kreatif işlerde ortaya koyabilirsiniz. Hayata bakış açınızda bu Pazar olumsuzluktan kaçının, sorumluluklarınızı bilerek ilerleyin, yine tüm haftaboyunca devrede olacak olan Jüpiter- Neptün etkisiyle, haftasonu özel hayatınızda, yuvanızla, ailenizle olan ilişkilerinizde aşırı iyimserlikle hareket edebilir, karşınıza gelecek olayları yanlış okuyabilirsiniz. Fanatikçe, düşünmeden üstü kapanan konular sonradan sizi zorlayabilir. İdeallerinizi gerçekliğe dökmek kolay olmayabilir, bazı dirençlerle karşılaşabilirsiniz. Aldanmalara dikkat edin.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta keyifli ve yaratıcı konularla haftanızı başlatacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Pazartesi günü itibarıyla yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı hızlandıracaksınız. Akrabalarınız, komşu veya kardeşlerinizle olan sevgi bağınız güçleniyor. Kısa vadeli planlar ve geziler devrede olabilir. Yine kısa vadeli eğitim alanlarınızda güzel ve etkili bir dönem başlıyor.

Salı günü aile hayatınızda sevdiklerinize karşı sabırsız ve agresif tutumlardan kaçınmalısınız. Ailenize yapamadığınız konuşmaları, gerginlikleri özel ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Cuma günü ev ve aile hayatınızda önemli değişim ve dönüşümler devrede olurken, güçlü aile bireylerinden destek görebilirsiniz. Diğer taraftan haftasonu fikirlerinizde olumsuzluktan uzak durun. Yapılması gerekenleri disiplinle, organize olarak ele almalısınız.

Bu hafta aşırı iyimserlikle atılmış adımlarınızın hayallerinizi ne kadar gerçekleştirip, gerçekleştirmediğini görebilirsiniz. Yakın çevrenizde iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınız bu dönemde test edilecek.Yanlış insanların, fikirlerin peşinden gitmemelisiniz. Yakın çevrenizin sağlığı, aile durumları biraz sizi zorlayabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya ailevi konular veya ev hayatınızdaki işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi itibarıyla gezmeye, dolaşmaya, eğitime, seyahate para harcamalarınız artabilir. Maddi kazanımlarınızın iyileşeceği ve parasal olarak güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem başlıyor yalnız tüm hafta boyunca ve haftasonu parasal konularda aşırı iyimserlik hata yaptırabilir. Aptalca risklerden kaçınmalı, gerçekliğinizi gözden geçirmelisiniz. Yeni gelen haftada da bu etkiler devam edecek. Bu yüzden risk içeren işlerinizde fanatik yaklaşımlardan uzak durun.

Salı günü iş alanlarınızda sinirli ve gergin yapınızı kontrol etmelisiniz. Kafanız hızlı çalışacak, birlikte iş yaptığınız insanlara karşı anlayışlı yapınızı ihmal etmeyin. Cuma günü yakın çevrenizdeki olaylar sizi değiştirebilir veya dönüştürebilir. İletişim işlerinizde güçlü insanlardan destekleriniz olabilir. Oto kontrolünüzü elden bırakmayın. Pazar günü sistemli ve disiplinli olarak hem eğitime dayalı konularda, hem de girişimlerinizde istediğiniz sonuçları alacak, sorumluluk üstleneceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız yakın çevre temaslarınızın artmasıyla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Pazartesi ve sonrasında kendinize daha fazla özen göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Kendinize bakacak, güzelleşecek, sosyalleşmenin tadını çıkaracaksınız. Alışveriş yapabilir, saçınızı ve görüntünüzü değiştirebilir, estetik uygulamalarda bulunabilirsiniz. Yalnız bu hafta içinde ve  haftasonunda aşırı iyimserlikle atacağınız adımlar, saçma riskler almanıza neden olabilir. Bazı gerçekliklerle karşılaşabilirsiniz. Ev, aile ortamlarınızda sürtüşmeler ve çekişmeler oluşabilir, bu süreçte bana birşey olmaz tavrıyla olayları büyütmeyin veya hiç yokmuş gibi davranmayın. Ailevi konularda gerçekliğinizle, hayalleriniz çatışabilir.

Salı günü harcamalarınız yüksek olacağından sert tepkilerden ve reaksiyonlardan uzak durun. Eğlence ve aşk hayatınıza yapacağınız harcamalar sizi agresif ve sinirli kılabilir. Dengesiz davranabilirsiniz. Riskli işlerden kaçının. Cuma günü maddi konularda kendinizi yaptırım gücü yüksek hissedebilirsiniz. Maddi konularda dönüşümleriniz yüksek olacak. Pazar günü ise, bir para sorumluluğu, bir fikrin sorumluluğu devrede. Bakış açınızı daraltmayın ve hayatınızdan alacağınız keyfi arttırın.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız parasal işlerinizle başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta kafanız işlerinize, yapacaklarınıza ve parasal durumunuza takılı olabilir.

Bu Pazartesi ve sonrasında kariyer ve özel hayatınızda biraz kendinizi geri plana çekebilirsiniz. Kafanızda bir proje olabilir ve siz yalnız kalarak, kendi köşenizde işlerle daha rahat başedeceksiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanı anlamak veya onun sizi anlaması zorlaşabilir.

Ev, aile hayatınızda Salı günü dikkat edin. Bu dönem herşeyin üzerinize gelmesi istenmedik sözleri ağzınızdan çıkarabilir. Tepkilerinizi büyük verebilirsiniz. Hırsınızı sevdiklerinizden almayın. Cuma günü hayatınızda önemli değişimlere ve dönüşümlere açıksınız. Gücünüzü değişmesi gereken konulara kaydırabilirsiniz.

Haftasonuna doğru giderken yakın çevrenizdeki insanlara karşı daha gerçekçi olmalısınız. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı yumuşak karnınız devrede olabilir. Bazı hayalkırıklıkları, skandallar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde de sorunlar oluşabilir. Bu dönemde aşırı risk almaktan, yanlış iyimserlikten kaçınmalısınız. Fikirlerinizin sorumluluklarını üstlenin, hayata bakış açınızı daha geniş tutun, olumsuzluklar oluşursa henüz herşeyin bitmediğini yeni fırsatların da kapıda olduğunu bilmelisiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kendi istek ve beklentilerinize göre hareket edebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamanın bir yolunu bulun, sorumluluklarınızdan kaçmayın.

Pazartesi itibarıyla sosyal çevrenizle bağlarınızı güçlendireceksiniz. Yeni gireceğiniz çevrelerde yeni tanışacağınız insanlar size fırsat sunabilir. Güzel bir çevre oluşturacağınız bir dönem içindesiniz. Yalnız bu hafta ve haftasonu gelecek planlarınızda amaçlarınızda gerçekçi olmaya özen gösterin. İdeallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çok uğraşabilir ve uğraşılarınızın karşılığını alamadığınızda hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Yine çevrenizle, arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerinizde yanlış iyimserlikten kaçının. Aptalca risklere girmeyin.

Salı günü  yakın çevrenizdeki insanlarla bazı sürtüşmeler ve tartışmalar içine girebilirsiniz. Birbirinizi anlamak kolay olmayabilir. Sosyal medya üzerinde saldırılara uğrayabilir, iletişiminizde çok kolay tepkiler verebilirsiniz.

Sizi planlarınızdan ve yapacaklarınızdan alıkoyan korkularınız, engellerinizle bu dönem yüzleşmeli takıntı yaptığınız konuların üzerine Cuma günü daha fazla eğilmelisiniz. Beklemediğiniz yerlerden göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Siz yeter ki negatif ve takıntılı etkilerden uzak durun. Partnerinizin hayatındaki değişim ve dönüşümler sizin için de önemli olacak. Pazar günü hayatı daha pozitif etkilerle algılamalısınız.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı işlerinize adapte olmak kolay olmayabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Pazartesi günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Kuracağınız rahat ve özgür ilişkiler daha rahat ilerlemenize neden olacak. Patronlarınızla bağlantılarınızı geliştirebilirsiniz. Yalnız bu hafta boyunca kariyer ve iş alanlarınızda daha gerçekçi adımlar atmalısınız. İnançlarınızla karşılaştığınız olaylar veya gerçekler örtüşmeyebilir. Bazı önemli adımlarınızda hayalkırıklıklarına ve skandallara açık olabilirsiniz. Yanlış iyimserlikler hızlı gelişmeleri, aşırı riskleri karşınıza getirebilir.

Salı günü sosyal ortamlarınızdaki görüşmeleriniz hızlı akabilir, çevrenize karşı tepkisel ve agresif yaklaşmayın. İşlerinizde parasal durumlar sizi hemen tepkisel yapabilir. Cuma günü güçlü insanlardan göreceğiniz etkiler devrede olurken, arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevrenizde önemli değişim ve dönüşümler oluşabilir. Haftasonu Pazar günü önemli bir organizasyonun veya işin sorumluluklarıyla uğraşabilirsiniz. Bu yeni gelen haftaya da yansıyabilir. Negatif düşüncelerden uzak durun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Nesrin karsgöz
    21:25'de Ocak 10, 2019

    Hande hanım merhaba ben 9-10 veya 11 olabilir 1959 da Ankara Polatlı da yatsı ezanında veya biraz öncesi yada biraz sonrasında doğmuşum yükselenim nedir teşekkür ederim çok önemli

Bir Cevap bırakın