Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

21 – 27 Aralık 2015 Gezegen Faaliyetleri

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay boğa burcundayken parasal işlerimizin ve güvenliğimizi oluşturacak konuların etkinliğiyle giriş yapıyoruz. Bu haftabaşı  iletişimimizde ufak tefek sorunlara hazırlıklı olmalıyız. Sıradan olan herşey canımızı kolay sıkabilir, farklı ve değişik ortamlarda bulunmak ve buna göre ani tepkilerle hareket etmek öne çıkabilir.

 

Salı günü burç değiştiren güneş oğlak burcuna geçecek. 1 ay boyunca oğlak temalarının daha fazla kişilik özelliğimize yansıdığını görüyoruz. Kimliğimizde ciddi, pratik, sorumluluk alan yönlerimiz ön plana geçmeye başlayacak. Parasal konular, yönetim ve idareyle ilgili hertür konu öne çıkmaya başlayabilir. Kendimizi her anlamda güvende hissetmek isteyebiliriz.

 

Perşembe ve Cuma günü devreye giren olumlu açılarla güzel şanslar ve teklifler karşımıza gelebilir. Bu iki günden elimizden geldiği kadar yararlanmaya faydalanalım.

 

Cuma günü öğle saatlerinde yengeç burcunda oluşan dolunayla beraber ailevi konu ve olaylar hassasiyet kazanabilir. Evimizin, yuvamızın güvenliği, aile hayatımızda önemli kararlar alabiliriz. Bir yandan da alacağımız güzel teklifler hayatı bize keyifle algılatatacak.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın